Po... Vianoce
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Mate radi Vianoce?
Ano
74%
 74%  [ 23 ]
Nie
25%
 25%  [ 8 ]
Celkom hlasov : 31

Autor Správa
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 19:46    Predmet: Po... Vianoce Odpovedať s citátom

Tu si mozete zanadavat na predvianocny stres, zhon a paniku ktora vladne v obchodoch, mestske zapchy, zvysovanie cien benzinu a nafty lebo ide zima a Vianoce.

AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa zblaznim sa, vsetko je strasne komercne, blbe vianocne pesnicky mi pilia usi uz od augusta, vsade v kazdych novinach, na strankach, v telke vidim len to ze idu vianoce. Mailom mi nechodi nic ine len spam s predvianocnymi akciami na viagru. Nikde nepocujem nic ine, len ze: "no co uz mas Vianocne darceky nakupene"? NIE NEMAM A PRESTANTE MA OTRAVOVAT. "vies co kup mne?" A nikde ziadny blby sneh... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Naposledy upravil Flinkman dňa 19.Dec 2007 20:43, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 19:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani ja nemam rad tie tupe otazky ci mas darceky kupene alebo co mam preboha kupit rodicom? bratovi? sestre? babke a ja neviem komu este...
Najmenej stresu je vtedy ked si clovek sam kupi to po com mu dusa tuzi a nepotrebuje niekoho aby mu to kupili.
Ja povazujem Vianoce ako pekne straveny den s rodinou (24.12 viacej prijemne nevydrzime). Vzdy sa tesim na veceru Very Happy
Ale co ma sere je to ze vsade je VSETKO precpate ludmi a vsade je bordel, neda sa parkovat, su zapchy a cakanie a to nehovorim o tlacenici. Preco z tych Vianoc ludom TOLKO SIBE? Ja nemam doteraz kupene darceky pre brata ani mamu a nelamem si s tym hlavu. Raz sa clovek vyda do obchodu a nieco pekne symbolicke kupi, tomu ja vravim fest pokoj
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Ryba

Založený: 30.Apr 2005 23:48

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Treba si pustiť od Kochanského a Žbirku - Každý deň budú vraj Vianoce.
Ja neznášam tie sku*vené sviatky všeobecne. Akurát to voľno dobre padne.

No a nejde akurát tá pesnička v reklame ? Ach do p..e.

Vraj každý, kto nadáva na Vianoce (hociakým spôsobom) nemá partnera.
Chlapci, VRAJ, sme sa tu zišli. Laughing
Návrat hore
Knight

Založený: 06.Sep 2005 20:57

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 20:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie otazky ako co komu darujes? tiez moc nemam rad, ale inak su Vianoce velmi pekny sviatok Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
Ryba

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 20:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Knight Napísal:
Tie otazky ako co komu darujes? tiez moc nemam rad, ale inak su Vianoce velmi pekny sviatok Smile

Vidíš, Knight sa medzi nás nehodí, ten má určite priateľku a nemá depky ako my. Smile Až ma z toho pocitu hreje pri riťke.
Návrat hore
Nightstalker

Založený: 19.Sep 2005 15:03

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja tiez nemam moc rad ked su zacpy strasna kosa a tak Banghead ale inac sry ze to pisem do tejto temy ale vsetko ostatne mi ani nevadi.Vianocne reklamy mam rad pesnicky,koledy tie darceky a ked su vsetci spolu.Vecsinou sa vtedy ludia ani nehadaju co byva malo krat v roku a co velmi cenim.Ze darceky nemam ma az tak netrapi staci aj malickost aj ta vie potesit. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (63 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 20:44    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapci nedepkarte. budte radi, bude horsie. A navyse, ja sa celkom tesim na to, ako sa priatelka bude tvarit po darcekoch:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Knight

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba, babu este nemam Smile ale hladam Smile, ak ta hreje ritka, tak uz asi dlh sedis za pociacom, aj mne sa to stava (byva dokonca az mokra.. vazne) Very Happy

Flinkman vraj nikde ziadny blbny sneh? To znie dost rozmaznane.. ty nevies ze aj zle veci maju svoj dovod? Asi nic v celom svete nie je nahoda. Skus v tom najst nieco dobre: Zase ako aj minuly rok nas stat mozno usetri na odhrnani snehu a budu ich moct pouzit na ine ucely? Menej urazov kvoli snehu? Smile Wink

Selar, ak sa tesis ako sa po darcekoch tvarit tvoja priatelka, vsak je to nejake eroticke pradirelko..? Laughing Laughing

Huraa viac ludi hlasovalo ze ma rado Vianoce Razz

Naposledy upravil Knight dňa 19.Dec 2007 20:58, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
Ryba

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 20:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
chlapci nedepkarte. budte radi, bude horsie. A navyse, ja sa celkom tesim na to, ako sa priatelka bude tvarit po darcekoch:)

Vidíš, ja som si kúpiť sebe, dá mi ich mama a budem sa tešiť jak malé decko. Knihy, vaaau...a dva šále rovnakého vzoru, ale iné farby, juchuuu... toľko málo mi stačí. Jo a ešte som sebe kúpil PCD upírov, jeden z mnohých. Very Happy
Návrat hore
Knight

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 21:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba, pridal si mi upraveny prispevok Bite Very Happy

To uz ani nemozem upravit za asi 5 sekund prispevok? Smile
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 21:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Dost rozmaznane? Odhranie snehu a lyzovanie su jedine aktivity ktore pocas Vianoc drzia moju hlavu po kope, zvysok casu ma ide ebnut o zem...

A nemyslim si ze sa nieco usetri, len viac prachov pojde niekomu do vrecka, aj tak zimne udrzby ciest zvacsa nestoja za nic..

Naposledy upravil Flinkman dňa 19.Dec 2007 21:03, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Ryba

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 21:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Knight Napísal:
Ryba, pridal si mi upraveny prispevok Bite Very Happy

To uz ani nemozem upravit za asi 5 sekund prispevok? Smile

Mne to robia FURT !
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 21:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:
Selar Napísal:

Vidíš, ja som si kúpiť sebe, dá mi ich mama a budem sa tešiť jak malé decko. Knihy, vaaau...a dva šále rovnakého vzoru, ale iné farby, juchuuu... toľko málo mi stačí. Jo a ešte som sebe kúpil PCD upírov, jeden z mnohých. Very Happy

no ja dostanem tiez knizky a uz sa na ne velmi tesim, lebo je to vynimka ale este som ich necital:) A navyse som este aj tatikovi kupil dobre knihy, takze tie si s oneskorenim ale predsa precitam:) A inak netusim co dostanem:)

To knight: to si nahodou vybrala sama a vie co dostane(uz sa tesi), ale dostane aj cosi ine, co sem davat nebudem lebo by to nebolo prekvapenie(snad dobre), ale nie je erotickeho charakteru:) podobne veci a vlastnu iniciativu mam zakazanu preventivne:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Ryba

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 21:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Všetko má svoj čas. Aj tá frajerka Knight. Zatiaľ sa nauč, čo sa s ňou dá robiť. Wink
Prípadne jej kúp darčeky pár rokov dopredu, len POZOR, nie potraviny.
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 21:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:
Všetko má svoj čas. Aj tá frajerka Knight. Zatiaľ sa nauč, čo sa s ňou dá robiť. Wink
Prípadne jej kúp darčeky pár rokov dopredu, len POZOR, nie potraviny.

a žiadne knihy po rusky Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 22:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Premazane Cool , neni tema ktoru by ste nezvrhli proti Knightovi...
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 19.Dec 2007 22:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:

Si zly...a to nebolo proti nemu, len sme sa mu snazili poradit Laughing
Návrat hore
Zeke

Založený: 07.Júl 2004 22:11

PríspevokZaslal: 20.Dec 2007 00:19    Predmet: Odpovedať s citátom

je zaujimave , ze Vianoce su definovane tym, ze KAZDY musi mat pokoj, klud, kazdy sa musi stretnut so svojou rodinou pod stromcekom, kazdy sa MUSI ponahlat jak debil, aby vsetko stihol, a jedine co tieto "sviatky" (kedze som ateista, asi by som nemal "slavit" narodenie Krista ) prinasaju len stres ( ktori si ludia len sami robia) zbytocne hadky o <>viny....

dalej, je dost na chuja, ze napr ja ked robim ako straznik, tak som dostal sluzby na 25 a 26, co tiez NEZAPADA do vseobecnej koncepcie vianoc.

ide mi o to, ze media vsetky mozne a nemozne, obchdone domy a predajcovia 2 az 3 mesiace dopredu nam kazdu minutu odkazuju ze sa blizia sviatky pohody radosti a "picovin"

dalej, vysokoskolaci mozu ist do prdele, pretoze pred sviatkami uz maju prve skusky, a hned po sylvestri ich cakaju dalsie

A preco by sa rodiny nemohli stretnut inkokedy? ked su cesty prazdnejsie a pod. PRECO SA MUSIME stretnut ZROVNA 24.12 az 26.12 ked by som radsej siel na lyzovacku (ak je sneh) a nie "kysol" s rodinou doma , ta nie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
Knight

PríspevokZaslal: 20.Dec 2007 04:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:

No Loooool, aspon ze to sem napisal, to ma ohovarate uz aj ked tu nie som? Very Happy Skoda ze som si to nestihol asi neprecitat..

Flinky asi to nie je rozmaznane, ale aspon vcera mi to tak znelo, chapes: Mamii kde je ten blbny sneeeh? Ale chapem ze ti chybaju zimne sporty.. Vlastne aj mne Smile Ale odhrnanie snehu? Ok, priznavam sa ze aj ja ho mam rad Smile

Selar: A ake knizky kupjete? Mohlo by byt zaujimave darovat nejake knizky, ale moc sa v nich nevyznam ake.. Dufam ze si pochopil ze to s tym pradielkom bol vtip:)

Zeke, ale to zalezi ako si tie Vianoce spravis, nemusis sa blaznit za darcekmi, a potom nadavat na zhon, vsak su Ludia ako Shane Smile Ako ho poznam on nebeha ako sialeny po obchodoch a hlada darceky ktore by sa presne hodili, on si to premysli a v KLUDE ich potom nakupi, bez zhonu a nerobi si kvoli nim take strasne stresy, predsa len zalezi aj na tebe ake Vianoce si spravis. Preco zrovna 24.12? Chces narusit niekolko tisicrocnu tradiciu?Smile

P.S.: Precitajte si cas kedy som to pisal, dufam ze mi tento prispevok pocas upravovania nepokazite s bolo upravene, ked uz pisem o tomto case Cool
Návrat hore
snegg

Založený: 15.Aug 2005 13:18

PríspevokZaslal: 20.Dec 2007 09:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Televizor nepozeram, email nezverejnujem, tazek spamu tiez nieto, tak mne tie vianoce pripadaju ako normalne pekne obdobie, je mi dost jedno, co, kto, komu, ake drahe darceky atd., ale aspon mozem po dlhsej dobe dojst domov, vypocut si rozhovor viacerych ludi naraz cely po slovensky a po 3 mesiacoch vkuse sa vykaslat na sk****** programovanie Wink .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (101 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 20.Dec 2007 14:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Knight Napísal:
Zeke, ale to zalezi ako si tie Vianoce spravis, nemusis sa blaznit za darcekmi, a potom nadavat na zhon, vsak su Ludia ako Shane Ako ho poznam on nebeha ako sialeny po obchodoch a hlada darceky ktore by sa presne hodili, on si to premysli a v KLUDE ich potom nakupi

-presne tak, staci si to nechat na 23.12
-nie nemas pravdu. Je pravda ze si premyslim co by kto chcel ale zvacsa to robim tak ze idem do obchodu doobeda a vyberem nieco pekne co ma napadne priamo tam. Keby som mal tak mysliet ako ty vravis tak by to dopadlo (viz Junky) ako Tavi-Mesa
Návrat hore
rit7

Založený: 05.Dec 2006 10:47

PríspevokZaslal: 21.Dec 2007 15:48    Predmet: Re: Po... Vianoce Odpovedať s citátom

ja neviem ako vy ale mne chyba vianocna atmosfera, preto to tu ani necitam a keby som nevedel ze je december a ze je zima ani by som nevedel ze budu o chvilu vianoce
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet) MSN Messenger
rit7

Založený: 05.Dec 2006 10:47

PríspevokZaslal: 21.Dec 2007 15:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
Knight Napísal:
Zeke,n nebeha ako sialeny po obchodoch [/b]a hlada darceky ktore by sa presne hodili, on si to premysli a v KLUDE ich potom nakupi

-presne tak, staci si to nechat na 23.12
-nie nemas pravdu. Je pravda ze si premyslim cavis tak by to dopadlo (viz Junky) ako Tavi-Mesa

ja som sa dnes vratil a vsetko som nakupil s kamosom pohoda nakupovanie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet) MSN Messenger
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 24.Dec 2007 00:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak teda stastne a vesele Vianoce a vela prijemnych chvil prezitych v kruhu rodiny a priatelov Vam vsetkym!
Návrat hore
snegg

Založený: 15.Aug 2005 13:18

PríspevokZaslal: 24.Dec 2007 01:12    Predmet: Odpovedať s citátom

pripajam sa.... stastne a vesele(a pre pesimistov ako zeke kludne aj nestastne a smutne... proste take ake len chcete) Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (101 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: