Turnaj: PPTQ Albuquerque
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Sealed deck - DCI
Čas:2017.05.14 10:00
Popis:Formát: Sealed deck Amonkhet + top8 Amonkhet draft
Vstupné:24 €
Ceny:Booster na hráča, pre víťaza kvalifikácia na Regionálne PTQ, odkiaľ sa môže kvalifikovať na PRO TOUR Albuquerque
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 
Playoff - TOP6:
  Milan Niznansky   
   Milan Niznansky  
  Michal Forisek   
    Peter Snoha 
  Lukas Surab   
   Lukas Surab  
  Richard Glasner   
     Peter Snoha
  Jan Kusev   
   Peter Snoha  
  Michal Burza   
    Milan Niznansky 
  Peter Snoha   
   Jan Kusev  
  Tibor Bugyi   

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Tibor Nemeth - Mario Mucska2:0
2Jakob Danz - Marian Dobransky2:0
3Patrik Kosiciar - Michal Guldan2:1
4Jan Kusev - Samuel Zahorcak2:1
5Tomas Durcan - Marek Vardzik2:1
6Michal Forisek - Miroslav Valent2:1
7Peter Snoha - Marko Drobny2:0
8Milan Niznansky - Karol Nagyéri2:0
9Roman Antal - Sebastian Oberhofer2:0
10Richard Glasner - Benjamin Danz2:0
11Tibor Bugyi - Michal Burza2:1
12Jonathan Danz - Andrej Bederka2:0
13Lukas Surab - Martin Mosny2:0
Kolo č.2
1Peter Snoha - Milan Niznansky2:0
2Michal Forisek - Tomas Durcan2:0
3Tibor Nemeth - Jakob Danz2:1
4Jan Kusev - Tibor Bugyi2:1
5Richard Glasner - Roman Antal2:0
6Jonathan Danz - Lukas Surab1:1
7Patrik Kosiciar - Andrej Bederka2:0
8Michal Burza - Michal Guldan2:1
9Samuel Zahorcak - Sebastian Oberhofer2:0
10Karol Nagyéri - Benjamin Danz2:1
11Miroslav Valent - Martin Mosny2:0
12Mario Mucska - Marek Vardzik2:1
13Marian Dobransky - Marko Drobny2:0
Kolo č.3
2Patrik Kosiciar - Jan Kusev2:0
3Richard Glasner - Tibor Nemeth2:0
4Peter Snoha - Michal Forisek2:0
5Miroslav Valent - Jonathan Danz2:1
6Lukas Surab - Tomas Durcan2:0
7Jakob Danz - Roman Antal2:1
8Milan Niznansky - Mario Mucska2:0
9Tibor Bugyi - Marian Dobransky2:1
10Samuel Zahorcak - Karol Nagyéri2:1
11Michal Burza - Benjamin Danz2:1
12Marko Drobny - Martin Mosny2:0
13Andrej Bederka - Marek Vardzik2:0
Kolo č.4
2Peter Snoha - Richard Glasner0:0
3Lukas Surab - Patrik Kosiciar2:0
4Milan Niznansky - Tibor Nemeth2:0
5Tibor Bugyi - Jakob Danz2:1
6Michal Forisek - Samuel Zahorcak2:0
7Jan Kusev - Miroslav Valent2:0
8Michal Burza - Jonathan Danz2:0
9Karol Nagyéri - Tomas Durcan2:0
10Mario Mucska - Sebastian Oberhofer2:0
11Roman Antal - Andrej Bederka2:1
12Benjamin Danz - Marko Drobny2:1
Kolo č.5
1Peter Snoha - Lukas Surab0:0
2Richard Glasner - Jan Kusev0:0
3Milan Niznansky - Tibor Bugyi0:0
4Michal Forisek - Patrik Kosiciar2:1
5Michal Burza - Tibor Nemeth2:1
6Samuel Zahorcak - Miroslav Valent2:1
7Jakob Danz - Karol Nagyéri2:0
8Roman Antal - Mario Mucska2:0
9Jonathan Danz - Benjamin Danz2:1
10Tomas Durcan - Andrej Bederka2:0
11Sebastian Oberhofer - Marek Vardzik2:1
Kolo č.6
1Milan Niznansky - Michal Forisek2:0
2Lukas Surab - Richard Glasner2:0
3Jan Kusev - Michal Burza2:0
4Peter Snoha - Tibor Bugyi2:0
Kolo č.7
1Milan Niznansky - Lukas Surab2:1
2Peter Snoha - Jan Kusev2:0
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Peter Snoha17 7/5/0/260.1565%
2.Milan Niznansky16 7/5/1/155.6916%
3.Lukas Surab14 7/4/1/256.8458%
4.Jan Kusev13 7/4/2/160.6122%
5.Michal Forisek12 6/4/2/059.5238%
6.Michal Burza12 6/4/2/045.0212%
7.Richard Glasner11 6/3/1/257.0873%
8.Tibor Bugyi10 6/3/2/163.1746%
9.Patrik Kosiciar9 5/3/2/052.2476%
10.Samuel Zahorcak9 5/3/2/048.3143%
11.Jakob Danz9 5/3/2/045.7778%
12.Roman Antal9 5/3/2/045.4222%
13.Jonathan Danz7 5/2/2/147.8667%
14.Tibor Nemeth6 5/2/3/060.7937%
15.Karol Nagyéri6 5/2/3/053.8381%
16.Miroslav Valent6 5/2/3/053.6476%
17.Mario Mucska6 5/2/3/048.4381%
18.Sebastian Oberhofer6 5/2/3/048.2500%
19.Tomas Durcan6 5/2/3/047.8667%
20.Marian Dobransky3 3/1/2/049.5185%
21.Benjamin Danz3 5/1/4/049.4889%
22.Andrej Bederka3 5/1/4/047.9333%
23.Marko Drobny3 4/1/3/045.0714%
24.Marek Vardzik3 5/1/4/036.5000%
25.Michal Guldan0 2/0/2/063.3333%
26.Martin Mosny0 3/0/3/046.5556%
Diskusia:
v01d
2017.05.14 10:05
Caute, sorry ale nedojdem. Jano K.




 Späť na turnaje