Turnaj: PPTQ Richmond - Dominaria
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Sealed deck - DCI
Čas:2017.11.05 10:00
Popis:Formát: Sealed deck + top8 Ixalan draft
Vstupné:24 €
Ceny:Booster na hráča, pre víťaza kvalifikácia na Regionálne PTQ, odkiaľ sa môže kvalifikovať na PRO TOUR Richmond
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 
Playoff - TOP6:
  Peter Snoha   
   Patrik Szmatana  
  Samuel Zahorcak   
    Patrik Szmatana 
  Aneta Vlahova   
   Michal Guldan  
  Roman Antal   
     Patrik Szmatana
  Michal Guldan   
   Peter Snoha  
  Pavel Sulik   
    Peter Snoha 
  Patrik Szmatana   
   Aneta Vlahova  
  Marek Vardzik   

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Aneta Vlahova - Michal Burza2:0
2Igor Mitrushevski - Tibor Bugyi2:1
3Peter Snoha - Rasto Cambor2:1
4Richard Hornansky - Martin Benko2:1
5Jozef Semanco - Lukas Surab2:1
6Roman Antal - Tomas Varga2:0
7Patrik Szmatana - Samuel Zahorcak2:0
8Miroslav Valent - Peter Dobrovodsky2:0
9Matus Stefanicka - Milan Michalec2:1
10Michal Guldan - Richard Glasner2:1
11Pavel Sulik - Milan Kupco2:0
12Marek Vardzik - Miroslav Mojik2:0
Kolo č.2
1Pavel Sulik - Miroslav Valent2:0
2Matus Stefanicka - Jozef Semanco2:0
3Patrik Szmatana - Igor Mitrushevski2:0
4Michal Guldan - Marek Vardzik1:1
5Roman Antal - Richard Hornansky2:0
6Peter Snoha - Aneta Vlahova2:0
7Samuel Zahorcak - Martin Benko2:1
8Rasto Cambor - Milan Michalec2:0
9Richard Glasner - Michal Burza2:1
10Lukas Surab - Miroslav Mojik2:1
11Tomas Varga - Peter Dobrovodsky2:0
12Tibor Bugyi - Milan Kupco2:1
Kolo č.3
1Peter Snoha - Pavel Sulik2:0
2Roman Antal - Patrik Szmatana2:1
3Marek Vardzik - Matus Stefanicka2:1
4Michal Guldan - Rasto Cambor2:0
5Tibor Bugyi - Richard Glasner2:1
6Samuel Zahorcak - Jozef Semanco2:0
7Igor Mitrushevski - Richard Hornansky2:0
8Lukas Surab - Miroslav Valent2:0
9Aneta Vlahova - Tomas Varga2:0
10Milan Kupco - Michal Burza2:1
11Miroslav Mojik - Milan Michalec2:1
Kolo č.4
1Roman Antal - Peter Snoha0:0
2Michal Guldan - Tibor Bugyi2:1
3Marek Vardzik - Samuel Zahorcak2:0
4Matus Stefanicka - Igor Mitrushevski2:0
5Aneta Vlahova - Lukas Surab2:0
6Patrik Szmatana - Pavel Sulik2:1
7Richard Glasner - Miroslav Mojik2:0
8Richard Hornansky - Milan Kupco2:0
9Miroslav Valent - Rasto Cambor2:1
10Milan Michalec - Jozef Semanco2:1
Kolo č.5
1Marek Vardzik - Roman Antal2:1
2Peter Snoha - Michal Guldan0:0
3Patrik Szmatana - Aneta Vlahova0:0
4Pavel Sulik - Matus Stefanicka2:0
5Samuel Zahorcak - Igor Mitrushevski2:1
6Richard Hornansky - Tibor Bugyi2:0
7Lukas Surab - Richard Glasner2:1
8Milan Kupco - Rasto Cambor2:0
9Miroslav Valent - Milan Michalec2:0
Kolo č.6
1Peter Snoha - Samuel Zahorcak2:1
2Aneta Vlahova - Roman Antal2:0
3Michal Guldan - Pavel Sulik2:1
4Patrik Szmatana - Marek Vardzik2:1
Kolo č.7
1Patrik Szmatana - Michal Guldan2:0
2Peter Snoha - Aneta Vlahova2:1
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Peter Snoha17 7/5/0/254.1474%
2.Patrik Szmatana16 7/5/1/156.6213%
3.Michal Guldan14 7/4/1/256.0522%
4.Aneta Vlahova13 7/4/2/159.9977%
5.Marek Vardzik13 6/4/1/156.9021%
6.Roman Antal10 6/3/2/164.1005%
7.Pavel Sulik9 6/3/3/063.9683%
8.Samuel Zahorcak9 6/3/3/055.8942%
9.Matus Stefanicka9 5/3/2/045.6444%
10.Lukas Surab9 5/3/2/045.5810%
11.Miroslav Valent9 5/3/2/041.8000%
12.Richard Hornansky9 5/3/2/041.7111%
13.Igor Mitrushevski6 5/2/3/057.2381%
14.Tibor Bugyi6 5/2/3/049.3333%
15.Richard Glasner6 5/2/3/046.5333%
16.Milan Kupco6 5/2/3/043.2000%
17.Rasto Cambor3 5/1/4/056.1238%
18.Miroslav Mojik3 4/1/3/051.3056%
19.Jozef Semanco3 4/1/3/050.7500%
20.Tomas Varga3 3/1/2/050.1534%
21.Milan Michalec3 5/1/4/043.8000%
22.Martin Benko0 2/0/2/055.0000%
23.Michal Burza0 3/0/3/047.3016%
24.Peter Dobrovodsky0 2/0/2/046.6667%
Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky



 Späť na turnaje