Turnaj: Highlander
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Highlander - DCI
Čas:2018.08.19 10:00
Popis:Formát Highlander podľa pravidiel http://highlandermagic.info/
Vstupné:10 €
Ceny:Pre prvú polovicu hráčov PROMO Flooded Strand. Zaokrúhlené hore a maximálne vieme rozdať 16 kartičiek. (pri 20 hráčoch prvých 10, pri 25 hráčoch prvých 13), Kusové kartičky alebo Cloudpost kredit za vyzbierané vstupné + ceny navyše od UltraPRO a cardmarket.com.
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 
Playoff - TOP6:
  Dalibor Szegho   
   Dalibor Szegho  
  Samuel Zahorcak   
    Dalibor Szegho 
  Lukas Bordac   
   Lukas Bordac  
  Andrej Gallus   
     Dalibor Szegho
  Libor Cajka   
   Libor Cajka  
  Jakub Tekel   
    Libor Cajka 
  Erik Frano   
   Erik Frano  
  Michal Hraska   

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Ivan Rybansky - Ivan Obona2:1
2Dalibor Szegho - Kristian Moze2:0
3Juraj Linkes - Rasto Cambor2:1
4Viktor Hrabusa - Ivo Hlásny2:0
5Michal Hraska - Martin Snopko2:0
6Lukas Bordac - Martin Pitel2:0
7Andrej Gallus - Matej Papso2:1
8Samuel Zahorcak - Ján Brlej2:0
9Tomas Malec - Titus Gardon2:1
10Filip Feldmajer - Lukas Plevko2:0
11Jakub Tekel - Vladimir Poliacek2:0
12Tomas Varga - Jan Bielka2:0
13Emil Prikryl - Filip Susienka2:0
14Lukas Paugsch - Libor Cajka2:1
15Erik Frano - Pavol Gana2:0
16Emil Polak - Pavel Sulik2:1
Kolo č.2
2Filip Feldmajer - Peter Jurina2:0
3Jakub Tekel - Viktor Hrabusa1:1
4Lukas Bordac - Juraj Linkes2:1
5Erik Frano - Tomas Malec2:0
6Michal Hraska - Tomas Varga2:1
7Andrej Gallus - Emil Prikryl2:1
8Lukas Paugsch - Ivan Rybansky2:0
9Dalibor Szegho - Samuel Zahorcak2:0
10Vladimir Poliacek - Emil Polak2:1
11Pavel Sulik - Ján Brlej2:0
12Rasto Cambor - Martin Pitel2:0
13Filip Susienka - Pavol Gana2:0
14Libor Cajka - Ivan Obona2:0
15Ivo Hlásny - Lukas Plevko2:1
16Jan Bielka - Martin Snopko2:0
17Kristian Moze - Titus Gardon2:1
Kolo č.3
2Erik Frano - Filip Feldmajer2:1
3Michal Hraska - Dalibor Szegho2:1
4Lukas Bordac - Lukas Paugsch2:1
5Andrej Gallus - Viktor Hrabusa2:0
6Jakub Tekel - Pavel Sulik2:0
7Samuel Zahorcak - Rasto Cambor2:0
8Libor Cajka - Emil Polak2:0
9Juraj Linkes - Kristian Moze2:1
10Peter Jurina - Ivo Hlásny2:0
11Tomas Varga - Emil Prikryl2:0
12Jan Bielka - Matej Papso2:0
13Vladimir Poliacek - Filip Susienka2:0
14Tomas Malec - Ivan Rybansky2:0
15Ivan Obona - Martin Pitel2:0
16Titus Gardon - Lukas Plevko2:1
17Pavol Gana - Martin Snopko2:0
Kolo č.4
2Andrej Gallus - Michal Hraska0:0
3Erik Frano - Lukas Bordac0:0
4Jakub Tekel - Lukas Paugsch2:0
5Dalibor Szegho - Peter Jurina2:0
6Jan Bielka - Vladimir Poliacek2:0
7Libor Cajka - Filip Feldmajer2:1
8Samuel Zahorcak - Tomas Varga2:1
9Juraj Linkes - Tomas Malec2:1
10Kristian Moze - Viktor Hrabusa2:0
11Emil Polak - Ivan Rybansky2:1
12Pavel Sulik - Titus Gardon2:1
13Rasto Cambor - Ivan Obona2:0
14Matej Papso - Ján Brlej2:0
15Ivo Hlásny - Filip Susienka2:1
16Emil Prikryl - Pavol Gana2:0
17Martin Pitel - Lukas Plevko2:0
Kolo č.5
2Michal Hraska - Lukas Bordac0:0
3Andrej Gallus - Erik Frano0:0
4Jakub Tekel - Dalibor Szegho0:0
5Samuel Zahorcak - Juraj Linkes2:1
6Libor Cajka - Jan Bielka2:0
7Tomas Varga - Lukas Paugsch2:0
8Matej Papso - Filip Feldmajer0:0
9Vladimir Poliacek - Peter Jurina2:0
10Kristian Moze - Tomas Malec2:0
11Emil Polak - Rasto Cambor2:0
12Emil Prikryl - Pavel Sulik2:0
13Ivo Hlásny - Martin Snopko2:1
14Viktor Hrabusa - Ján Brlej2:0
15Martin Pitel - Titus Gardon2:0
16Filip Susienka - Ivan Obona2:0
Kolo č.6
1Dalibor Szegho - Samuel Zahorcak2:1
2Lukas Bordac - Andrej Gallus2:1
3Libor Cajka - Jakub Tekel2:1
4Erik Frano - Michal Hraska2:1
Kolo č.7
1Dalibor Szegho - Lukas Bordac2:0
2Libor Cajka - Erik Frano2:0
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Libor Cajka18 7/6/1/052.4921%
2.Dalibor Szegho16 7/5/1/159.3175%
3.Lukas Bordac14 7/4/1/257.8685%
4.Erik Frano14 7/4/1/256.3243%
5.Samuel Zahorcak12 6/4/2/057.5635%
6.Michal Hraska11 6/3/1/260.6058%
7.Jakub Tekel11 6/3/1/258.0952%
8.Andrej Gallus11 6/3/1/255.7407%
9.Tomas Varga9 5/3/2/057.5556%
10.Juraj Linkes9 5/3/2/054.6667%
11.Jan Bielka9 5/3/2/054.4095%
12.Emil Polak9 5/3/2/051.7429%
13.Kristian Moze9 5/3/2/051.1714%
14.Vladimir Poliacek9 5/3/2/050.8222%
15.Emil Prikryl9 5/3/2/046.8222%
16.Ivo Hlásny9 5/3/2/037.1333%
17.Viktor Hrabusa7 5/2/2/155.0444%
18.Filip Feldmajer7 5/2/2/150.3429%
19.Matej Papso7 5/2/2/150.1944%
20.Lukas Paugsch6 5/2/3/061.2984%
21.Peter Jurina6 5/2/3/060.7143%
22.Rasto Cambor6 5/2/3/051.9333%
23.Tomas Malec6 5/2/3/050.5333%
24.Pavol Gana6 5/2/3/049.9167%
25.Pavel Sulik6 5/2/3/049.4222%
26.Filip Susienka6 5/2/3/049.2000%
27.Martin Pitel6 5/2/3/041.1333%
28.Martin Snopko3 5/1/4/053.5278%
29.Ivan Obona3 5/1/4/047.7429%
30.Ján Brlej3 5/1/4/046.6667%
31.Ivan Rybansky3 4/1/3/043.2500%
32.Titus Gardon3 5/1/4/042.6000%
33.Lukas Plevko0 4/0/4/044.9167%
Diskusia:
maggot
2018.08.09 21:39
Bude treba mať decklist?

Dalibor
2018.08.10 16:15
nie, netreba - iba top8 mi ho odovzda po turnaji

Topas
2018.08.19 09:39
Nemozem prist, je mi luto ☹




 Späť na turnaje