Turnaj: Hlavný Prerelease DOMINARIA
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Sealed deck - DCI
Čas:2018.04.21 10:00
Popis:Napoj k registracii zdarma.
Vstupné:22 €
Ceny:2 boostre na hraca + velmi pekne ceny pre nahodnych hracov
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Vladimir Kastier - Patrik Kosiciar2:1
2Daniel Mraz - Marcel Frandel2:0
3Martin Jurcik - Filip Frandel2:0
4Samuel Zahorcak - Martin Visnovec2:1
5Nikolas Lelkes - Patrik Ragan2:1
6Matej Zatlkaj - Erik Janes2:0
7Jano Pavúr - Michal Anderle2:0
8Robert Jurkovic - Fabrice Tressard2:1
9Jan Souc - Paulina Smolarova2:0
10Janos Csomos - Patrik Stano2:0
11Robert Stach - Jakub Rigo2:1
12Ondrej Gaspar - Marian Dobransky2:0
13Milan Michalec - Roman Rohacek2:0
14Branislav Hindicky - Michal Katrlik2:0
15Ján Barczi - Daniel Bazany2:0
16Peter Dobrovodsky - Jakub Gregus2:0
17Milan Kupco - Patrik Szmatana2:0
18Jakub Tekel - Matej Danas2:1
19Matej Rumanovic - Lukas Strezenicky2:0
20Adam Manca - Igor Skursky2:0
21Tibor Nemeth - Peter Cieker2:1
22Lubomir Boda - Simona Katerinkova2:0
23Lukas Surab - Lukas Burda2:0
24Luboslav Moza - Michal Zelny2:1
25Andrej Souc - Jakub Schiffel2:0
26Peter Snoha - Andrej Gallus2:0
27Martin Bobovsky - Peter Stefancik2:1
28Ondrej Hrabovec - Ján Havel2:0
29Jakub Oszvald - Kristian Moze2:1
30Filip Valis - Bruno Gabel2:0
31Miroslav Valent - Tomas Durcan2:1
32Pavel Sulik - Rasto Cambor2:1
33Jakub Duchaj - Viktor Mihok2:1
34Bohdan Joza - Branislav Davidek2:0
35Oliver Hamid - Erik Adame2:1
Kolo č.2
2Bohdan Joza - Adam Manca1:1
3Peter Snoha - Branislav Hindicky2:0
4Jan Souc - Martin Jurcik2:0
5Miroslav Valent - Matej Zatlkaj2:0
6Martin Bobovsky - Luboslav Moza2:0
7Robert Jurkovic - Daniel Mraz1:1
8Jakub Duchaj - Jano Pavúr2:1
9Filip Valis - Tibor Nemeth2:1
10Matej Rumanovic - Jakub Tekel2:0
11Pavel Sulik - Milan Kupco2:0
12Vladimir Kastier - Lubomir Boda2:0
13Ján Barczi - Lukas Surab2:0
14Ondrej Gaspar - Peter Dobrovodsky2:0
15Ondrej Hrabovec - Milan Michalec1:1
16Andrej Souc - Oliver Hamid2:0
17Janos Csomos - Samuel Zahorcak2:0
18Jakub Oszvald - Nikolas Lelkes2:1
19Patrik Stano - Igor Skursky2:0
20Viktor Mihok - Branislav Davidek2:0
21Matej Danas - Marian Dobransky2:1
22Fabrice Tressard - Patrik Ragan1:0
23Marcel Frandel - Andrej Gallus1:1
24Michal Zelny - Ján Havel2:0
25Michal Anderle - Paulina Smolarova2:1
26Daniel Bazany - Filip Frandel2:0
27Bruno Gabel - Lukas Strezenicky2:0
28Rasto Cambor - Roman Rohacek2:1
29Kristian Moze - Patrik Kosiciar2:1
30Peter Stefancik - Peter Cieker2:0
31Erik Janes - Simona Katerinkova2:1
32Patrik Szmatana - Erik Adame2:1
33Jakub Schiffel - Lukas Burda2:0
34Jakub Rigo - Martin Visnovec2:1
35Tomas Durcan - Michal Katrlik2:0
Kolo č.3
1Peter Snoha - Ján Barczi2:0
2Miroslav Valent - Andrej Souc2:0
3Jakub Duchaj - Jakub Oszvald2:1
4Filip Valis - Pavel Sulik2:0
5Jan Souc - Matej Rumanovic2:0
6Martin Bobovsky - Ondrej Gaspar2:1
7Vladimir Kastier - Janos Csomos2:0
8Daniel Mraz - Ondrej Hrabovec2:1
9Milan Michalec - Adam Manca2:1
10Robert Jurkovic - Bohdan Joza2:0
11Luboslav Moza - Kristian Moze2:1
12Samuel Zahorcak - Fabrice Tressard2:0
13Daniel Bazany - Branislav Hindicky1:0
14Nikolas Lelkes - Matej Zatlkaj2:0
15Jano Pavúr - Peter Stefancik2:0
16Michal Anderle - Jakub Rigo2:0
17Tibor Nemeth - Jakub Schiffel2:1
18Matej Danas - Tomas Durcan2:0
19Patrik Stano - Erik Janes2:1
20Jakub Gregus - Michal Zelny1:1
21Viktor Mihok - Lukas Surab2:1
22Rasto Cambor - Martin Jurcik2:0
23Patrik Szmatana - Oliver Hamid2:0
24Peter Dobrovodsky - Lubomir Boda2:0
25Jakub Tekel - Bruno Gabel2:0
26Andrej Gallus - Milan Kupco2:0
27Erik Adame - Marcel Frandel2:1
28Igor Skursky - Patrik Ragan2:0
29Roman Rohacek - Branislav Davidek2:0
30Paulina Smolarova - Lukas Strezenicky2:0
31Peter Cieker - Michal Katrlik2:0
32Patrik Kosiciar - Martin Visnovec2:0
33Filip Frandel - Ján Havel1:1
34Lukas Burda - Simona Katerinkova2:1
Kolo č.4
1Peter Snoha - Jakub Duchaj2:0
2Miroslav Valent - Filip Valis2:0
3Jan Souc - Martin Bobovsky2:1
4Robert Jurkovic - Milan Michalec2:1
5Luboslav Moza - Daniel Mraz2:1
6Andrej Souc - Tibor Nemeth2:1
7Jano Pavúr - Ondrej Gaspar2:0
8Peter Dobrovodsky - Matej Danas2:0
9Rasto Cambor - Viktor Mihok2:1
10Ján Barczi - Samuel Zahorcak2:1
11Patrik Szmatana - Pavel Sulik2:1
12Patrik Stano - Jakub Tekel2:0
13Matej Rumanovic - Daniel Bazany2:1
14Michal Anderle - Janos Csomos2:0
15Jakub Oszvald - Ondrej Hrabovec1:1
16Adam Manca - Nikolas Lelkes2:1
17Bohdan Joza - Andrej Gallus2:0
18Tomas Durcan - Michal Zelny2:0
19Patrik Kosiciar - Jakub Gregus2:0
20Branislav Hindicky - Lukas Surab2:0
21Peter Cieker - Fabrice Tressard1:1
22Lukas Burda - Paulina Smolarova2:0
23Erik Adame - Roman Rohacek2:1
24Oliver Hamid - Milan Kupco2:0
25Kristian Moze - Bruno Gabel2:0
26Jakub Schiffel - Igor Skursky2:0
27Peter Stefancik - Erik Janes2:0
28Ján Havel - Marcel Frandel1:1
29Branislav Davidek - Filip Frandel2:1
30Patrik Ragan - Lukas Strezenicky2:0
Kolo č.5
1Marcel Frandel - Filip Frandel2:0
2Peter Snoha - Jan Souc2:0
3Robert Jurkovic - Miroslav Valent2:0
4Filip Valis - Ján Barczi2:0
5Jakub Duchaj - Martin Bobovsky2:1
6Patrik Szmatana - Luboslav Moza2:0
7Jano Pavúr - Patrik Stano2:1
8Andrej Souc - Michal Anderle2:1
9Peter Dobrovodsky - Rasto Cambor2:0
10Adam Manca - Matej Rumanovic2:0
11Jakub Oszvald - Daniel Mraz2:1
12Milan Michalec - Bohdan Joza1:0
13Daniel Bazany - Tomas Durcan2:0
14Lukas Burda - Nikolas Lelkes2:1
15Matej Danas - Erik Adame2:0
16Branislav Hindicky - Viktor Mihok2:0
17Janos Csomos - Kristian Moze2:0
18Samuel Zahorcak - Jakub Tekel2:0
19Peter Stefancik - Ondrej Hrabovec2:0
20Jakub Gregus - Fabrice Tressard1:1
21Peter Cieker - Michal Zelny2:0
22Patrik Ragan - Paulina Smolarova2:0
23Branislav Davidek - Erik Janes2:0
Kolo č.6
1Peter Snoha - Robert Jurkovic2:0
2Patrik Szmatana - Jan Souc2:1
3Peter Dobrovodsky - Jakub Duchaj2:1
4Jano Pavúr - Miroslav Valent2:1
5Andrej Souc - Adam Manca2:0
6Jakub Oszvald - Milan Michalec2:0
7Martin Bobovsky - Daniel Bazany0:0
8Michal Anderle - Ján Barczi1:1
9Peter Stefancik - Patrik Stano2:1
10Matej Danas - Matej Rumanovic2:0
11Janos Csomos - Rasto Cambor2:0
12Samuel Zahorcak - Luboslav Moza2:0
13Lukas Burda - Branislav Hindicky2:1
14Daniel Mraz - Peter Cieker2:1
15Bohdan Joza - Kristian Moze2:0
16Jakub Tekel - Patrik Ragan2:1
17Branislav Davidek - Nikolas Lelkes2:0
18Jakub Gregus - Viktor Mihok2:1
19Fabrice Tressard - Ondrej Hrabovec2:1
20Michal Zelny - Paulina Smolarova2:0
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Peter Snoha18 6/6/0/057.4074%
2.Jano Pavúr15 6/5/1/059.2593%
3.Andrej Souc15 6/5/1/054.6296%
4.Peter Dobrovodsky15 6/5/1/050.0000%
5.Patrik Szmatana15 6/5/1/048.2778%
6.Robert Jurkovic13 6/4/1/162.9630%
7.Jakub Oszvald13 6/4/1/146.2407%
8.Jakub Duchaj12 6/4/2/071.2963%
9.Miroslav Valent12 6/4/2/065.3704%
10.Janos Csomos12 6/4/2/059.2593%
11.Jan Souc12 6/4/2/059.2037%
12.Filip Valis12 5/4/1/051.0444%
13.Samuel Zahorcak12 6/4/2/049.9444%
14.Matej Danas12 6/4/2/049.3889%
15.Peter Stefancik12 6/4/2/048.9630%
16.Lukas Burda12 6/4/2/038.7222%
17.Ján Barczi10 6/3/2/165.1296%
18.Martin Bobovsky10 6/3/2/159.2593%
19.Michal Anderle10 6/3/2/159.2037%
20.Milan Michalec10 6/3/2/153.5926%
21.Adam Manca10 6/3/2/151.7963%
22.Bohdan Joza10 6/3/2/150.0000%
23.Daniel Mraz10 6/3/2/149.9444%
24.Daniel Bazany10 6/3/2/147.3519%
25.Luboslav Moza9 6/3/3/055.5556%
26.Patrik Stano9 6/3/3/055.4444%
27.Matej Rumanovic9 6/3/3/054.5741%
28.Branislav Hindicky9 6/3/3/053.5926%
29.Vladimir Kastier9 3/3/0/050.0000%
30.Rasto Cambor9 6/3/3/049.9444%
31.Jakub Tekel9 6/3/3/049.9444%
32.Branislav Davidek9 6/3/3/036.8704%
33.Jakub Gregus8 6/2/2/250.0000%
34.Fabrice Tressard8 6/2/2/246.2407%
35.Peter Cieker7 6/2/3/148.0926%
36.Michal Zelny7 6/2/3/138.0370%
37.Ondrej Gaspar6 4/2/2/063.8056%
38.Tibor Nemeth6 4/2/2/063.0556%
39.Pavel Sulik6 4/2/2/061.5833%
40.Oliver Hamid6 4/2/2/059.9167%
41.Jakub Schiffel6 4/2/2/058.2500%
42.Kristian Moze6 6/2/4/054.5741%
43.Erik Adame6 5/2/3/053.2667%
44.Tomas Durcan6 5/2/3/052.1556%
45.Nikolas Lelkes6 6/2/4/051.8519%
46.Patrik Kosiciar6 4/2/2/049.9167%
47.Viktor Mihok6 6/2/4/047.1667%
48.Patrik Ragan6 6/2/4/037.7963%
49.Ondrej Hrabovec5 6/1/3/254.5741%
50.Marcel Frandel5 5/1/2/238.9778%
51.Ján Havel5 5/1/2/234.5556%
52.Andrej Gallus4 4/1/2/155.4722%
53.Lubomir Boda3 3/1/2/072.1111%
54.Jakub Rigo3 3/1/2/062.8519%
55.Milan Kupco3 4/1/3/054.1667%
56.Lukas Surab3 4/1/3/051.3889%
57.Martin Jurcik3 3/1/2/049.8889%
58.Bruno Gabel3 4/1/3/049.0833%
59.Paulina Smolarova3 6/1/5/049.0185%
60.Roman Rohacek3 4/1/3/048.8889%
61.Igor Skursky3 4/1/3/047.2222%
62.Erik Janes3 5/1/4/046.6000%
63.Matej Zatlkaj3 3/1/2/044.3333%
64.Robert Stach3 1/1/0/033.3333%
65.Filip Frandel1 5/0/4/141.0444%
66.Marian Dobransky0 2/0/2/058.3333%
67.Martin Visnovec0 3/0/3/050.0000%
68.Simona Katerinkova0 3/0/3/044.3333%
69.Michal Katrlik0 3/0/3/042.9630%
70.Lukas Strezenicky0 4/0/4/037.3333%
Diskusia:
Michal Katrlík
2018.04.19 14:47
Dobrý deň, pred nedávnym časom som stratil svoje DCI číslo, od tej doby som už hľadal všade ale nenašiel som a preto som sa chcel spítať či by som mohol byť na tento turnaj zaregistrovaný bez DCI alebo poprípadne si ho v niekedy vytvoriť predom ďakujem za odpoveď.

Patrik Surab
2018.04.19 16:17
jasne. ratame s vami




 Späť na turnaje