Turnaj: GROW CUBE Highlander Nationals 2019
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Highlander - DCI
Čas:2019.10.27 10:00
Popis:Viac informácií o turnaji nájdete tu: http://www.mtg.sk/clanok.php?rs=1&id=1522&
Vstupné:10 €
Ceny:Kusové kartičky a produkty v hodnote viac ako 1000€ + špeciálna cena pre víťaza!
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 
Playoff - TOP6:
  Ondrej Kedrovic   
   Ondrej Kedrovic  
  Patrik Szmatana   
    Dalibor Szegho 
  Kristian Moze   
   Kristian Moze  
  Pavol Gana   
     Dalibor Szegho
  Dalibor Szegho   
   Dalibor Szegho  
  Ivan Rybansky   
    Ondrej Kedrovic 
  Lukas Paugsch   
   Lukas Paugsch  
  Tomas Paulovic   

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Peter Markovic - Ivan Kralik2:0
2Robert Rovny - Branislav Burdiliak2:1
3Dalibor Szegho - Roman Legin2:1
4Emil Prikryl - Tomas Paulovic1:1
5Ivan Rybansky - Gergely Gabriel2:1
6Konrad Balla - Tomas Varga1:1
7Ivan Obona - Michal Schön Bundil2:1
8Zdenko Nouzovsky - Sebastian Jankovic2:1
9Lukas Bordac - Pavel Sulik2:1
10Martin Stober - Tomas Vegh2:0
11Roman Antal - Lukas Lencses2:0
12Samuel Zahorcak - Marek Vardzik2:0
13Milan Niznansky - Viktor Hrabusa2:0
14Filip Turna - Martin Kazimir2:0
15Tomas Lasut - David Lehotsky2:0
16Ondrej Kedrovic - Samuel Kacerik2:1
17Martin Tavoda - Tobias Tschakert2:0
18Juraj Linkes - Ivan Siska2:0
19Filip Feldmajer - Emil Polak2:0
20Kristian Moze - Tomas Hucik2:0
21Andrej Klemensich - Patrik Szmatana2:1
22Alex Igonda - Pavol Gana2:1
23Erik Frano - Lukas Paugsch2:1
24Michal Hraska - Richard Cepka2:1
25Peter Arbet - Jakub Tekel2:0
Kolo č.2
1Kristian Moze - Milan Niznansky2:0
2Ondrej Kedrovic - Michal Hraska2:0
3Dalibor Szegho - Alex Igonda2:1
4Samuel Zahorcak - Martin Tavoda2:1
5Andrej Klemensich - Robert Rovny2:0
6Lukas Bordac - Erik Frano2:0
7Juraj Linkes - Peter Arbet2:0
8Roman Antal - Tomas Lasut2:1
9Filip Turna - Ivan Rybansky2:0
10Martin Stober - Ivan Obona2:0
11Peter Markovic - Filip Feldmajer2:1
12Konrad Balla - Zdenko Nouzovsky2:0
13Tomas Varga - Emil Prikryl2:0
14Tomas Paulovic - Jakub Tekel2:1
15Marek Vardzik - Roman Legin2:0
16Patrik Szmatana - Sebastian Jankovic2:0
17Tomas Hucik - Branislav Burdiliak2:0
18Gergely Gabriel - Emil Polak2:1
19Michal Schön Bundil - David Lehotsky2:0
20Ivan Siska - Ivan Kralik1:1
21Martin Kazimir - Viktor Hrabusa2:1
22Pavol Gana - Samuel Kacerik2:1
23Pavel Sulik - Lukas Lencses2:0
24Lukas Paugsch - Richard Cepka2:0
25Tomas Vegh - Tobias Tschakert2:0
Kolo č.3
1Jakub Tekel - Sebastian Jankovic2:0
2Roman Legin - Tobias Tschakert2:1
3Emil Polak - Lukas Lencses2:0
4Branislav Burdiliak - Richard Cepka1:1
5Ivan Siska - Samuel Kacerik1:1
6Ivan Kralik - Emil Prikryl2:0
7Milan Niznansky - Martin Kazimir2:0
8Michal Hraska - Robert Rovny2:1
9Ivan Rybansky - Tomas Lasut2:0
10Lukas Paugsch - Michal Schön Bundil2:0
11Pavel Sulik - Gergely Gabriel2:1
12Tomas Vegh - Tomas Hucik2:1
13Zdenko Nouzovsky - Filip Feldmajer2:0
14Ivan Obona - Marek Vardzik2:0
15Alex Igonda - Peter Arbet2:0
16Pavol Gana - Martin Tavoda2:1
17Tomas Paulovic - Tomas Varga2:1
18Konrad Balla - Juraj Linkes2:0
19Lukas Bordac - Andrej Klemensich1:0
20Kristian Moze - Filip Turna2:0
21Ondrej Kedrovic - Roman Antal2:0
22Dalibor Szegho - Martin Stober2:0
23Peter Markovic - Samuel Zahorcak2:1
25Patrik Szmatana - Erik Frano2:1
Kolo č.4
1Tobias Tschakert - Samuel Kacerik2:0
2Ivan Siska - Emil Prikryl1:1
3Roman Legin - Martin Kazimir2:0
4Michal Schön Bundil - Filip Feldmajer2:0
5Emil Polak - David Lehotsky2:0
6Robert Rovny - Tomas Hucik2:0
7Tomas Lasut - Marek Vardzik2:1
8Jakub Tekel - Martin Tavoda2:0
9Ivan Kralik - Tomas Varga2:1
10Lukas Paugsch - Martin Stober2:1
11Filip Turna - Ivan Obona2:1
12Ivan Rybansky - Pavel Sulik2:1
13Michal Hraska - Alex Igonda2:0
14Pavol Gana - Milan Niznansky2:1
15Roman Antal - Juraj Linkes2:0
16Erik Frano - Gergely Gabriel2:0
17Andrej Klemensich - Samuel Zahorcak1:0
18Konrad Balla - Tomas Vegh1:1
19Tomas Paulovic - Lukas Bordac2:0
20Ondrej Kedrovic - Kristian Moze2:1
21Dalibor Szegho - Peter Markovic2:0
22Patrik Szmatana - Zdenko Nouzovsky2:0
Kolo č.5
1Emil Prikryl - Tobias Tschakert2:1
2Marek Vardzik - David Lehotsky2:0
3Robert Rovny - Michal Schön Bundil2:0
4Martin Stober - Alex Igonda2:0
5Roman Legin - Juraj Linkes2:1
6Jakub Tekel - Erik Frano2:1
7Tomas Lasut - Martin Kazimir2:0
8Emil Polak - Zdenko Nouzovsky2:0
9Samuel Zahorcak - Ivan Obona2:0
10Tomas Vegh - Pavel Sulik2:1
11Konrad Balla - Ivan Kralik2:1
12Andrej Klemensich - Ivan Rybansky1:1
13Filip Feldmajer - Martin Tavoda2:1
14Pavol Gana - Lukas Bordac2:1
15Kristian Moze - Roman Antal2:0
16Lukas Paugsch - Filip Turna2:1
17Tomas Paulovic - Michal Hraska1:0
18Dalibor Szegho - Ondrej Kedrovic0:0
19Patrik Szmatana - Peter Markovic2:1
Kolo č.6
1Martin Tavoda - David Lehotsky2:1
2Robert Rovny - Tomas Lasut2:0
3Juraj Linkes - Pavel Sulik2:0
4Ivan Obona - Zdenko Nouzovsky2:1
5Alex Igonda - Erik Frano2:0
6Emil Polak - Ivan Kralik2:0
7Roman Legin - Jakub Tekel2:0
8Michal Schön Bundil - Marek Vardzik2:0
9Roman Antal - Samuel Zahorcak2:0
10Michal Hraska - Filip Turna1:1
11Lukas Bordac - Peter Markovic2:0
12Ivan Rybansky - Martin Stober2:1
13Tomas Vegh - Andrej Klemensich2:1
14Pavol Gana - Konrad Balla1:1
15Emil Prikryl - Filip Feldmajer2:1
16Dalibor Szegho - Kristian Moze0:0
17Ondrej Kedrovic - Tomas Paulovic0:0
19Lukas Paugsch - Patrik Szmatana0:0
Kolo č.7
1Ondrej Kedrovic - Patrik Szmatana2:0
2Kristian Moze - Pavol Gana2:1
3Dalibor Szegho - Ivan Rybansky2:0
4Lukas Paugsch - Tomas Paulovic2:0
Kolo č.8
1Ondrej Kedrovic - Kristian Moze2:1
2Dalibor Szegho - Lukas Paugsch2:1
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Ondrej Kedrovic20 8/6/0/262.5575%
2.Dalibor Szegho20 8/6/0/261.9048%
3.Kristian Moze16 8/5/2/164.6409%
4.Lukas Paugsch16 8/5/2/154.2242%
5.Tomas Paulovic14 7/4/1/257.1429%
6.Pavol Gana13 7/4/2/152.3333%
7.Ivan Rybansky13 7/4/2/151.5397%
8.Patrik Szmatana13 7/4/2/150.7460%
9.Tomas Vegh13 6/4/1/145.2593%
10.Roman Antal12 6/4/2/055.5000%
11.Lukas Bordac12 6/4/2/050.1323%
12.Konrad Balla12 6/3/0/348.2804%
13.Roman Legin12 6/4/2/047.1111%
14.Robert Rovny12 6/4/2/046.1852%
15.Emil Polak12 6/4/2/034.0926%
16.Andrej Klemensich10 6/3/2/163.2275%
17.Michal Hraska10 6/3/2/159.2037%
18.Filip Turna10 6/3/2/155.6323%
19.Martin Stober9 6/3/3/064.0212%
20.Peter Markovic9 6/3/3/055.6878%
21.Alex Igonda9 6/3/3/052.9101%
22.Juraj Linkes9 6/3/3/049.9444%
23.Tomas Lasut9 6/3/3/049.0952%
24.Samuel Zahorcak9 6/3/3/048.1481%
25.Michal Schön Bundil9 6/3/3/047.1667%
26.Ivan Obona9 6/3/3/045.3704%
27.Jakub Tekel9 6/3/3/044.3889%
28.Emil Prikryl8 6/2/2/239.7037%
29.Ivan Kralik7 6/2/3/149.0185%
30.Erik Frano6 6/2/4/054.7063%
31.Pavel Sulik6 6/2/4/052.7989%
32.Zdenko Nouzovsky6 6/2/4/051.9286%
33.Marek Vardzik6 6/2/4/049.9444%
34.Tobias Tschakert6 6/2/4/049.9333%
35.Milan Niznansky6 4/2/2/048.6429%
36.Filip Feldmajer6 6/2/4/046.2963%
37.Martin Tavoda6 6/2/4/043.5397%
38.Tomas Varga4 4/1/2/154.1667%
39.Tomas Hucik3 4/1/3/059.6389%
40.Martin Kazimir3 5/1/4/051.0444%
41.Peter Arbet3 3/1/2/050.0000%
42.Gergely Gabriel3 4/1/3/048.8095%
43.David Lehotsky3 6/1/5/046.6667%
44.Ivan Siska3 4/0/1/341.5833%
45.Samuel Kacerik1 4/0/3/152.8095%
46.Richard Cepka1 3/0/2/151.7407%
47.Branislav Burdiliak1 3/0/2/144.2222%
48.Lukas Lencses0 3/0/3/055.5556%
49.Sebastian Jankovic0 3/0/3/048.4127%
50.Viktor Hrabusa0 2/0/2/041.5000%
Diskusia:
maggot
2019.09.23 13:36
Ahoj,
Rýchla otázka.
Je stále povolené hrať na HL karty so zlatým okrajom?
Ďakujem za odpoveď

slovakshade
2019.09.24 08:39
Je.

Ryba
2019.10.15 12:44
Zdravím. Treba prísť už aj so spísaným decklistom?

Dalibor
2019.10.16 10:46
nie, decklisty netreba. Iba top8 mi po turnaji doda ich decklisty




 Späť na turnaje