Turnaj: Hlavný Prerelease Core 2020
Miesto:BA Cloudpost - iHRYsko
Formát:Sealed deck - DCI
Čas:2019.07.06 10:00
Popis:Napoj k registracii zdarma.
Vstupné:23 €
Ceny:3 boostre Core 2020 na hráča + pekné ceny navyše od našich sponzorov pre náhodne vylosovaných hráčov.
Organizátor:Patrik Surab
Kontakt:Patrik Surab - 0902 362 306
 

Základná časť:
StôlHráčiVýsledok
Kolo č.1
1Lukas Surab - Daniel Bazany2:0
2Tamas Recska - Tereza Soralova2:1
3Jakub Minaric - Dominik Urbanec2:0
4Robert Rovny - Martin Hrdlicka2:0
5Michal Jurik - Andrej Gallus2:0
6Milan Kupco - Marek Fajnor2:0
7Juraj Pivoluska - Tibor Nemeth2:1
8Samuel Zahorcak - Viktor Szabo2:0
9Vladimir Gonzor - Jakub Simo2:0
10Miroslav Valent - Radovan Sokol2:0
11Michael Schenk - Robert Stach2:1
12Roman Bilevic - Hugo Ferreira1:1
13Simon Kukan - Juraj Minaric2:0
14Patrik Szmatana - Jozef Barta2:0
15Dominik Viliam Vostinar - Jakub Schiffel2:1
16Patrik Stano - Jakub Krstev2:0
17Jakub Tekel - Jakub Hoblik2:0
Kolo č.2
1Jakub Simo - Marek Fajnor2:0
2Daniel Bazany - Jakub Schiffel2:1
3Jakub Krstev - Tibor Nemeth2:0
4Jakub Hoblik - Dominik Urbanec2:1
5Radovan Sokol - Jozef Barta2:0
6Andrej Gallus - Juraj Minaric2:0
7Roman Bilevic - Martin Hrdlicka2:0
8Patrik Szmatana - Hugo Ferreira2:0
9Jakub Tekel - Milan Kupco1:1
10Robert Rovny - Dominik Viliam Vostinar2:0
11Samuel Zahorcak - Jakub Minaric1:1
12Lukas Surab - Juraj Pivoluska2:0
13Michael Schenk - Tamas Recska2:0
14Michal Jurik - Vladimir Gonzor2:1
15Simon Kukan - Patrik Stano2:1
16Nikolas Lelkes - Miroslav Valent1:0
17Viktor Szabo - Tereza Soralova2:0
Kolo č.3
1Nikolas Lelkes - Michal Jurik2:0
2Simon Kukan - Patrik Szmatana2:0
3Lukas Surab - Michael Schenk2:1
4Robert Rovny - Jakub Minaric2:1
5Milan Kupco - Samuel Zahorcak2:1
6Jakub Tekel - Roman Bilevic2:1
7Viktor Szabo - Andrej Gallus2:1
8Jakub Hoblik - Tamas Recska2:0
9Miroslav Valent - Juraj Pivoluska2:1
10Jakub Krstev - Vladimir Gonzor2:0
11Daniel Bazany - Patrik Stano2:1
12Radovan Sokol - Dominik Viliam Vostinar2:0
13Hugo Ferreira - Jakub Simo2:0
14Marek Fajnor - Dominik Urbanec2:0
15Tibor Nemeth - Jozef Barta2:0
16Tereza Soralova - Martin Hrdlicka1:0
17Jakub Schiffel - Juraj Minaric2:0
Kolo č.4
1Lukas Surab - Robert Rovny2:1
2Simon Kukan - Nikolas Lelkes2:1
3Jakub Tekel - Jakub Krstev2:0
4Daniel Bazany - Milan Kupco2:1
5Viktor Szabo - Radovan Sokol2:1
6Patrik Szmatana - Jakub Hoblik2:1
7Michal Jurik - Miroslav Valent2:0
8Hugo Ferreira - Michael Schenk2:0
9Samuel Zahorcak - Roman Bilevic2:1
10Dominik Viliam Vostinar - Jakub Minaric2:0
11Juraj Pivoluska - Tereza Soralova2:0
12Vladimir Gonzor - Tibor Nemeth2:1
13Patrik Stano - Tamas Recska2:1
14Jakub Schiffel - Marek Fajnor2:1
15Andrej Gallus - Jakub Simo2:0
16Juraj Minaric - Jozef Barta2:1
17Dominik Urbanec - Martin Hrdlicka1:0
Kolo č.5
1Lukas Surab - Simon Kukan1:1
2Nikolas Lelkes - Jakub Tekel2:0
3Patrik Szmatana - Daniel Bazany2:0
4Michal Jurik - Robert Rovny2:0
5Milan Kupco - Viktor Szabo2:1
6Samuel Zahorcak - Hugo Ferreira2:1
7Patrik Stano - Miroslav Valent2:1
8Jakub Hoblik - Michael Schenk2:0
9Andrej Gallus - Jakub Krstev2:1
10Juraj Pivoluska - Dominik Viliam Vostinar2:0
11Radovan Sokol - Jakub Schiffel2:0
12Vladimir Gonzor - Roman Bilevic2:1
13Juraj Minaric - Jakub Minaric2:0
14Jakub Simo - Tamas Recska2:0
15Jozef Barta - Dominik Urbanec2:0
16Marek Fajnor - Martin Hrdlicka2:0
Poradie po základnej časti:
MiestoHráčBodovTiebreakyBalíček
1.Simon Kukan13 5/4/0/168.3333%
2.Lukas Surab13 5/4/0/161.3333%
3.Nikolas Lelkes12 5/4/1/068.3333%
4.Michal Jurik12 5/4/1/059.0000%
5.Patrik Szmatana12 5/4/1/057.2667%
6.Milan Kupco10 5/3/1/158.6667%
7.Jakub Tekel10 5/3/1/154.9333%
8.Samuel Zahorcak10 5/3/1/147.8667%
9.Daniel Bazany9 5/3/2/066.6667%
10.Viktor Szabo9 5/3/2/057.2667%
11.Robert Rovny9 5/3/2/054.5333%
12.Andrej Gallus9 5/3/2/052.0000%
13.Patrik Stano9 5/3/2/051.9333%
14.Jakub Hoblik9 5/3/2/050.5333%
15.Juraj Pivoluska9 5/3/2/046.5333%
16.Vladimir Gonzor9 5/3/2/045.2000%
17.Radovan Sokol9 5/3/2/042.6000%
18.Hugo Ferreira7 5/2/2/151.9333%
19.Miroslav Valent6 5/2/3/067.0000%
20.Jakub Krstev6 5/2/3/055.9333%
21.Michael Schenk6 5/2/3/051.8667%
22.Dominik Viliam Vostinar6 5/2/3/050.6000%
23.Juraj Minaric6 5/2/3/050.5333%
24.Jakub Schiffel6 5/2/3/048.0000%
25.Jakub Simo6 5/2/3/047.9333%
26.Marek Fajnor6 5/2/3/042.5333%
27.Roman Bilevic4 5/1/3/154.6000%
28.Jakub Minaric4 5/1/3/147.9333%
29.Jozef Barta3 5/1/4/049.2000%
30.Tibor Nemeth3 4/1/3/048.2500%
31.Tamas Recska3 5/1/4/046.6000%
32.Tereza Soralova3 4/1/3/046.5000%
33.Dominik Urbanec3 5/1/4/039.8000%
34.Robert Stach0 1/0/1/040.0000%
35.Martin Hrdlicka0 5/0/5/039.8000%
Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky



 Späť na turnaje