Warcraft 4
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Radagast

Založený: 24.Sep 2007 17:41

PríspevokZaslal: 15.Okt 2008 17:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:
Thibir Napísal:
uff, chudence mysitka caka ich tolko klikania... kazdopadne pre mna je najocakavanejsou hrou fallout 3, trhni si blizzard Smile

Toto radšej pred tými, čo hrali Fallout 1 a 2 nespomínaj. Very Happy Celý ten skvelý nápad, všetko to, čo bolo pred tým dobré, teraz dokurvili, lebo deti sa chcú strieľať, tak to dali 3D. Možno grafika bude dobrá a prostredie okolo tiež, ale ľudia, ktorým sa z toho točí hlava (alebo z nejakých iných dôvodov neznášajú 3D trápne strieľačky) to moc nepoteší a to môžem povedať, že som Fallout hrával dosť, škoda toho celého, pre mňa je to stratená hra, ktorú si iba z povinnosti pozriem, ako to vyzerá už hotové, aby som mohol trucovať a nadávať ďalej.

uplne s rybou suhlasim, tesim sa, ale pokazili to riadne... Rolling Eyes bude to moc neprehladne mam pocit, ak ste videli ten trailer, tak viete ze kym najdete nejaky pocitacik zastrceny v dakom rohu byvalej budovy tak sa stihnete naobedovat. v F II to bolo pekne zhora... Rolling Eyes Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (162 kariet)
Ruhanstraz

Založený: 09.Aug 2008 18:00

PríspevokZaslal: 15.Okt 2008 18:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo som počul W4 chcú hlavne kvôli novým námetom na wowko, ale možno len reči.

Diablo 3 je snaď jediná hra, ktorú si idem kúpiť (okrem homam3). Vypadalo to celkom good, ale bojím sa, že to stratilo starú dobrú dynamiku z dvojky.

A keď je už pri tom falloute. Ako povedal Ryba. Herný systém, ktorý vytvorili
pre 1 a 2 je unikát. Sklamalo ma, že je to strielačka a nie taktická ťahovka, že sa prispôsobili požiadavkám väčšiny. A vrchol drzosti je narvať do strielačky prvok statickej hry (zamierenie na určitú časť teľa). To už za lepšiu hru ako je nový fallout považujem Spore Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (293 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 15.Okt 2008 19:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Ech,to som tiež zvedavý ako budú rozprávať príbeh W4,kedže je tu WoW,ktoré proste ako MMO(a jemu podobné) nie je stavané na zmeny v príbehu(teda nie na niečo ako napr zničenie veľkého mesta alebo tak)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Ruhanstraz

PríspevokZaslal: 15.Okt 2008 19:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno sa sústredia na titánov a tých troch bohov starého zla a boje mimo azerothu. (odkaz na trilógiu Válka prastarých)
Návrat hore
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 15.Okt 2008 23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Radagast Napísal:

uplne s rybou suhlasim, tesim sa, ale pokazili to riadne... (

neviem ako pre vas ale pre mna mal/ma duologia fallout caro v 2 veciach:

a) skvela uzasna dokonala perfektna post-apokalypticko-60te-roky-westernova atmosfera

b) flexibilita questov/pribehu/interakcie s NPC, proste clovek mal pocit, ze je volny...

a podla tych trailerov vyzera, ze obe tieto crty ostanu zachovane.

netvrdim, ze sa mi herny system falloutu nepacil, ale povedzme si to na rovinu. po niekolkych prejdeniach, zacali byti suboje nudne; ked ste isli postupne po questoch a nedomrvili ste si vyvoj postavy, boli ste vacsinou prakticky neporazitelny; a rozhodne som ho nehral 10+ (dvojku, jednotu len takych 7-10) krat kvoli boju...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 15.Okt 2008 23:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ruhanstraz Napísal:
..... A keď je už pri tom falloute. Ako povedal Ryba. Herný systém, ktorý vytvorili
pre 1 a 2 je unikát. Sklamalo ma, že je to strielačka a nie taktická ťahovka, že sa prispôsobili požiadavkám väčšiny. A vrchol drzosti je narvať do strielačky prvok statickej hry (zamierenie na určitú časť teľa)...

ako vidim vela ludi nema dostatok informacii o tej hre, hlavne o zastaveny a miereni. Bethesda od zaciatku hovorila ze mozes hrat suboje typu fps (skor ako oblivion), alebo mozes prepnut na klasicky mod ako to bol v starych falloutoch a tom to je ze v kazdom videu ukazuju aj aj. Dalsia vec RPG system ktori bol pouzity v falloutoch sa vola S.P.E.C.I.A.L
(od skratiek zo slov strength, perception, endurance, charisma, inteligence, agility a luck) je pouzity aj vo falloute 3 cize system zostava zachovany zmenilo sa len prevedenie. len tak pre zaujimavost vedeli ste ze ked sa vyvijal povodny fallout interplay kupil licenciu na pouzitie GURPS (Generic Universal Role Play System - vymyslel ho Steve Jackson, a este jedna perla je zalozeny na gaussovom rozdeleni alebo tzv normalovom rozdeleni ) ako herneho systemu, lenze pocas vyvoja sa system upravoval a Steve Jackson povedal ze uz to nie je GURPS tak stiahol licenciu a vznikol S.P.E.C.I.A.L , co sice je velmi podobny GURPSu ale nie to on. ak ma niekto zaujem o pravidla tu je ceska verzia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Ruhanstraz

PríspevokZaslal: 16.Okt 2008 08:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja viem, že je možnosť hrať tak alebo onak ako kaďému vyhovuje. Nevravím, že to bude zlá hra ale sklamalo ma, že to narvali takto do 3D. Jasné, že aj oni sa musia prispôsobiť modernej dobe, ale sklamalo ma to. Stratilo to podľa mňa svoju oeginalitu.
Návrat hore
Radagast

Založený: 24.Sep 2007 17:41

PríspevokZaslal: 17.Okt 2008 13:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
Radagast Napísal:

uplne s rybou suhlasim, tesim sa, ale pokazili to riadne... (

neviem ako pre vas ale pre mna mal/ma duologia fallout caro v 2 veciach:

a) skvela uzasna dokonala perfektna post-apokalypticko-60te-roky-westernova atmosfera

b) flexibilita questov/pribehu/interakcie s NPC, proste clovek mal pocit, ze je volny...

a podla tych trailerov vyzera, ze obe tieto crty ostanu zachovane.

netvrdim, ze sa mi herny system falloutu nepacil, ale povedzme si to na rovinu. po niekolkych prejdeniach, zacali byti suboje nudne; ked ste isli postupne po questoch a nedomrvili ste si vyvoj postavy, boli ste vacsinou prakticky neporazitelny; a rozhodne som ho nehral 10+ (dvojku, jednotu len takych 7-10) krat kvoli boju...

ja som na tom obdivoval podobne jedinecny uplne super extra postapokalzpticky svet Very Happy to hej. a pacilo sa mi, ze celu hru prejdes bez vystrelu[alebo bodnutia ci kopnutia]-
Charisma 10
zena
sex appeal...
gifted...
speech
sneak
steal
a prekecas vsetkzch abz s tebou sli, prekecas enklejvakov abz ti odpraskli horrigana a ide to...
v trojke bude strielanie nevzhnutne a to mi moooc vadi. Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (162 kariet)
zErghistilla

PríspevokZaslal: 17.Okt 2008 14:58    Predmet: Odpovedať s citátom

mne sa lubi ako tu vsetci wiete ze co tam nepojde a co pojde. otazka znie HRALI STE TO VY ODBORNICI ?!? Rolling Eyes
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 17.Okt 2008 15:31    Predmet: Odpovedať s citátom

nuff said

Btw ak chcete rozoberať nový Fallout založte si na to thread,tu sa venujte Warcraftu 4 Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 17.Okt 2008 15:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej... spammujete mi thread vy spiny. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 17.Okt 2008 15:36    Predmet: Odpovedať s citátom

warcraft? kto je warcraft?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
zErghistilla

PríspevokZaslal: 17.Okt 2008 16:52    Predmet: Odpovedať s citátom

MAKE LOVE NOT WARCRAFT
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 17.Okt 2008 18:06    Predmet: Odpovedať s citátom

zErghistilla Napísal:
MAKE LOVE NOT WARCRAFT

tiež som na ten achievment chvíľu pozeral,a potom som napísal na mrtvolu /hug Very Happy
Návrat hore
Inst

Založený: 02.Mar 2007 22:03

PríspevokZaslal: 18.Okt 2008 21:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozno to vacsinu nezaujima, no chcel by som sa podelit:
Strase dufam, ze si Blizzard nevymysli ku warcraftu (a ku vsetkym ostatnym novym hram co chystaju vydat) taku tu hlupu frazu, co ma figurovat ako symbol-veta, ktora opisuje tu prislusnu hru. Vid napr.: You are not prepared z Wow Burning Crusade. Ta veta vo mne vzbudzovala odpor hned v tej prvej sekunde co som co ju Illidan vyslovil.
Pritom staci jedna uplne banalna (podobna) vec: Blizzard Entertainment proudly presents:... aby som mal tie prijemne zimomriavky na chrbte. Vzdy ked som si jednu z Blizzard hier po prvy krat pustil a cital toto, tak ma ohromila ta majestatnost ktoru taka jednoducha veta vzbudzovala.
Preto Blizzard: Nepokazte mi to takou hlupostou pls. thx
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Ruhanstraz

PríspevokZaslal: 18.Okt 2008 22:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Inst Napísal:
Mozno to vacsinu nezaujima, no chcel by som sa podelit:
Strase dufam, ze si Blizzard nevymysli ku warcraftu (a ku vsetkym ostatnym novym hram co chystaju vydat) taku tu hlupu frazu, co ma figurovat ako symbol-veta, ktora opisuje tu prislusnu hru.........

Teraz je už sezóna výroku "You shall be king" Very Happy
Návrat hore
Inst

PríspevokZaslal: 18.Okt 2008 22:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ruhanstraz Napísal:
Teraz je už sezóna výroku "You shall be king" Very Happy
Bah
Návrat hore
Inst

PríspevokZaslal: 18.Okt 2008 22:15    Predmet: Odpovedať s citátom

A ku ktorej hre?
Návrat hore
Ruhanstraz

PríspevokZaslal: 18.Okt 2008 22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Inst Napísal:
A ku ktorej hre?

Datač na Wowko Wrath of the lich king.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: