Lineage 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 07.Feb 2010 23:02    Predmet: Lineage 2 Odpovedať s citátom

zdravim zdravim!

Nechcem kopat uz neaktualne a roky zabudnute temy, tak ma napadlo pri tejto prilezitosti otvorit diskusiu a pripadne podporit zaujem hry na novootvorenom servery. Apelujem preto, pretoze je nas tam celkom malo a komunita sa len tazko rozrasta. Tento server je ON necele 2 tyzdne. Hram tam ja a Nightstalker a tak sa chcem spytat ci nema niekto zaujem zabit sem-tam cas a zahrat si a tym podporit rast komunity. Sam neviem preco tento krok presne robim, asi je to preto, pretoze po dlhom hladani som nasiel vyborny server, ktory je celkom balanced a taktiez aj stabilnejsie uplatnenie v nom. Server sa vola L2paradox, rates su tam 20x, Gracia Final, ziaden NPC buffer ani GM shop ani podobne kraviny, ktore by som povedal kazia hru.

Pripadne ak som vas nenadchol touto myslienkou, tak aspon zdelte co Vas na tejto hre bavilo, co ste hrali ak ste hrali atd. Moznosti je vela a mozno by som nieco pochytil dalsieho od inych, kedze moj PVP skill je tak na bode mrazu pomaly za kazdu postavu Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (4 kariet)
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 07.Feb 2010 23:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Find a Girlfriend if you dont want to be level 80 paladin Very Happy Very Happy

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 08.Feb 2010 08:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz na to nemam cas, maximalne by som si dal nejaky speed, ale mid-rate? Ani za nic Razz

A co sa tyka zbytku, tak na speedoch jednoznacne OL (nazbierat za jeden den 450 pvp bodov na serveri, kde je online 500 ludi nie je lahke, ale ide to Razz ) Ak by som mal hrat tu, tak BDcko Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
KU8IK

Založený: 29.Júl 2009 23:19

PríspevokZaslal: 08.Feb 2010 19:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam nainstalovany Lineage 2 dreams. Nemam problem sa napojit na tento server (pokial mi poviete ako sa to da nabehnut).
Ja som hral Necromancera lvl 85 na druhom rebirthe. Skoncil som vsak ked mi ruplo Vesper noble armor na +15, arcana mace na +20 a damascus a tallum dual na + 13. None fire, none water mantra, non equipment, none money.... THE END
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 08.Feb 2010 20:21    Predmet: Odpovedať s citátom

To Junky: Aha, kto sa nam tu objavil zrazu. Uz si sa načechral?

naozaj ako ked nemienis prispiet niecom normalnym, radsej mlc a predstieraj, ze si nic nevidel, necital, nepocul Razz

momentalne im akosi nefunguje stranka, ale hned ako ju spravia, tak dam vediet blizsie
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 07:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmm to ja som preferoval pvp serveri, kedze nic zabavnejsie ako pvp, mass pvp asi nie je Smile (zabijanie raidov a worldov je trapne, kym sa k nim nemusim prebojovat. Potom uz je to nuda)

A ako hovorim... OL je moj char a 100 moj speed Very Happy Necro som hraval, kym som neprisiel na to, ze aj pri polovicnom dmg dokaze OLko udrainovat cokolvek Very Happy (pardon, titana a par dalsich jedincov nie. Tam je to o sealoch a o tom, ako viem utekat. Dostat od titana s frenzy alebo monka na zealotovi je smrtelne)
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 07:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Preboha dajte s tým pokoj, fakt radšej to wowko Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 08:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
Preboha dajte s tým pokoj, fakt radšej to wowko Very Happy

WOW? never!

Akoze hral som kadeco vratane wow, ale ta hra je tak zlaaaaaa. To pvp tam, ved to je tragedia. A navyse sa mi fakt nepaci, ako je to nakreslene.... Warhammer, l2 a dokonca aj dnes uz asi nefungujuce guild wars. Vsetko radsej ako wow Razz
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 09:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Lineage 2 je podľa mňa a nielen podľa mňa hra pre sprostých kórejcov, čo nemajú život.
btw, wow fakt nie je o pvp Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 09:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
Lineage 2 je podľa mňa a nielen podľa mňa hra pre sprostých kórejcov, čo nemajú život.
btw, wow fakt nie je o pvp Very Happy

Hmm az na to, ze ked uz idem hrat mmorpg, tak interakciu aj na vyssej ako trhovej urovni s hracmi chcem Smile A bez pardonu, po tejto stranke je lineage daleko pred wowkom Wink

Ostatne, mozes byt spokojny.... lineage uz vlastne konci.
Návrat hore
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 09:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď chcem hrať no-brain PvE mlátičku, tak si pustím Diablo.
Plus najlepšie zlvádnuté PvP doposiaľ jednoznačne Guildwars.
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 10:51    Predmet: Odpovedať s citátom

tak, lineage má túto stránku zvládnutú super(aj keď som to nehral tak dlho ako ty), ale najlepšie rozvinuté je toto v Ragnarok Online, proste socialnejšiu hru som ešte nehral.Btw, aion si už skúšal? Ja viem, je to kópia wowka, ale L2 som tam stále cítil Smile

Ryusei: GW má ten malinkatý problém, že je to celé hrozne neosobné a celkovo divné a nudné. Keď som napr. niekomu napísal tak najprv 10 minút žiadna odpoveď a potom napísal "sorry musím ísť čau". Taktiež z toho spravil Nightfall a EotN úplne inú hru(hrám GW od vydania, ale asi tak v lete som prestal)
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 11:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
tak, lineage má túto stránku zvládnutú super(aj keď som to nehral tak dlho ako ty), ale najlepšie rozvinuté je toto v Ragnarok Online, proste socialnejšiu hru som ešte nehral.Btw, aion si už skúšal? Ja viem, je to kópia wowka, ale L2 som tam stále cítil Smile

Ryusei: GW má ten malinkatý problém, že je to celé hrozne neosobné a celkovo divné a nudné. Keď som napr. niekomu napísal tak najprv 10 minút žiadna odpoveď a potom napísal "sorry musím ísť čau". Taktiež z toho spravil Nightfall a EotN úplne inú hru(hrám GW od vydania, ale asi tak v lete som prestal)

Aion ako nastupcu l2 nehram. Uz ani l2 nehram, povedal som si, ze 3 roky zivota zabite mi stacili.... Ragnarok som nejak nikdy poriadne neskusil, mozno preto som ostal pri l2, ale kazdopadne.... wow sa mi bohuzial naozaj nepacilo. Odohral som na nom par hodin(mesiacov), ale ee.... a hlavne, je vela dobrych neofi l2, ale dobry neofi wow? mozno som mal smolu.

Keby som si mal teraz vybrat, tak skoncim pri warhammeri, ktoremu som venoval najmenej casu, ale proste Trollslayeri rulez Very Happy (knihy warhammeracke mam moooc rad)
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 12:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Warhammer je podľa mňa kópia WoW s pár nápadmi, až tak sa mi to nepáčilo. WoW musíš hrať na ofíku, inak sa ti to neoplatí ani hrať imho, lebo na neofi hrajú poväčšine len tardi Smile
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 12:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
Warhammer je podľa mňa kópia WoW s pár nápadmi, až tak sa mi to nepáčilo. WoW musíš hrať na ofíku, inak sa ti to neoplatí ani hrať imho, lebo na neofi hrajú poväčšine len tardi Smile

Hral som na ofi a neba Razz
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 09.Feb 2010 13:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
Kl3p_co. Napísal:

Hral som na ofi a neba Razz

ďalšia vec je, že leveling 1-XY je v podstate tutorial(ja osobne som si naleveloval možno dve postavy dokopy), pretože wowko je úplne o endgame, a hlavne teraz, za starých čias si ešte stretával všade ľudí, bývavalo LFG aj na dungy pod 60 a tak, to je dnes naozaj rarita Smile
Návrat hore
Mnetwo123

Založený: 12.Dec 2009 20:38

PríspevokZaslal: 07.Apr 2010 15:14    Predmet: Odpovedať s citátom

niekto kto je na high rate 1000x +++++ gracia final ? Very Happy
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 07.Apr 2010 16:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Mnetwo123 Napísal:

dakujem neprosim, neznasam server co ma vyssi rate jak 40x... To nie je ani zabava
Nehram momentalne nikde, kedze temer ziadny server neponuka take poziadavky, ktore by som bral Very Happy
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 07.Apr 2010 20:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
Mnetwo123 Napísal:

dakujem neprosim, neznasam server co ma vyssi rate jak 40x... To nie je ani zabava
Nehram momentalne nikde, kedze temer ziadny server neponuka take poziadavky, ktore by som bral Very Happy

Ja neviem, kamosi hraju na nejakom 100vkovom a su spokojni.. ja na to nemam cas Smile
Návrat hore
Mnetwo123

Založený: 12.Dec 2009 20:38

PríspevokZaslal: 07.Apr 2010 21:56    Predmet: Odpovedať s citátom

tak mi nahodte mena... shane a nezasiel by si niekde hrat ? siel by som aj pod 40 Laughing
Návrat hore
Eso

Založený: 17.Feb 2009 11:25

PríspevokZaslal: 07.Apr 2010 22:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
--------> twin 99,78% ofi... Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: