Spolocenske otazky
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
spectre

Založený: 02.Feb 2008 11:55

PríspevokZaslal: 18.Máj 2008 22:54    Predmet: Spolocenske otazky Odpovedať s citátom

Uz sa nedalo stale pozerat na FunnyOne Topic tak som tu pre vas vytvoril iny, lebo vy by ste sa tam o tom hadali donekonecna. Potom ak by admin mohol, tak nech presunie ten spam na spravne miesto cize z FunnyOne sem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet) MSN Messenger
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 18.Máj 2008 22:58    Predmet: Odpovedať s citátom

ak by admin mohol bany rozdavat Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Ryba

Založený: 30.Apr 2005 23:48

PríspevokZaslal: 18.Máj 2008 23:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Niektorých ľudí by som sa ich príspevky "pozabíjal", ale nie je to v mojej kompetencii. Nech si už každý myslí, čo chce: Každý človek sa vie dostať aj z najväčšieho hovna na vrch bez ohľadu na to, ako je vychovaný, ak chce a nevychovávali ho zvieratá, problém akurát je, že niektoré veci sú jedoduchšie, ako pracovať a rozmýšľať. Politiku v tomto smere neriešim a nie som zvedavý na podobné drísty, vždy sa nájdu ľudia, čo si otvárajú hubu, sú najmúdrejší a samozrejme každý z nich je na inej strane. Hlavne už s tým prestante, nepatrí to sem, každý má iný názor, na základe svojich skúsenosti a nie vždy sa dá určiť, ktorý názor je správny.
TAKŽE UŽ ZAVRITE KLAPAČKY a myslíte si svoje, nikto vám to neberie, akurát tu dávate druhým príležitosť si o vás myslieť všetko zlé, keď tu píšete bludy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 18.Máj 2008 23:39    Predmet: Odpovedať s citátom

zErghistilla Napísal:

jezis uz s tym prestan, desis ma Laughing
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 18.Máj 2008 23:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
zErghistilla Napísal:

akurat som o tom diskutoval s gejzom Rolling Eyes
Návrat hore
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 18.Máj 2008 23:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Gejza mi ban neda poziciavam mu balik KORUPCIA Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 18.Máj 2008 23:43    Predmet: Odpovedať s citátom

zErghistilla Napísal:
Shane Napísal:
zErghistilla Napísal:

ved nech si to cele precita, neni to v mojich kompetenciach
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 18.Máj 2008 23:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
zErghistilla Napísal:
Shane Napísal:
zErghistilla Napísal:

ved nech si to cele precita, neni to v mojich kompetenciach

to som mu aj presne povedal nech si precita a nech sa rozhodne Wink
Návrat hore
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 01:18    Predmet: Odpovedať s citátom

sa3xx Napísal:

A bitka 50 proti jednemu? No bohuzial stane sa a niekoho zbiju. TO je naozaj zle. Este ze nadradena rasa sa v tomto chova ohladuplne, Daniel Tupy by ti vedel rozpravat. Jasne biely idu len 5v1, ale s nozmi a na smrt. Skinheadi su v tomto ovela vetsi problem ako cigani.

k tomuto sa musim vyjadrit. tymto argumentom si sa presne priblizil rasistom, ktori hodnotia ludi na zaklade vonkajsich znakov. holohlavy typek v bombere = nacek? pocul si uz o tom, ze skini vznikli na jamajke? pocuvaju ska, existuju cierny skini? White power plešky NIE SU skinheads. to si o sebe len radi myslia. Skin, ktory propaguje nacizmus a podobne hovadiny si serie do hubu a popiera celu svoju kulturu, popiera, to o com je byt skinhead.

viete aka je jedna z prezyvok tohto symposa? Boss Skinhead... so skinmi to mas presne take iste ako s ciganmi. pre ludi su to vymeteni nackovia bez ohladu na to, aki su alebo comu veria. Ludia su proste taki. je lahsie si urobit sablonu ako v kazdom konkretnom pripade skusat metodu pokus/omyl. tak isto ako ja v noci na zastavke nevytahujem pred tromi ciganmi mobil a nehovorim im kolko je hodin, ty si asi nepojdes na polemic zapogovat so skinmi. ja viem, ze medzi ciganmi je kopec slusnych ludi denno denne ich stretavam v praci, ael tak isto ako nikto netusi o "dobrych skinoch" tak kopec ludi netusi o "dobrych ciganoch"

a aby som bol ferovy. problemov, ktore sa tykali priamo moje osoby som mal viac s nackami ako ciganmi. povedzme, ze sme parkrat museli urychlene odchadzat.

ja viem, ze cigani nemozu za to ako sa spravaju. proste to co doma vidis od narodenia ti pride absolutne normalne a spravas sa presne tak, ako ti tvoje najvacsie vzory (rodicia) ukazuju. kym bude male cigancence vychovavat ich mama a sestra v jednej osobe v zakrysenej chatrci romska otazka sa nevyriesi...

viete co bolo najlepsie? LOVE and PEACE!!! podme sa zhulit ako prasce Smile

aby som nezabudol. za niektore veci co sa tu popisali by okrem banu mozno mohli byt aj nejake tie roky natvrdo Wink propagacia hnuti smerujucich k potlacaniu blabla (dalej to z hlavy neviem) je trestny cin!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Tharwain

Založený: 20.Mar 2006 15:00

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 09:51    Predmet: Odpovedať s citátom

niektori tu popisali pekne grcky, skoda ze niektorym ludom nehovori nic slova ako tolerancia, humanizmus. Skuste rozdelovat ludi podla niecoho ineho ako farby pleti mozno sa na svet budete pozerat inym pohladom, to ze je velke % romov takych akych je je jedna vec ale ma to svoje objektivne dovody. Thibir aj sa3xx myslim pisali velmi pekne niektorych dalsich snad zivot nauci alebo aspon dospeju.
Pobavil ma ale Junky
Citácia:
V zivote mi rodicia neprispeli na karty

ak sa nemyslim(a ak sa mylim tak sa ospravedlnujem) mas tak 16 rokov a to som zvedavy ako si si v 13tich zarabal na karticky Very Happy
Návrat hore
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 10:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto mam v otazkach na Nosku :

2. úloha : Zaujmite stanovisko k problematike tolerancie na Slovensku a vyjadrite postoj k nasledujúcim názorom o rómskom etniku.

· „Ak to takto pôjde ďalej, za pár desiatok rokov bude na Slovensku viac
Rómov ako Slovákov.“

· „Cigáni sú kočovný národ, nikdy sa nenaučia žiť ako slušní usadení ľudia.“

· „Rómovia škodia sami sebe a okrádajú sa navzájom – v každej osade sú úžerníci, ktorí bohatnú na ostatných.“

No tak sa vyjadrite, zajtra to mozno pouzijem. Wink Wink
Návrat hore
pulixx

Založený: 02.Sep 2006 17:50

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 10:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Tharwain Napísal:
to som zvedavy ako si si v 13tich zarabal na karticky Very Happy

Hansi? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Marten

Založený: 15.Aug 2004 09:00

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 11:28    Predmet: Odpovedať s citátom

pulixx Napísal:
Tharwain Napísal:
to som zvedavy ako si si v 13tich zarabal na karticky Very Happy

Hansi? Smile

Lool, to čo aké veci sa tu vyťahujú? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 12:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Hansi je milujuca osoba, ten ma rad vsetko co je pre neho vyhodne Smile

Ryusei Napísal:
· „Ak to takto pôjde ďalej, za pár desiatok rokov bude na Slovensku viac
Rómov ako Slovákov.“
· „Cigáni sú kočovný národ, nikdy sa nenaučia žiť ako slušní usadení ľudia.“
· „Rómovia škodia sami sebe a okrádajú sa navzájom – v každej osade sú úžerníci, ktorí bohatnú na ostatných.“

- nemyslim si to ze ich bude viac
- ci kocuju netusim, a mam taky pocit ze ich nenapravi uz nic, pokial sa nenajde riesenie ktore budu oni schopny respektovat plus, aby ich vacsina ludi brala ako rovnocennych o com sa teraz neda hovorit.
- neskodia len sami sebe, ale skodia aj podstivym ludom (aby ma tu zase niekto nezdrbal za to ze odsudzujem celu rasu a aby som nedostal zase X krat banan, tak poviem ze mam na mysli iba tych co to vazne robia). Romish people su dost akoze jednotny, aha nas kamos ma problemy, pod zburcujeme celu osadu a potom ti zacnu problemy Very Happy
Kamarat v Kezmarku (ano tam je dost romov) mi vravel, ze raz mu jeden maly typek otravoval psa (hadzal do neho male kamene) tak ho chytil, malemu vynadal a odsotil ho prec. Na dalsi den ho nahanalo 8 mladych, ktory si povedali ze ich little kamosovi nebudu nadavat. O den ich bolo uz 13 a neskoncilo to dovtedy dokedy sa nepostavil on a jedno 3 bratia a 2 bratranci proti nim... Utvorte si mienku o tomto, som zvedavy na Vas nazor Wink
Návrat hore
lush

Založený: 09.Feb 2005 17:51

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 12:47    Predmet: Odpovedať s citátom

no zhrniem to jednoducho:

nezaujima ma, co pise shane ani jemu podobni tragedi, lebo su tak tupi az to boli....

aby to pochopil aj tak tupy tvor ako shane: ako moze na romov nadavat clovek, ktory ma gramatiku horsiu ako romovia? Rolling Eyes ja mam skor pocit, ze shane je rom, podobne ako ryusei, a snazia sa to tu len vyprovokovat, aby potom mohli niekoho v tlupe nahanat Rolling Eyes
Návrat hore
sa3xx

Založený: 07.Jún 2006 20:03

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 13:16    Predmet: Odpovedať s citátom

lol toto bolo dobre ^^
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 15:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Lush Napísal:
nezaujima ma, co pise shane ani jemu podobni tragedi, lebo su tak tupi az to boli....

aby to pochopil aj tak tupy tvor ako shane: ako moze na romov nadavat clovek, ktory ma gramatiku horsiu ako romovia? ja mam skor pocit, ze shane je rom, podobne ako ryusei, a snazia sa to tu len vyprovokovat, aby potom mohli niekoho v tlupe nahanat

- nie nebude to dobre, ja sa neneham vyprovokovat, pretoze to skodi mojmu zdraviu Laughing (ako som zistil - boli ma hlava)

Opakujem este raz a naposledy, ja nic proti nasim spoluobcanom nemam, len ma stve ked vidim ako ziju a ako sa spravania niektori spomedzi nich. Nejsom rasista, nemam ine hnusne chutky, nepodporujem ziadnu organizaciu, nesnazim sa vnucovat svoj nazor ostatnym... A uz vobec nikomu neprajem nic zle...
Drahy Lush: Vidis nazov temy? Vidis akymi chujovinami sa pospamovalo Funny One? Vidis rozdiel medzi mojim a Ryuseiovym stanoviskom? Vidis rozdiel medzi mojim a Junkyho stanoviskom? Ak nie vravim to co vravim inym otvor oci a zhlboka dychaj. Ak si myslis ze som tupy fajn, ja si to o sebe myslim tiez pretoze nik nie je dokonaly. Ak myslim ze tym ze mi povies ze som rom ma nejak urazis si na omyle Smile Romovia su tiez len ludia, ako my ostatny. Je vsak velka skoda ze vacsina z nich zije tak ako zije.
Lush ma pravdu, koho zaujima nazor ostatnych ludi, koho ma zaujimat moj nazor? koho ma zaujimat ze mam zaujem sa zaoberat romskou otazkou? Pytam sa, kde su tie miliony? Laughing
btw: jednotn i/y ? ja tam nist ine nevidim Embarassed

Idem jest Cool
PS: Chce to lock, premazat, rozdat par warningov za flame a bude hotovo, chodte sportovat ludia a nesedte za kompami Rolling Eyes

Naposledy upravil Shane dňa 19.Máj 2008 15:30, celkom upravené 5 krát
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 15:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Tharwain Napísal:
niektori tu popisali pekne grcky, skoda ze niektorym ludom nehovori nic slova ako tolerancia, humanizmus. Skuste rozdelovat ludi podla niecoho ineho ako farby pleti mozno sa na svet budete pozerat inym pohladom, to ze je velke % romov takych akych je je jedna vec ale ma to svoje objektivne dovody. Thibir aj sa3xx myslim pisali velmi pekne niektorych dalsich snad zivot nauci alebo aspon dospeju.
Pobavil ma ale Junky
Citácia:

ak sa nemyslim(a ak sa mylim tak sa ospravedlnujem) mas tak 16 rokov a to som zvedavy ako si si v 13tich zarabal na karticky Very Happy

Magic hram turnajovo atd od 15 tich od 16 tich robim a chodil som aj na brigady typu ujovi vykladat tovar do obchodu tete pomoct s urodou na viniciach takze viem co su peniaze dakujem ze si si to zistil a trepol Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Tharwain

Založený: 20.Mar 2006 15:00

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 15:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky Napísal:
Tharwain Napísal:
Pobavil ma ale Junky
Citácia:

Magic hram turnajovo atd od 15 tich od 16 tich robim a chodil som aj na brigady typu ujovi vykladat tovar do obchodu tete pomoct s urodou na viniciach takze viem co su peniaze dakujem ze si si to zistil a trepol Mad

Založený: 26.Júl 2005 myslim hovori za vsetko, je v poriadku ze pracujes, len nie vsetci byvaju v bratislave a nie vsade sa da brigada zohnat, to cele to bolo len na margo tvojho postoja "zarabam si sam na seba a nie som lenivy ako ti cigani"
a tvoj vek som si nezistoval ale tak nejako odhadol
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 15:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Tharwain: Junky ma 17 ak ma pamať neklame, je ale pravda ze uz pekne dlho otaca zemle v meku Very Happy
Návrat hore
vanto

Založený: 01.Dec 2006 14:57

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 15:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
Tharwain: Junky ma 17 ak ma pamať neklame, je ale pravda ze uz pekne dlho otaca zemle v meku Very Happy

pozor, on ich neotaca, on ich tapuje!!!! Laughing
a to ma fakt 17 ??!? Ja reku, ze tak 15 heh

a shane, to chce klud, lebo ta bude boliet hlava este viac a v tvojom veku to nie je prave najlepsie, co tvoj zdravy dusevny vyvoj??
btw: ze ta boli hlava, to je len dobre, aspon vies, ze ju mas Razz
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 15:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:

Minimalne od novembra 2007 tak necinim Wink

Naposledy upravil Junky dňa 19.Máj 2008 15:49, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 15:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky Napísal:
Shane Napísal:

Minimalne od novembra 2006 tak necinim Wink

Junky od Novembra pracuje pre Hansiho.
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 15:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemyslim si len od novembra 2007 som hostess v zacviku od februara 2008 hostess
Návrat hore
vanto

Založený: 01.Dec 2006 14:57

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 15:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky Napísal:
Nemyslim si len od novembra 2007 som hostess v zacviku od februara 2008 hostess

ololol, pozrime sa, aka krasna hosteska, ups, a s gulami Laughing
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: