Turnaj: Hlavný Prerelease AMONKHET
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Sealed deck - DCI
Čas:2017.04.22 10:00
Popis:Napoj k registracii zdarma.
Vstupné:22 €
Ceny:2 boostre na hraca
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Gabriel Scerbak - Ján Barczi2:1
2Ondrej Klimo - Robert Rovny2:0
3Richard Hornansky - Tomas Varga2:0
4Tomas Durcan - Jozef Semanco2:0
5Lukas Surab - Richard Glasner2:1
6Timotej Klepanec - Filip Frano2:0
7Jakub Schiffel - Marco Dvorak2:1
8Jakub Tekel - Michal Forisek2:1
9Martin Tavoda - Michal Havlik2:0
10Daniel Kubis - Katarina Stajancova2:0
11Filip Vargic - Dominik Fuják2:1
12Boris Skolnik - Kristian Moze2:1
13Martin Benko - Martin Windisch2:1
14Martin Bobovsky - Patrik Talas2:0
15Unknown Unknown - Daniel Musuta2:0
16Martin Majlath - Marian Dobransky2:1
17Ján Havel - Ondrej Gaspar2:0
18Matej Zatlkaj - Benjamin Demacek2:0
19Patrik Ragan - Andrej Ondrejovic2:0
20Peter Snoha - Luboslav Moza2:0
21Michal Anderle - Jakub Rigo2:0
22Tibor Bugyi - Adam Filip Niton2:0
23Peter Cieker - Richard Stranovsky2:1
24Roman Antal - Erik Janes2:0
25Jan Kolarovic - Miroslav Valent2:1
26Matej Rumanovic - Matus Gibej2:0
27Marko Drobny - Ema Pavlikova2:0
28Branislav Davidek - Matej Radosovsky2:0
29Patrik Szmatana - Andrej Durda2:0
30Samuel Zahorcak - Daniel Bazany2:1
31Marek Kunic - Patrik Kosiciar2:1
32Daniel Buchta - Jan Buchta2:1
33Martin Jurcik - Simona Katerinkova2:1
34Andrej Gallus - Vladimir Gonzor2:0
35Mario Mucska - Oliver Demacek2:0
36Gabriel Beno - Milan Michalec2:0
37Martin Nemcek - Zuzana Benkova2:1
38Jozef Peterka - Markus Formel1:1
39Daniel Meliska - Branislav Hindicky2:0
40Tomas Sulhin - Jakub Benko2:0
41Lukas Strezenicky - Adam Krcmarik2:0
42Vladan Raskovic - Robert Stach2:0
43Ondrej Klbik - Viktor Mihok2:0
44Igor Bodrov - Dodo Wagner2:1
Kolo č.2
1Jakub Benko - Robert Rovny2:1
2Zuzana Benkova - Marian Dobransky2:0
3Viktor Mihok - Andrej Durda2:0
4Simona Katerinkova - Vladimir Gonzor2:0
5Patrik Kosiciar - Patrik Talas2:0
6Milan Michalec - Jan Buchta2:0
7Jakub Rigo - Andrej Ondrejovic2:0
8Miroslav Valent - Richard Stranovsky2:1
9Ondrej Gaspar - Oliver Demacek2:0
10Filip Frano - Daniel Musuta2:1
11Jozef Semanco - Daniel Bazany2:1
12Luboslav Moza - Branislav Hindicky2:1
13Richard Glasner - Erik Janes2:0
14Kristian Moze - Adam Filip Niton2:0
15Michal Havlik - Ema Pavlikova2:1
16Matus Gibej - Dodo Wagner2:0
17Marco Dvorak - Adam Krcmarik2:0
18Michal Forisek - Matej Radosovsky2:0
19Dominik Fuják - Martin Windisch2:0
20Jozef Peterka - Benjamin Demacek2:0
21Martin Nemcek - Markus Formel2:0
22Richard Hornansky - Igor Bodrov1:0
23Marek Kunic - Vladan Raskovic2:1
24Ondrej Klimo - Matej Rumanovic2:0
25Branislav Davidek - Tomas Sulhin2:0
26Daniel Buchta - Marko Drobny2:1
27Patrik Ragan - Filip Vargic2:0
28Daniel Meliska - Daniel Kubis2:1
29Mario Mucska - Martin Benko2:1
30Tomas Varga - Katarina Stajancova2:1
31Boris Skolnik - Martin Majlath2:0
32Peter Cieker - Jan Kolarovic2:1
33Michal Anderle - Ján Havel2:0
34Jakub Tekel - Roman Antal2:0
35Martin Bobovsky - Samuel Zahorcak2:0
36Andrej Gallus - Unknown Unknown2:0
37Patrik Szmatana - Martin Jurcik2:0
38Lukas Surab - Tibor Bugyi2:0
39Ondrej Klbik - Lukas Strezenicky1:1
40Tomas Durcan - Peter Snoha2:1
41Martin Tavoda - Gabriel Beno2:0
42Matej Zatlkaj - Timotej Klepanec2:0
44Jakub Schiffel - Gabriel Scerbak2:1
Kolo č.3
1Robert Rovny - Jan Buchta2:0
2Andrej Durda - Ema Pavlikova2:0
3Richard Stranovsky - Adam Krcmarik2:0
4Erik Janes - Oliver Demacek2:0
5Patrik Talas - Matej Radosovsky1:1
6Dodo Wagner - Vladimir Gonzor2:0
7Daniel Musuta - Branislav Hindicky2:1
8Andrej Ondrejovic - Benjamin Demacek2:0
9Martin Benko - Markus Formel2:1
10Marko Drobny - Tomas Varga2:1
11Jan Kolarovic - Gabriel Beno2:1
12Michal Havlik - Matej Rumanovic2:1
13Kristian Moze - Timotej Klepanec2:0
14Ondrej Gaspar - Jakub Benko2:1
15Daniel Bazany - Adam Filip Niton2:0
16Igor Bodrov - Milan Michalec2:0
17Patrik Kosiciar - Martin Jurcik2:0
18Marco Dvorak - Zuzana Benkova2:0
19Ján Barczi - Tomas Sulhin2:1
20Jakub Rigo - Tibor Bugyi2:1
21Peter Snoha - Matus Gibej2:0
22Miroslav Valent - Ján Havel2:0
23Filip Vargic - Unknown Unknown2:0
24Filip Frano - Roman Antal2:1
25Martin Majlath - Luboslav Moza2:1
26Samuel Zahorcak - Daniel Kubis2:0
27Michal Forisek - Simona Katerinkova2:0
28Viktor Mihok - Jozef Semanco2:1
29Vladan Raskovic - Dominik Fuják1:0
30Jozef Peterka - Lukas Strezenicky1:0
31Ondrej Klbik - Ondrej Klimo2:1
32Richard Hornansky - Andrej Gallus2:0
33Boris Skolnik - Daniel Meliska2:0
34Tomas Durcan - Martin Tavoda2:1
35Branislav Davidek - Patrik Ragan2:1
36Martin Nemcek - Peter Cieker2:0
37Mario Mucska - Jakub Schiffel2:1
38Patrik Szmatana - Matej Zatlkaj2:0
39Daniel Buchta - Marek Kunic2:0
40Michal Anderle - Jakub Tekel2:0
41Lukas Surab - Martin Bobovsky2:0
43Richard Glasner - Gabriel Scerbak2:0
Kolo č.4
1Milan Michalec - Robert Rovny2:0
2Markus Formel - Patrik Talas2:0
3Daniel Musuta - Roman Antal2:0
4Jan Buchta - Oliver Demacek2:0
5Simona Katerinkova - Tomas Varga2:1
6Daniel Bazany - Jakub Benko2:1
7Andrej Ondrejovic - Dodo Wagner2:0
8Benjamin Demacek - Ema Pavlikova2:0
9Jozef Semanco - Unknown Unknown2:0
10Zuzana Benkova - Daniel Kubis2:0
11Erik Janes - Luboslav Moza2:0
12Tibor Bugyi - Timotej Klepanec2:1
13Tomas Sulhin - Andrej Durda2:0
14Matej Rumanovic - Gabriel Beno2:0
15Dominik Fuják - Lukas Strezenicky2:0
16Jakub Tekel - Martin Majlath2:1
17Michal Havlik - Andrej Gallus2:0
18Martin Tavoda - Daniel Meliska2:0
19Jan Kolarovic - Ondrej Klimo2:0
20Richard Glasner - Vladan Raskovic2:0
21Martin Benko - Ondrej Gaspar2:0
22Martin Bobovsky - Viktor Mihok2:0
23Peter Snoha - Igor Bodrov2:1
24Michal Forisek - Filip Frano2:0
25Samuel Zahorcak - Filip Vargic1:1
26Jakub Schiffel - Patrik Kosiciar2:1
27Marek Kunic - Patrik Ragan2:0
28Miroslav Valent - Peter Cieker2:0
29Kristian Moze - Marko Drobny2:1
30Marco Dvorak - Matej Zatlkaj2:0
31Ján Barczi - Jakub Rigo2:1
32Ondrej Klbik - Jozef Peterka2:0
33Lukas Surab - Mario Mucska2:0
34Richard Hornansky - Boris Skolnik2:0
35Tomas Durcan - Daniel Buchta2:1
36Martin Nemcek - Michal Anderle1:1
37Patrik Szmatana - Branislav Davidek2:0
38Gabriel Scerbak - Matus Gibej2:0
Kolo č.5
1Robert Rovny - Daniel Kubis2:0
2Jakub Benko - Dodo Wagner2:1
3Timotej Klepanec - Benjamin Demacek2:0
4Andrej Durda - Matus Gibej2:0
5Jan Buchta - Gabriel Beno2:0
6Luboslav Moza - Lukas Strezenicky2:0
7Peter Cieker - Markus Formel2:0
8Igor Bodrov - Zuzana Benkova2:0
9Patrik Talas - Oliver Demacek2:0
10Tomas Sulhin - Matej Rumanovic2:0
11Vladan Raskovic - Andrej Ondrejovic1:1
12Marko Drobny - Ondrej Gaspar2:0
13Filip Frano - Milan Michalec2:1
14Erik Janes - Daniel Musuta2:0
15Tibor Bugyi - Daniel Bazany2:1
16Viktor Mihok - Ondrej Klimo2:1
17Daniel Meliska - Dominik Fuják2:0
18Martin Majlath - Jakub Rigo2:0
19Samuel Zahorcak - Simona Katerinkova2:0
20Jozef Peterka - Filip Vargic1:1
21Martin Tavoda - Jan Kolarovic2:1
22Branislav Davidek - Ján Barczi2:1
23Jakub Tekel - Michal Havlik2:0
24Kristian Moze - Martin Bobovsky2:0
25Miroslav Valent - Daniel Buchta2:0
26Boris Skolnik - Marco Dvorak2:0
27Peter Snoha - Marek Kunic2:1
28Martin Benko - Richard Glasner2:1
29Jakub Schiffel - Michal Forisek1:1
30Martin Nemcek - Mario Mucska2:0
31Ondrej Klbik - Michal Anderle2:0
32Patrik Szmatana - Lukas Surab0:0
33Richard Hornansky - Tomas Durcan2:0
35Gabriel Scerbak - Jozef Semanco2:0
Kolo č.6
1Robert Rovny - Zuzana Benkova2:0
2Lukas Strezenicky - Markus Formel1:1
3Andrej Durda - Jan Buchta2:0
4Timotej Klepanec - Luboslav Moza2:1
5Gabriel Beno - Benjamin Demacek2:0
6Jakub Rigo - Jakub Benko2:0
7Milan Michalec - Ondrej Klimo2:1
8Dominik Fuják - Jozef Semanco2:0
9Matej Rumanovic - Simona Katerinkova2:0
10Filip Vargic - Andrej Ondrejovic2:1
11Jozef Peterka - Vladan Raskovic2:1
12Tibor Bugyi - Marek Kunic1:1
13Marko Drobny - Marco Dvorak2:0
14Igor Bodrov - Daniel Buchta2:1
15Tomas Sulhin - Daniel Meliska1:1
16Michal Havlik - Ján Barczi1:1
17Martin Bobovsky - Jan Kolarovic1:1
18Viktor Mihok - Mario Mucska1:1
19Filip Frano - Peter Cieker1:1
20Dodo Wagner - Ema Pavlikova2:0
21Richard Glasner - Martin Majlath1:1
22Michal Forisek - Samuel Zahorcak2:0
23Jakub Schiffel - Michal Anderle2:1
24Branislav Davidek - Jakub Tekel2:0
25Miroslav Valent - Martin Benko2:0
26Boris Skolnik - Martin Tavoda1:1
27Tomas Durcan - Kristian Moze2:1
28Martin Nemcek - Peter Snoha2:0
29Lukas Surab - Ondrej Klbik2:1
30Patrik Szmatana - Richard Hornansky2:1
31Erik Janes - Gabriel Scerbak2:0
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Patrik Szmatana16 6/5/0/164.8148%
2.Lukas Surab16 6/5/0/163.8889%
3.Martin Nemcek16 6/5/0/149.9444%
4.Richard Hornansky15 6/5/1/065.6852%
5.Tomas Durcan15 6/5/1/062.0370%
6.Branislav Davidek15 6/5/1/056.7963%
7.Miroslav Valent15 6/5/1/049.0741%
8.Boris Skolnik13 6/4/1/163.8889%
9.Martin Tavoda13 6/4/1/159.2593%
10.Jakub Schiffel13 6/4/1/155.5556%
11.Ondrej Klbik13 6/4/1/154.5741%
12.Michal Forisek13 6/4/1/152.7222%
13.Peter Snoha12 6/4/2/060.1296%
14.Kristian Moze12 6/4/2/060.1296%
15.Jakub Tekel12 6/4/2/059.2037%
16.Igor Bodrov12 6/4/2/052.7778%
17.Martin Benko12 6/4/2/050.0741%
18.Marko Drobny12 6/4/2/045.4444%
19.Erik Janes12 6/4/2/040.8148%
20.Filip Vargic11 6/3/1/248.0926%
21.Jozef Peterka11 6/3/1/245.2037%
22.Mario Mucska10 6/3/2/167.5370%
23.Michal Anderle10 6/3/2/163.8889%
24.Richard Glasner10 6/3/2/161.1111%
25.Martin Bobovsky10 6/3/2/159.2037%
26.Ján Barczi10 6/3/2/158.8889%
27.Peter Cieker10 6/3/2/158.2778%
28.Jan Kolarovic10 6/3/2/155.5556%
29.Tomas Sulhin10 6/3/2/153.1481%
30.Michal Havlik10 6/3/2/153.0926%
31.Tibor Bugyi10 6/3/2/152.9074%
32.Daniel Meliska10 6/3/2/152.6667%
33.Marek Kunic10 6/3/2/151.8519%
34.Martin Majlath10 6/3/2/151.7963%
35.Filip Frano10 6/3/2/150.1296%
36.Viktor Mihok10 6/3/2/150.0000%
37.Samuel Zahorcak10 6/3/2/149.2037%
38.Daniel Buchta9 6/3/3/064.8148%
39.Marco Dvorak9 6/3/3/054.5741%
40.Gabriel Scerbak9 6/3/3/051.2407%
41.Andrej Durda9 6/3/3/049.8889%
42.Timotej Klepanec9 6/3/3/049.0185%
43.Jakub Rigo9 6/3/3/047.5926%
44.Milan Michalec9 6/3/3/045.3704%
45.Dominik Fuják9 6/3/3/042.4815%
46.Matej Rumanovic9 6/3/3/040.6852%
47.Robert Rovny9 6/3/3/036.0556%
48.Vladan Raskovic7 6/2/3/149.0185%
49.Andrej Ondrejovic7 6/2/3/144.3889%
50.Patrik Ragan6 4/2/2/059.7222%
51.Ondrej Klimo6 6/2/4/055.5556%
52.Matej Zatlkaj6 4/2/2/055.4722%
53.Zuzana Benkova6 6/2/4/053.5926%
54.Jozef Semanco6 6/2/4/051.9815%
55.Andrej Gallus6 4/2/2/051.2222%
56.Luboslav Moza6 6/2/4/050.8148%
57.Gabriel Beno6 6/2/4/049.0185%
58.Patrik Kosiciar6 4/2/2/048.5278%
59.Ondrej Gaspar6 5/2/3/046.6000%
60.Simona Katerinkova6 6/2/4/046.1852%
61.Jakub Benko6 6/2/4/044.8148%
62.Jan Buchta6 6/2/4/044.3889%
63.Daniel Musuta6 5/2/3/044.2444%
64.Daniel Bazany6 5/2/3/042.1556%
65.Dodo Wagner6 6/2/4/039.6481%
66.Markus Formel5 6/1/3/256.3704%
67.Lukas Strezenicky5 6/1/3/247.1111%
68.Patrik Talas4 5/1/3/140.9111%
69.Ján Havel3 3/1/2/059.6296%
70.Martin Jurcik3 3/1/2/057.4074%
71.Richard Stranovsky3 3/1/2/057.2963%
72.Roman Antal3 4/1/3/057.2222%
73.Tomas Varga3 4/1/3/054.0833%
74.Matus Gibej3 5/1/4/050.0000%
75.Ema Pavlikova3 6/1/5/047.7111%
76.Unknown Unknown3 4/1/3/046.1111%
77.Daniel Kubis3 5/1/4/045.4889%
78.Benjamin Demacek3 6/1/5/044.3889%
79.Katarina Stajancova3 3/1/2/033.0000%
80.Matej Radosovsky1 3/0/2/162.8519%
81.Martin Windisch0 2/0/2/058.3333%
82.Adam Filip Niton0 3/0/3/054.0741%
83.Oliver Demacek0 5/0/5/045.7111%
84.Marian Dobransky0 2/0/2/044.4444%
85.Branislav Hindicky0 3/0/3/042.9630%
86.Vladimir Gonzor0 3/0/3/038.8889%
87.Robert Stach0 1/0/1/038.8889%
88.Adam Krcmarik0 3/0/3/038.7778%
Diskusia:
Patrik Surab
2017.04.20 22:35
Zajtra budeme na tento event pripravovať herňu, tak ak ste sa nestihli predregistrovať, budeme sa snažiť pripraviť pre vás miesto. Ideálne by ale bolo ak by ste mi dali vedieť do správy, poprípade tu do commentu...aby sme s vami rátali.

Bc. Geronimo
2017.04.21 18:55
Ospravedlňujem sa (-1) Roman Roháček sa nebude môcť zúčastniť.

Martel
2017.04.22 09:39
Heya, sorry, budem meskat 5-10min, ale mozem hned stavat ked pridem




 Späť na turnaje