Turnaj: Cloudpost Limited Cup 2018
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Sealed deck - DCI
Čas:2018.03.24 10:00
Popis:Príďte zabojovať o titul Cloudpostového limited majstra na rok 2018! Na hranie si budete môcť vybrať anglické, alebo ruské boostre Rivals of Ixalan. Formát Sealed deck + draft pre top8.
Vstupné:22 €
Ceny:2 boostre na hráča + prekvapenie od Cloudpostu
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 
Playoff - TOP6:
  Samuel Zahorcak   
   Samuel Zahorcak  
  Patrik Szmatana   
    Patrik Surab 
  Milan Kupco   
   Milan Kupco  
  Rasto Cambor   
     Patrik Surab
  Patrik Surab   
   Patrik Surab  
  Milan Niznansky   
    Samuel Zahorcak 
  Matej Lukasik   
   Matej Lukasik  
  Patrik Kosiciar   

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Matej Lukasik - Oliver Kopun2:0
2Tibor Nemeth - Samuel Zahorcak2:0
3Lukas Surab - Jan Kusev2:0
4Roman Antal - Milan Niznansky2:0
5Lukas Paugsch - Patrik Szmatana2:1
6Boris Cifersky - Rasto Cambor2:0
7Milan Kupco - Miroslav Valent2:0
8Monika Ploscicova - Michal Burza2:0
9Patrik Surab - Patrik Kosiciar2:0
10Matus Stefanicka - Juraj Hlavenka2:1
Kolo č.2
1Patrik Surab - Roman Antal2:0
2Milan Kupco - Monika Ploscicova2:0
3Boris Cifersky - Lukas Paugsch2:1
4Matus Stefanicka - Tibor Nemeth2:1
5Matej Lukasik - Lukas Surab2:1
6Samuel Zahorcak - Michal Burza2:1
7Patrik Kosiciar - Oliver Kopun2:0
8Milan Niznansky - Miroslav Valent2:0
9Patrik Szmatana - Jan Kusev2:1
10Rasto Cambor - Juraj Hlavenka2:0
Kolo č.3
1Patrik Surab - Matus Stefanicka2:0
2Matej Lukasik - Milan Kupco2:1
3Samuel Zahorcak - Boris Cifersky2:0
4Patrik Kosiciar - Lukas Paugsch2:0
5Rasto Cambor - Roman Antal2:0
6Patrik Szmatana - Monika Ploscicova2:1
7Milan Niznansky - Lukas Surab2:0
8Tibor Nemeth - Oliver Kopun2:0
9Juraj Hlavenka - Jan Kusev2:0
10Michal Burza - Miroslav Valent2:0
Kolo č.4
1Matej Lukasik - Patrik Surab0:0
2Patrik Kosiciar - Matus Stefanicka2:0
3Rasto Cambor - Tibor Nemeth2:1
4Milan Niznansky - Boris Cifersky2:0
5Milan Kupco - Samuel Zahorcak2:1
6Patrik Szmatana - Michal Burza2:0
7Roman Antal - Lukas Surab2:1
8Juraj Hlavenka - Oliver Kopun2:1
Kolo č.5
1Patrik Surab - Rasto Cambor0:0
2Matej Lukasik - Patrik Kosiciar0:0
3Milan Kupco - Milan Niznansky0:0
4Patrik Szmatana - Roman Antal2:1
5Matus Stefanicka - Boris Cifersky1:1
6Juraj Hlavenka - Tibor Nemeth2:0
7Samuel Zahorcak - Oliver Kopun2:0
Kolo č.6
1Samuel Zahorcak - Patrik Szmatana2:1
2Milan Kupco - Rasto Cambor2:1
3Patrik Surab - Milan Niznansky2:0
4Matej Lukasik - Patrik Kosiciar2:0
Kolo č.7
1Samuel Zahorcak - Milan Kupco2:1
2Patrik Surab - Matej Lukasik2:0
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Patrik Surab17 7/5/0/255.2381%
2.Samuel Zahorcak15 7/5/2/049.0204%
3.Matej Lukasik14 7/4/1/257.2744%
4.Milan Kupco13 7/4/2/155.2812%
5.Patrik Szmatana12 6/4/2/040.6825%
6.Rasto Cambor10 6/3/2/154.9206%
7.Patrik Kosiciar10 6/3/2/154.5476%
8.Milan Niznansky10 6/3/2/149.2540%
9.Juraj Hlavenka9 5/3/2/041.6444%
10.Matus Stefanicka7 5/2/2/156.6349%
11.Boris Cifersky7 5/2/2/152.5079%
12.Roman Antal6 5/2/3/058.3460%
13.Tibor Nemeth6 5/2/3/053.3302%
14.Lukas Paugsch3 3/1/2/056.2963%
15.Monika Ploscicova3 3/1/2/053.8571%
16.Michal Burza3 4/1/3/051.1071%
17.Lukas Surab3 4/1/3/048.8056%
18.Oliver Kopun0 5/0/5/058.7302%
19.Jan Kusev0 3/0/3/053.2222%
20.Miroslav Valent0 3/0/3/050.1534%
Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky



 Späť na turnaje