Ikariam
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kapor

Založený: 26.Júl 2007 17:53

PríspevokZaslal: 23.Apr 2008 17:55    Predmet: Ikariam Odpovedať s citátom

Zdravim.

Hrate to niekto?
Ak ano tak na cz-tku ci na com-e?

Keby to niekoho zaujalo tu su linky:
www.ikariam.cz
www.ikariam.com

je to podobne ako travian ale je to postavene viac-menej do starovekeho grecka
na ostrovnych svetoch.

Keby nieco ja som na cz-tku na Alfe. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
lord_magic

Založený: 19.Aug 2007 08:27

PríspevokZaslal: 23.Apr 2008 18:23    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som to teraz zacal hrat ale ja som na zete ale v poho hra
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Atari

Založený: 11.Dec 2007 00:05

PríspevokZaslal: 23.Apr 2008 18:27    Predmet: Odpovedať s citátom

aj ja to hram na zete... moc ma to nebavi ale.. divokekmeny.cz su lepsie..=)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (144 kariet)
frenzyduck

Založený: 26.Feb 2007 17:24

PríspevokZaslal: 23.Apr 2008 18:28    Predmet: Odpovedať s citátom

ja hram cca 2 tyzdne som na .com na alfe. hra sa mi velmi paci aj z dôvodu vyskumov ktoré tam na rozdiel od travianu prebiehaju stláe prpri stavani a trvajú aj niekoľko dní. ked si chces vyskum zrychliť najmes viac academicov atd. pride mi to celkom prekne graficky spracovane a aj dobre prepracovano co sa tyka myslienky. momentalne ma to celkom chytilo a odporucam Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet) MSN Messenger
kapor

PríspevokZaslal: 23.Apr 2008 18:39    Predmet: Odpovedať s citátom

len neurobte chybu ako ja a postavtu prvu koloniu na mramore (ak ho nemate na ostrove) ak nasledne je velmi dolezite winecko Smile
Návrat hore
Kozy9

Založený: 04.Júl 2007 19:40

PríspevokZaslal: 24.Apr 2008 17:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak sa to hraje mozete mi to nekdo vysvetlit? Rolling Eyes
Návrat hore
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 24.Apr 2008 18:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozy9 Napísal:
Jak sa to hraje mozete mi to nekdo vysvetlit? Rolling Eyes

jednoducho klikas sem a tam a niekedy kliknes aj inde Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Kozy9

PríspevokZaslal: 25.Apr 2008 20:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz tomu zacinam chapat... Laughing
Návrat hore
Kozy9

PríspevokZaslal: 25.Apr 2008 20:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako ziskam suroviny Rolling Eyes
Návrat hore
fifo77

Založený: 26.Feb 2006 11:54

PríspevokZaslal: 26.Apr 2008 00:33    Predmet: Odpovedať s citátom

daj show island ci co to je a tam mas taky strom a tam sa nejak preklikaj Wink a to hram dva dni Very Happy
Návrat hore
kapor

PríspevokZaslal: 29.Apr 2008 16:45    Predmet: Odpovedať s citátom

na ostrove mas bud sirnu banu mramorove bane loziska krystalu alebo vinice drevo mas vsade kliknes na obrazok a nastavis kolko sedlakov sa bude namahat s tazbou tej akej suroviny kapisto Question Question Question
Návrat hore
Kozy9

PríspevokZaslal: 30.Apr 2008 14:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Konecne tomu chnapem Laughing Je to imba hra Cool
Návrat hore
kapor

PríspevokZaslal: 30.Apr 2008 15:18    Predmet: Odpovedať s citátom

spravna rec Smile
Návrat hore
matiapag

Založený: 03.Dec 2006 14:15

PríspevokZaslal: 01.Máj 2008 14:51    Predmet: Odpovedať s citátom

tak som sa teda do toho psutil aj ja Wink Co je to zac? Mam hned stavat vojsko ako na traviane? Su tam uz taki skilleri, co ma mozu napadat? Alebo sa mozem venovat surovinam? Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (235 kariet)
kapor

PríspevokZaslal: 03.Máj 2008 17:43    Predmet: Odpovedať s citátom

rozhodne zleppsuj mesto najmä akademiu ked vyskumas profesionalnu armadu tak si urob 5-10 falang kt. ti budu branit mesto pocet postupne zvysuj najma ak ta niekto furt farmi. Ked budes moct obliehat tak mozes supera aj surovo nicit, nie len drancovat.
Návrat hore
Kozy9

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 14:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Je dobre mat vela kolonii Question Rolling Eyes
Návrat hore
kapor

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 17:43    Predmet: Odpovedať s citátom

ano je, aspon jednu na kazdu vzacnu surovinu(mramor, vino sira, krystaly)
Pocet moznych kolonii je umerny s levelom tvojho palaca a v kazdej kolonii ihned postav guvernerovu rezidenciu aby sa ti tam nerozmohla korupcia, ale plati, ze cim viac kolonii, tym viac akademii a tym rychlejsi vyskum, co je najdolezitejsi faktor hry
Návrat hore
kopecky

Založený: 02.Máj 2008 14:46

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 19:25    Predmet: Odpovedať s citátom

travian je lahsia hra ako ikariam lebo zhanat suroviny na ikariame je dost zdlhave Very Happy... travian hram dlho na sk speede som bol vo vitaznej aliancii 0x03, na prvom cz speede vo vitaznej aliancii SPARTA a teraz na druhom sk speede mam alianciu kde som sef a aliancia je 2 na serveri... Very Happy este sa naucit hrat ikariam a budem spokojny Razz
Návrat hore
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 21:05    Predmet: Odpovedať s citátom

kopecky Napísal:
travian je lahsia hra ako ikariam lebo zhanat suroviny na ikariame je dost zdlhave Very Happy... travian hram dlho na sk speede som bol vo vitaznej aliancii 0x03, na prvom cz speede vo vitaznej aliancii SPARTA a teraz na druhom sk speede mam alianciu kde som sef a aliancia je 2 na serveri... Very Happy este sa naucit hrat ikariam a budem spokojny Razz

Ikariam ma jednu neskutocnu nevyhodu, preco ma velmi rychlo prestane bavit. Zdielane surovinove polia, ktore su pocitane pre vsetkych a expanzia je teda drahsia. je to maximalny nezmysel, ktory velmi vyrazne ubera na hratelnosti. Nemam rad hry, kde som zavysli na spolupraci s najblizsimi hracmi. zabija to farmenie a pro ofenzivny system hry.

Na SK speede cakam na koniec servera a potom sa rozhodnem ci sa po pauze vratim. ja som bol v nemesise;)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
kopecky

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

viem je to trosku blbsie... lebo ja to sam na ostrove taham pilu aj siru a na ostatnych ostrovoch to tahaju vsetci a uz maju toku produkciu...
Návrat hore
matiapag

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 22:21    Predmet: Odpovedať s citátom

hh, ikariam ma po tyzdni prestal bavit z podobnych dovodov ako selara - spolocne prispievanie do pily bola totalna blbost... Od zaciatku som to hral koli grafike a koli hlaskam ("Mír a Prosperita, můj Pane") Ale suhlasim, travian je best... Hral som to dva roky VKUSE som bol na nete ked som len mohol, no predsa to nestacilo na to, aby sa mi to pacilo... Totiz bol som v druhej ali s najvacsou army(sk7), no vzdy som utekaaaal na comp kuknut, ci nahodou dakto neutocil a podobne chujaciny... Aliancia sa casom zmenila na obycajne smetisko s farmami and/or lamami takze to bola nuda... Sice mi to chvilu chybalo (predsalen som hral asi na 15 serveroch) ale teraz je to ovela lepsi pocit Wink Skuste to aj vy, zavyslaci Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (235 kariet)
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 23:00    Predmet: Odpovedať s citátom

matiapag Napísal:
hh, ikariam ma po tyzdni prestal bavit z podobnych dovodov ako selara - spolocne prispievanie do pily bola totalna blbost... Od zaciatku som to hral koli grafike a koli hlaskam ("Mír a Prosperita, můj Pane") Ale suhlasim, travian je best... Hral som to dva roky VKUSE som bol na nete ked som len mohol, no predsa to nestacilo na to, aby sa mi to pacilo... Totiz bol som v druhej ali s najvacsou army(sk7), no vzdy som utekaaaal na comp kuknut, ci nahodou dakto neutocil a podobne chujaciny... Aliancia sa casom zmenila na obycajne smetisko s farmami and/or lamami takze to bola nuda... Sice mi to chvilu chybalo (predsalen som hral asi na 15 serveroch) ale teraz je to ovela lepsi pocit Wink Skuste to aj vy, zavyslaci Razz

Ja uz travian nehram a naozaj len rozmyslam ci sa k tomu vratim. V pripade, ze ano by to chcelo kartu na pripojenie alebo riesit cez mob a to sa mi nechce moc platit, kedze mam hafo inych vydavkov a predsa len ako student....no nic moc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
matiapag

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 23:04    Predmet: Odpovedať s citátom

MUDRO si spravil ked si prestal hrat Wink Ja som od travianu presiel k CS a na tom je to lepsie, ze tam mozes byt barskedy a nevyzaduje to pravidelne a neustale loginovanie Wink Inac aj ja som prestal hrat z podobnych dovodov - monitor, neskor prijimacky... Bolo toho dost a ucenia ako nikdy predtym, tak som musel prestat na dvoch serveroch, kde som to mal doteraz najlepsie rozohrane Sad
Návrat hore
kopecky

PríspevokZaslal: 07.Máj 2008 23:12    Predmet: Odpovedať s citátom

ja ked budem hrat dalsi server na traviane tak len dual acound Very Happy
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 08.Máj 2008 00:24    Predmet: Odpovedať s citátom

matiapag Napísal:
MUDRO si spravil ked si prestal hrat Wink Ja som od travianu presiel k CS a na tom je to lepsie, ze tam mozes byt barskedy a nevyzaduje to pravidelne a neustale loginovanie Wink Inac aj ja som prestal hrat z podobnych dovodov - monitor, neskor prijimacky... Bolo toho dost a ucenia ako nikdy predtym, tak som musel prestat na dvoch serveroch, kde som to mal doteraz najlepsie rozohrane Sad

Hrabe? prestavat kvoli skole? Very Happy nehrozi, dokonca aj s dievcatom a inymi zabavami som to sklbil. Jedine, ze ked nahodou predsa idem do skoly, alebo sedim v robote, tak som bez pristupu na net a nerad robim veci polovicato...ked uz hrat, tak poriadne Laughing Laughing A nato by som potreboval so mnou cestujuci pristup na net Laughing
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: