Nadprirodzené schopnosti
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ruhanstraz

Založený: 09.Aug 2008 18:00

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 20:50    Predmet: Nadprirodzené schopnosti Odpovedať s citátom

pulixx Napísal:
nebolia ta nahodou po opici kolena? )

Je to divné, ale už som našiel veľa rôznich príznakov.

Gumovitosť - známy čo robí parkour sa skoro dolámal pri skoku z jedného 6 metrového múru do kopca. O týžden sa skydal z neho potom čo sa dožral ako doga a spadol viac menej na hubu...a nič ani škrabanec.

Necitlivosť - to sa týka mňa, po väčšom množstve alkoholu mi znecitlivia svaly proti bolesti. Hlavne sánka. V rámci pokusov sme to hneď vyskúšali (ako inak mladí a spoločensky unavení) Kamarát mi dal solídnu po papuli a nič (pocítil som až ráno) S tými kolenami je to niečo podobné. Dá sa to využiť Very Happy

Húževnatosť - to naj nakoniec. Spolužiak ako inak na koncoročáku hneď v liehu. Zo 4 metrov vypadol z balkónu na chrbát a udrel si hlavu. Všetci preĺaknutí a on sa vráti do izby akoby sa nič nestalo. Náhoda to nebola, lebo v ten večer vypadol aj z okna (čož už nechápem ako sa to dá Very Happy)

ČO Z TOHO VYPLÍVA ? PROCES PÁLENIA JE ASI NIEČO VIAC. ALCHÝMIA.
PREPOŽIČIAVA ĽUDOM NADĽUDSKĚ SCHOPNOSTI. Niečo na tom bude Very Happy ČO vy na to ? Meníte sa aj vy na superľudí v piatok večer v meste ? Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (293 kariet)
Zeke

Založený: 07.Júl 2004 22:11

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 20:59    Predmet: Odpovedať s citátom

alc zvysuje tvoj luck a 100 a viac percent, cize sa vobec necudujem ze sa mu nic nestalo ked vypadol,
ja som sa naklonil cez zabradlie a pristal som na kope gastanov( boli v tom divnom obale co picha) a skoncil som len s dakou odreninou a [par pichliacmi v ruke, a cudoval som sa cleu noc, jak som sa mohol prevratit na zabradli ja hlava opita =)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
batista

Založený: 06.Jún 2005 20:32

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 21:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ale daco na tom bude, minule som nejak stratil rovnovahu (ved to iste poznate) a padol som hlavou na zelezny plot... vsetko zadunelo, kamarati uz pomaly sanitku volali a ja som sa postavil a nic. ani modrina Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
burt20

Založený: 24.Okt 2005 18:55

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 21:45    Predmet: Odpovedať s citátom

suhlas, opitemu sa nikdy nic nestane
akurat ja mam po opici taku halusku ze ked si natiahhnem nohu tak mi brutalne stuhne lytko az sa mi chce plakat z toho
Návrat hore
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 21:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Cez prazdniny na orave sa kamarat zlial padol z kopca valal sa 1 km aj viac dole z kopca pristal v rieke....co tiekla dole. Postavil sa a odisiel bez zranenia taq toto uz nepochopim Very Happy

Uz ste sa niekedy smiali nad tym ze grcate ? Laughing Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 21:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
Uz ste sa niekedy smiali nad tym ze grcate ?

Ja nie, ale sestra sa mi rano smeje furt. Smile
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 21:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Citácia:
Uz ste sa niekedy smiali nad tym ze grcate ?

Ja nie, ale sestra sa mi rano smeje furt. Smile

Taq ja ti poviem. Stala sa mi takato vec.. Bol som u kamosa na byte a reku ze daco otvorime.. pijeme pijeme a zrazu idem na vecko a anetrafil som sa do hajzlu ale a stenu vedla Laughing Laughing . Chalan cely nestastny zavola suseda a slubi mu Modre zneba len aby to dal prec. Ked taq chalan urobil ja som potreboval dat von 2 hu davku. chytim oboma rukama WC a drrrrrrrbbb ZASE NA STENU Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Ryusei

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 21:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale to nepochopim, clovek si dobre ze nie da hlavu do hajzla, ale aj tak je to vsade okolo. Netusim cim to je, ale mne sa to stava tiez. Very Happy
Návrat hore
Ruhanstraz

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 22:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Spätná sila to vytlačí von cez záchodovú misu Very HappyVery Happy
A rehotaní sa...raz som sa na kamošovi. Opekaćka a mali sme aj školské wc položené uprostred lúky. Držal som mu hlavu 2 hodiny. Následná fotka...ja ako mu držím hlavu na hajzlom a okolo nás 10 balíčkov vreckoviek.
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 22:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Ale to nepochopim, clovek si dobre ze nie da hlavu do hajzla, ale aj tak je to vsade okolo. Netusim cim to je, ale mne sa to stava tiez. Very Happy

Kokos ale to je dajaky divny jav saq ja som chytil obidvoma rukami hajzel porad ze nedal hlavu dnuqa a aj taq drrrb Laughing ale to aj v meste ze tutok do rohu a drrb direct dorostred ulice a chalani sa len udrbavaju a ja s nimi Embarassed Laughing
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 22:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky Napísal:
Ryusei Napísal:

Kokos ale to je dajaky divny jav saq ja som chytil obidvoma rukami hajzel porad ze nedal hlavu dnuqa a aj taq drrrb Laughing ale to aj v meste ze tutok do rohu a drrb direct dorostred ulice a chalani sa len udrbavaju a ja s nimi Embarassed Laughing

Ale tak niekto sa nedostane ani na hajzel, ale to uz nepochopim, je mi zle tak idem na hajzel a prsty do krku, ale niekto sedi, poti sa, do poslednej chvile dufa a otykuje celu krcmu, popripade vymaluje. Smile
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 22:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Dufam ze sa nenahnevate ze som tu blbost od Mira vymazal, ale tato tema podla mna ma este potencial... Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
Junky

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 22:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:
Dufam ze sa nenahnevate ze som tu blbost od Mira vymazal, ale tato tema podla mna ma este potencial... Twisted Evil

Tiez mam ten pocit ... Wink Kludne mne to nevadi Laughing aspon mu ukazes who is the BOSS Laughing ale akoze idu majstraky tak urcite napiseme nejake zazitky sem Wink
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 22:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:

Ja som sa tesil na jeho vyjadrenie. Very Happy
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 23:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Moj kamos raz lezal uplne na sracky niekde v meste na travniku, nevedel sa ani pohnut, uvidel fizlov, hned ho tak vystrelo... Very Happy Ukazal im obciansky, ked odisli, hodil najvecsu tycku v zivote Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
Ryusei

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 23:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Moj kamarat sa nadrbal, zrazu sa vzal ze ide domov. Cesta, ktora trva bezne 20 minut mu trvala vyse 3 hodin. Rano sa zobudil s monoklom na oku a bez mobilu a nejaky typek ho videl spat na muriku. Laughing
Návrat hore
Ruhanstraz

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 23:19    Predmet: Odpovedať s citátom

V istom zmysle ma alkohol priaznivý účinok, ale nie na kvety Very Happy spolužiakovi sa podarilo ogrcat kvet niekde na zastávke. Do rána ostal iba zoschnutý pahílik. Inu nie je kompost ako kompost Very Happy
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 23:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Skusali ste uz do vodnej fajky dat namiesto vody nejaku vodku/domacu ?
Vraj vas to odpravi po par tahoch, ale este som neskusal, ma tu s tym niekto skusenosti ?
Návrat hore
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 28.Aug 2008 23:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Pamatam na oslavu kamaratovej 18-ky. Jak sa pekne nalial a vedla lucky je taky zraz asi 2m a tam tece potocik. Iba vidim ze ide vybrat dalsi fernetik vide hore a prekoti sa dole, pada na hlavu do hliny a nasledne na sutre do potoka. Vide von a skoro sme sa dochcali, bol mokry PRESNE na polovici tela , rozumej na pravej casti tela od hlavy po paty
Laughing
Potom pocujem ze dosiel domov o 2 dni neskor a cez jednu noc mu bolo teplo a zobudil sa ako spi s tom potociku Laughing . Chory nebol
Návrat hore
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 29.Aug 2008 02:56    Predmet: Odpovedať s citátom

To kamos to mal dost blbe. Predminule leto chodil s takou velmi sikovnou slecnou. Boli sme si tak v lete sadnut na obvykle pomaturitne tequily(to, ze matura za nami a skoro pol roka pred nami prazdnin sme oslavovali celych 5 mesiacov), nacez po takej 6tej prisla za nim slecna, ze sa dnes zoznami s jej mamou. On chlapec pije veselo dalej, lebo predsa: "musim dat viac ako xy".

Ako to skoncilo? Po tom ako chlapec prezil zoznamenie v stave uplneho deliria, leziac pred narodnym divadlom a po tom, ako sa vytykoval do fontany, pred spomenutym muzeom a otykoval cely mekac, tak najvacsi problem nastal, ked sme ho trepali ku kamoske, kde spal. Ono chlapcovi totiz zacalo byt treba tak srat, ze sa nam skoro posral..... Stihli sme to vsak nakoniec, i ked v zivote som nikoho nemusel presviedcat: "netreba ti srat, tak ser na to. Poser sa a nechavame ta tu..." a pod.

Btw ako ste na tom s oknami? Poznam ludi, u ktorych su bezne a naopak ludi, ktorych pozehnanie zabudnutia naozaj nenachadza a pamataju si vsetko. Ja si napr pamatam aj ten gulas co zo mna siel po kombinacii flasa fernetu a absinthovo-redbulovy strik. OMG ale aspon som to po sebe utrel Laughing Laughing
Návrat hore
Zeke

Založený: 07.Júl 2004 22:11

PríspevokZaslal: 29.Aug 2008 03:11    Predmet: Odpovedať s citátom

ja zatial okna nemam, zatial si pametam vsetky dristy.

raz som sa na gotku zlial z vodky, a zacal som pocas chodze zaspavat, a to sa islo este len tancovat do Metra. rozlial som v prvej krcme pivo, s kazdym sa rozpraval do nemoty az kym som nevidel ( no snazil som sa byt co najviac hore) pred sebou 200kiloveho sbskara ktory sa ma pytal ci som v poretenku, jasne ze som omg, nevidis? a jeb na zem zaspal =)
potom si pametam ze ma nalozili do taxika, kde mi doslo zle z toho jak to so mnou hadzalo, pred domom so si ogrcal gate ktore neslo 4 mesiace oprat, kamos ma oprel o auto a povedal, ze tu zostan, otvoril dvere, a mna nebolo, nasiel ma na zemi, potom som mal mysterioznu chvilku, kamos nevedel na ktorom poschodi byvam a ja som na slepo stlacil spravne poschodie ( to mi on povedal, ja som spal) , potom prisiel foter k dveram, ze co sa ua deje, a ja som mrmlal, ze bacha na skrecka ( ktoreho som aml pri posteli) aby som ho nerozdrbal volnym padom do postele, ktoru som celu oblval, . strasne, nikdy viac to nechcem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
Ondriq
Wizard

Založený: 22.Júl 2004 15:53

PríspevokZaslal: 29.Aug 2008 07:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Vraj vas to odpravi po par tahoch, ale este som neskusal, ma tu s tym niekto skusenosti ?
Toto nie, ale kamarat nam odporucal kupit melon a injekciami do neho dopravit pol litra vodky... ze to je potom paradne ovocie Smile

No a neviem ako to je s tou vasou nezranitelnostou po piti alkoholu, ale ja som vypil 5 absintov a siel som domov na korculiach... a poviem len tolko ze rozhodne som nebol nezranitelny Very Happy
Návrat hore
Flicky

Založený: 29.Jún 2006 06:38

PríspevokZaslal: 29.Aug 2008 08:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:

tak toto znie zaujimavo ale osobne tomu neverim pokial nevyskusam a vazne to tak nebude ale na druhu stranu sam to skusat asik nebudem a kamarati mi tu vodku vypiju skor ako ju stihnem otvorit
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Ryusei

PríspevokZaslal: 29.Aug 2008 09:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Flicky Napísal:
Ryusei Napísal:

tak toto znie zaujimavo ale osobne tomu neverim pokial nevyskusam a vazne to tak nebude ale na druhu stranu sam to skusat asik nebudem a kamarati mi tu vodku vypiju skor ako ju stihnem otvorit

Som vedel, ze ty budes stredoslovak, ked som to docital. Laughing
Návrat hore
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 29.Aug 2008 13:11    Predmet: Odpovedať s citátom

odskusane, je to zmena, ale cez lad je to aj tak najlepsie Laughing Laughing

a ad nezranitelnost....mne to dava odolnost voci zime:) vo februari mam skore 16 snehuliakov na pezinskej pri minus 10 len v kratasoch, tricku a s macetou(na nohe sandaly, bolo asi tak 20 cisel snehu Very Happy ). Ani chory som nebol.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: