Turnaj: 14. ročník MtG.sk Cupu
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Highlander - non-DCI
Čas:2018.10.27 10:00
Popis:Pravidlá Highlandera a aj banlist nájdete tu: www.highlandermagic.info.
Vstupné:10 €
Ceny:Kusové kartičky alebo Cloudpost kredit za vyzbierané vstupné
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 
Playoff - TOP6:
  Dalibor Szegho   
   Dalibor Szegho  
  Tomas Vegh   
    Dalibor Szegho 
  Viktor Hrabusa   
   Viktor Hrabusa  
  Alan Davis   
     Dalibor Szegho
  Jakub Tekel   
   Jakub Hoblik  
  Oliver Hamid   
    Jakub Hoblik 
  Jakub Hoblik   
   Jakub Tekel  
  Pavol Gana   

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Patrik Szmatana - Richard Cepka2:1
2Martin Pitel - Samuel Zahorcak2:1
3Andrej Klemensich - Matej Papso2:0
4Filip Susienka - Andrej Gallus2:1
5Ondrej Kedrovic - Boris Cifersky2:1
6Tomas Vegh - Lukas Plevko2:1
7Erik Olschleger - Tomas Hucik2:1
8Jakub Hoblik - Peter Snoha2:0
9Patrik Kosiciar - Michal Chochula2:1
10Tomas Paulovic - Rasto Cambor2:1
11Peter Jurina - Kristian Moze2:1
12Titus Gardon - Ivan Siska1:1
13Filip Turna - Martin Vasicek2:0
14Lukas Bordac - Ivan Obona2:1
15Dusan Jankovsky - David Lehotsky2:0
16Emil Prikryl - Juraj Linkes2:0
17Peter Lobotka - Emil Polak2:0
18Pavol Gana - Erik Frano2:0
19Jakub Tekel - Tomas Varga2:0
20Alan Davis - Peter Markovic2:0
21Michal Hraska - Viktor Hrabusa2:0
22Vladimir Gonzor - Milan Bachorik2:1
23Oliver Hamid - Patrik Poprac2:0
24Dalibor Szegho - Jakub Poliak2:0
25Filip Feldmajer - Tomas Malec1:1
Kolo č.2
1Peter Lobotka - Jakub Hoblik2:1
2Patrik Szmatana - Martin Pitel2:1
3Peter Jurina - Tomas Paulovic2:1
4Oliver Hamid - Andrej Klemensich2:0
5Pavol Gana - Michal Hraska2:1
6Jakub Tekel - Patrik Kosiciar2:0
7Filip Turna - Erik Olschleger2:1
8Ondrej Kedrovic - Vladimir Gonzor2:0
9Alan Davis - Lukas Bordac2:1
10Dalibor Szegho - Dusan Jankovsky2:0
11Tomas Vegh - Filip Susienka2:1
12Emil Prikryl - Ivan Siska1:1
13Filip Feldmajer - Titus Gardon2:0
14Tomas Malec - Andrej Gallus2:0
15Jakub Poliak - Erik Frano2:0
16Matej Papso - Tomas Varga2:0
17Tomas Hucik - Peter Markovic2:0
18Samuel Zahorcak - Richard Cepka2:1
19Emil Polak - Ivan Obona2:1
20Juraj Linkes - Milan Bachorik0:0
21David Lehotsky - Boris Cifersky2:0
22Rasto Cambor - Michal Chochula2:0
23Patrik Poprac - Kristian Moze1:1
24Viktor Hrabusa - Peter Snoha2:1
25Martin Vasicek - Lukas Plevko2:1
Kolo č.3
2Oliver Hamid - Peter Jurina2:0
3Dalibor Szegho - Patrik Szmatana2:1
4Alan Davis - Peter Lobotka2:1
5Jakub Tekel - Pavol Gana2:1
6Tomas Vegh - Ondrej Kedrovic2:1
7Emil Prikryl - Filip Turna2:1
8Tomas Malec - David Lehotsky2:0
9Filip Feldmajer - Emil Polak2:1
10Jakub Poliak - Dusan Jankovsky2:1
11Vladimir Gonzor - Samuel Zahorcak2:1
12Martin Pitel - Filip Susienka2:1
13Martin Vasicek - Erik Olschleger2:0
14Jakub Hoblik - Andrej Klemensich1:1
15Viktor Hrabusa - Tomas Hucik2:1
16Patrik Kosiciar - Matej Papso2:1
17Michal Hraska - Lukas Bordac2:0
18Ivan Siska - Rasto Cambor2:0
19Juraj Linkes - Tomas Paulovic2:0
20Patrik Poprac - Titus Gardon2:1
21Milan Bachorik - Kristian Moze2:0
22Michal Chochula - Erik Frano2:0
23Lukas Plevko - Peter Snoha2:1
24Peter Markovic - Ivan Obona2:1
Kolo č.4
1Oliver Hamid - Tomas Vegh2:0
2Alan Davis - Jakub Tekel2:1
3Dalibor Szegho - Emil Prikryl2:0
4Ondrej Kedrovic - Tomas Malec2:0
5Filip Feldmajer - Filip Turna2:1
6Peter Jurina - Martin Pitel2:1
7Jakub Poliak - Michal Hraska2:0
8Peter Lobotka - Vladimir Gonzor2:1
9Patrik Szmatana - Martin Vasicek2:0
10Pavol Gana - Patrik Kosiciar2:1
11Viktor Hrabusa - Ivan Siska2:0
12Jakub Hoblik - Milan Bachorik2:1
13Andrej Klemensich - Patrik Poprac2:0
14Juraj Linkes - Peter Markovic2:0
15Matej Papso - Tomas Hucik2:0
16Michal Chochula - Erik Olschleger2:0
17Dusan Jankovsky - Lukas Plevko2:0
18Tomas Paulovic - Filip Susienka2:0
19Emil Polak - Rasto Cambor2:1
20Lukas Bordac - David Lehotsky2:1
21Richard Cepka - Titus Gardon2:1
22Kristian Moze - Samuel Zahorcak2:0
23Erik Frano - Ivan Obona2:1
Kolo č.5
1Dalibor Szegho - Oliver Hamid1:1
2Alan Davis - Filip Feldmajer1:1
3Viktor Hrabusa - Peter Jurina2:1
4Jakub Poliak - Patrik Szmatana2:0
5Jakub Tekel - Tomas Vegh2:0
6Pavol Gana - Ondrej Kedrovic2:1
7Juraj Linkes - Peter Lobotka2:0
8Jakub Hoblik - Tomas Malec2:0
9Andrej Klemensich - Emil Prikryl2:1
10Dusan Jankovsky - Tomas Paulovic2:0
11Vladimir Gonzor - Michal Hraska2:0
12Michal Chochula - Lukas Bordac2:1
13Richard Cepka - Patrik Kosiciar2:1
14Matej Papso - Filip Turna2:0
15Martin Pitel - Emil Polak2:1
16Patrik Poprac - Lukas Plevko1:1
17Filip Susienka - Kristian Moze2:1
18Erik Frano - Peter Markovic2:1
19Rasto Cambor - David Lehotsky2:0
20Titus Gardon - Ivan Obona1:1
Kolo č.6
1Dalibor Szegho - Alan Davis2:0
2Oliver Hamid - Jakub Tekel2:0
3Pavol Gana - Jakub Poliak2:1
4Viktor Hrabusa - Filip Feldmajer2:1
5Andrej Klemensich - Juraj Linkes1:1
6Jakub Hoblik - Patrik Szmatana2:1
7Tomas Vegh - Peter Jurina2:1
8Ondrej Kedrovic - Dusan Jankovsky2:0
9Martin Pitel - Vladimir Gonzor2:1
10Richard Cepka - Matej Papso2:0
11Emil Prikryl - Michal Chochula2:0
12Tomas Paulovic - Emil Polak2:1
13Filip Susienka - Lukas Bordac2:1
14Peter Markovic - Patrik Poprac2:1
15Lukas Plevko - Kristian Moze2:0
16Ivan Obona - David Lehotsky2:1
Kolo č.7
1Dalibor Szegho - Tomas Vegh2:0
2Viktor Hrabusa - Alan Davis2:1
3Jakub Tekel - Oliver Hamid2:0
4Jakub Hoblik - Pavol Gana2:1
Kolo č.8
1Dalibor Szegho - Viktor Hrabusa2:0
2Jakub Hoblik - Jakub Tekel2:1
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Dalibor Szegho22 8/7/0/161.5575%
2.Jakub Hoblik19 8/6/1/152.2550%
3.Viktor Hrabusa18 8/6/2/051.5437%
4.Oliver Hamid16 7/5/1/159.7029%
5.Jakub Tekel15 8/5/3/061.8780%
6.Pavol Gana15 7/5/2/056.4286%
7.Alan Davis13 7/4/2/159.5635%
8.Tomas Vegh12 7/4/3/062.2732%
9.Jakub Poliak12 6/4/2/057.1825%
10.Ondrej Kedrovic12 6/4/2/051.3730%
11.Martin Pitel12 6/4/2/044.3889%
12.Richard Cepka12 6/4/2/041.2000%
13.Andrej Klemensich11 6/3/1/259.1706%
14.Juraj Linkes11 6/3/1/248.8889%
15.Filip Feldmajer11 6/3/1/248.3175%
16.Emil Prikryl10 6/3/2/157.5926%
17.Patrik Szmatana9 6/3/3/069.0278%
18.Peter Jurina9 6/3/3/059.6667%
19.Dusan Jankovsky9 6/3/3/057.8148%
20.Peter Lobotka9 5/3/2/057.1032%
21.Vladimir Gonzor9 6/3/3/049.9444%
22.Tomas Paulovic9 6/3/3/047.4074%
23.Filip Susienka9 6/3/3/045.5238%
24.Matej Papso9 6/3/3/044.5185%
25.Michal Chochula9 6/3/3/040.3148%
26.Tomas Malec7 5/2/2/154.5889%
27.Lukas Plevko7 6/2/3/142.6905%
28.Michal Hraska6 5/2/3/059.2857%
29.Patrik Kosiciar6 5/2/3/058.7857%
30.Emil Polak6 6/2/4/051.7963%
31.Erik Frano6 5/2/3/050.8857%
32.Filip Turna6 5/2/3/049.9333%
33.Lukas Bordac6 6/2/4/044.6508%
34.Peter Markovic6 6/2/4/043.6693%
35.Rasto Cambor6 5/2/3/041.6000%
36.Martin Vasicek6 4/2/2/040.4722%
37.Ivan Siska5 4/1/1/250.8889%
38.Patrik Poprac5 6/1/3/245.9206%
39.Milan Bachorik4 4/1/2/155.8194%
40.Kristian Moze4 6/1/4/139.7037%
41.Ivan Obona4 6/1/4/134.3333%
42.Samuel Zahorcak3 4/1/3/052.4167%
43.Tomas Hucik3 4/1/3/047.8333%
44.Erik Olschleger3 4/1/3/043.2500%
45.David Lehotsky3 6/1/5/039.3333%
46.Titus Gardon2 5/0/3/245.7556%
47.Peter Snoha0 3/0/3/064.3519%
48.Tomas Varga0 2/0/2/056.2500%
49.Boris Cifersky0 2/0/2/049.8333%
50.Andrej Gallus0 2/0/2/048.3333%
Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky



 Späť na turnaje