Warstorm na FB
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Samuraj

Založený: 12.Okt 2004 13:53

PríspevokZaslal: 26.Jan 2010 13:19    Predmet: Warstorm na FB Odpovedať s citátom

Hrate to niekto? Nova kartickova hra. Skuste!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 24.Feb 2010 12:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Hram a paci sa mi to Razz

som 15ty lvl a denne na tom vzdy trosku zapracujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 24.Feb 2010 19:30    Predmet: Odpovedať s citátom

normalne ze sa na to idem mrknut Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (4 kariet)
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 07:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:

Tak bolo by to lepsie, keby tam nefungoval autocombat, ale aj ta stavba balikov ma svoje caro. Stve ma, ze sa nedaju predavat karty (aspon som neprisiel na to, ako)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 08:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
Shane Napísal:

Tak bolo by to lepsie, keby tam nefungoval autocombat, ale aj ta stavba balikov ma svoje caro. Stve ma, ze sa nedaju predavat karty (aspon som neprisiel na to, ako)

ja som sa na tom tiez zabaval vcera, cca tak asi hodinku Smile je to fakt haluska
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 09:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
Selar Napísal:
Shane Napísal:

ja som sa na tom tiez zabaval vcera, cca tak asi hodinku Smile je to fakt haluska

A ako sa dostavas dalej, tak sa to lepsi. BTW ja som zo zaciatku kupoval novice packy, ale v podstate sa asi najlepsie oplati kupovat faction packy. Ja fungujem na elfoch a ide to...
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 09:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
Shane Napísal:
Selar Napísal:
Shane Napísal:

A ako sa dostavas dalej, tak sa to lepsi. BTW ja som zo zaciatku kupoval novice packy, ale v podstate sa asi najlepsie oplati kupovat faction packy. Ja fungujem na elfoch a ide to...

tú poslednú vetu si ani nemal hovoriť, keď toto zbadá paťo... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 09:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
Selar Napísal:
Shane Napísal:
Selar Napísal:
Shane Napísal:

tú poslednú vetu si ani nemal hovoriť, keď toto zbadá paťo... Very Happy

Tiez by som si najradsej vyskladal demonov alebo undeadov, ale tam stoji jeden faction pach 30-40k striebra...to fakt nedavam, ak nepridem na to, ako predavat karty.
Návrat hore
Ryba

Založený: 30.Apr 2005 23:48

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 13:17    Predmet: Odpovedať s citátom

páni, dá sa to aj nejak uložiť alebo len odídem z hry a všetko je v poriadku ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 13:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:
páni, dá sa to aj nejak uložiť alebo len odídem z hry a všetko je v poriadku ?

len odides Laughing Laughing

ja len dufam, ze co najskor pridaju aukciu respektive predaj. dost ma stve hafo mrtvych kariet... aj keby som ich predal za 100vku jednu, tak by mi to pomohlo.
Návrat hore
pulixx

Založený: 02.Sep 2006 17:50

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 13:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
ja len dufam, ze co najskor pridaju aukciu respektive predaj. dost ma stve hafo mrtvych kariet... aj keby som ich predal za 100vku jednu, tak by mi to pomohlo.

dnes som zacal aj ja...a viem o com hovoris Smile

ako sa dostanem k raritam? mam tam same debilne commony. musim kupit ten expert pack? a co mam teraz robit? som level asi 5, neviem porazit ani 4squad drakov ani dalsi 4squad quest (kvoli tym blbym commonom), co znamena, ze nedostanem prachy a tym padom nemozem nic dalsie kupit. fakt neviem, co dalej. som sa nejak zasekol. a co znamena ten defense?

idem na obed, tak ked sa vratim, nech su tu nejake odpovede Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
rik

Založený: 03.Sep 2009 15:09

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 13:45    Predmet: Odpovedať s citátom

tiez som sa tak zasekol ale stale som menil squad a nakoniec vydalo...teraz som lvl7 a uviaaznuty na undeadoch...btw raz som otvoril epic v novice packu...bolo to ale klasicka karta akurat mala o dost znizney vyrobny cas
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (78 kariet)
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 14:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmm takze postupne:

novice/expert pack... v novice mas minimalnu sancu na zisk lepsich kariet(z 10-15tich som mal mozno par modrych) a navyse mas pomiesane frakcie = trvalo mi 10 lvlov, kym som prisiel na to, ze kupovat ich je useless.

Commonov a pod. mam mrte aj ja... v podstate ked sa pohybujeme vramci ludi/elfov, tak sa aj neskor vacsina super jednotiek lisi len v case zoslania. Mam uz aj par fialovych a zlatych... Ostatne cas zoslania spravi neskutocne vela (co sa mi dokazalo, ked mi proti rybe dosli moji lukostrelci prilis pomaly a rozslahal ma na kasu).

Predaj kariet..nuz zatial nie je mozny a cakam.

A inak, tych prvych 15 lvlov sa prakticky neda prejst v jednej zostave Very Happy v zasade sa mi stalo, ze obcas som presiel 3-4 bitky s jednou squadov, ale potom som ju menil. Obcas bolo lepsie si vsadit na rychlost, inokedy na kavaleriu, inokedy zas inak. Treba popremyslat a hlavne...toto nie je hra, ktoru proste sadnes a prejdes. niekedy treba den/dva pockat a tiez s jednou squadou obcas skusit viac krat. Proste skusat a premyslat. Mam prejdene myslim 4 kampane a tiez netusim, ako porazim tych krizencov drakov a nemrtvych, co tu na mna cakaju Smile Kazdopadne kazdy den sa opati prejst bonusovane suboje (pomerne dost zlata) s random hracmi a tiez tie, kde vas caka 2/3/4 enemy squad. A skusat, skusat, skusat. Denne tomu venujem polhodku a pomaly napredujem Laughing Laughing A to budte radi za reward GC, ak hrate pravidelne... tie tak mat na zaciatku Very Happy
Návrat hore
burt20

Založený: 24.Okt 2005 18:55

PríspevokZaslal: 25.Feb 2010 16:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som lvl 26 a zda sa mi ze sa neoplati hrat jednotky ktore nemaju flying alebo archery
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 07:13    Predmet: Odpovedať s citátom

burt20 Napísal:
ja som lvl 26 a zda sa mi ze sa neoplati hrat jednotky ktore nemaju flying alebo archery

Wink nemozem nez suhlasit.

OMG asi si nepamatas, ako si presiel prvy fajt na world in flames? aspon pribliznu zostavu...
Návrat hore
Ryba

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 08:45    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som to včera hral nejaký čas a už ma mrle žrali...inak ako sa dajú získať tie mince, či čo to je na kúpu lepších balíkov ?
Návrat hore
burt20

Založený: 24.Okt 2005 18:55

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 09:53    Predmet: Odpovedať s citátom

2 selar: to si ozaj nepamatam, uz to je hodne davno co som presiel tie kampane, akurat viem ze zo zaciatku som hned setril 40k na ten dragon deck

2:ryba boostre si mozes kupit bud za strieborne ktore dostavas za kazdy fight, alebo za zlate ktore sa kupuju za prachy, ale teraz je nejaka limitovana akcia ze ked sa prihlasis 5 dni po sebe dostanes 5 zlatych
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 10:06    Predmet: Odpovedať s citátom

burt20 Napísal:
2 selar: to si ozaj nepamatam, uz to je hodne davno co som presiel tie kampane, akurat viem ze zo zaciatku som hned setril 40k na ten dragon deck

2:ryba boostre si mozes kupit bud za strieborne ktore dostavas za kazdy fight, alebo za zlate ktore sa kupuju za prachy, ale teraz je nejaka limitovana akcia ze ked sa prihlasis 5 dni po sebe dostanes 5 zlatych

Tak a zacinam teda setrit Sad Ja mam zlepenych archerov velmi slusnych, ale ti to nejak nezvladaju bohuzial.
Návrat hore
Ryba

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 16:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Kurník, keby nekupujem tie boostre, či čo to je, tak mám viac, teraz mám len 18k, tí draci sú najlepší alebo sa tam dá kúpiť aj nejaký balík za 30k, ktorý je funkčný ?
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 16:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:
Kurník, keby nekupujem tie boostre, či čo to je, tak mám viac, teraz mám len 18k, tí draci sú najlepší alebo sa tam dá kúpiť aj nejaký balík za 30k, ktorý je funkčný ?

Keby som nekupoval hluposti, tak mam cez 100k. ale zato mam nie najhorsich elfov uz.
Návrat hore
Ryba

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 17:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som uvažoval kúpiť niektorí ten pakel za 15k buď ten ice bolt ale bo tých archerov, či čo to bolo, ale keď to pôjde aj ´dalej takto rýchlo, tak snáď naškriabem na tých drakov prípadne niečo lacnejšie a s tým zarobím na drakov.
Návrat hore
pulixx

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 17:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:
...kúpiť niektorí ten pakel ....

HA! HA HA! .... HA! Smile Mam ta! Smile

Ja som dnes uz nakupil 2x ten booster drakov a celkom to ide. Flying je v tej hre broken a asi to kvoli tomu prestanem hravat. Insane volovina Smile

Selar ma dnes napadol...si trufa chalan, ked som 5-6 levelov pod nim. Len pockaj, ti rozhodim sandal - mozno este dnes Smile
Návrat hore
Ryba

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 18:22    Predmet: Odpovedať s citátom

máš ma Pulo, drbe mi z nominatívu plurálu Wink

mňa tuším rozdrbal Shane Smile
Návrat hore
pulixx

PríspevokZaslal: 26.Feb 2010 18:30    Predmet: Odpovedať s citátom

fuck, tak porazil som drakov, zombikov, skratka vsetko a teraz co? drb a zaseknem sa na archeroch. niekde ku koncu poslednej free kampane je double-squad archerov. odporucanie je cavalry deck. akurat, ze ja som mal v tych balickoch len samych infantrikov bez jedineho chlapa na koni. aj lietajuci uberdraci dostavaju na frak. super hra - hras hras a potom sa uz nepohnes Smile
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 27.Feb 2010 01:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:

mňa tuším rozdrbal Shane Smile

bingo Very Happy
kua mam 4 elskych kapitanov a elfovia su taky - nic moc... orkovia su mrte silny to vse.
Ryba: dakujem za orc generala, dokonale mi zapadol Very Happy
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: