Fantasy/Sci-fi Literatura a podobne Fantasmagorie...
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
garder

Založený: 18.Okt 2005 14:41

PríspevokZaslal: 25.Jan 2008 14:39    Predmet: Odpovedať s citátom

eragon je kapitalisticka sracka, vymyslel sice dobry pribeh, ale spisal ho moc americky, vsak ten eragon dokopy nic nevie a vsetkych vrazdi ako na beziacom pase... pripadne sa zvladne naucit aj najtahsie veci za par dni, proste americky typ hrdinu, nic nevie, vsetko vyhra
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (99 kariet)
Nightstalker

Založený: 19.Sep 2005 15:03

PríspevokZaslal: 25.Jan 2008 15:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz mna lezi na stole a uz sa ho aj chystam citat.Uvidim ci to bude dobre alebo to bude sračka. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (63 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 25.Jan 2008 18:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Nightstalker Napísal:
Uz mna lezi na stole a uz sa ho aj chystam citat.Uvidim ci to bude dobre alebo to bude sračka. Smile

ja bych tym moc casu nezabijal. precital som, hlavne aby som vedel co budem kritizovat. a v konecnom dosledku moje ocakavanie a finalny dojem presne sedeli.

Nie, toto naozaj nie je kniha hodna obdivu:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 26.Jan 2008 10:52    Predmet: Odpovedať s citátom

dneska som akurat rozmyslal ze asi sa posnazim si skonpletovat dunu celu sagu aj prequelmi Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Bartman

Založený: 30.Jún 2006 10:54

PríspevokZaslal: 26.Jan 2008 13:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Eragon neni až taka dobra kniha, je to len mišmaš Star Warsu, Pana Prstenov a Supermana.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (186 kariet)
zErghistilla

PríspevokZaslal: 04.Feb 2008 13:14    Predmet: Odpovedať s citátom

jaka haluz sa mi stala citam doma knihu kroniky dragonlance 3 lasickovo stesti a citam citam a zrazu ze strana 80 a za nou dalsie strana 97 cumim jak blazon a 17 stran v prdeli a to podotykam ze to je fungel nova kniha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
burt20

Založený: 24.Okt 2005 18:55

PríspevokZaslal: 04.Feb 2008 20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

A necital niekto Troju od Gemmela? Je to good?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 06.Feb 2008 11:15    Predmet: Odpovedať s citátom

zaujimalo by ma, ci mate niekto nieco z non-cycle novels mam doma prve 4 v cestine a zatial sa mi moc nechce hladat na nete, ci vysli aj ostatne v cechach, alebo ci si to mam zhanat po anglicky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 06.Feb 2008 12:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
zaujimalo by ma, ci mate niekto nieco z non-cycle novels mam doma prve 4 v cestine a zatial sa mi moc nechce hladat na nete, ci vysli aj ostatne v cechach, alebo ci si to mam zhanat po anglicky

ehm ja mam v cestine whispering woods, ale bolo to tak slabe, ze neviem ci si zhanat dalsie. Ked tak dones thibor, citam rychlo, precitam a vratim. Aj tak nemam co citat;)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

PríspevokZaslal: 06.Feb 2008 12:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:

ehm ja mam v cestine whispering woods, ale bolo to tak slabe, ze neviem ci si zhanat dalsie. Ked tak dones thibor, citam rychlo, precitam a vratim. Aj tak nemam co citat;)

ono v prvom rade je to desne prelozene Smile v tej trilogii septajuce lesy sa hlavne 2 postavy vzdy volaju inac (resp inac su prelozene (Slivka=Zelenosatka=Astra)) a ono, nie je to nejaka vysoko kvalitna literatura. len mam k tym knizkam citovy vztah Smile
EDIT: dnes donesiem
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 06.Feb 2008 12:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
Selar Napísal:

ono v prvom rade je to desne prelozene Smile v tej trilogii septajuce lesy sa hlavne 2 postavy vzdy volaju inac (resp inac su prelozene (Slivka=Zelenosatka=Astra)) a ono, nie je to nejaka vysoko kvalitna literatura. len mam k tym knizkam citovy vztah Smile
EDIT: dnes donesiem

nuz uvidim, nakolko je to zle si to precitat v tych dalsich knihach. Aj ked, citat o zbierani ciernych lotosov a dalsich veci....hmm;) Toz, preto som zvedavy aj na tie dalsie. Takze dik, uvidim, ale uz okolo siedmej by som tam urcite mal byt.
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 06.Feb 2008 13:36    Predmet: Odpovedať s citátom

ono to tak byva ze ked je nieco strasne zname a super a tocia sa v tom velke prachy (SC, WARCRAFT, MTG a podobne) tak sa rozmysla ako zorobit este viac tak coby sme nevidali knihu a na 99% je to odpad, skoda ze to tak, ale je to tak
Návrat hore
Thibir
Lord of Llanowar

PríspevokZaslal: 06.Feb 2008 13:39    Predmet: Odpovedať s citátom

ono konkretne hentie knihy vychadzali 1994-1995 vtedy sa v magicu myslim az take tazke prachy netocili Smile
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 06.Feb 2008 21:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
ono konkretne hentie knihy vychadzali 1994-1995 vtedy sa v magicu myslim az take tazke prachy netocili Smile

to nic nemeni na fakte ze to musi byt ako za korunu nozik ...... Rolling Eyes
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 06.Feb 2008 23:23    Predmet: Odpovedať s citátom

akurat citam od Crispinová A.C. : Star Wars: Léčka v ráji - Trilogie o Hanu Solovi 1

a je to napisane dost husto konecne po feistovi nejake dobre čtivo Rolling Eyes
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 06.Mar 2008 08:31    Predmet: Odpovedať s citátom

teraz citam Frediricka Pohl - Getaway je to strasna haluska Wink
Návrat hore
SAZEK

Založený: 13.Feb 2007 16:25

PríspevokZaslal: 07.Mar 2008 18:24    Predmet: Odpovedať s citátom

no neviem ci je to fantasmagoria ale teraz citam jules verne 20000 mil pod morom Laughing Laughing Laughing popripade rozpravky z 1000 a 1 noci Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (184 kariet)
Radagast

Založený: 24.Sep 2007 17:41

PríspevokZaslal: 07.Mar 2008 19:56    Predmet: Odpovedať s citátom

garder Napísal:
eragon je kapitalisticka sracka, vymyslel sice dobry pribeh, ale spisal ho moc americky, vsak ten eragon dokopy nic nevie a vsetkych vrazdi ako na beziacom pase... pripadne sa zvladne naucit aj najtahsie veci za par dni, proste americky typ hrdinu, nic nevie, vsetko vyhra

suhlasim, a ten film je katastrofalnejsi ako katastrofalna katastrofa. To tu uz nikto okrem Jacksona nespravi riadny film Exclamation Question Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
zErghistilla

PríspevokZaslal: 07.Mar 2008 20:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Radagast Napísal:
garder Napísal:

suhlasim, a ten film je katastrofalnejsi ako katastrofalna katastrofa. To tu uz nikto okrem Jacksona nespravi riadny film Exclamation Question Evil or Very Mad

ktorý myslis od jacksona bad taste alebo braindead, lebo nepamatam ze by LOTR bol dobry film ... Rolling Eyes
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 08.Mar 2008 09:03    Predmet: Odpovedať s citátom

zErghistilla Napísal:
Radagast Napísal:
garder Napísal:

ktorý myslis od jacksona bad taste alebo braindead, lebo nepamatam ze by LOTR bol dobry film ... Rolling Eyes

Rolling Eyes odhadovany vek toho bratskeho dua je 13 aj s topankami. Nemyslim, ze tvoje a ich nazory na kinematografiu by sa mohli zhodnut. Ani podla mna to nebol dobry film, pretoze na vela ceci mam svoje vyhrady, aj ked je pravda, ze keby tam malo byt vsetko, tak to nezvladnu casovo. Ostatne napriek tomu si myslim, ze iste veci menit nemali.
Návrat hore
Radagast

Založený: 24.Sep 2007 17:41

PríspevokZaslal: 08.Mar 2008 17:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
zErghistilla Napísal:
Radagast Napísal:
garder Napísal:

Rolling Eyes odhadovany vek toho bratskeho dua je 13 aj s topankami. Nemyslim, ze tvoje a ich nazory na kinematografiu by sa mohli zhodnut. Ani podla mna to nebol dobry film, pretoze na vela ceci mam svoje vyhrady, aj ked je pravda, ze keby tam malo byt vsetko, tak to nezvladnu casovo. Ostatne napriek tomu si myslim, ze iste veci menit nemali.

budte konkretni... LOTR je dobre spracovany film, len pribehovo to trochu nezvladli, a aby si cedel, prednedvnom sme kupili nove topanky. mam 14 a Simo 15. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 08.Mar 2008 17:58    Predmet: Odpovedať s citátom

WOW Shocked to uz aj s cislom topanok, ze? Laughing

A nie, LOTR nebol dobre spracovany film. Dobre spracovany pre mna znamena kvalitny scenar a herecke znazornenie, s ktorymi som v mnohom nebol spokojny. S hudbou a sceneriou uz to bolo vdakabohu lepsie, inak by to skoncilo ako s tymi predoslymi, obcas naozaj katastrofalnymi, spracovaniami.
Návrat hore
SAZEK

PríspevokZaslal: 08.Mar 2008 18:27    Predmet: Odpovedať s citátom

podla mna je LOTR perfektny film no je to asi tym ze som necital knihu ale pokial neberete do uvahy ze je podla knihy je fak super preco by inak ziskal 3 ci 4 oscari
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 08.Mar 2008 18:36    Predmet: Odpovedať s citátom

SAZEK Napísal:
podla mna je LOTR perfektny film no je to asi tym ze som necital knihu ale pokial neberete do uvahy ze je podla knihy je fak super preco by inak ziskal 3 ci 4 oscari

Ehm, kolko to oscarov dostal Titanic? toto fakt nie je argument, kedze pri oscaroch pokial viem hooodne rozhoduje aj ich financny uspech. Navyse hodnotenie sirokej verejnosti pre mna nie je relevantne, lebo inteligencia a vkus skupiny je obvykle charakterizovatelna tym najobmedzenejsim jedincom:)

A podla tvojho vyjadrovania by si mal naozaj zacat viac citat a menej cumiet do bedne.
Návrat hore
SAZEK

PríspevokZaslal: 08.Mar 2008 20:05    Predmet: Odpovedať s citátom

ja citam dost ved vetsinou to aj tak byva ze kniha je lepsia ako film podla nej
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 3 z 5

Prejdi na: