Turnaj: FNM Booster Draft HOUR OF DEVASTATION
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Booster draft - DCI
Čas:2017.09.08 17:30
Popis:Cloudpost Vás pozýva na tradičný piatkový booster draft. Príďte si zadraftovať, teším sa na Vašu účasť!
Vstupné:10 €
Ceny:Booster na hráča a FNM promá na daný mesiac.
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Peter Snoha - Filip Vargic2:0
2Richard Cepka - Matus Kovacik2:0
3Oliver Hamid - Andrej Gallus2:0
4Konrad Lukas - Patrik Talas1:1
5Richard Hornansky - Miroslav Valent2:0
6Tomas Varga - Dominik Cupal2:1
7Martin Ciesar - Samuel Zahorcak2:0
8Ondrej Kedrovic - Timotej Klepanec2:0
9Adam Rajsky - Tibor Nemeth2:0
10Lukas Surab - Branislav Hindicky2:0
11Martin Tavoda - David Csente2:1
12Martin Prochazka - Michal Anderle2:0
13Tibor Bugyi - Timur Smaho2:0
14Michal Forisek - Jakub Oszvald2:0
15Michal Burza - Jan Kusev2:0
16Patrik Szmatana - Matus Gibej2:0
17Robert Rovny - Patrik Kosiciar2:0
Kolo č.2
1Oliver Hamid - Richard Cepka2:1
2Peter Snoha - Konrad Lukas2:0
3Andrej Gallus - Patrik Talas2:0
4Matus Kovacik - Filip Vargic2:0
5Martin Ciesar - Ondrej Kedrovic2:0
6Richard Hornansky - Tomas Varga2:0
7Miroslav Valent - Timotej Klepanec2:0
8Dominik Cupal - Samuel Zahorcak2:0
9Adam Rajsky - Martin Tavoda2:0
10Martin Prochazka - Lukas Surab2:1
11Branislav Hindicky - Tibor Nemeth1:1
12Michal Anderle - David Csente2:0
13Michal Forisek - Robert Rovny2:0
14Patrik Szmatana - Tibor Bugyi2:0
15Michal Burza - Jakub Oszvald2:0
16Jan Kusev - Matus Gibej2:0
17Patrik Kosiciar - Timur Smaho2:0
Kolo č.3
2Oliver Hamid - Peter Snoha0:0
3Andrej Gallus - Matus Kovacik2:0
4Richard Cepka - Patrik Talas2:1
5Tomas Varga - Timotej Klepanec2:1
6Richard Hornansky - Martin Ciesar2:1
7Ondrej Kedrovic - Miroslav Valent2:0
10Martin Prochazka - Adam Rajsky0:0
11Michal Anderle - Lukas Surab2:1
12Tibor Nemeth - Martin Tavoda2:1
13Michal Burza - Patrik Szmatana1:1
14Jan Kusev - Michal Forisek2:0
15Tibor Bugyi - Patrik Kosiciar2:0
16Robert Rovny - Matus Gibej2:1
17Timur Smaho - Jakub Oszvald2:0
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Richard Hornansky9 3/3/0/055.5556%
2.Oliver Hamid7 3/2/0/170.3704%
3.Martin Prochazka7 3/2/0/159.2593%
4.Patrik Szmatana7 3/2/0/159.1481%
5.Michal Burza7 3/2/0/159.1481%
6.Adam Rajsky7 3/2/0/151.8519%
7.Peter Snoha7 3/2/0/147.9259%
8.Martin Ciesar6 3/2/1/066.5556%
9.Tomas Varga6 3/2/1/061.0000%
10.Jan Kusev6 3/2/1/059.1481%
11.Michal Forisek6 3/2/1/055.4444%
12.Dominik Cupal6 3/2/1/049.8333%
13.Tibor Bugyi6 3/2/1/048.1481%
14.Michal Anderle6 3/2/1/048.0370%
15.Andrej Gallus6 3/2/1/048.0370%
16.Richard Cepka6 3/2/1/048.0370%
17.Ondrej Kedrovic6 3/2/1/044.3333%
18.Robert Rovny6 3/2/1/044.3333%
19.Konrad Lukas4 3/1/1/155.3889%
20.Tibor Nemeth4 3/1/1/148.0370%
21.Branislav Hindicky4 3/1/1/138.8889%
22.Miroslav Valent3 3/1/2/066.5556%
23.Lukas Surab3 3/1/2/059.1481%
24.Patrik Kosiciar3 3/1/2/055.5556%
25.Matus Kovacik3 3/1/2/055.4444%
26.Martin Tavoda3 3/1/2/051.7407%
27.Timur Smaho3 3/1/2/044.3333%
28.Patrik Talas1 3/0/2/155.4444%
29.Matus Gibej0 3/0/3/070.3704%
30.Jakub Oszvald0 3/0/3/059.2593%
31.Samuel Zahorcak0 2/0/2/058.3333%
32.Timotej Klepanec0 3/0/3/055.5556%
33.Filip Vargic0 2/0/2/055.5556%
34.David Csente0 2/0/2/050.0000%
Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky



 Späť na turnaje