MtG v Banskej Bystrici
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Keso

Založený: 02.Mar 2009 18:46

PríspevokZaslal: 09.Okt 2009 14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

wrrr...vikend...to je cas ked akurat niesom v BB...co tak stredy vecer? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (67 kariet)
sengir

Založený: 18.Feb 2005 13:33

PríspevokZaslal: 09.Okt 2009 14:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Keso Napísal:
wrrr...vikend...to je cas ked akurat niesom v BB...co tak stredy vecer? Smile

Pridavam sa, aj cez tyzden by bolo nieco vhodne na vikendy som casto OUT BB
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (53 kariet)
lukino

Založený: 15.Júl 2009 13:34

PríspevokZaslal: 09.Okt 2009 14:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm....
Stredy si mozeme dat nezavazne hranie niekde v krcme, vikend bude klub lebo ratam aj s mladsimi ludmi, tak aby mohli prijst...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
puding

Založený: 12.Jún 2008 14:46

PríspevokZaslal: 09.Okt 2009 19:26    Predmet: Odpovedať s citátom

ja chcem dake miesto aj z neobmedzenym pristupom a castejsim hranim Very Happy ja si dakedy zahram aj mtg 5dni v tyzdni Very Happy takze castejsie sa neda ??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Keso

PríspevokZaslal: 09.Okt 2009 21:58    Predmet: Odpovedať s citátom

puding Napísal:
ja chcem dake miesto aj z neobmedzenym pristupom a castejsim hranim Very Happy ja si dakedy zahram aj mtg 5dni v tyzdni Very Happy takze castejsie sa neda ??

Ja nedbam..casto sa na intraku nudim a MtG mi pride ako dobre odreagovanie...takze treba vymysliet aj daco flexibilne na tyzden...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (67 kariet)
puding

PríspevokZaslal: 09.Okt 2009 23:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Keso Napísal:
puding Napísal:

Ja nedbam..casto sa na intraku nudim a MtG mi pride ako dobre odreagovanie...takze treba vymysliet aj daco flexibilne na tyzden...

tak tak ako hovoris lenze ako kedy komu vyhovuje a najvacsi problem je kde ... treba nejake verejne miesto ale nie krcma :/ nejaka miestnost so stolami a stolickami na hranie Very Happy
Návrat hore
Keso

PríspevokZaslal: 09.Okt 2009 23:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Nema dakto mamu ucitelku, alebo znameho skolnika, ze by sa to v dajakej skole vybavilo, alebo dajaka kocikaren kde by sa dali dajake plastove stoly. resp. niekto ochotny pustit intelktualnu zver do bytu Very Happy...mozno dajaky podnik, co ma VIP miestnost...(Tartaros ma nefajciarsku miestnost, ktora je furt prazdna a poznam sa s majitelom, ale ci by tam bol ochotny prist kazdy...)..ine konstruktivne napady?
Návrat hore
Ruhanstraz

Založený: 09.Aug 2008 18:00

PríspevokZaslal: 10.Okt 2009 12:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Co sa tyka takychto nezaveznych stretnuti, tak napr. stara rudlovska krcma (dole pod netopierom) ma oddelenu velku miestnost idealnu na hranie. Vecsinou tam nikto nie je.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (293 kariet)
1kajko

Založený: 02.Feb 2005 20:22

PríspevokZaslal: 10.Okt 2009 12:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Chce to nejaky klub pani pri nejakom Centre Volneho casu, pokial sa to podari a budete mat nejaky klub Modrav Vevericka by vam dala nejake ceny na turnaje kým sa nerozbehnu Gateway a FNM. Samozrejme za predpokladu ze sem tam nieco kupite....momentalne by sme mohly poskytnut nejake ARB boo saméozrejme zadarmo avšak chce to klub a nie krcmu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
puding

PríspevokZaslal: 10.Okt 2009 14:53    Predmet: Odpovedať s citátom

ako som vraviel miesto je problem a krcmu nie ... ja nepoznam ziadne take miesto :/ ... ale musi to byt klub
Návrat hore
Ruhanstraz

PríspevokZaslal: 10.Okt 2009 16:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre nejake vecsie stretnutia alebo turnaje, by bolo mozne vybavit salu na gympli A. Sladkovica. V spojeni s vytvorenim kruzku na skole by sme mali salu fakt iba za nejaku symbolicku sumu. Je to obrovsky priestor s podiom, ozvucenim, hafo stolov a stoliciek, dost priestoru pre vevericku a ostatnych. Pri niecom vecsom sa da dokonca spravit finale na podiu s premietanim Very Happy. Myslim ze aspon zvazit by sa to dalo.
Návrat hore
lukino

PríspevokZaslal: 10.Okt 2009 18:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Som rad ze sa diskusia rozrastla do tychto rozmerov...
Najprv ku Taratru a Mirikovi: nermyslim si ze je to vhodne miesto na Magic, ale ked chcete hrat tam, tak cez tyzden mozeme pokojne aj priamo v "hlavnej" miestnosti, lebo tam aj tak nik nie je:-D
Klub bude na skole - a cez vikend preto, lebo nie vsetci co chcu prist, cez tyzden mozu, a najma sa mysli aj na najmladsich, ktori potrebuju stale povolenie rodicov. Co sa tyka oprganizovania turnajov, hadam by sme mohli zacat najprv s hranim v BB a potom sa mozeme uberat tymto smerom navyse, je len jedna osoba v BB ktora moze oficialny turnaj robit a pochybujem ze ste ho niekto kontaktoval....takze toto radsej nechajme na neskor.
Skola na ktorej planujem klub je zatial jedine riesenie, lebo ceny CVC su neunosne a pochybujem ze sme ochotni platit najom viac ko 10 euro za polrok. V brlohu ma veduca odo mna info o klube, mozeme sa tam stretnut alebo aj inde a osobne sa dohovorit. Co tak zajtra, tj v nedelu? hmmm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 10.Okt 2009 18:45    Predmet: Odpovedať s citátom

V Tartarose, musi prepinat chlapci. Smile
Návrat hore
Ruhanstraz

PríspevokZaslal: 10.Okt 2009 21:47    Predmet: Odpovedať s citátom

To bolo len tak okrajovo. Je mi jasne ze tak vysoko rubat nemozme Very Happy. Ale povedzme ze plan do buducna Very Happy
Návrat hore
Keso

PríspevokZaslal: 11.Okt 2009 13:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja budem v BB az v utorok tento tyzden...no sak aj CVC by nebolo spatne...a tych 10e na polrok by nebolo az tak strasne...a ak by sa dohodlo va 2x do tyzdna napr. v stredu a sobotu..tak by to bolo idealne...
Návrat hore
lukino

PríspevokZaslal: 11.Okt 2009 13:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Kedze sa nikto neozval na vyzvu sa dnes - nedelu stretnut, tak davam na znamost, ze v utorok sa idem stretnut s par ludmi v Sasovej v 37cke - podnik (asi, nikdy som tam nebol) o pol 6. Tak kto ma chut si zahrat a zistit nieco nove o klube resp. sa podelit o nieco konstruktivne ohladom klubu ste vitani.
Návrat hore
Keso

PríspevokZaslal: 11.Okt 2009 13:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Do BB dorazim o 19:00 takze o 17:30 nebudem moct byt v sasovej...privytal by som nejake blizsie info co sa dohodlo...Smile
Návrat hore
lukino

PríspevokZaslal: 11.Okt 2009 17:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Keso Napísal:
Ja budem v BB az v utorok tento tyzden...no sak aj CVC by nebolo spatne...a tych 10e na polrok by nebolo az tak strasne...a ak by sa dohodlo va 2x do tyzdna napr. v stredu a sobotu..tak by to bolo idealne...

CVC su velmi drahe a 10e by asi na porok dva krat tyzdenne nestacilo, preto riesim skolu, kde je to nepomerne lacnejsie.
Návrat hore
lukino

PríspevokZaslal: 11.Okt 2009 17:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Keso Napísal:
Do BB dorazim o 19:00 takze o 17:30 nebudem moct byt v sasovej...privytal by som nejake blizsie info co sa dohodlo...Smile

V podstate sa nebude riesit nic vazne, len oznamim, zakladne info o cenach, casoch ktore mne vychadzaju ako schodne pre majoritu ludi podla toho, co som doposial zistil = cize ostva sobota, dva krat do mesiaca, spravidla druha a posledna v mesiaci, zacalo by sa v novembri a vsetko skutocne dolezite oznamim pred Brlohom prvu novembrovu nedelu (a ked nie ja tak Filip) co znamena ze sa bude vyberat clenske aby som nebol kruto stratovy na najma a dohodneme sa co s pripadnym prebytkom. Hlavne budeme hrat...vsetko dolezite sa bude riesit cez tyzden,ked pojdem za riaditelom skoly a zaplatim najom.
Návrat hore
Keso

PríspevokZaslal: 11.Okt 2009 20:21    Predmet: Odpovedať s citátom

No myslim si, ze na skole by nebol problem aj napr s tou stredou...mne je sobota dost na pi...tvor kedze v BB som takmer len cez tyzden a cez vikend len vynimocne..chapem, ze je to hlavne pre mladych, ale chap, ze platit clenske a ist si 2x za pol roka zahrat je dost nefer..Smile
Návrat hore
lukino

PríspevokZaslal: 12.Okt 2009 07:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Keso Napísal:
No myslim si, ze na skole by nebol problem aj napr s tou stredou...mne je sobota dost na pi...tvor kedze v BB som takmer len cez tyzden a cez vikend len vynimocne..chapem, ze je to hlavne pre mladych, ale chap, ze platit clenske a ist si 2x za pol roka zahrat je dost nefer..Smile

Tak si zorganizuj stredu, nikto ti v to nebrani...
Návrat hore
lukino

PríspevokZaslal: 12.Okt 2009 07:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Keso Napísal:

Ty zasa musis chapat, ze vacsina je vacsina a ja sa budem riadit demokraticky...sorac, ale n zaciatok to bude len sobota, ked to pojde, mozeme dat aj stredu alebo iny den v tyzdni...
Návrat hore
lukino

PríspevokZaslal: 12.Okt 2009 14:27    Predmet: Mtgbb.sk Odpovedať s citátom

Vito dnes spustil www.mtgbb.sk takze opat funguje, a tam budem aj uverejnovat novinky o klube a diani okolo, tak si to skuste kuknut...
Návrat hore
puding

PríspevokZaslal: 12.Okt 2009 21:47    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem ale ja tam nic ine ako foto nevidim :/ ... a prazdna cierna stranka
Návrat hore
Deidara_Senpai

Založený: 28.Aug 2009 21:26

PríspevokZaslal: 12.Okt 2009 22:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Tam vpravo hore mas take nevyrazne obrazky ze forum, galeria atd...
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: