Altered cards
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
1kajko

Založený: 02.Feb 2005 20:22

PríspevokZaslal: 28.Máj 2009 09:15    Predmet: Odpovedať s citátom

to medo: no farby a ich matchovanie je celkom ťažké ale s tým ti rady nepomožu navyše ak nemáš dosť odtieňov farieb už v zaklade(tj minimalne 5 modrých odtienov, 5 zelených atd) tak sa mieša dosť ťažko. V každom prípade hodne robi aj kvalita farieb ja som začal použivať Pebeo(sú drahe- jedna tuba tak 3-4 eura) a potrebuješ ich podľa mňa spoň tak 20 a viac odtieňov...aby si sa s tým netrapil..ale da sa to spravit aj so 4mi farbami(tak som robil napr relic of progenitus)

K tomu pridemage- na chodníku ti uplne ušla perspektíva vzhľadom k horizontu čo vídím ako dosť problém....Doporučujem skicovanie bud vo photoshope alebo ručne, ale inak držím palce a dúfam že som ti aspoň trocha pomohol(nie je mojim cieľom ťa kritizovať)..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Medo

Založený: 05.Jan 2008 15:39

PríspevokZaslal: 28.Máj 2009 11:59    Predmet: Odpovedať s citátom

hej, ten chodník sa mi nepodaril, o tom viem... v podstate sa mi na ňom nepodarilo nič, lebo som musel zamaľovať celú oblohu a aj ten les... Kvoli tým farbám, pretože sa mi nikdy nepodarí namiešať správnu... Mám len základný set tj. 10 odtieňov (biela, 2x modrá, 2x červená, žltá, hnedá, čierna a 2x zelená)... Ako-taký odtieň som našiel na tom Coatlovi, a to tiež po dlhom miešaní...

btw kupil som 2 tensie stetce, cize to bude o trosicku lepsie Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (313 kariet)
Medo

PríspevokZaslal: 28.Máj 2009 16:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Moja nova alternacia: Mulldrifter
Návrat hore
1kajko

PríspevokZaslal: 28.Máj 2009 17:03    Predmet: Odpovedať s citátom

no zlepšuješ sa Exclamation
v každom prípade snaž sa trafiť odtieň a malovať do original karty čo najmenej ale to sa da poriešiť aj malovaním po celej karte to je otázka prístupu....

Používaš podľa mňa moc farby tieň toho krídla je jasný príklad(inak tiene nebyvajú jednofarbene ale maju tendenciu byt svetlejšie smerom od objektu tieň vrhajúci)...skus to malovať na viac tenších vrstiev(tj viac vody menej farby) a počkaj kým prvá zaschne a potom maluj ďalšiu..thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
sa3xx

Založený: 07.Jún 2006 20:03

PríspevokZaslal: 28.Máj 2009 17:32    Predmet: Odpovedať s citátom

@ medo : Pekny driftak Smile btw imho si fakt davaj pozor na rozhranie obrazku a ramu karty, ak to vyzera neprirodzene, zbytok moze byt bohviejak dobry a nepomoze to Smile
Ale both of you, good job Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Sysel

Založený: 26.Apr 2009 23:53

PríspevokZaslal: 29.Máj 2009 17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak pridavam nejake nepodarky aj ja. Je to slabota, ale zacinat sa nejak musi Smile Najviac mi zneprijemnuje zivot 12 farebny akrylovy set, z ktoreho namiesat spravnu farbu da docela zabrat ... a potom este vypisane Prismacolory, ktore som musel znova objednat...
Co sa nepodarkov tyka, tak tam davam vela farby, co ma stve, ale snazim sa to redukovat cim dalej, tym viac... no a potom to triafanie sa do odtienov Confused ... Vyberal som si chvalne jednoduchsie karty, lebo na precizne detaily si este dlhsie netrufnem Smile Takze takto nejako ti zmetkovia vyzeraju:

Mountain:
http://i101.photobucket.com/albums/m55/Sysellz/Mountain.jpg

Island:
http://i101.photobucket.com/albums/m55/Sysellz/Island.jpg

Topan Ascetic:
http://i101.photobucket.com/albums/m55/Sysellz/Topan_Ascetic.jpg
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (287 kariet)
sa3xx

Založený: 07.Jún 2006 20:03

PríspevokZaslal: 29.Máj 2009 17:54    Predmet: Odpovedať s citátom

ten mountain a ascetic su velmi pekny! Smile na tom islande mi trosku vadia tie kamene, ale inac tiez dobra praca Smile
a ak hovoris ze mas obmedzene farby, tak na druhej strane mas dobre oko pre volbu takych kariet, ktore s nimi spravis vyborne Smile
Návrat hore
Medo

PríspevokZaslal: 29.Máj 2009 18:48    Predmet: Odpovedať s citátom

jj, vcelku sa ti podarili Smile musim este nejake ine farby po kusoch dokupit, lebo teraz mam len 10... asi sa potom pustim do cranial platingu Smile
Návrat hore
matut

Založený: 12.Apr 2009 21:59

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 00:07    Predmet: Odpovedať s citátom

sry za blbu otazku ale kde tie farby ktorymi alterujete karty zozeniem?
Návrat hore
Medo

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 09:07    Predmet: Odpovedať s citátom

no maluje sa to akrylovkami a najst by si ich mal v nejakom obchode s umeleckymi potrebami Smile
Návrat hore
matut

Založený: 12.Apr 2009 21:59

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 15:16    Predmet: Odpovedať s citátom

a to normalnymi stetcami? alebo nejakymi tenkymi ze?
Návrat hore
Medo

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 15:36    Predmet: Odpovedať s citátom

no ja to robim roznymi stetcami, od 0 az po 3... ale chcem zohnat este nejaky tensi ako je ta nula, lebo aj ta je dost hruba Very Happy
Návrat hore
1kajko

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 19:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Banefire II na objednávku podla stareho..pridavam aj zaber proti svetlu nie v obale Very Happy

http://img29.imageshack.us/img29/3132/dscf6063.jpg
http://img32.imageshack.us/img32/885/dscf6049.jpg
Návrat hore
Knight

Založený: 06.Sep 2005 20:57

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 19:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkom sa ti to podarilo Sysel Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
Medo

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 21:26    Predmet: Odpovedať s citátom

toho mulldriftera som pridal na aukciu, uvidim ako sa to vyvinie Smile

http://www.mtg.sk/auction/view_item.php?id_item=17470
Návrat hore
1kajko

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 21:34    Predmet: Odpovedať s citátom

nemas tu farbu zafixovanu Exclamation je nachylna na poskodenie oderom...ja by som si to do drazby netrufol dat...
Návrat hore
Medo

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 21:37    Predmet: Odpovedať s citátom

jj, viem... a cim sa to fixuje?
Návrat hore
1kajko

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 22:50    Predmet: Odpovedať s citátom

to medo: opytaj sa svojho predajcu potrieb a poskusaj laky sa lišia od značky aj užitia až po aplikáciu..

inak banefire III uz vyschol takze tu je, viac tu kartu robit nebudem Smile

Návrat hore
Phage

Založený: 30.Máj 2009 14:28

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 23:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Hi, sice vazne nerad robim kritiku, ale ked sa to tyka malovania a pod. tak si ju obcas neviem odpustit, sry Embarassed

http://img21.imageshack.us/img21/2513/alteredbanefire1.jpg

cervena farba : uhol chrliaceho ohna je omnoho vacsi ako ten co by rozbil ram. Ta diera by cize mala byt o dost vacsia alebo posunuta trocha vyssie aby aspon zodpovedala miestu kde sila ohna je najvacsia, cize stred uhlu.

modra: je dost nepravdepodobne ze ram by sa rozbil pod 90 stupnovym uhlom. Ohen nieje projektil vystreleny z pistole ale skor ako sila s velkou plochou, ktora sa snazi pretlacit cez ten ram. Tym padom ja osobne by som ten uhol zmensil a predlzil by som pole deformacie (okrem toho ze by som presunul celu dieru viacej nahor)

daco takto:
http://img39.imageshack.us/img39/6743/alteredbanefire.jpg

zeleny kruh (1 image): nieje to az tak podstatne, tyka sa ta akurat tych co su perfekcionisti (niekedy je to vazne velke utrpenie Sad ). farbu by som spravil podobne ako na dolnej strane, ktora je viac "oskvarena" a stale akoby horela

Naposledy upravil Phage dňa 30.Máj 2009 23:32, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 23:28    Predmet: Odpovedať s citátom

nerád ti kazím pohľad na život, ale tie tvoje uploadnuté linky mi nejak nejdú zobraziť Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Phage

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 23:33    Predmet: Odpovedať s citátom

sry, opravene, imageshack's the best
Návrat hore
1kajko

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 23:38    Predmet: Odpovedať s citátom

To phage: si fakt perfekcionista...mne skor prislo ze ten ohen prerazi okraj a spali okraj..nieco ako zelezna trubka a okraje podobne ako hruba latka... svojim sposobom mas pravdu ale ktovie ako hori banefire Very Happy Very Happy Mne sa osobne pacia obidva ale ten komiksovejsi je krajsi:D
Návrat hore
Phage

PríspevokZaslal: 30.Máj 2009 23:46    Predmet: Odpovedať s citátom

1kajko Napísal:
To phage: si fakt perfekcionitsa...mne skor prislo ze ten ohen prerazi okraj a spali okraj..nieco ako zelezna trubka a okraje poobne ako hruba latka... svojim sposobom mas pravdu ale ktovie ako hori banefire Very Happy Very Happy

no tiez pravda, zalezi ako si to autor predstavuje (fyziku zial treba brat vazne aj v malovani Smile ), cize je to potom dost individualne. Avsak niekto moze byt aj futurista / sovranaturalista Smile)

btw.- kvoli tej mojej charakteristike takmer (takmer stale) nikdy nedokoncim svoje "prace", pretoze ju povazujem za prilis nepeknu... a na opravovanie minimalistickich chyb som zasa prilis lenivy Very Happy
Návrat hore
KST

Založený: 19.Mar 2009 12:55

PríspevokZaslal: 31.Máj 2009 00:21    Predmet: Rhox War Monk Odpovedať s citátom

Môj prvý pokus s alterovaním a prvé rande s akrylovými farbami. Je tam strašne vela chýb a asi sto vrstiev, viem, ale už sa mi to nechce meniť, radšej to nabudúce spravím nanovo. Hlavne tá obloha a oblaky...

http://www.mtg.sk/files/sk/3746.jpg

To 1kajko: kúpil som pebeo akryl a mal som s tými farbami dva problémy, za prvé občas po zaschnutí akoby popraskali takže to vyzeralo ako 600 rokov starý obraz, a za druhé niekedy po tom ako som sa snažil farbu odstrániť špáratkom som sa predral až na papier, a to som išiel celkom jemne. Predtým som to robil s kohinoor farbami a podobné problémy som nemal. Stalo sa ti nie čo podobné alebo vieš mi poradiť ako by som sa toho vyvaroval. A ešte sa chcem opýtať aké fixky používaš na drobné detaily. Vďaka za odpoveď
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (9 kariet)
1kajko

PríspevokZaslal: 31.Máj 2009 10:30    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak tomu popraskaniu nerozumiem mne sa nic takeho nedeje. Co sa tyka toho odierania na papier pri cisteni je to lepsia farba ako koh i nor tj ma lepsiu krivost a drzi na povrchu... Co dodat viac. Asi iba doporucit viacej ich riedit vodou aby si dosiahol tensiu vrstvu( preto som si ich kupil- slabšia vrstva vyšia krivost menej texturovosti na karte)

Fixy pouzivam prismacolor..

To phage: Normalne som kvoli tebe ten Banefire III prerobil....je na interne ucely MV tak ze som to skusil..karta dostala uz dost zabrat...

http://img9.imageshack.us/img9/7867/dscf6075o.jpg

Je tam aj fotka fixy nech nehovorite ze som tajnostkár...

Naposledy upravil 1kajko dňa 31.Máj 2009 11:23, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Ďalší
Strana 3 z 44

Prejdi na: