Turnaj: NATIONALS 2017
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Type II + Draft - DCI
Čas:2017.09.16 10:00
Popis:Príďte zabojovať o titul majstra Slovenska. Formát bude kombinovaný Standard + Booster Draft
Vstupné:15 €
Ceny:Každý účastník získa PROMO FOIL Inkmoth Nexus, top8 získa špeciálnu podložku, trofej pre víťaza a finalistu, ktorí nás budú reprezentovať na Majstrovstvách Sveta a za každého hráča sa pridá do cien 5 boostrov!
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 
Playoff - TOP-4:
  Lukas Paugsch   
   Ondrej Kedrovic  
  Ivan Floch   
    Ondrej Kedrovic 
  Ondrej Kedrovic   
   Lukas Paugsch  
  Tibor Bugyi   
     Ondrej Kedrovic
  Dalibor Szegho   
   Peter Snoha  
  Martin Varga   
    Peter Snoha 
  Peter Snoha   
   Dalibor Szegho  
  Monika Ploscicova   

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
2Zsolt Varga - Karol Nagyéri2:0
3Martin Jurcik - Vladimir Gonzor2:1
4Marek Vardzik - Matej Rumanovic1:1
5Michal Oravec - Robert Domotor2:1
6Marko Drobny - Michal Anderle2:0
7Filip Susienka - Patrik Horváth2:1
8Patrik Friso - Michal Forisek2:1
9Juraj Linkes - Richard Cepka2:1
10Peter Snoha - Jan Kusev2:0
11Martin Mosny - Dalibor Szegho2:1
12Matus Havadej - Martin Stober2:1
13Milan Niznansky - Patrik Kosiciar2:0
14Gabriel Scerbak - Robert Gregor2:0
15Ivan Gazdik - Martin Tóth2:1
16Michal Hisra - Dominik Cupal2:1
17Roman Antal - Richard Hornansky2:0
18Tomas Varga - Tomas Valdner2:0
19Tomas Friala - Roman Stupka1:1
20Marcel Kondrk - Adam Sulek2:1
21Michal Durovic - Lukas Surab2:1
22Lukas Paugsch - Michal Chochula2:0
23Martin Bobovsky - Ondrej Keselak2:0
24Monika Ploscicova - Konrad Balla2:0
25Oliver Hamid - Patrik Szmatana2:0
26Mario Mucska - Marian Dobransky2:0
27Martin Tavoda - Tibor Nemeth2:1
28David Csente - Robert Tichy2:1
29Tibor Bugyi - Michal Guldan2:0
30Andrej Gallus - Michal Burza2:1
31Martin Varga - Boris Girdasov2:0
32Jan Kolarovic - Tomas Lasut2:1
33Richard Rozman - Martin Blazko2:1
34Matej Zatlkaj - Lukas Bordac2:1
35Ondrej Kedrovic - Tomas Durcan2:1
Kolo č.2
1Ivan Floch - Richard Glasner2:0
2Milan Niznansky - Martin Mosny2:1
3Lukas Paugsch - Michal Hisra2:0
4Gabriel Scerbak - Martin Jurcik2:0
5Tibor Bugyi - Marcel Kondrk2:1
6Ivan Gazdik - Matus Havadej2:0
7Ondrej Kedrovic - David Csente2:0
8Oliver Hamid - Matej Zatlkaj2:1
9Martin Varga - Zsolt Varga2:0
10Tomas Vardzik - Richard Rozman2:1
11Roman Antal - Jan Kolarovic2:1
12Mario Mucska - Michal Durovic2:0
13Monika Ploscicova - Peter Snoha2:0
14Patrik Friso - Juraj Linkes2:0
15Andrej Gallus - Marko Drobny2:1
16Martin Bobovsky - Samuel Zahorcak2:0
17Michal Oravec - Filip Susienka2:0
18Tomas Varga - Martin Tavoda2:0
19Matej Rumanovic - Tomas Friala2:1
20Marek Vardzik - Roman Stupka1:0
21Patrik Szmatana - Jan Kusev2:1
22Michal Forisek - Martin Blazko2:1
23Dalibor Szegho - Tibor Nemeth2:1
24Lukas Bordac - Richard Hornansky2:1
25Michal Burza - Marian Dobransky2:1
26Martin Stober - Tomas Valdner2:0
27Adam Sulek - Patrik Kosiciar2:1
28Dominik Cupal - Vladimir Gonzor2:0
29Robert Gregor - Lukas Surab2:0
30Michal Anderle - Boris Girdasov2:1
31Robert Domotor - Tomas Durcan2:1
32Richard Cepka - Konrad Balla2:0
33Robert Tichy - Karol Nagyéri2:0
34Michal Chochula - Martin Tóth2:0
35Tomas Lasut - Ondrej Keselak2:0
36Michal Guldan - Patrik Horváth2:1
Kolo č.3
1Ivan Floch - Tomas Varga2:1
2Martin Bobovsky - Michal Oravec2:0
3Mario Mucska - Gabriel Scerbak2:1
4Ondrej Kedrovic - Andrej Gallus2:0
5Roman Antal - Ivan Gazdik2:1
6Patrik Friso - Monika Ploscicova2:1
7Martin Varga - Tomas Vardzik2:1
8Lukas Paugsch - Milan Niznansky2:1
9Tibor Bugyi - Oliver Hamid2:0
10Tomas Lasut - Matej Rumanovic2:0
11Marek Vardzik - Marcel Kondrk2:0
12Dalibor Szegho - Michal Durovic2:0
13Michal Guldan - Michal Forisek2:0
14Matus Havadej - Filip Susienka2:0
15Martin Tavoda - Michal Chochula2:0
16Martin Mosny - Jan Kolarovic2:0
17Robert Tichy - Juraj Linkes2:1
18Michal Hisra - Samuel Zahorcak2:0
19Michal Anderle - Martin Jurcik2:1
20Michal Burza - Lukas Bordac2:0
21Peter Snoha - Adam Sulek2:1
22Matej Zatlkaj - Dominik Cupal2:0
23David Csente - Zsolt Varga2:1
24Marko Drobny - Richard Rozman2:0
25Richard Cepka - Robert Gregor2:1
26Patrik Szmatana - Robert Domotor2:0
27Richard Glasner - Martin Stober2:0
28Jan Kusev - Roman Stupka2:1
29Tomas Friala - Ondrej Keselak2:0
30Konrad Balla - Vladimir Gonzor2:0
31Martin Blazko - Boris Girdasov2:0
32Patrik Horváth - Marian Dobransky2:1
33Patrik Kosiciar - Tomas Valdner2:1
34Karol Nagyéri - Martin Tóth2:1
35Tibor Nemeth - Tomas Durcan2:1
Kolo č.4
1Ivan Floch - Patrik Friso2:1
2Martin Varga - Martin Bobovsky1:1
3Tibor Bugyi - Mario Mucska2:1
4Ondrej Kedrovic - Roman Antal2:1
5Lukas Paugsch - Marek Vardzik1:1
6Tomas Vardzik - Gabriel Scerbak2:1
7Andrej Gallus - Martin Tavoda2:1
8Dalibor Szegho - Michal Guldan2:0
9Monika Ploscicova - Tomas Varga2:1
10Peter Snoha - Michal Anderle2:1
11Marko Drobny - Richard Glasner2:0
12Robert Tichy - Richard Cepka2:1
13Matus Havadej - Matej Zatlkaj2:1
14Oliver Hamid - Michal Hisra2:0
15Michal Burza - David Csente2:1
16Ivan Gazdik - Michal Oravec2:0
17Martin Mosny - Patrik Szmatana2:1
18Milan Niznansky - Tomas Lasut2:1
19Martin Jurcik - Matej Rumanovic2:1
20Marcel Kondrk - Tomas Friala2:1
21Konrad Balla - Robert Domotor2:0
22Juraj Linkes - Zsolt Varga2:0
23Patrik Horváth - Samuel Zahorcak2:0
24Dominik Cupal - Richard Rozman2:0
25Patrik Kosiciar - Martin Blazko2:0
26Michal Durovic - Jan Kolarovic2:1
27Adam Sulek - Karol Nagyéri2:1
28Jan Kusev - Martin Stober2:0
29Michal Forisek - Lukas Bordac2:0
30Tibor Nemeth - Roman Stupka2:0
31Tomas Valdner - Vladimir Gonzor2:0
Kolo č.5
1Ondrej Kedrovic - Ivan Floch2:1
2Lukas Paugsch - Tibor Bugyi2:0
3Martin Varga - Martin Bobovsky2:0
4Andrej Gallus - Patrik Friso2:1
5Dalibor Szegho - Oliver Hamid2:1
6Milan Niznansky - Ivan Gazdik2:0
7Monika Ploscicova - Roman Antal2:1
8Mario Mucska - Martin Mosny2:1
9Peter Snoha - Michal Burza2:1
10Tomas Vardzik - Robert Tichy2:1
11Marko Drobny - Matus Havadej2:0
12Marek Vardzik - Richard Glasner2:1
13Matej Zatlkaj - Juraj Linkes2:1
14Tomas Varga - Marcel Kondrk2:0
15Gabriel Scerbak - Michal Durovic2:0
16Michal Guldan - Patrik Szmatana2:1
17Richard Cepka - Patrik Kosiciar2:1
18Michal Forisek - Jan Kusev2:1
19Tibor Nemeth - Martin Tavoda2:0
20Konrad Balla - Adam Sulek2:1
21Tomas Lasut - Dominik Cupal2:1
22Martin Jurcik - Matej Rumanovic2:1
23Tomas Valdner - Zsolt Varga2:1
24Samuel Zahorcak - Martin Blazko2:0
Kolo č.6
2Martin Varga - Ondrej Kedrovic2:1
3Lukas Paugsch - Andrej Gallus2:1
4Tibor Bugyi - Ivan Floch2:1
5Dalibor Szegho - Milan Niznansky2:1
6Monika Ploscicova - Mario Mucska2:1
7Oliver Hamid - Ivan Gazdik2:0
8Roman Antal - Martin Mosny2:0
9Marko Drobny - Tomas Vardzik2:0
10Peter Snoha - Marek Vardzik1:1
11Robert Tichy - Michal Burza2:0
12Richard Glasner - Matus Havadej2:0
13Tomas Varga - Michal Guldan2:1
14Matej Zatlkaj - Gabriel Scerbak2:1
15Marcel Kondrk - Michal Durovic2:1
17Tibor Nemeth - Michal Forisek2:0
18Richard Cepka - Konrad Balla2:1
19Patrik Kosiciar - Martin Tavoda2:0
20Tomas Lasut - Martin Jurcik2:1
21Tomas Valdner - Dominik Cupal2:0
22Samuel Zahorcak - Matej Rumanovic2:0
23Martin Blazko - Zsolt Varga2:1
Kolo č.7
2Lukas Paugsch - Martin Varga0:0
3Tibor Bugyi - Ondrej Kedrovic0:0
4Ivan Floch - Martin Bobovsky2:1
5Monika Ploscicova - Dalibor Szegho0:0
6Milan Niznansky - Oliver Hamid2:0
7Roman Antal - Mario Mucska2:0
8Peter Snoha - Marko Drobny2:1
9Marek Vardzik - Tomas Vardzik2:0
10Richard Glasner - Robert Tichy2:1
11Matus Havadej - Michal Burza2:0
12Tomas Varga - Matej Zatlkaj2:0
13Michal Durovic - Michal Guldan2:1
14Marcel Kondrk - Gabriel Scerbak2:1
16Richard Cepka - Tibor Nemeth2:0
17Michal Forisek - Konrad Balla2:0
18Jan Kusev - Patrik Kosiciar2:0
19Tomas Lasut - Samuel Zahorcak2:1
20Zsolt Varga - Martin Jurcik2:0
21Martin Blazko - Tomas Valdner2:0
Kolo č.8
1Lukas Paugsch - Ivan Floch2:1
2Ondrej Kedrovic - Tibor Bugyi2:1
3Dalibor Szegho - Martin Varga2:0
4Peter Snoha - Monika Ploscicova2:1
Kolo č.9
1Ondrej Kedrovic - Lukas Paugsch2:0
2Peter Snoha - Dalibor Szegho2:1
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Ondrej Kedrovic22 9/7/1/161.8310%
2.Peter Snoha22 9/7/1/158.8242%
3.Lukas Paugsch20 9/6/1/263.2202%
4.Dalibor Szegho19 9/6/2/160.0456%
5.Martin Varga17 8/5/1/256.6296%
6.Monika Ploscicova16 8/5/2/167.0238%
7.Tibor Bugyi16 8/5/2/163.5582%
8.Ivan Floch15 8/5/3/065.6009%
9.Andrej Gallus15 7/5/2/060.5291%
10.Milan Niznansky15 7/5/2/059.4104%
11.Marko Drobny15 7/5/2/055.4701%
12.Marek Vardzik15 7/4/0/354.0998%
13.Roman Antal15 7/5/2/053.0416%
14.Tomas Varga15 7/5/2/051.0204%
15.Richard Cepka15 7/5/2/045.1701%
16.Tomas Lasut15 7/5/2/039.9932%
17.Martin Bobovsky13 7/4/2/152.5238%
18.Oliver Hamid12 7/4/3/057.9441%
19.Richard Glasner12 7/4/3/057.8810%
20.Tomas Vardzik12 7/4/3/057.7817%
21.Mario Mucska12 7/4/3/053.3537%
22.Marcel Kondrk12 7/4/3/052.6531%
23.Matus Havadej12 7/4/3/048.2517%
24.Robert Tichy12 7/4/3/048.1837%
25.Jan Kusev12 7/4/3/047.9136%
26.Matej Zatlkaj12 7/4/3/047.8435%
27.Tibor Nemeth12 7/4/3/047.3726%
28.Michal Forisek12 7/4/3/046.9592%
29.Patrik Friso9 5/3/2/057.5238%
30.Martin Mosny9 6/3/3/057.2284%
31.Michal Guldan9 7/3/4/056.9237%
32.Ivan Gazdik9 6/3/3/056.6905%
33.Martin Tavoda9 7/3/4/054.7619%
34.Michal Burza9 7/3/4/054.0620%
35.Konrad Balla9 7/3/4/053.2381%
36.Samuel Zahorcak9 7/3/4/050.4735%
37.Patrik Kosiciar9 7/3/4/050.2721%
38.Gabriel Scerbak9 7/3/4/048.6395%
39.Michal Durovic9 7/3/4/048.0529%
40.Martin Jurcik9 7/3/4/042.3265%
41.Tomas Valdner9 7/3/4/041.3537%
42.Martin Blazko9 7/3/4/039.3129%
43.Michal Anderle6 4/2/2/057.1918%
44.Juraj Linkes6 5/2/3/055.7429%
45.David Csente6 4/2/2/053.6204%
46.Adam Sulek6 5/2/3/051.4677%
47.Michal Hisra6 4/2/2/049.4709%
48.Dominik Cupal6 6/2/4/047.9048%
49.Patrik Szmatana6 5/2/3/046.6000%
50.Zsolt Varga6 7/2/5/046.0578%
51.Michal Oravec6 4/2/2/042.9722%
52.Patrik Horváth6 4/2/2/035.6310%
53.Matej Rumanovic4 6/1/4/149.2063%
54.Tomas Friala4 4/1/2/139.0357%
55.Jan Kolarovic3 4/1/3/058.9286%
56.Filip Susienka3 3/1/2/052.3810%
57.Martin Stober3 4/1/3/050.0000%
58.Richard Rozman3 4/1/3/049.4048%
59.Robert Gregor3 3/1/2/049.0952%
60.Lukas Bordac3 4/1/3/047.5357%
61.Michal Chochula3 3/1/2/046.8025%
62.Robert Domotor3 4/1/3/041.4643%
63.Karol Nagyéri3 4/1/3/040.7857%
64.Roman Stupka1 4/0/3/152.9762%
65.Tomas Durcan0 3/0/3/057.2081%
66.Boris Girdasov0 3/0/3/054.5635%
67.Ondrej Keselak0 3/0/3/053.4392%
68.Richard Hornansky0 2/0/2/052.2143%
69.Marian Dobransky0 3/0/3/050.0000%
70.Vladimir Gonzor0 4/0/4/040.4762%
71.Martin Tóth0 3/0/3/038.7778%
72.Lukas Surab0 2/0/2/038.0952%
Diskusia:
Jamasaky
2017.08.07 11:24
Iba Top 8 je Standard alebo aj počas turnaja sú nejaké kolá Standard?

Shane
2017.08.11 10:40
Na programe su 3 kola Standard a 3 kola Boosterdraft. TOP8 hra nasledne format Standard. Ak sa mylim, opravte ma

augustus
2017.09.08 09:55
Hra sa Type II alebo standard? v pozvanke mate dva rozdielne formaty a nechce sa mi brat dva baliky

Shane
2017.09.09 16:02
MtG.sk ponuka pre mix formatov len tuto volbu. Je to len starsi ekvivalent dnesneho Standard+Draft. Dva balicky si pokojne vezmi, aj tak hrat budes len jeden

Patrik Surab
2017.09.16 21:46
Majstrom Slovenska pre rok 2017 je Peter Snoha! Gratulujeme




 Späť na turnaje