Poradte Anime
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
None

Založený: 22.Jún 2005 00:13

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 22:19    Predmet: Poradte Anime Odpovedať s citátom

Zdravim, dosiel cas nudy a potrebujem poradit nejake fakt dobre anime, najlepsie fantasy,ale nebranim sa ani inemu zanru, tak cakam na vase odporucania:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 22:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozri na mojho avatara a ak si nevidel tak si pozri, odporucam Very HappyVery Happy
Návrat hore
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 22:32    Predmet: Re: Poradte Anime Odpovedať s citátom

None Napísal:
Zdravim, dosiel cas nudy a potrebujem poradit nejake fakt dobre anime, najlepsie fantasy,ale nebranim sa ani inemu zanru, tak cakam na vase odporucania:)

Na volne chvile

Odporucam Suzumya harumi no yutsu alebo Elfen lied. Neni zle ani Noir alebo Bleach Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Filip

Založený: 23.Sep 2005 14:19

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 22:52    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja by som odporucil Full metal panic,Bleach,Full metal alchemist,Hellsinga(ak mas rad upirske) na volne chvile.
ps. Elfen Lied by som povedal ze neni az taka oddychovka ale urcite je velmi kvalitne anime.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (51 kariet)
Junky

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 23:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Filip Napísal:
No ja by som odporucil Full metal panic,Bleach,Full metal alchemist,Hellsinga(ak mas rad upirske) na volne chvile.
ps. Elfen Lied by som povedal ze neni az taka oddychovka ale urcite je velmi kvalitne anime.

Hellsing je kvalitka jj to odporučujem ale alchemyst je skor pre deti a nepaci sa mi ako to kreslili. Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Filip

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 23:36    Predmet: Odpovedať s citátom

No alchemistu by som nedaval do kategorie pre deti bolo to dost vazne anime nato...a kreslenie sa tazko hodnoti kazdy ma nato iny nazor mne sa zdalo take typicke
Návrat hore
Ondriq
Wizard

Založený: 22.Júl 2004 15:53

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 00:50    Predmet: Odpovedať s citátom

FMA je super, nemyslim ze to je pre deti Smile
Fantasy anime telenovely (cez 100 dielov)su asi tri - Bleach, Inuyasha a Naruto. Bleach je super, Inuyasha sa mi velmi pacil a Naruto je nudny. Teda, fillery su nudne. Skoda len ze Naruto su snad len fillery.

Night Wizard je radoby fantasy oddychovka, fajn na pozeranie.

Elfen Lied pozeraj len ak mas rad depky. Ak sa po dopozerani sam v depresii nezabijes, presiel si skuskou.

V poslednom case som pozeral aj mecha anime, Gundam Seed a Gundam Seed Destiny - odporucam tieto dva serialy a v tomto poradi (navazuju na seba). Zo sveta Gundam je viac serialov, vychadzat zacali uz pred cca 25-30 rokmi - ale GS a GSD su novsie, a ide akoby o nejaku novsiu verziu tych originalnych. A je to skvele, vazne skvele.

Full Metal Panic a potom huraaaa FUMOFFU!! ktore je z toho isteho sveta, lenze namiesto vaznych otazok sa venuje skor humoru - a ten stoji za to Very Happy

Death Note je anime pre narocneho divaka, konecne som pri jeho pozerani nemal pocit ze tu zapletku by odhalil aj 10 rocny fracek. Ozajstny suboj mozgov, do toho trochu zahrobia (shinigami), bozia moc v rukach chalana ktory sa sam rozhodne stat bohom a ludia ktori sa mu snazia v tom zabranit aj ked vobec nevedia kto to je - fantasticky suboj mozgov.

Neuveritelne dobre je cyberpunkove anime Ghost in the Shell. Akcia kombinovana s hlbokymi metafyzickymi otazkami pred ktorymi mozno budeme o par rokov stat aj my, buducnost kde si mozete kupit nove telo a novy mozog, ale kde si nemozete byt nikdy isty ze sa vam hacker nenabura priamo do tohto vasho mozgu - aka je cena ludskeho zivota a co je to vlastne "clovek"?

... uff, zda sa ze som toho videl celkom dost Very Happy ... zle anime ktore som videl som ani nepisal, a aky zoznam z toho Very Happy
Návrat hore
telra

Založený: 06.Jún 2006 18:49

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 06:24    Predmet: Odpovedať s citátom

FMA - suhlasim, je to good i ked manga je lepsie (hlavne pribehovo)
pridam nejake tipy:
Golgo 13 - o najomnom vrahovi, zatail (7 casti) nema ziadnu hlavnu pribehovu linku, co diel to jedna misia, ale je to good

-nechce sa mi pisat o com su, odporucam google Smile navyse by som asi spoileroval-

Code Geass - mecha, trochu (ale len trochu) pripominajuce Death note

Bokurano - tiez mecha ale hlavn kvalitka je v psychologickom obsahu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (240 kariet)
-BAY-

Založený: 29.Jún 2007 10:49

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 06:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Yu Yu Hakusho alebo Naruto Shipuden (odporucam pozriet aj normalneho lebo potom nevieš dej)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
None

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 08:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Oka dik za nazori skusim to nejak shrnut FMA-videl som rozhodne nieje pre deti:), NOIR- som videl, jedno z najlepsich anime ever, krasna hudba, Bleach a Naturo-sledujem videl som kazdy diel, je to sice telenovala ale aspon sa clovek ma naco tesit tyzden co tyzden:)...

Elfen Lied- Ondriq, videl som to aj dvakrat a nie v depke som sa nezabil:), celkom ma to zaujalo kedze v litroch krvi a koncatim to malo aj celkom hlboku myslienku:)

Hmmm,ako som to tak cital tak okrem Mecha anime ktore fakt nemusim som tu zatial moc novej inspiracie nenasiel, ale dakujem za navrhy prijimam dalsie:)
Návrat hore
Vladimír Škvarka

Založený: 07.Mar 2007 00:32

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 09:56    Predmet: Odpovedať s citátom

ja velmi rad pozeram Dragonbally a One piece ak si este nevidel tak odporucam tieto. A este to o tych drakoch neviem ako sa to volalo Asi X (ostatny budu asi vediet)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
None

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 11:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Vladimír Škvarka Napísal:
ja velmi rad pozeram Dragonbally a One piece ak si este nevidel tak odporucam tieto. A este to o tych drakoch neviem ako sa to volalo Asi X (ostatny budu asi vediet)

Dragonbally som az na GT ktory podla mna stratil hodnotu videl vsetky Smile, One Piece som videl par casti ktore bezali na RTL2...
Návrat hore
None

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 11:09    Predmet: Odpovedať s citátom

telra Napísal:
FMA - suhlasim, je to good i ked manga je lepsie (hlavne pribehovo)
pridam nejake tipy:
Golgo 13 - o najomnom vrahovi, zatail (7 casti) nema ziadnu hlavnu pribehovu linku, co diel to jedna misia, ale je to good

-nechce sa mi pisat o com su, odporucam ****** Smile navyse by som asi spoileroval-

Code Geass - mecha, trochu (ale len trochu) pripominajuce Death note

Bokurano - tiez mecha ale hlavn kvalitka je v psychologickom obsahu

Dik za radu pozeram toho Golga 13 a je to take oddychovka:), idem akurat na druhy diel...
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 15:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ondriq: Elfen Lied : Tomu ze ver, ja som sa skoro pri tom rozplakal na konci Laughing

Elfen Lied, Naruto, FMP, The Slayers
Návrat hore
Warlock

Založený: 16.Okt 2006 22:26

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 16:15    Predmet: Odpovedať s citátom

skus .hack//SIGN. Svet je fantasy (aj ked netvrdim, ze serial je fantasy Wink ), pribeh je obstojny a hudba je od tej istej autorky, co NOIR
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (144 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 17:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
Pozri na mojho avatara a ak si nevidel tak si pozri, odporucam Very HappyVery Happy

Lol shane som nevedel že fičíš na hentai Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 19:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
Shane Napísal:

Lol shane som nevedel že fičíš na hentai Very Happy

WTF Shocked Look a bit closer, that´s not Hentai Very Happy Ale ocenujemaj tvoje zaujmy... Wink
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 19:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj z tajneho zdroja viem ze timovi sa lubi a ma zbierku Wink
Návrat hore
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 19:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky Napísal:

a akeho konkretne? lebo ak ma pamat neklame, tak tych druhov je pomerne hafo....yuri, yaoi, tentacle, atd. atd. Very Happy a ano, aj ja si obcas rad pozriem dobry hentai, asi s vynimkou yaoi ci jak sa to vola(nemam rad, ked sa musim pozerat na to ako dvaja chalani praktikuju iste akty s kukuricou a pod. )

Inak som videl vacsinu toho, co sa spominalo a veru musim len suhlasit( i ked, dragonball fakt nieeeeee a yoyo hakusho ci jak sa to vola je to iste v blede ruzovom.)
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 19:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Prezradil clovek blizky jeho okoliu

Yuri rulezz Bunny Bunny
Návrat hore
-BAY-

Založený: 29.Jún 2007 10:49

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
Junky Napísal:

a akeho konkretne? lebo ak ma pamat neklame, tak tych druhov je pomerne hafo....yuri, yaoi, tentacle, atd. atd. Very Happy a ano, aj ja si obcas rad pozriem dobry hentai, asi s vynimkou yaoi ci jak sa to vola(nemam rad, ked sa musim pozerat na to ako dvaja chalani praktikuju iste akty s kukuricou a pod. )

Inak som videl vacsinu toho, co sa spominalo a veru musim len suhlasit( i ked, dragonball fakt nieeeeee a yoyo hakusho ci jak sa to vola je to iste v blede ruzovom.)

no ale yu yu hakusho by mohol byť aj ked take no na zvažovanie utratit volny cas na 115 až 120 epizod ale je to celkom dobre
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
scrof

Založený: 24.Feb 2008 16:33

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 20:30    Predmet: Odpovedať s citátom

ja nie som sice ziadny animista... animak? Very Happy ale take oddychove a zaujmave je midori no hibi:D
Návrat hore
Filip

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Este ma napada Claymore dost dobre fantasy anime
Návrat hore
Šimík

Založený: 11.Máj 2007 17:15

PríspevokZaslal: 19.Jún 2008 21:23    Predmet: Odpovedať s citátom

ja osobne nemam skusenosti s anime ale poznam Death Note a je to fantasticka detektivka... ondriq ju dobre vystihol, ak sa na to citis vrele odporucam
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (125 kariet)
RS
Admiral

Založený: 18.Mar 2006 18:44

PríspevokZaslal: 20.Jún 2008 12:39    Predmet: Odpovedať s citátom

a ja sa tu cítim jak blondínka v knižnici ................
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: