Assasins Creed

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Hrali ste uz Assasins Creed?
Ano
40%
 40%  [ 9 ]
Nie
31%
 31%  [ 7 ]
Chystam sa
13%
 13%  [ 3 ]
Nepoznam to
13%
 13%  [ 3 ]
Celkom hlasov : 22

Autor Správa
K1LL3R

Založený: 18.Apr 2008 18:29

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:24    Predmet: Assasins Creed Odpovedať s citátom

ak ste tu hru hrali ake su vase dojmy?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (34 kariet)
spectre

Založený: 02.Feb 2008 11:55

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Videl som len ukazky a vypada to dost chrumkavo, skoro tak ako Crysis, neviem ale povedat jednoznacne co ma lepsiu grafiku ci toto alebo crysis. Toto ale aj tak vobec nevypada zle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet) MSN Messenger
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera ráno som to uhral na mojom xboxe,zatiaľ druhá najlepšia hra roku(najlepšia hra roku je starcraft 2 ofc)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 21:20    Predmet: Odpovedať s citátom

co mam na to povedat mam to doma hram na plnych detailoch v 1280x1024, je to v pohode, ale akosy z toho trci konzolovica, nastastie sa tesim na svoj xbox 360 kde si to zahram a hadam nebudem nadavat ze je to moc konzoloidne ale inac to nie je zle Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 22:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked uz je tu tato tema chcem sa spytat par veci, na xbox360, lebo GTA IV klope na dvere, a pc verzia je zatial v nedohladne:
Je to take kazove ako tvrdia niektori majitelia? Uz sa vam pokazil? Ako je to zo zarukou? Oplati sa kupit aj pouzivany xbox360 z bazaru? Hravate napalovane hry? Da sa zvyknut na ovladanie hier pre niekoho kto prejde od PC? Mate hdtv alebo to mate napojene na pcmonitor alebo to hravate na televizore starsieho typu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
zErghistilla

PríspevokZaslal: 21.Apr 2008 00:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:
Ked uz je tu tato tema chcem sa spytat par veci, na xbox360, lebo GTA IV klope na dvere, a pc verzia je zatial v nedohladne:
Je to take kazove ako tvrdia niektori majitelia? Uz sa vam pokazil? Ako je to zo zarukou? Oplati sa kupit aj pouzivany xbox360 z bazaru? Hravate napalovane hry? Da sa zvyknut na ovladanie hier pre niekoho kto prejde od PC? Mate hdtv alebo to mate napojene na pcmonitor alebo to hravate na televizore starsieho typu?

http://www.mtg.sk/forum/viewtopic.php?t=6971

v tejto teme sme to rozoberali a najdes tam vacsinu odpovedi na svoje otazky a aj trosku flamu Wink , pripadne sa mi ozvi bud cez PM alebo na icq, ktore dostanes bud PMkou alebo od vlada (gejzu) Wink
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 25.Apr 2008 13:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám X360 elite edition od minulého roku a doteraz funguje.Na inej ako hd obrazovke som ho ešte neskúšal aj cez ten pribalený kábel.Ozaj ked si budeš chcieť kúpiť nový tak rozhodne nie tú najlacnejšiu(kde chýba HDMI kábel,čo je dosť zlé Smile ) verziu.
Otázka:Ked chcem dostať môj x360 ovládač na pc,musím si kúpiť další na pc alebo je niekde dostať iba tá blootooth redukcia?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
zErghistilla

PríspevokZaslal: 25.Apr 2008 13:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
Ja mám X360 elite edition od minulého roku a doteraz funguje.Na inej ako hd obrazovke som ho ešte neskúšal aj cez ten pribalený kábel.Ozaj ked si budeš chcieť kúpiť nový tak rozhodne nie tú najlacnejšiu(kde chýba HDMI kábel,čo je dosť zlé Smile ) verziu.
Otázka:Ked chcem dostať môj x360 ovládač na pc,musím si kúpiť další na pc alebo je niekde dostať iba tá blootooth redukcia?

mas dve moznosti bud si kupis rodukciu na USB, alebo elegantnejsie resienie je microsoft gaming reciever, ktory pichnes do usb a sam sa zosinchronizuje s tvojim gamepadom ak je wifi, aj s headsetom a podobne stoji 690 korun tu mas link
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 25.Apr 2008 13:23    Predmet: Odpovedať s citátom

zErghistilla Napísal:
Kl3p_co. Napísal:

mas dve moznosti bud si kupis rodukciu na USB, alebo elegantnejsie resienie je microsoft gaming reciever, ktory pichnes do usb a sam sa zosinchronizuje s tvojim gamepadom ak je wifi, aj s headsetom a podobne stoji 690 korun tu mas link

Thx,konečne si budem môcť normálne zahrať Tomb Raidera Very Happy
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 25.Apr 2008 14:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
zErghistilla Napísal:
Kl3p_co. Napísal:

Thx,konečne si budem môcť normálne zahrať Tomb Raidera Very Happy

nemas zac rad som pomohol Wink
Návrat hore
K1LL3R

Založený: 18.Apr 2008 18:29

PríspevokZaslal: 05.Máj 2008 13:01    Predmet: Odpovedať s citátom

vidim ze kenverzacia oassasins creed je v plnom prude

lide piste dojmy pozorovania vsecko
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (34 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: