Highlander
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Casual
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
muti

Založený: 15.Jún 2005 09:41

PríspevokZaslal: 03.Apr 2013 12:29    Predmet: Odpovedať s citátom

hovorime o foil Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (377 kariet)
solute

Založený: 23.Jan 2013 23:52

PríspevokZaslal: 12.Jún 2013 22:33    Predmet: Odpovedať s citátom

ludia co hraju vsetko co je mainstream op a potom dostanu banhammerom..... mi vzdy vykuzlia usmev na tvari Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
RS
Admiral

Založený: 18.Mar 2006 18:44

PríspevokZaslal: 13.Jún 2013 09:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne zase neschopní hráči, ktorým neostáva nič iné, iba to skrývať za "casual".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 13.Jún 2013 12:25    Predmet: Odpovedať s citátom

RS Napísal:
Mne zase neschopní hráči, ktorým neostáva nič iné, iba to skrývať za "casual".

mega like Very Happy dobre to vystihuje celu komunitu okolo myra Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Dalibor
Wizard

Založený: 27.Júl 2004 10:38

PríspevokZaslal: 01.Apr 2016 10:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Novy Banlist na HL:
http://www.magicplayer.org/forum/index.php?topic=1189.0%3Btopicseen#msg12514

kedze som uz aj ja clenom HL councilu a zucastnil som sa hlasovania ohladom banu, tak vam planujem trosku sprostredkovat (coskoro), ako to cca funguje, ako aj moje rozhodnutia a odovodnenia mojho hasovania.

Zaroven by som chcel do buducna urobit aj nejaky priezkum verejnej mienky ohladom banlistu - aj pred aj po banovani.
nech to tu aspon trosku ozivime Wink a zaroven nech mate aj vy vplyv na banlist.
Návrat hore
Topas

Založený: 06.Aug 2004 15:50

PríspevokZaslal: 01.Apr 2016 10:59    Predmet: Odpovedať s citátom

hmmm, dost drsny watchlist.
Návrat hore
tekel04

Založený: 19.Júl 2008 18:05

PríspevokZaslal: 01.Apr 2016 14:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Sensei's Divining Top banned - YEEEEAH. Konecne ho nemusim pchat do kazdeho baliku Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (51 kariet)
Kristián Mozé

Založený: 21.Dec 2006 21:31

PríspevokZaslal: 01.Apr 2016 14:57    Predmet: Odpovedať s citátom

si robia srandu zo mna. som si pred dvoma mesiacmi zohnal Natural Order. toto iste sa mi stalo ked ho banovali prvy krat. Evil or Very Mad Inac dnes je prvy apríl tak snát iba zartuju.
Návrat hore
Dalibor
Wizard

PríspevokZaslal: 01.Apr 2016 15:11    Predmet: Odpovedať s citátom

takze - ako ste videli, zmeny nastali nasledovne:
Banned:
Sensei's Divining Top (SDT) - najprv som neplanoval hlasovat za bannutie tejto karty kedze podla mna nieje az tak broken aby bola bannuta, ale potom som si to cele premyslel, spomenul som si na vsetky tie hry, ked vidime na turnajoch, ze akonahle toto hitne stol, tak hra je asi 3x pomalsia zrazu (hlavne u menej skusenych hracov) a to na turnajoch rozhodne nieje pozitivna stranka veci. To by samozrejme ale nestacilo na bannutie karty. Urobil som preto este 1 krok - presiel som decklisty a vysledky z mtg.sk Cupu, ako najvacsieho HL turnaja u nas a vdaka decklistom z takmer kompletneho fieldu som prisiel na to, ze zo 157 relevantnych zapasov (takych, co neboli ID) bolo 14 nedokoncenych vcas, z toho 12 remiz 1-1 a 2 1-0 zapasy. Z tychto 14 zapasov iba 1 duel neobsahoval SDT v ani 1 deckliste, v 7 dueloch bol SDT v oboch deckoch, a v 6 deckoch v 1 decku.
To mi prislo dost presvedcive a to zmenilo moj nazor a nechal som sa ukecat, aby sme skusili najblizsiu sezonu bez SDT. Uvidime, ci budu turnaje veselsie bez SDT.

Natural Order (NO) - Tato karta, nech ju mam rad akokolvek, bola priliz silna a bolo jedno, ako by som hlasoval pri banningu, dostala by ban tak ci tak. Problem tejto karty je hlavne to, ze mozno je rovnako silna ako nejake karty, co su povolene, ale tato narozdiel od nich nepotrebuje skoro ziadnu zmenu baliku - pridate Titana a mozno 2 combo landy a ste vybaveni. Ostatne karty (napr. Path of Druids, Fastbond apod.) potrebuju zmenu komplet decku a zaroven davaju obycajne superovi chvilku na reakciu.

Ban watchlist:
Yawgmoth's Will, Mishra's Workshop, Tainted Pact - aby bola moznost reagovat na vyvoj mety, keby niektory deck zrazu bol priliz silny, alebo by vydali nejaku kartu, co je prisilna v danej kombinacii. Will pomaha hlavne combo deckom, Workshop artefaktovym a Tainted Pact hlavne 4c bloodu.

Unban watchlist:
Stoneforge Mystic, Gifts Ungiven - SFM je velmi silna karta vo vela deckoch, ale funguje v prospech agro deckov a zaroven aj v prospech control deckov. Komunita hlasovala vo velkej miere za odbanovanie, takze je mozno nacase dat tejto karte test ci by sa nezmestila opat medzi OK karty. Gifty su jedna z mala 4CC kariet, ktore su bannute a iked je zrejma sila tejto karty viditelna, tak jej CC ju dostatocne spomaluje na to, aby sa dalo uvazovat nad jej odbanovanim.

Kedze karty musia ist najprv na watchlist, aby mohli byt bannute, alebo odbanovane, tak to nieje mozne urobit okamzite a aj preto boli watchlisty tentokrat kusok viac rozsirene o moznosti. Kazdopadne su tu isto nove prilezitosti a novy priestor pre zmeny v kope deckoch. Drzim palce aby ste to zvladli a vidime sa na HL turnajoch!
Návrat hore
scrof

Založený: 24.Feb 2008 16:33

PríspevokZaslal: 05.Apr 2016 20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by to niekoho zaujalo:)

http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=6600
Návrat hore
Dalibor
Wizard

PríspevokZaslal: 08.Apr 2016 10:21    Predmet: Odpovedať s citátom

scrof Napísal:

bohuzial nebudem free na tento turnaj - inac by som prisiel.
ale drzim palce, nech mate peknu ucast!
a ak by ste sa hecli a pozbierali vsetky decklisty, tak by bolo super!
Návrat hore
Marten

Založený: 15.Aug 2004 09:00

PríspevokZaslal: 09.Apr 2016 10:16    Predmet: Odpovedať s citátom

scrof Napísal:

K príležitosti mojej účasti na tomto podujadí vyhlasujem pre zmenu aj ja vlastnú akciu s názvom Pimp My Deck. Ide o to, že karty na Highlander síce mám, ale naposledy som ho hral tak 2 roky dozadu a nemám kedy ani poriadne otestovať, čo si na to postavím. Potreboval by som teda, aby sa mi niekto v tom zbehlý kukol na decklist RG agra a poradil, čo tam spraviť inak. Stačí cez PM, zas nepotrebujem okolo toho vyvolávať diskusie. Ktorá dobrá duša by sa toho chopila?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
tekel04

Založený: 19.Júl 2008 18:05

PríspevokZaslal: 11.Apr 2016 09:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako je to s legalnostou kariet z International Edition, Collector's Edition a Championship decks? Podla stranky plati "The cards from above sets can only be used by tournament organizers' discretion and only if the tournament isn't sanctioned. This must be communicated in the original tournament announcement."
Ktore highlander turnaje su sanctined a ktore nie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (51 kariet)
Dalibor
Wizard

PríspevokZaslal: 11.Apr 2016 13:08    Predmet: Odpovedať s citátom

tekel04 Napísal:
Ako je to s legalnostou kariet z International Edition, Collector's Edition a Championship decks? Podla stranky plati "The cards from above sets can only be used by tournament organizers' discretion and only if the tournament isn't sanctioned. This must be communicated in the original tournament announcement."
Ktore highlander turnaje su sanctined a ktore nie?

Pokial ja viem, tak nieje problem so zlatookrajovymi kartami, pokial to organizator nepovie dopredu.
A dokonca aj na turnajoch v Hanau mozes hrat tieto karty, takze vsetko je imho v pohodicke, sam hram zopar takych
Návrat hore
svmydlo

Založený: 09.Nov 2009 20:54

PríspevokZaslal: 01.Júl 2016 10:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Caute, zistil som, ze od vcerajsieho turnaja mi chybaju Spreading Seas. Pravdepodobne si ich niekto omylom zamiesal. Doneste mi ich prosim na najblizsi turnaj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (208 kariet)
Dalibor
Wizard

PríspevokZaslal: 01.Júl 2016 13:25    Predmet: Odpovedať s citátom

svmydlo Napísal:
Caute, zistil som, ze od vcerajsieho turnaja mi chybaju Spreading Seas. Pravdepodobne si ich niekto omylom zamiesal. Doneste mi ich prosim na najblizsi turnaj.
co si pamatam, tak v poslednej hre si ich daval Patovi na land.
Návrat hore
Dalibor
Wizard

PríspevokZaslal: 19.Sep 2016 15:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Tento tyzden prebieha hlasovanie v HL councile o BANe/UNBANe kariet na HL. Ak mate nejake konstruktivne navrhy, ktore by ste radi pretlacili, tak mi napiste a mozme o tom pokecat. Ja mam svoj nazor, ale zastupujem cele SK v councile, takze som otvoreny navrhom, alebo o nich aspon diskutovat. Kazdopadne, najneskor do stvrtku! A pokial mozno sa mi ozvite osobne na FB, alebo na telefon, lebo o tomto diskutovat urcite nieje na 1 PM.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Casual Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

Prejdi na: