Hokej MS 2008
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Igor_KE

Založený: 26.Apr 2005 08:48

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 16:58    Predmet: Hokej MS 2008 Odpovedať s citátom

Tha ja neviem co Supler ma s tym petrovickym furt, ale mna osobne uraza ked Slovensko reprezentuje Robert Petrovicky v roku 2008 obzvlast. Ved nielen ze na to nikdy nemal schopnosti, ale poslednych 5 rokov na to nema ani vek. Slovenska repre nepotrebuje maskotov ale HRACOV!
To uz radsej mohol dat kapusa, ajked je slovanista, ale aspon vie hrat hokej a nedrzi hokejku naopak.

V zostave mi chybaju Jaro Kmit a mlady Scurko!

Odkedy sa riesi v hokeji politika a la Siroky, je to dosti nahovno a nedivim sa hviezdam z NHL ze na sirokeho repre kaslu (na ich mieste to robim tiez). Na druhej strane je to vyhoda, aspon sa uvolnia pozicie pre inych hracov .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
fifo77

Založený: 26.Feb 2006 11:54

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 17:45    Predmet: Odpovedať s citátom

jasne Scurko by sa isto presadil... Very Happy zato ze dal gol teraz Slovanu, este ne repre nema...ale s Kmitom ok, toho mohol skusit a Petrovicky je dobry, aj v pripravnom nehral zle a ja si myslim ze je to tam jeden z mala skusenych hracov, tak pomoze
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
pyros

Založený: 18.Nov 2006 11:16

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 18:23    Predmet: Odpovedať s citátom

... podstatne je, ze na tychto MS budem nakladat proti nasim a verim, ze sa dobre zahojim, ty nasi tragedi namaju sancu proti silnej 6
Návrat hore
huco

Založený: 18.Feb 2005 18:11

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 18:35    Predmet: Odpovedať s citátom

nechce sa mi nejak googlit, pošlite pls link na zostavu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (117 kariet)
FiPo
Wizard

Založený: 02.Sep 2004 05:23

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 18:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Slovensko

brankári: Lašák za zenitom, Križan pod horizontom

obrancovia: P. nešika, M. nešika - nemehlo, neschopák
(možno pribudne Chára)

útočníci: krivý, nepresný, pomalý
(možno príde Gáborík a Radivojevič)
Návrat hore
spectre

Založený: 02.Feb 2008 11:55

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ma napada, rok co rok pocuvam kritiku na ludi ohladom MS... tuto mam viac ako mozne pomachrovat sa... neviem kolko z vas hra hokej normalne, ale ked niekedy pocuvam kritiku na hracov, ten nevie hrat hokej, ten je super, ten trener nevie trenovat, ten nic nechyta... bla bla bla.... ked je dakto v repre, znamena to, ze sa do toho rozumie omnoho viac ako vy... a reci ako, supler je zly trener a nevie trenovat je hovadina este vacsia
Trener vzdy vie co robi, to, ze nema hracov je preto, lebo nieje v kontakte so Stastnym, ktory pozna NHL hokejitov najlepsie a aj ich dokaze presvecit aby sli na MS alebo daco take. Myslim, ze kritizovat v malej miere ma pravo ten, co hokej hrava a co sa do toho rozumie a nie dakto, kto ma zrazu osial lebo je MS a dakedy sme mali zlato odtial.
Ja by som si nedovolil kritizovat dakoho, ako robi zostavu, lebo zostava je vazne narocna zalezitost.
Preto mi pridu vsetky posty k tomu, ako dakto nevie robit zostavu viac ako vtipne Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet) MSN Messenger
The Matrix

Založený: 21.Júl 2007 14:50

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez to tento rok vidim biedne, pripravny zapas s lotysskom bol toho dokazom, mali sme 48 striel na branu lotysov a zase sme z ich brankara urobili hrdinu aj ked je to brankar, ktory sa hodnoty ako slaby priemer...

Najdolezitejsia vec co chyba slovakom je tymova chemia, nehraju za tym, ale za seba aby sa ukazali...treba si podla mna brat priklad zo Svajciarov - ziadne hviezdy, ale vzdy potrapia tazkych superov.
A vacsinou svajciary s nami doplnaju stvrtfinalove boje kazdy rok... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (326 kariet)
spectre

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak a mame tu dalsiu blbost, nechcem tu ako nic hovorit, ale skusal si chytat v brane? To, ze je 48 striel, neznamena, ze je brankar dobry alebo zly a ze mal stastie. Ked sa neda gol, tak je to chyba utoku ale aj dobre odvedena praca obrany. Nemas asi ani najmensiu predstavu, co to je chytat s obranou co nic nedovoli a co je to chytat s peticou utociacich hracov. Taktiez mohol mat dobry den. Hasek chytava streli ako sa patri, no kolko krat sa mu stalo, ze mal zly den a dostal 5 golov a v 2. tretine tam siel nahradnik, alebo mal zas dobry den a robil tam zachranne akcie, ze to ani sam brankarsky boh nechyta.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet) MSN Messenger
The Matrix

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:24    Predmet: Odpovedať s citátom

a videl si cely zapas s lotysskom ked tak mudrujes, alebo len polminutovu uputavku v sportovych novinach?
Návrat hore
spectre

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

A chytal si cely zapas? Na to aby si tvrdil, ze brankar je slaby ti staci vidiet jeden zapas? Ked hej, tak potom si teda borec. Nevidel som ani minutu, videl som len v novinach ze sme prehrali 2:0.. No to pre mna nic neznamena, nemame tam ludi v NHL, niesu robene kompletne formacie, este len sa totizto hladaju vhodne kombinacie, vela trenuju a aj narocne, cize je tam aj unava... Taktiez povedz daku lotissku NHL hviezdu a potom skus daku slovensku nhl hviezdu. Lotisi viac menej maju kompletnu zostavu, nic im tam takeho prekvapujuceho nemoze dojst, nam tam moze prist este kopa dobrych hracov, ktory by dokazali robit zazraki...
Návrat hore
The Matrix

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:56    Predmet: Odpovedať s citátom

jedine co som chcel povedat je ze sme hrali o nicom...a nemozes porovnatvat haseka s nejakym edgarom masalskisom. Mali sme 48 striel z toho ani jedna sa nemoze ohodnotit ako cista sanca, zufalo sme strelali z kazdeho uhla co ich brankar v pohode kryl a z toho tym padom vyplinulo ze sme z ich brankara spravili hrdinu...
Neviem vsak co si myslel poslednou vetou...nam tam este moze prist kopa dobrych hracov....atd... neviem ci sledujes v poslednom case situaciu okolo MS, ale zatial z tych kopa hracov je to JEDINY opakujem JEDINY Lubomir Visnovskya potencialni Gaborik Demitra a Radivojevic... ak to je kopa hracov tak potom si borec ty...
Z NHL odriekli ucast zatial - Stumpel, Chara, Meszaros, Nagy,Svatos, Satan, Handzus, Zednik - tomu sa nedivim ze odriekol...Wink... atd atd...
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 20:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ludia, chodte si napisat par diktatov, ked uz to hovorim ja tak to je fakt zleeee... Very Happy A k teme, po poslednych rokoch toho vela od nasho reprezentacneho teamu cakat nebudem, ale dufam ze ma pozitivne prekvapia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
spectre

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 21:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsimam, ze mas velku hokejovu horucku a tak sa do toho aj patricne angazujes. Ja tu situaciu nemam opozeranu vobec, ale nemozem viac ako nesuhlasit s tebou. Ty to tu vsetko argumentujes faktami, to ze sme hrali zle bolo preto, ze hraci hrali asi prvy krat pokope. Ja ked som hraval zapasy a obzvlast na zaciatku ked sme boli vsetci po urcitej pauze od hokeja, tak sme nevedeli co a ako a tym, ktory bol na sustredeni v las vegas nam to natrel tak, ze sme v zapase nevideli ani jednu dobru vec. Nemozes hned ocakavat od kazdeho 100% vykon. Slovensko akurat poskladalo zostavu a skusalo formacie, pravdepodobne budu inak, mozno boli hraci len malo zohrany, no nemozes sudit podla prveho zapasu nas osud na MS. Skus preto najskor pouvazovat, preco tak hrali a nie kto by sa tam hodil, kto nie. Hokej nieje magic, ze si dobre postavas balik, zamiesas a natahas ruku vytazov, karty sa ti nepotrebuju zohrat aby si mohol davat smrtelne komba alebo co.... Preto by si ich nemal odsudzovat ale povzbudzovat, ked ich bude kazdy zhadzovat, tak im padne moralka a nakoniec vazne nic nezahraju....
Návrat hore
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 21:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Spectre, pises velmi rozumne, ale ta gramatika kazi dojem.
Návrat hore
The Matrix

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Nestem sa moc vystatovat to neni moje, ale bol som na finale v Goteborgu aj na MS v Cesku v 2004, takze som velky fanda slovenska a to sa netyka len hokeja, nie ako moj priblbli spoluziak ktory fandi kanade a pritom je slovak jak repa...
Snazim sa byt realista a viem ze tento tym je slaby ( usudzujem podla pripravneho zapasu s lotysskom a zostavou nasich) a aj napriek tomu budem kazdy nas zapas trpnut pri telke, nervozny a napäty jak hovado aby sme secko vyhrali...
ALL IN ALL : CHYBA JE V MATRIXE a nie v nasom tyme...Wink
Návrat hore
spectre

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 21:27    Predmet: Odpovedať s citátom

@ Flikman: pred tyzdnom sme pisali diktat, bol to odborni text z novin a mal som 2

Mne ide len o tom, aby tu ludia nejak nemudrovali do toho, pokial nemaju aspon torchu skusenosti odtial, lebo to zo vsetkeho najviac neznasam, ked dake poleno, co nikdy nestalo na korculach pise o tom aky je niekotri hokejista pomali. To, ze si bol na finale alebo to, ze si bol na nejakom zapase, neznamena, ze vies co to zapas je a o com to cele je. Ty len vidis vysledok ich namahy, keby si hral aspon daky zapas tak by si tomu aspon trochu rozumel, nehovorim, ked tu hram miestnu ligu, ze som daky Roy ale aspon trochu do toho rozumiem.
Návrat hore
The Matrix

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 21:35    Predmet: Odpovedať s citátom

OMG, nechapes ma ...neva...
stal som uz na korculiach a pointa?
Návrat hore
Wulfy

Založený: 23.Okt 2005 19:12

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 21:42    Predmet: Odpovedať s citátom

spectre Napísal:
@ Flikman: pred tyzdnom sme pisali diktat, bol to odborni text z novin a mal som 2

ale kďeže, len si mal opačne papier Very Happy

a inak, máš celkom pravdu, ale prečo by sme si do toho nemohli kecať? Veď o čom by to bolo, keby každý vedel hrať hokej profesionálne Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (123 kariet)
spectre

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 21:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Bolo by to o tom, ze by bola kopa dobrych napadov. Ja ziadne dobre napady nemam, lebo profesional niesom, preto sa nebudem vyjadrovat ani k zostavam ci su dobre alebo zle...
Návrat hore
The Matrix

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 21:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Brankári: Karol Križan (MODO Hockey/Švéd.), Ján Lašák (HC Moeller Pardubice/ČR.), Július Hudáček (HK Spišská Nová Ves)
Obrancovia: Dominik Graňák (Färjestad BK/Švéd.), Branislav Mezei (Florida Panthers/NHL) Peter Podhradský (Metallurg Novokuzneck/Rus.), Andrej Sekera (Buffalo Sabres/NHL), Tomáš Starosta (Neftechimik Nižnekamsk/Rus.), Martin Štrbák (Metallurg Magnitogorsk/Rus.), Richard Stehlík (Sparta Praha/ČR.), René Vydarený (HC České Budějovice/ČR), Milan Hruška, Michal Sersen (obaja HC Slovan Bratislava).
Útočníci: Peter Fabuš (HC Lasselsberger Plzeň/ČR), Marcel Hossa (Phoenix Coyotes/NHL), Andrej Kollár, Peter Húževka (obaja Dukla Trenčín), Juraj Kolník (Servette Ženeva/Švajč.), Miroslav Kováčik (AIK Skelleftea/Švéd.), Tibor Melichárek (Sparta Praha/ČR), Juraj Mikúš (HK 36 Skalica), Andrej Podkonický (HC Bílí Tigři Liberec/ČR.), Radovan Somík (HC Moeller Pardubice/ČR), Michel Miklík, Stanislav Gron (obaja HC Košice), Róbert Petrovický (Leksand IF/Švéd.), František Skladaný (HC Energie Karlove Vary/ČR).
aktualizovana nominacia z dneskajska, bez visnovskeho, ktory sa pripravuje individualne...fakt mozme len prekvapit...
Návrat hore
FiPo
Wizard

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 22:04    Predmet: Odpovedať s citátom

To Spectre: Na úvod sa len chcem "akreditovať" či som aspoň trochu schopný niečo k problematike povedať alebo som len ďalší "samozvaný odborník".

Ako malý som chytal, nie moc úspešne, no chytal. Momentálne už dva roky pracujem v športovej redakcii jedného (aspoň podľa mňa) renomovaného mienkotvorného denníka.

Takže teraz k téme: Šupler je vážený a schopný tréner čo dokázal okrem iného na ligovej úrovni. Má prehľad a systém, no na druhej strane nedokáže sa tak rýchlo adaptovať na novinky a trendy, ktoré sa vyskytujú. Taktiež nevie hráčov motivovať.

Najväčším problémom našej reprezentácie momentálne je rozpor medzi vedením a Šťastným. Mnoho ľudí si teraz "vyberá stranu" a nepracujú spoločne čo sa prejavuje na zníženej kvalite prípravy.
Druhý problém je to, že nikto nechce za repre hrať (z časti pre rozpor vedenia, každý sa od toho chce dištancovať). A tak Šuplerovi neostáva nič iné len povolať starších hráčov, ktorí majú potrebné skúsenosti a nováčikov, ktorí majú kondíciu.
Tretím najmenším problémom je, že nemáme brankára ako napr. Česi alebo Škandinávci. Lašák, Križan, Halák i Budaj patria k výborným brankárom, no nanešťastie všetci majú neskutočne nevyrovnané výkony, čo spôsobuje to, že keď to na nich príde, tak prehráme z Bieloruskom a pod.

Na úvod by to mohlo stačiť, o streleckej NEefektivite, nekompaktnosti tímu ako celku a nedostatku osobností, ktoré by "potiahli" nároďák sa rozpisovať netreba.
Návrat hore
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 22:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Igor: Presne tak, nechapem preco tam stale sekaju toho Petrovickeho a Somika. To ze maju skusenosti je sice fajn, ale obaja su to neskonali veterani a trafim presne branu ci nahrat puk spravne je pre nich troska problem.
Mojim typom bol Kmit (ano presne tak) a v kutiku duse som dufal ze Uram to zvladne Laughing
Brankarov mame obstojnych, Obrancov mame tiez celkom fajn, ale strelecke suchoty su obrovsky problem, ktory sa ukazal uz vela raz. Dufam ze Gaborik a Demitra nas posilnia, kedze Minesota vypadla ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (4 kariet)
Ryusei

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 22:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Co by som dal za Gaborika s Demitrom.
Návrat hore
FiPo
Wizard

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 22:58    Predmet: Odpovedať s citátom

len pre istotu: Gáborík má práve teraz streleckú krízu, takže to je strela do neznáma a nie na istotu ako by mnohí dúfali. Hráč je super, no ak sa má trápiť na MS tak ako v play off a zvyšok repre s ním, tak to nie je nič moc.
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 20.Apr 2008 23:25    Predmet: Odpovedať s citátom

No ta repra sa najskor bude trapit tak ci tak, tak nech je tam aspon Gaborik, na pozdvyhnutie moralky. Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: