Turnaj: Cloudpost HL Cup
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Highlander - non-DCI
Čas:2018.02.17 10:00
Vstupné:10 €
Ceny:Kusové kartičky alebo Cloudpost kredit za vyzbierané vstupné + prekvapenie od Cloudpostu
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 
Playoff - TOP6:
  Richard Cepka   
   Samuel Zahorcak  
  Kristian Moze   
    Tomas Varga 
  Samuel Zahorcak   
   Richard Cepka  
  Andrej Gallus   
     Tomas Varga
  Tomas Varga   
   Tomas Varga  
  Juraj Hlavenka   
    Samuel Zahorcak 
  Juraj Linkes   
   Juraj Linkes  
  Dalibor Szegho   

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
2Tomas Vegh - Pavel Sulik2:0
3Richard Hornansky - Patrik Poprac2:0
4Vojtech Vanek - Erik Olschleger2:1
5Juraj Linkes - Jakub Tekel2:1
6Andrej Gallus - Martin Snopko2:0
7Kristian Moze - Peter Lobotka2:0
8Filip Feldmajer - Matej Jurc2:0
9Dalibor Szegho - Michal Chochula2:0
10Matus Kubala - Titus Gardon2:1
11Viktor Hrabusa - Peter Jurina2:1
12Tomas Varga - David Lehotsky2:0
13Michal Hraska - Pavol Gana2:0
14Martin Pitel - Ivo Hlásny2:0
15Samuel Zahorcak - Juraj Hlavenka2:1
16Richard Cepka - David Csente2:0
17Dusan Jankovsky - Filip Turna1:1
Kolo č.2
2Juraj Linkes - Filip Feldmajer2:0
3Andrej Gallus - Viktor Hrabusa2:0
4Tomas Varga - Richard Hornansky2:0
5Richard Cepka - Michal Hraska2:1
6Tomas Vegh - Vladimir Gonzor1:1
7Martin Pitel - Vojtech Vanek2:0
8Matus Kubala - Kristian Moze2:1
9Dalibor Szegho - Samuel Zahorcak1:1
10Filip Turna - Patrik Poprac2:0
11Peter Lobotka - Dusan Jankovsky2:0
12David Lehotsky - Pavel Sulik2:0
13Michal Chochula - Ivo Hlásny2:1
14Peter Jurina - Erik Olschleger2:0
15Matej Jurc - Pavol Gana2:1
16Titus Gardon - Martin Snopko2:0
17Jakub Tekel - David Csente2:1
Kolo č.3
2Richard Cepka - Tomas Varga2:0
3Martin Pitel - Juraj Linkes2:0
4Matus Kubala - Andrej Gallus2:0
5Filip Turna - Tomas Vegh2:1
6Dalibor Szegho - Vladimir Gonzor2:0
7Vojtech Vanek - Samuel Zahorcak2:0
8Michal Hraska - Matej Jurc2:0
9Michal Chochula - Viktor Hrabusa2:1
10Juraj Hlavenka - Richard Hornansky2:0
11Kristian Moze - Filip Feldmajer2:0
12Jakub Tekel - Peter Lobotka2:1
13Titus Gardon - Peter Jurina1:1
14Dusan Jankovsky - David Lehotsky2:1
15Erik Olschleger - Patrik Poprac2:1
16Pavol Gana - Martin Snopko2:0
17David Csente - Pavel Sulik2:0
Kolo č.4
1Richard Cepka - Matus Kubala2:1
2Dalibor Szegho - Martin Pitel2:1
3Andrej Gallus - Filip Turna2:1
4Kristian Moze - Michal Hraska2:0
5Juraj Linkes - Michal Chochula2:0
6Juraj Hlavenka - Tomas Varga2:0
7Vojtech Vanek - Jakub Tekel2:1
8Samuel Zahorcak - Peter Jurina2:1
9Titus Gardon - Vladimir Gonzor2:1
10Tomas Vegh - Dusan Jankovsky2:1
11Matej Jurc - Richard Hornansky2:1
12Pavol Gana - David Lehotsky2:1
13Peter Lobotka - Erik Olschleger2:1
14Ivo Hlásny - Filip Feldmajer2:1
15Viktor Hrabusa - David Csente2:0
16Martin Snopko - Patrik Poprac2:1
Kolo č.5
2Richard Cepka - Dalibor Szegho2:0
3Juraj Linkes - Matus Kubala2:1
4Andrej Gallus - Vojtech Vanek2:0
5Juraj Hlavenka - Martin Pitel2:0
6Kristian Moze - Tomas Vegh2:0
7Samuel Zahorcak - Filip Turna2:0
8Matej Jurc - Titus Gardon2:0
9Ivo Hlásny - Pavol Gana2:0
10Michal Chochula - Jakub Tekel2:1
11Tomas Varga - Michal Hraska2:0
12Vladimir Gonzor - Peter Jurina2:0
13Peter Lobotka - David Lehotsky2:0
14Filip Feldmajer - Martin Snopko2:1
Kolo č.6
1Richard Cepka - Juraj Hlavenka0:0
2Juraj Linkes - Andrej Gallus0:0
3Dalibor Szegho - Kristian Moze2:0
4Samuel Zahorcak - Martin Pitel2:1
5Tomas Varga - Michal Chochula2:0
6Ivo Hlásny - Vojtech Vanek2:1
7Matej Jurc - Peter Lobotka2:1
8Filip Turna - Vladimir Gonzor2:1
9Titus Gardon - Tomas Vegh2:1
10Michal Hraska - Filip Feldmajer2:1
11Jakub Tekel - Pavol Gana2:0
12Martin Snopko - Peter Jurina2:1
13Patrik Poprac - David Lehotsky2:0
Kolo č.7
1Richard Cepka - Kristian Moze2:1
2Samuel Zahorcak - Andrej Gallus2:0
3Tomas Varga - Juraj Hlavenka2:1
4Juraj Linkes - Dalibor Szegho2:1
Kolo č.8
1Samuel Zahorcak - Richard Cepka2:0
2Tomas Varga - Juraj Linkes2:0
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Richard Cepka19 8/6/1/158.9712%
2.Samuel Zahorcak19 8/6/1/155.8859%
3.Tomas Varga18 8/6/2/052.8681%
4.Juraj Linkes16 8/5/2/155.2679%
5.Juraj Hlavenka13 7/4/2/165.2222%
6.Dalibor Szegho13 7/4/2/159.3061%
7.Andrej Gallus13 7/4/2/156.3889%
8.Kristian Moze12 7/4/3/053.3277%
9.Ivo Hlásny12 6/4/2/043.3333%
10.Matej Jurc12 6/4/2/042.5370%
11.Filip Turna10 6/3/2/146.5489%
12.Titus Gardon10 6/3/2/144.1481%
13.Matus Kubala9 5/3/2/064.0873%
14.Martin Pitel9 6/3/3/062.2156%
15.Michal Chochula9 6/3/3/060.5952%
16.Michal Hraska9 6/3/3/057.4405%
17.Vojtech Vanek9 6/3/3/055.6786%
18.Jakub Tekel9 6/3/3/047.1667%
19.Peter Lobotka9 6/3/3/045.5238%
20.Vladimir Gonzor7 6/2/3/148.9810%
21.Tomas Vegh7 6/2/3/144.5979%
22.Filip Feldmajer6 6/2/4/055.6349%
23.Pavol Gana6 6/2/4/048.8333%
24.Viktor Hrabusa6 4/2/2/044.4762%
25.Martin Snopko6 6/2/4/041.6878%
26.Patrik Poprac6 6/2/4/037.5778%
27.Peter Jurina4 6/1/4/147.3426%
28.Dusan Jankovsky4 4/1/2/144.3611%
29.Richard Hornansky3 4/1/3/057.5556%
30.David Csente3 4/1/3/053.0417%
31.David Lehotsky3 6/1/5/042.9444%
32.Erik Olschleger3 4/1/3/041.5000%
33.Pavel Sulik0 3/0/3/034.9630%
Diskusia:
Dalibor
2018.02.09 15:09
Informacie k turnaju: http://www.mtg.sk/clanok.php?id=1476&

Chester
2018.02.12 15:51
2 otazky na ktore asi viem odpoved ale pre istotu: potrebujem decklist uz pri registracii? su gold-bordered karty legalne?

Dalibor
2018.02.15 14:40
decklist uz netreba, ale od Top8 ich budem vyzadovat, takze nieje odveci ho mat so sebou. gold-bordered karty SU legalne




 Späť na turnaje