Titan Quest

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ryba

Založený: 30.Apr 2005 23:48

PríspevokZaslal: 24.Jún 2008 11:45    Predmet: Titan Quest Odpovedať s citátom

Tak zase trochu "spamu". Hral to niekto ? Aké máte dobré osvedčené kombinácie? Hlavne má zaujímajú kúzelníci a "nature", lebo za tých mi to nejak dobre hrať nejde, strašne mi prídu slabé.
Ak sa niekto vyzná, vyjadrite sa. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 24.Jún 2008 11:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Hral som to, ked to vyslo a prisiel som po prejdeni na to, ze to bola v zasade strata casu(nehovoriac o tom, ze vtedy mali nejake chybove verzie a stavalo sa, ze bolo nevyhnutne hladat inu cestu aj vela loadov naspat) a radsej si zahram ine RPG Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Ryba

PríspevokZaslal: 24.Jún 2008 11:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja hrávam toto, lebo je to v podstate vylepšené diablo a keďže je aj datadisk, tak už tomu tak nepreskakuje. Viem, že sú omnoho lepšie rpg, ale ja mám rád takéto pripimítvne somariny, to je už môj defekt. Very Happy
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 24.Jún 2008 11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

nehovorim, ze je to primitivne. Mne sa to jednoducho nepacil styl urobenia hry, priebehu deju a tak. Na prvy pohlad ma to ale tiez vcelku zaujalo, len potom to bolo take....

a nesiel som na nature...najviac sa mi pacil warfare, ktory som potom kombinoval pri prvom a druhom prechadzani rozne. Ale napriklad taky rogue bol tiez fajn, esli dobre pamatam Smile je toho ale vela, co si uz vobec nepamatam.

A vylepsene diablo to veru nie je Razz jedine tak po stranke grafiky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Ryba

PríspevokZaslal: 24.Jún 2008 12:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to skopírované diablo, kde sú tu odstránené všetky chyby, ktoré mi v diablovi išli na nervy. Ako pár príkladov: nekonečný beh (netreba piť nápoje), možnosť opraviť sa, ak si si zle klikol do nejakej schopnosti (v diablovi si mal skrátka smolu, ak si nemal zálohovanú postavu), možnosť kombinácie postáv (toto nie je odstránená chyba, ale dobré vylepšenie), studničky (nemusíš sa motať ako magor dlho tam, kde si bol - nič extra vylepšenie, ale mne sa to páči celkom), môžeš si vymeniať veci medzi postavami (toto mi v diablovi šlo nekonečne na nervy, že a to dalo len po multiplayeri, takto nájdem niečo dobré a výmením to, komu treba), rozšíerný inventár, ak si na vyšej úrovni, možnosť mať na sebe nekonečne veľa peňazí, netreba opravovať zbrane, netreba kupovať šípy a je toho o mnoho viac.
Pokiaľ ide o kombinácie, tak bojové mám viac, s tými nemám problém, len za tých kúzelníkov to nejak sprosto ide, alebo len neviem za to hrať, čo ja viem. Very Happy
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 24.Jún 2008 12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

skor to nevies, ale mna kuzelnici vo vseobecnosti neba.

KAzdopadne to co si menoval sa mne v mnohom na diable pacilo, napriklad uzka selekcia postav Smile zvlast na bnete a v mass multiplayeri je to super a potom to malo opodstatnenie.

Ale co sa tyka rpg, tak aj tak mam v poslednom case rad len tie MMORPG Smile uz sa tesim ako mi skoci skuskove a ja si natiahnem L2 interlude a veselo sa pustim do nejakeho imba charakteru Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: