Turnaj: MtG.sk Cup 2019
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Highlander - non-DCI
Čas:2019.11.17 10:00
Popis:Viac info čoskoro!
Vstupné:10 €
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 
Playoff - TOP6:
  Lukas Paugsch   
   Lukas Paugsch  
  Ivan Rybansky   
    Lukas Paugsch 
  Juraj Linkes   
   Juraj Linkes  
  Richard Cepka   
     Lukas Paugsch
  Ondrej Kedrovic   
   Ondrej Kedrovic  
  Tomas Varga   
    Ondrej Kedrovic 
  Tomas Vegh   
   Tomas Vegh  
  Patrik Szmatana   

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Tomas Vegh - Juraj Linkes2:1
2Filip Feldmajer - Alex Igonda2:1
3Tomas Varga - Ivan Obona2:1
4Dalibor Szegho - Tomas Lasut2:0
5Martin Tavoda - Konrad Balla2:0
6Emil Prikryl - Richard Cepka1:1
7Samuel Zahorcak - Michal Schön Bundil2:0
8Erik Frano - Ivan Rybansky2:0
9Lukas Paugsch - Jozef Nagy2:0
10Ondrej Kedrovic - Martin Vasicek2:0
11Kristian Moze - Peter Markovic2:1
12Patrik Szmatana - Robert Rovny2:0
14Tomas Malec - Filip Turna2:1
Kolo č.2
1Ivan Rybansky - Martin Vasicek2:1
2Tomas Lasut - Filip Turna2:0
3Peter Markovic - Michal Schön Bundil1:1
4Juraj Linkes - Ivan Obona2:0
5Emil Prikryl - Alex Igonda2:1
6Richard Cepka - Patrik Szmatana2:0
7Tomas Varga - Michal Hraska2:0
8Ondrej Kedrovic - Tomas Malec2:0
9Filip Feldmajer - Martin Tavoda2:0
10Kristian Moze - Erik Frano2:0
11Lukas Paugsch - Samuel Zahorcak2:0
12Jozef Nagy - Robert Rovny2:1
14Tomas Vegh - Dalibor Szegho2:0
Kolo č.3
1Alex Igonda - Ivan Obona2:0
2Peter Markovic - Erik Frano2:1
3Ivan Rybansky - Michal Schön Bundil2:0
4Jozef Nagy - Tomas Lasut2:0
5Michal Hraska - Tomas Malec1:1
6Martin Tavoda - Dalibor Szegho2:1
7Patrik Szmatana - Konrad Balla2:0
8Emil Prikryl - Samuel Zahorcak1:1
9Juraj Linkes - Richard Cepka2:1
10Lukas Paugsch - Filip Feldmajer2:0
11Ondrej Kedrovic - Tomas Vegh2:0
12Robert Rovny - Filip Turna2:0
13Tomas Varga - Kristian Moze2:1
Kolo č.4
1Tomas Lasut - Konrad Balla2:1
2Erik Frano - Dalibor Szegho2:1
3Samuel Zahorcak - Alex Igonda2:1
4Peter Markovic - Michal Hraska2:0
5Richard Cepka - Tomas Malec2:0
6Emil Prikryl - Filip Feldmajer2:1
7Juraj Linkes - Kristian Moze2:0
8Ivan Rybansky - Martin Tavoda2:1
9Patrik Szmatana - Jozef Nagy2:0
10Tomas Vegh - Tomas Varga2:0
11Robert Rovny - Michal Schön Bundil2:0
12Ondrej Kedrovic - Lukas Paugsch0:0
Kolo č.5
1Lukas Paugsch - Tomas Vegh0:0
2Ondrej Kedrovic - Juraj Linkes0:0
3Patrik Szmatana - Tomas Varga0:0
4Ivan Rybansky - Emil Prikryl1:1
5Richard Cepka - Samuel Zahorcak2:0
6Peter Markovic - Jozef Nagy2:1
7Filip Feldmajer - Kristian Moze2:1
8Robert Rovny - Erik Frano2:0
9Martin Tavoda - Tomas Lasut2:0
10Konrad Balla - Dalibor Szegho2:0
11Alex Igonda - Michal Schön Bundil2:0
Kolo č.6
1Lukas Paugsch - Ivan Rybansky2:0
2Juraj Linkes - Richard Cepka2:1
3Ondrej Kedrovic - Tomas Varga2:0
4Tomas Vegh - Patrik Szmatana2:1
Kolo č.7
1Lukas Paugsch - Juraj Linkes2:0
2Ondrej Kedrovic - Tomas Vegh2:0
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Lukas Paugsch17 7/5/0/258.1406%
2.Ondrej Kedrovic17 7/5/0/255.5079%
3.Tomas Vegh13 7/4/2/164.1247%
4.Juraj Linkes13 7/4/2/158.2744%
5.Richard Cepka10 6/3/2/153.2275%
6.Ivan Rybansky10 6/3/2/151.1587%
7.Patrik Szmatana10 6/3/2/151.0026%
8.Tomas Varga10 6/3/2/150.7354%
9.Peter Markovic10 5/3/1/137.2000%
10.Filip Feldmajer9 5/3/2/056.1905%
11.Emil Prikryl9 5/2/0/351.5556%
12.Martin Tavoda9 5/3/2/044.3111%
13.Robert Rovny9 5/3/2/040.3111%
14.Samuel Zahorcak7 5/2/2/153.9016%
15.Jozef Nagy6 5/2/3/060.6349%
16.Kristian Moze6 5/2/3/056.8254%
17.Erik Frano6 5/2/3/051.0444%
18.Konrad Balla6 5/2/3/047.1389%
19.Alex Igonda6 5/2/3/046.5333%
20.Tomas Lasut6 5/2/3/039.8000%
21.Michal Hraska4 4/1/2/151.8519%
22.Tomas Malec4 4/1/2/150.6270%
23.Dalibor Szegho3 5/1/4/046.9810%
24.Michal Schön Bundil1 5/0/4/153.7778%
25.Martin Vasicek0 2/0/2/068.2540%
26.Ivan Obona0 3/0/3/052.4868%
27.Filip Turna0 3/0/3/044.4444%
Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky



 Späť na turnaje