Smedlock/iny eshop
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Wampo
Plainswalker

Založený: 28.Jún 2004 17:38

PríspevokZaslal: 26.Jan 2009 19:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz som kupoval karty za viac penazi ako vy vsetci dokopy, a teda dan ani clo mi vobec nehrozilo Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Buubuu

Založený: 01.Jan 2006 16:11

PríspevokZaslal: 26.Jan 2009 19:35    Predmet: Odpovedať s citátom

podla mna je to tiez blbost , ja som mal na obalke zo smedlocku napisanu strasne malu hodnutu , do 10$ to bolo , pritom to bolo ovela viac , nic sa nestalo zadina dan
priznavat s toho dan sa mi zda blbost
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (176 kariet)
Tifex

Založený: 19.Feb 2005 14:59

PríspevokZaslal: 26.Jan 2009 19:50    Predmet: Odpovedať s citátom

ad Wampo: ked to vravis ty, tak na tom urcite daco bude Smile

pockam si co na to povie este sa3xx a potom sa definitivne rozhodnem, ale smedlock stale vyhrava Smile
Návrat hore
afteregg

Založený: 23.Feb 2006 21:19

PríspevokZaslal: 26.Jan 2009 20:24    Predmet: Odpovedať s citátom

pff danit par gramov papiera to uz de sme Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
muti

Založený: 15.Jún 2005 09:41

PríspevokZaslal: 27.Jan 2009 00:14    Predmet: Odpovedať s citátom

afteregg Napísal:
pff danit par gramov papiera to uz de sme Very Happy

lol, jasne ved nehc tam zo smedlocku napisu ze je to do 10 USD a pohodka Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (479 kariet)
sa3xx

Založený: 07.Jún 2006 20:03

PríspevokZaslal: 27.Jan 2009 09:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Zo SL sa objednava preto, lebo tam treba dake karty vymenit.
Limit teda mozme posunut, nech je to ale pod tych 120$ za clo Smile
Pravidla na vyber ludi platia rovnake. Takisto aj plati, ze ak sa nieco da z MV tak nech je to radsej z nej Smile

Naposledy upravil sa3xx dňa 27.Jan 2009 15:30, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Vaso
Planeswalker

Založený: 05.Jún 2004 08:01

PríspevokZaslal: 27.Jan 2009 09:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Wampo Napísal:
Uz som kupoval karty za viac penazi ako vy vsetci dokopy, a teda dan ani clo mi vobec nehrozilo Wink

tym si super podporil slovensky magic Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (57 kariet)
Ryba

Založený: 30.Apr 2005 23:48

PríspevokZaslal: 27.Jan 2009 10:39    Predmet: Odpovedať s citátom

sa3xx Napísal:
dan sa bude platit len ak si to vypytaju.
Zo SL sa objednava preto, lebo tam treba dake karty vymenit.
Limit teda mozme posunut, nech je to ale pod tych 150$ za clo Smile
Pravidla na vyber ludi platia rovnake. Takisto aj plati, ze ak sa nieco da z MV tak nech je to radsej z nej Smile

Dobre, hláste sa teda, kto bude objednávať, vydelíme to počtom a urobíme zoznamy, strašne sa to naťahuje. Smile
Návrat hore
sa3xx

PríspevokZaslal: 27.Jan 2009 14:06    Predmet: Odpovedať s citátom

@ zmiznuty kajkov prispevok :
Zly priklad. V elektricke mas na kope miest napisane, ze Neoznaceny listok je neplatny, v SAD sa plati pri vstupe do busu, do lietadala ta bez letenky nepustia a casnik ti tiez prinesie ucet ked dojes.
Takisto ako ked som brigadoval a zarobil 25000 nikto z danoveho neprisiel/nenapisa, ze mam narok na vratenie dane, takisto ani nikto teraz nenapisal, ze maju oni narok na zaplatenie dane. Takze z moralneho hladisko su oni stale v mojom pripade horsi.
Dodam len, ze ta objednavka nieje pre X >> 1, ale X=2 inych ludi. (tifexa berem na seba).
Kazdopadne ked uz teraz o tom viem, tak sa rozhodnem, ci to nakoniec objedname z EU, alebo zaplatime dan.
Návrat hore
muti

Založený: 15.Jún 2005 09:41

PríspevokZaslal: 27.Jan 2009 14:23    Predmet: Odpovedať s citátom

sa3xx Napísal:
@ zmiznuty kajkov prispevok :
...casnik ti tiez prinesie ucet ked dojes.

skor ho prinesie ked si ho vypytas lebo tam uz sedis dobrych 15 minut a casnik si ani nevsimol ze uz by mohol aj priniest ten ucet Smile

Naposledy upravil muti dňa 29.Jan 2009 21:55, celkom upravené 2 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (479 kariet)
Wampo
Plainswalker

Založený: 28.Jún 2004 17:38

PríspevokZaslal: 27.Jan 2009 15:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Vaso Napísal:
Wampo Napísal:

tym si super podporil slovensky magic Wink

Vies, ja som od jurdu kupoval vzdy ked sa dalo a ked mal a slovensky magic som podporil aj tym ze som kupoval pre Jurdu aby on mohol predavat so ziskom niektore karty. A urcite nie som jediny ktory tak cinil Wink

Spravme si tzv. REALITY CHECK

Sa3xx- ak budes organizovane kupovat karty pre viacero ludi zo Smedlocku a nebudes kupovat v MV, tak ti je mozne, ze ked si to colnici vsimnu a pojdu ti po krku, tak si to vsetko zliznes ty Smile

Ja osobne som si v zahranici karty vzdy iba vtedy ked nebola ina moznosti ako si to HNED a spolahlivo kupit, za cenu ktora neni uplne premrstena tak odporucam aby ste tak aj vy urobili. Z alary som si kupil kompletne playsety uncommonov a ked som o to poziadal MV, hned s Confluxom to tam je k dispozicii a MILERAD si to kupim.

Chapem ze nie vzdy vsetky karty tam su, ale zamyslite sa nad dosledkami, aj ja si uvedomujem kebyze z USA kupujem karty nadalej a casto ze by som riskoval vysetrovanie z uradov a verte mi ze to nemusi byt prijemna zalezitost.

tl;dr : Kupujte si v zahranici kolko chcete ale zvazte situaciu Magicu na Slovensku a postihy ktore vas mozu stretnut.
Návrat hore
sa3xx

PríspevokZaslal: 27.Jan 2009 15:27    Predmet: Odpovedať s citátom

no kajka som sa uz davno pytal kedy budu stare karty na MV a stale tam niesu (mali by byt niekedy tohto roku) takze bohuzial zahranicie ostava ako jedina moznost. viem ze je to zbytocne tok penazi mimo slovensky magic, ale bohuzial. Takisto som povedal, ze nebudem objednavat pre ludi karty ktore sa daju kupit na MV.
Taketo akcie neplanujem robit vela krat Smile Minuly, prvy, mal byt aj poslednym Smile Ale dake karty som objednal zo zlej edicie, tak som so SL dohodol vymenu a aby sa nemuselo platit postovne, tak sa odtial objednaju dake karty (s danou...).
Dalsia vec, ten obchod, ktory ideme urobit, tak sa jedna o cca 120 $, z toho je 19% nieco pod 25$ cize cca 19 E. Nejde o dake masove sellenie iPhonov z Ameriky...
Návrat hore
Vaso
Planeswalker

PríspevokZaslal: 29.Jan 2009 16:04    Predmet: Odpovedať s citátom

sa3xx Napísal:
no kajka som sa uz davno pytal kedy budu stare karty na MV a stale tam niesu (mali by byt niekedy tohto roku) takze bohuzial zahranicie ostava ako jedina moznost. viem ze je to zbytocne tok penazi mimo slovensky magic, ale bohuzial. Takisto som povedal, ze nebudem objednavat pre ludi karty ktore sa daju kupit na MV.
Taketo akcie neplanujem robit vela krat Smile Minuly, prvy, mal byt aj poslednym Smile Ale dake karty som objednal zo zlej edicie, tak som so SL dohodol vymenu a aby sa nemuselo platit postovne, tak sa odtial objednaju dake karty (s danou...).
Dalsia vec, ten obchod, ktory ideme urobit, tak sa jedna o cca 120 $, z toho je 19% nieco pod 25$ cize cca 19 E. Nejde o dake masove sellenie iPhonov z Ameriky...

hej to je pravda, ale ak ti na to pridu o dva roky a daju ti spatne zaplatit dan z 20tich objednavok a k tomu nejake uroky z omeskania tak to bude mozno trochu viac...

Ina vec je ze ked si napr. kupim mox jet z trollandtoadu, nemyslim ze by som tym nejak extra poskodzoval slovensky magic, nakolko to nie je karta, z ktorej oficialnym zakupenim by som podporil slovensky magic. Ine je to samozrejme ak by som si kupoval playset tarmogoyfa, mutavaulty, blossomky a pod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (57 kariet)
Vaso
Planeswalker

PríspevokZaslal: 29.Jan 2009 16:07    Predmet: Odpovedať s citátom

priznam sa ze som uz neraz nieco zdanoval a je to hruoza len si to odtrpiet a vyckat na colnom urade kde vsetko trva vecnost a vsetci ti z UPS a pod sa pred teba predbehnu, pretoze su tam ako doma a maju iba 87veci na preclenie. A to nepocitam samozrejme ani to ze sa predbehnut pred ludi co maju napr. organy na transplantaciu v chladiacom boxe a cakaju tiez v rade...
Návrat hore
Buubuu

PríspevokZaslal: 29.Jan 2009 19:33    Predmet: Odpovedať s citátom

otazka , mohol by mi niekto prist na objednavky kariet napriklad s pred roka , ak uz teraz ziadne nebudem robit mimo EU???
Návrat hore
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 29.Jan 2009 20:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Buubuu Napísal:
otazka , mohol by mi niekto prist na objednavky kariet napriklad s pred roka , ak uz teraz ziadne nebudem robit mimo EU???

Neviem na kolko je nastavena premlcacia doba. Pockame, ci sa vyjadri tibor(mam ale pocit, ze som cul cosi o 5tich rokoch), kazdopadne napr pri vrazde premlcacia nie je, cize na to pozor Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Vaso
Planeswalker

PríspevokZaslal: 29.Jan 2009 20:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
Buubuu Napísal:

Neviem na kolko je nastavena premlcacia doba. Pockame, ci sa vyjadri tibor(mam ale pocit, ze som cul cosi o 5tich rokoch), kazdopadne napr pri vrazde premlcacia nie je, cize na to pozor Laughing Laughing

jup 5rokov
Návrat hore
sa3xx

PríspevokZaslal: 29.Jan 2009 21:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Vaso Napísal:

dan z 20tich objednavok

boze: X - pocet ludi; Y - pocet objednavok; X,Y <=2. treba vam to nakreslit? Smile
Návrat hore
1kajko

Založený: 02.Feb 2005 20:22

PríspevokZaslal: 29.Jan 2009 21:58    Predmet: . Odpovedať s citátom

Vaso Napísal:
..to nepocitam samozrejme ani to ze sa predbehnut pred ludi co maju napr. organy na transplantaciu v chladiacom boxe a cakaju tiez v rade...

Ten sa podaril, ale mas pravdu je to fakt hroza

To saxx: Normalne to tu už nerieš, nech si každý objedná odkial chce ale nech sa tu ľudia hromadne negrupia pre nezdanený dovoz. ked ste dvaja nepotrebujes forum a toto nechaj pekne zapadnut virtualnym prachom Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 29.Jan 2009 22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:

Citácia:

§ 276
Skrátenie dane a poistného
(1) Kto v malom rozsahu skráti daň, poistné na sociálne poistenie, verejné zdravotné poistenie alebo príspevok na starobné dôchodkové sporenie, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.

len doplnim, ze nikde nie je definovane, co je to "v malom rozsahu," kazdopadne trestny zakon hovori o "malej skode" ako o skode vyssej ako 8000 Sk (zrejme neaktualny udaj, neviem kolko je to po eure) takze tam niekde by som videl aj maly rozsah

Citácia:

Premlčanie trestného stíhania
§ 87

(1) Trestnosť činu zaniká uplynutím premlčacej doby, ktorá je

a) tridsať rokov, ak ide o zločin, za ktorý tento zákon dovoľuje uložiť trest odňatia slobody na doživotie,
b) dvadsať rokov, ak ide o zločin, za ktorý tento zákon v osobitnej časti dovoľuje uložiť trest odňatia slobody s hornou hranicou trestnej sadzby najmenej desať rokov,
c) desať rokov, ak ide o ostatné zločiny,
d) päť rokov, ak ide o prečin, za ktorý tento zákon v osobitnej časti dovoľuje uložiť trest odňatia slobody s hornou hranicou trestnej sadzby najmenej tri roky,
e) tri roky pri ostatných prečinoch.

cize kratenie dane mame pismeno d) t.j tam je premlcacia doba 5 rokov, co sa tyka nezaplatenia dane ako trestneho cinu. ale to je len premlcacia doba z hladiska trestneho cinu. urcite niekde v colnych predpisoch je nejaka ina na platenie cla (v zakone o dph-cke sa moc o plateni pri dovoze tovaru nepise, s tym, ze co neupravuje dphckovy zakon upravia colne predpisy. a to sa mi uz fakt nechce hladat)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Buubuu

PríspevokZaslal: 30.Jan 2009 08:58    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak nad 8000sk to nebolo urcite tie objednavky
Návrat hore
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 30.Jan 2009 11:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Buubuu Napísal:
no tak nad 8000sk to nebolo urcite tie objednavky

tam ani tak nejde o objednavky a ňko o tu dan, co by z nich bola/mala byt
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

Prejdi na: