Koncerty, festy, rozne akcie
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kamahl

Založený: 02.Máj 2005 13:39

PríspevokZaslal: 10.Feb 2008 14:13    Predmet: Koncerty, festy, rozne akcie Odpovedať s citátom

takato tema tu este nie je a ked uz tu je take spamovisko tak preco nie Smile piste sem nadchadzajuce koncerty, zazitky z koncertov atd. avsak len metal, rock, punk, ska... ziadne disco alebo tie hip hop party, na to si zalozte vlastnu temu Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (228 kariet)
Kamahl

PríspevokZaslal: 10.Feb 2008 14:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Turisas, Norther - 26. 03. 2008 o 20:00

cena zatial neznama, je to v randale pod hlavnou stanicou v BA, cize kto by chcel dojst len vystupite z vlaku a ste tam Smile uricite dojdem, bude to vyborny koncert

inak kto nepozna randal, tak kratke info. asi naj klub v Ba, plny metlakov punkacov a emo kids a inych temnosov, maju dobre pivo, 10° gambrinus, nieco tmave 11° co sme vcera pili ale nespomeniem si na znacku, saris atd, tvrde maju za bezne ceny v kluboch cize od najlacnejsej madarskej ceresne za 30 az po cierny absinth nejak 80sk. velke dost ale v piatok sa tazko hlada stol.. obsluha fine, pekne baby v satni s ktorymi sa dobre pokeca a nie len to.. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (228 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 10.Feb 2008 14:33    Predmet: Odpovedať s citátom

ja idem:) teda ak zozeniem listky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Kamahl

PríspevokZaslal: 10.Feb 2008 14:57    Predmet: Odpovedať s citátom

na turisas a norther? tak to sa stretneme Smile byvas tam niekedy? ak ano posli foto

a kto z vas bola na helloween a gamma ray v BA? alebo v KE..
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 10.Feb 2008 15:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Kamahl Napísal:
na turisas a norther? tak to sa stretneme Smile byvas tam niekedy? ak ano posli foto

a kto z vas bola na helloween a gamma ray v BA? alebo v KE..

foto posielat nebudem, toto nie je zoznamka. Byvam....no busom 5 minut:) nevies po com pojdu listky?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Kamahl

PríspevokZaslal: 10.Feb 2008 15:07    Predmet: Odpovedať s citátom

netusim ale drahe to nebude.. to foto som chcel z dvovodu ze sme sa tam uz mozno videli..
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 10.Feb 2008 15:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Kamahl Napísal:
netusim ale drahe to nebude.. to foto som chcel z dvovodu ze sme sa tam uz mozno videli..

pochybujem, v randali som nebol....no v randali som nebol Smile a inak som tam bol naposledy asi v decembri 2006, ak ma pamat neklame Smile na koncerty som naozaj posledne dva roky nechodil.
Návrat hore
Tharwain

Založený: 20.Mar 2006 15:00

PríspevokZaslal: 10.Feb 2008 18:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som isiel sem:
13. 4. 2008 PAGANFEST - Moonsorrow, Ensiferum, Korpiklaani, Týr, Eluveitie - ZLÍN, Masters Of Rock Café

ale mozno budem vtedy v Rime Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 10.Feb 2008 18:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Tharwain Napísal:
Ja by som isiel sem:
13. 4. 2008 PAGANFEST - Moonsorrow, Ensiferum, Korpiklaani, Týr, Eluveitie - ZLÍN, Masters Of Rock Café

ale mozno budem vtedy v Rime Sad

No to ja vtedy budem v Zline. Smile
Akurat na 18tku, jajaaaaj. Laughing
Návrat hore
pulixx

Založený: 02.Sep 2006 17:50

PríspevokZaslal: 11.Feb 2008 09:49    Predmet: Odpovedať s citátom

7.3. Megadeth v Zline - Metal Mania 2008 festival
3.6. Metallica v Prahe
3.7. Judas Priest v Liberci
8.8. Iron Maiden Praha

asi nezvladam vsetky akcie, ale Megadeth a Ironov si pojdem pozriet urcite..asi aj ten Judas
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Ryusei

PríspevokZaslal: 11.Feb 2008 15:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Judas Priest je aj v kosiciach.
Metallica u mna 0 bodov, len ak by otec siel, Megadeth vobec nie, to len ak kvoli Satyriconu a Ironi ma nelakaju.
Návrat hore
Kamahl

PríspevokZaslal: 11.Feb 2008 16:47    Predmet: Odpovedať s citátom

ja judas, im aj metallicu by som siel hned, keby neboli v takej riti Sad
Návrat hore
garder

Založený: 18.Okt 2005 14:41

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 00:24    Predmet: Odpovedať s citátom

jediny clovek, ktory tu ma vkus je pulo, ved Megadeth su take trashove vypalovacky, ze sa ostatne kapely mozu aj posrat... Symphony, Holy Wars, Hangar 18... to su skladby, nie nejake satanikony a podobne bullshity dvojclenne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (99 kariet)
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 00:35    Predmet: Odpovedať s citátom

garder Napísal:
jediny clovek, ktory tu ma vkus je pulo, ved Megadeth su take trashove vypalovacky, ze sa ostatne kapely mozu aj posrat... Symphony, Holy Wars, Hangar 18... to su skladby, nie nejake satanikony a podobne bullshity dvojclenne

nie vdaka:) ked deduskov, tak purplov alebo floydov.....megadeth ee Laughing ironi mi za to nestoja.....na judas bych mozno aj skocil, keby nebol v pazi a na to stvrte som uz aj zabudol co bolo a som lenivy scrollovat Laughing
Návrat hore
Ondriq
Wizard

Založený: 22.Júl 2004 15:53

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 00:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Sakra, kedze viem ze Megadeth mali na momentalnom turne v niekolkych miestach ako predkapelu lepsiu kapelu nez oni sami (menovite danski Volbeat, elvis metal ftw!) tak som dufal ze Volbeat sa ukazu aj v Zline, a to by som silne zvazil ucast ... ale bohuzial.

EDIT: Jooo, spasonosny G00GLE, Volbeat v Cechach predsa len budu, sice nie na metalfeste ale na MoR ... takze sice si pockam, ale sa dockam! Very Happy
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 06:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako sorry, ale vokal v Megadeth je tak strasne iritujuca vec. To ak mam pocuvat nieco kde ma serie vokal, to si radsej pustim Kradol a Pil. Very Happy
Návrat hore
pulixx

Založený: 02.Sep 2006 17:50

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 11:23    Predmet: Odpovedať s citátom

na vokal sa da zvyknut, potom nebudes chciet ziaden iny Smile Mechanix ftw! Smile

Ondriq- minulorocny MoR som vynechal, ale teraz sa asi vyberiem aj tam...ale kde na to vsetko zobrat peniaze? Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
garder

Založený: 18.Okt 2005 14:41

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 17:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Ako sorry, ale vokal v Megadeth je tak strasne iritujuca vec. To ak mam pocuvat nieco kde ma serie vokal, to si radsej pustim Kradol a Pil. Very Happy

a vokaly ako blueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhh a podobne sa ti pacia?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (99 kariet)
Kamahl

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 18:09    Predmet: Odpovedať s citátom

vokal ako blueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhh som este nikdy nepocul Wink aj ked viem na co tym narazas
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 18:32    Predmet: Odpovedať s citátom

garder Napísal:
Ryusei Napísal:

a vokaly ako blueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhh a podobne sa ti pacia?

Podobne ako Kamahl, kazdopadne niet nad cim rozmyslat.
A to ani nehovorim o vokale typu J. Hetfield, ktory je typicky pre slusne velke % dnesnych metalcorovych "pocinov" :

"I woke up at 7 o clockjeaaaaa,
I drank cocoajeaaaaaaa.
I was stinking as a shitjeaaaaa,
So I went to the bathroom and washed myselfjeaaaa."

Naposledy upravil Ryusei dňa 12.Feb 2008 19:19, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Kamahl

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 19:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing tak tomu sa hovori vokal

kurvaa ale sa tesim na turisas, dnes som si dal turisas day...
Návrat hore
spectre

Založený: 02.Feb 2008 11:55

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 19:17    Predmet: Odpovedať s citátom

A co takto Masters of Rock Shocked Shocked
Ma tam byt Avantasia 2, i ked na nu neboli moc dobre recenzie v casakoch, myslim, ze ostatne skupiny by aj staly za to Wink Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet) MSN Messenger
Ryusei

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 19:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta Avantasia 3 sa neda porovnavat s prvymi dvoma castami, ale nazivo si to teda pozriem.
Návrat hore
spectre

Založený: 02.Feb 2008 11:55

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 19:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Avantasia 3 Shocked Shocked pokial viem, tak teraz este len vysla 2.... avantasia 1 mala 2 cd, z coho vyslo 1. a o par mesiacov na to 2.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet) MSN Messenger
Kamahl

PríspevokZaslal: 12.Feb 2008 19:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Avantasia The Scarecrow
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: