IIHF World Championship 2008 Canada
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Kto bude majster sveta?
USA
2%
 2%  [ 1 ]
Kanada
37%
 37%  [ 13 ]
Rusko
31%
 31%  [ 11 ]
Ceska republika
0%
 0%  [ 0 ]
Slovensko
17%
 17%  [ 6 ]
Finsko
2%
 2%  [ 1 ]
Svedsko
2%
 2%  [ 1 ]
Niekto iny
5%
 5%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 35

Autor Správa
Ryba

Založený: 30.Apr 2005 23:48

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 23:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak som netrafil výsledok Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 23:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som sice vysledok trafil aj Svejdi ma sklamali Very Happy Ale uznajme si , hrali sme naozaj dobre a pekne sa na to pozeralo Cool
Dufajme teda ze to Nemcuri ukociruju s ich "fasistickymi" dresmi Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (4 kariet)
Buubuu

Založený: 01.Jan 2006 16:11

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 23:54    Predmet: Odpovedať s citátom

j hrali sme dobre, skoda tej smoli , no nevadi fakt dufam ze nemecko nesklame a vyhra , aj tak sme mali podla mna dostat kontumacnu vyhru Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (176 kariet)
fifo77

Založený: 26.Feb 2006 11:54

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 23:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Buubuu: A preco? Very Happy uz sa to zevraj parkrat stalo a vzdy sa to riesilo tym, ze vylucili hraca z turnaja, tak nechapem preco by to teraz malo byt inak Very Happy
Skoda, zapas fakt dobry...Moc sa mi nechce Nemcov pozerat ale Smile
Návrat hore
Bartman

Založený: 30.Jún 2006 10:54

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 00:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale mi sme mali kontumacne vyhrat - a to je podla pravidiel, lenze Nemci maju dajaky silny vplyv, skoda no, hlasovanie skoncilo 5:3 Sad Sad

A stalo sa, lenze tuna urobila chybu reprezentacia a ten hrac fakt nemal co hrat, a oni este potrestaju jeho a zvaz - vsak to je smiesne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (186 kariet)
Bartman

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 08:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak, ideme do bojov o zachranu Sad Sad Sad Sad Sad Ale ty hajzli nemci teda dost ten zapas vypustili Sad Vobec nehrali tak ako proti nam, skoda toho ...
Návrat hore
matiapag

Založený: 03.Dec 2006 14:15

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 09:13    Predmet: Odpovedať s citátom

nj, je to skoda Sad Ale sak Nemci ani nemuseli nic hrat, pretoze my sme prehrali a tym padom mali oni isty postup Wink A tak to aj skoncilo - mame rovnaky pocet bodov, ako oni, lenze vzajomny zapas Sad Skoda, ale opat je tu daco pozitivne - s velkou pravdepodobnostou sa nam podari vyhrat tie zapasy v skupine o zachranu Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (235 kariet)
Buubuu

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 09:28    Predmet: Odpovedať s citátom

co uz, smolu mame , keby prehrame aj so Slovinskom zapasy tak ja fakt neviem uz potom
Návrat hore
usiak

Založený: 18.Máj 2005 11:08

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 09:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozrite sa na to takto:
Kebyze vyhrame tie zapasy,nemusime ani uvazovat o tom ci vyhrat kontumacne alebo nie. Ano je pravda,ze s tym teamom co mame je to tazke a podla mna ani ten hokej nebol pekny, ovela krajsi podla mna bol Swe-Swi alebo Usa-Can.
Proste aj keby ze vcera vyhrame tak by ma to dako extra netesilo(aj ked urcite by som bol radsej kebyze vyhrame), pretoze to ze hraci z NHL neprisli vidiet a treba to riesit.
Dalej chcem dodat, ze vsetci ty hraci co neprisli si nasli 1 mil^10 dovodov len aby nemuseli prist, ja to vsak vidim ako protest na vedenie nasej reprezentacie a ludi co do toho zasahuju(nemyslim konkretne trenera), hlavne mam na mysli Prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Juraja Širokeho, ktory manipuluje ci uz nasu Slovensku ligu, alebo aj hokejove dianie celkovo. Tento clovek ma velmi dobre znamosti aj v nizsich castiach slovenskej zeme(v podsveti). Kto trochu sleduje aj diskusie o hokeji na Slovensku ako takom tak vie o com hovorim.
Potom je jasne, ze nepridu hraci z NHL,ked sa deje co sa deje, avsak je aj jasne ze nikto to nepovie nahlas, ze preco naozaj nepride, ved mozno sa este niekedy bude chciet vratit na Slovensko a nechce prist ani o auto,dom a ani o rodinu.
Takto to vidim ja.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (25 kariet)
Bartman

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 09:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak vam poviem, ja som pozeral aj Norov proti Nemcom a nemci veru ten zapas pustili, nehovoriac ked Nori dali na 3:2 a nemci uz len cakali, aby skoncil zapas a Nemci ani zdaleka nehrali tak ako proti nam, vidno ze nechceli, aby sme postupili Sad Sad
Návrat hore
fifo77

Založený: 26.Feb 2006 11:54

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 12:18    Predmet: Odpovedať s citátom

ale jak ho vypustili tak su potom uplni kkti, lebo teraz idu dalej s 0 bodmi a mozu snivat o stvrtfinale...a to dobre vedeli
Návrat hore
Buubuu

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

j presne , im je to ulne nanic teraz do stvrtfinale tak nori teraz mozu postupit , a pre nas je to aj tak fakt hanba !!!

dufam ,ze do buduceho roka sa vedenie nasej reprezentacie zmeni a budu hrat aj hraci nhl , ale to je asi iba sen
Návrat hore
Al-rasid
Wizard

Založený: 29.Jún 2004 17:46

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 13:02    Predmet: Odpovedať s citátom

1. Nasi brankari : Budaj je urcite lepsi ako Lasak, ten ma svoju najlepsiu formu davno za sebou, Pardubice aj vdaka nemu nepostupili do play-off, nastastie vsak v reprezentacii vzdy poda super vykon. Co sa tyka nasej brankarskej trojice tak si myslim, ze je uplne jedno kto bude chytat lebo kazdy z nich nas urcite podrzi.
2.Neverim tomu ze Nemci nechceli vyhrat proti Norom. Nemci mali urcite ako svoj ciel stvrtfinale obzvlast potom ako nas porazili.
Ale co sa tyka nasej skupiny tak si myslim ze postup sme si nezasluzili.
Finsko - Vynikajuci tym, tradicna hokejova krajina, proti ktorej nasi sice vedia zahrat ale tento vyber na nich proste nemal (a to Budaj chytil vsetko co mohol aj co nemohol).
Norsko - si postup urcite zasluzilo, proti Finom zahrali velmi disciplinovane, myslim si ze aj mohli vyhrat. A po tom vykone aky odohrali s Finskom nech mi nikto nevravi ze na Nemcov nemali.
Nemci - zvladli dolezity zapas s nami v ktorom sa malo rozhodnut o stvrtfinale. Stvrtfinale im vsak uslo po zapase s Norskom (na to aby postupili musia zdolat bud Kanadu alebo USA a Lotyssko).
Nasi - Porazili Norov celkom jednoznacne. Nemcov ktory su nas tradicny super vobec nezvladli. S Finmi hrali relativne vyrovnany zapas, aj vdaka obrovskemu nasadeniu a skvelemu Budajovmu vykonu no bohuzial ked nie su niektory hraci schopny v takto dolezitom zapase dat gol do odkrytej brany a hraju dost netakticky tak jednoducho nemozu vyhrat.

3.Co sa tyka celeho turnaja tak osobne si myslim, ze to bude este velmi zaujimave. Z jednej osemfinalovej skupiny postupia do semifinale Rusi a Cesi (mozno Svajciari ak v stvrtfinale zahraju ako proti Svedom) z druhej zase Kanada a Finsko. Vysledne tipujem toto : 1.Kanada 2. Rusko 3. Cesko 4.Finsko
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet) MSN Messenger
matiapag

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 13:16    Predmet: Odpovedať s citátom

to je pravda, ale podla mna ten zapas proti Finom bol dost zvlastny, mne to pripadalo taketo: Ked sa dostali k puku Finiv nasom pasme,bolo to dost zle, sice sme im ako-tak vedel vziat puk, odtlacali sme ich do rohov a dobre blokovali (myslim teraz na 1. a 3. tretinu, druha bola znacne pod Finskym tlakom) no ked sme sa zmocnili puku vo vlastnom pasme, bolo dost mozne, ze odovzdame puk znova Finom... Ta obrana nebola vobec v tomto dobra co sa nahravok tyka, ale o utociacich Finov sa dobre postarali (co ma velmo potesilo bolo, ze dost stihali korculiarsky a nemuseli tak casto vytahovat fauly). Utok bol velmi dobry co sa tyka prenesenia puku do utocneho pasma (obcas piskali rozohodcovia nastrelene puky, ktore sli 5-10 cm od cervenej ciary, co sa v NHL fakt nerobi uz len pre dobro hokeja...) ale ked sme mali puk v utocnom pasme a dostali sme sa k nejakej akcii, zvycajne to vyzeralo velmi nebezpecne, no ta koncovka bola vacsinou o nicom (strela mimo, presne na brankara, pripadna strata puku pri strele) ale vsimol som si, ze sme perfektne blokovali pokusy o vyhodenie puku od Finov - Kollar myslim ze 4-krat korculami zabranil vyhodeniu a vzdy z toho bola aspon malicka akcia, pretoze Fini mysleli ze vyhodia Wink No a o stastii, ktore sme mali v zapase netreba ani hovorit - dve tycky (jedna s uzasnym zakrokom Budaja samozrejme, ale aj tak ta prva strela mohla skoncit v brane), a myslim ze asi 3-krat sa ocitol Fin sam pred branou a netrafil, alebo mu sklzol puk alebo daco podobne... Ale ani Fini nemali dajaku extra smolu - Kollar, Hossa nepremenene najazdy, + niekolko vylozenych sanci, po ktorych puk isiel vsade len do branky nie Sad Celkovo som vsak spokojny, urcite by chlapci boli nestastnejsi, kebyze prehraju dajako jednoznacne, takto aspon vedia, ze spravili vsetko co bolo v ich silach a snad sa skupiny o udrzanie neboja Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (235 kariet)
Buubuu

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 13:36    Predmet: Odpovedať s citátom

TA DRUHA TRETINA SOM SA NEMOHOL POZERAT , sak stale ako keby hrali Fini presilovku , to bolo nieco hrozne

ale , sice sme mozno mali smolu , ale mohli hrat lepsie v tom ,ze trafit sa do prazdnej branky, aspon 1 najazd premenit , ta posledna tretina 5 minut presilovku , som myslel ze dame gol a keby nebolo Budaja mozno by sme prehrali aj vecsim rozdielom
snad sa z tohto negativneho Slovensko pouci a buduci rok vo Svajciarsku sa niekam aj dostaneme Wink
Návrat hore
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 14:15    Predmet: Odpovedať s citátom

vy to vsetci nechapete, oni nam chcu dokazat aki su uchatni, ked sa ubrania zostupu o skupinu nizsie:)

Ale prdel by bola, keby sme vypadli zo skupiny. Hrali by sa u nas v 2011 majstrovstva? to by bol bordel ako hrom Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
matiapag

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 15:21    Predmet: Odpovedať s citátom

aha, tak ak maju chlapci taketo zamery, tak klobuk dolu Smile Sak ktory team by nemal ciel, aby skoncil v zakladnej skupine 4. Smile Teraz sme to ukradli Norom a ti musia byt sklamaniii... Co sa tych MS v 2011 tyka, neviem, ci by sa to zrusilo ak by sme teraz vypadli... Mozno skor, ak by sme neboli v A-kategorii v 2011, vtedy je to mozne, no neviem.. V kazdom pripade na taketo daco ani NEPOMYSLI selar Very Happy
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 15:44    Predmet: Odpovedať s citátom

matiapag Napísal:
aha, tak ak maju chlapci taketo zamery, tak klobuk dolu Smile Sak ktory team by nemal ciel, aby skoncil v zakladnej skupine 4. Smile Teraz sme to ukradli Norom a ti musia byt sklamaniii... Co sa tych MS v 2011 tyka, neviem, ci by sa to zrusilo ak by sme teraz vypadli... Mozno skor, ak by sme neboli v A-kategorii v 2011, vtedy je to mozne, no neviem.. V kazdom pripade na taketo daco ani NEPOMYSLI selar Very Happy

Sak presne tak som to myslel, teraz vypadneme a nepodari sa nam buduci rok vratit do acka, tak v 2011 v acku nie sme ak dobre pamatam Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 16:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
vy to vsetci nechapete, oni nam chcu dokazat aki su uchatni, ked sa ubrania zostupu o skupinu nizsie:)

Ale prdel by bola, keby sme vypadli zo skupiny. Hrali by sa u nas v 2011 majstrovstva? to by bol bordel ako hrom Wink

V roku 2011 u náš majstráky budú či chceš alebo nie,je to presne určené a medzinárodne dohodnuté,to že jeden rok nepostúpime do štvrťfinále nič na tejto dohode nezmení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 16:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Heh, tak uz viem o com budem snivat Smile Inak zistujem, ze uz nie som natolko spokojny s tym, kde byvam.

A pokial viem, tak majstraky este stale nie su take iste....ak ma pamat neklame, tak musime byt schopni poskytnut dve haly s dostatocnou kapacitou a na slovensku mame zatial len jednu a to v kosiciach. Mame z IHF pokavad pamatam ultimatum dokedy zacat stavat a dokedy dostavat, s tym, ze ak ho nesplnime, tak majstraky nebudu. Alebo sa snad mylim? Wink A ak vypadneme z Acka, tak neviem-neviem ci sa zacne stavat Very Happy
Návrat hore
gejzimirko
Plainswalker

Založený: 20.Feb 2005 18:45

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 19:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazdopadne pani, spravny fanusik sa pozna podla toho, ze zacina fandit PRAVE TERAZ!! Ja uz som si dnes zakupil aj rapkac na tuto prilezitost Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (444 kariet)
Buubuu

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 20:06    Predmet: Odpovedať s citátom

davam do pozornosit: Supler sa vyjadril ze: "To sa stava" , ale podla mna by sa to stat fakt nemalo, mal lepsie vyberat hracov, z Kosic ani Slovana tam neni hrac, podla mna by niektori hraci v pohode mohli hrat

tu je clanok ktory, ma ten nadpis http://www.bleskovky.sk/cl/571/245511/MS08-Supler-To-sa-stava
Návrat hore
FiPo
Wizard

Založený: 02.Sep 2004 05:23

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 20:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
V roku 2011 u náš majstráky budú či chceš alebo nie,je to presne určené a medzinárodne dohodnuté,to že jeden rok nepostúpime do štvrťfinále nič na tejto dohode nezmení.

Dovolím si nesúhlasiť. O tie MS môžme pohodlne prísť (i keď uznávam, že to nebude závislé na výsledku našej repre). V zálohe je Fínsko, ktoré má podmienky na to, aby podobný šampionát pripravil takmer na počkanie (môj odhad je že by potrebovali polrok). Ak sa nebude stíhať s výstavbou národného štádióna (pri ktorom sa ešte ani nerozhodlo kde bude stáť ), tak MS 2011 na Slovensku nebudú!
Návrat hore
Buubuu

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 20:09    Predmet: Odpovedať s citátom

a co myslite dnes Cesko - Svajciarsko ako dopadne? ja som mozno crazy , ale vsadil som na Svajciarsko , teoreticky prekvapit moze , ako tiez Cesko nema idealne muzstvo
Návrat hore
matiapag

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 20:50    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim ze po tom, ako hrali Svajciari so Svedmi mozu kludne nadviazat na ten perfektny vykon Wink Budem im fandit, aby ti vysiel tiket Razz
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4

Prejdi na: