Computer troubleshooting
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Vaso
Planeswalker

Založený: 05.Jún 2004 08:01

PríspevokZaslal: 21.Sep 2007 11:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:
Knight Napísal:
Za chvilu asi idem preinstalovavat windows, tak mi drzte palce prosim Very Happy

P.S.: Prvy krat Wink

Nerad ti to hovorim ale (jaj, toto si vychutnavam) I told you so!!! Cool

hehe, ja mam vistu uz vyse pol roka a este som nemusel reinstalovat a zatial funguje v poriadku. Predtym som mal 1.5roka xpcka a tiez bez reinstalacie, akurat som potom upgradol notebook... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (57 kariet)
Knight

Založený: 06.Sep 2005 20:57

PríspevokZaslal: 21.Sep 2007 13:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:
Knight Napísal:
Za chvilu asi idem preinstalovavat windows, tak mi drzte palce prosim Very Happy

A preco to asi robim? Verim tvojej uprimnej rade ktoru si my dal zo srdca a z hlbky duse aby mi pomohla. A za to ti dakujem Wink

Those who march on the side of truth walk always in righteous light- Bathe in Light Nech ťa sila a svetlo sprevádza, ešte raz ďakujem Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 21.Sep 2007 17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Vaso Napísal:
Flinkman Napísal:
Knight Napísal:

hehe, ja mam vistu uz vyse pol roka a este som nemusel reinstalovat a zatial funguje v poriadku. Predtym som mal 1.5roka xpcka a tiez bez reinstalacie, akurat som potom upgradol notebook... Wink

To by ma teda zaujimalo ako to robis. Mne po roku idu xpcka tak pomaly ze to je na nevydrzanie. Ktoru mas? Ultimate? Home premium? Home basic? Business? Enterpeise? To je ale verzii Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 21.Sep 2007 22:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam XP pro 10 mesiacov bez reinstallu (osobak Laughing ) a teda na pomalost sa nemozem stazovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Vaso
Planeswalker

Založený: 05.Jún 2004 08:01

PríspevokZaslal: 22.Sep 2007 07:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:
To by ma teda zaujimalo ako to robis. Mne po roku idu xpcka tak pomaly ze to je na nevydrzanie. Ktoru mas? Ultimate? Home premium? Home basic? Business? Enterpeise? To je ale verzii Very Happy

Business.

a nie, M$ ma neplati za to aby som to tu napisal... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (57 kariet)
danto

Založený: 02.Sep 2004 21:52

PríspevokZaslal: 22.Sep 2007 10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

blbne mi grafika radeon 9800 Pro zda sa mi ze problem je chladic, najednoduchsia moznost je kupit si novy, je aj nejaka ina??
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 22.Sep 2007 19:47    Predmet: Odpovedať s citátom

danto Napísal:
blbne mi grafika radeon 9800 Pro zda sa mi ze problem je chladic, najednoduchsia moznost je kupit si novy, je aj nejaka ina??

mozest skusit vycistit, toci sa ti ventilator? ak hej tak tam by problem byt nemal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
usiak

Založený: 18.Máj 2005 11:08

PríspevokZaslal: 23.Sep 2007 08:47    Predmet: Re: . Odpovedať s citátom

sa3xx Napísal:
no vcera sme mali na liunxe rovnaky problem s googlom...

no ale co sa stalo mne. reinstaloval som windows (xp, he). v poriadku som nahodil vsetky drivere, len mi nejde zvuk. chyba driver k Multimedia audio controlleru. Soundcard mam onboard a motherboard je Intel 82801EB ICH5 - AC'97 (Audio Controller PCI). Nasiel som uz drivere, setky s rovnakym softom, ale pocas instalacie sa mi vzdy resetne komp (tak v 66%)... stalo sa vam to uz niekedy? resp neviete co s tym? diqi

ak si to este nefixol tak skus : "Driver genius professional edition",bude ho treba stiahnut nie ako trial...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (25 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 23.Sep 2007 10:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne sa naposledy pred mesiacom cca prestal ventilator tocit a lolz to bol obraz a zamrzanie Very Happy . Staci si kupit new component-ventilator. Moj tatik to riesil skor tak ze "kupim novu"
Blbne obraz az tak ze sa neda pomaly hybat, hnusne zelene cary ti behaju po monitore a cakas 10 minut kym dokazes pohnut myskou? to sa mne delo a to by bolo pricinou chyby toho ventilatora
Návrat hore
ZuLi

Založený: 21.Júl 2007 22:08

PríspevokZaslal: 23.Sep 2007 10:41    Predmet: Odpovedať s citátom

ak sa ti pokazi ventilator ze vobec nejde a prehrieva sa PC tak jednoznacne zober vysavac a rozbehaj to Smile ja som mal pokazene a pomohlo mi a funguje mi PC do teraz Wink to robil jeden PROfik s pc Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (152 kariet)
danto

Založený: 02.Sep 2004 21:52

PríspevokZaslal: 27.Sep 2007 00:29    Predmet: Odpovedať s citátom

vysavanie je klasika bohuzial ten ventilator sa uz miestami ani netoci a hnusne vrci cize zostala mi len moznost kupit novy
Návrat hore
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 27.Sep 2007 10:57    Predmet: Odpovedať s citátom

ono niekedy odide aj lozisko do vecnych lovist (v tomto pridate točísť) Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Bartman

Založený: 30.Jún 2006 10:54

PríspevokZaslal: 28.Okt 2007 08:03    Predmet: Odpovedať s citátom

A nevie mi dakto pomôcť? Vždy keď spustim LOTR- BFME (Pan prstenov) napise mi: PROTECTION ERROR- ERROR 103. Ziaden virus nemam Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (186 kariet)
afteregg

Založený: 23.Feb 2006 21:19

PríspevokZaslal: 28.Okt 2007 10:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartman Napísal:
A nevie mi dakto pomôcť? Vždy keď spustim LOTR- BFME (Pan prstenov) napise mi: PROTECTION ERROR- ERROR 103. Ziaden virus nemam Sad

ja by som to preinstaloval... (ale som lama co sa do toho nevyzna)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 28.Okt 2007 10:58    Predmet: Odpovedať s citátom

no najprv by som si kupil original Wink
Ale teraz vazne:skus to u nejakeho kamarata,ak to ude robit aj u neho,tak reklamovat Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Bartman

Založený: 30.Jún 2006 10:54

PríspevokZaslal: 28.Okt 2007 15:06    Predmet: Odpovedať s citátom

No nejde mi ani originalka LOTR BFME 2. A BFME 1 mi pred tym išla.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (186 kariet)
Ryusei

PríspevokZaslal: 28.Okt 2007 16:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Fiha a mne sli Worms 3 a nejde mi demo na Crysis ... Kde len moze byt chyba ...
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 28.Okt 2007 22:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartman Napísal:

toto vyzera na konflikt ochran hier proti kopirovaniu ak je tam star-force tak ta je znama svojou buggovostou a otravovanim slusnych ludi co si kupia original Wink a preto ti poradim naistaluj klasicky hru a chod na stranku www.megagames.com a odtial si v sekci game fixes stiahni cracknute execko pre tuto hru. execko je upravene tak aby nekontrolovo pravost CD/DVD cize potom mozes si pustat hru aj s backup CD/DVD a setris si zivotnost originalu tak GL a HF a hlavne nech to rozbehas Wink

Ryusei Napísal:
Fiha a mne sli Worms 3 a nejde mi demo na Crysis ... Kde len moze byt chyba ...

jednoducha rada ak ti grafika nativne nepodporuje SHADER MODEL 2.0 tj, Geforce rada 6 a radeony X1000 rada tak mas smolu bohuzial, ale na margo tejto hry powiem len jednu vec crytek ma pekne nasral a vobec to tak nevyzera ako prezentoval Wink sice je pravda ze som to este nevidel v directx 10 lebo hlistu si na komp nedam a na notebooku som to este neskusal
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 28.Okt 2007 22:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
jednoducha rada ak ti grafika nativne nepodporuje SHADER MODEL 2.0 tj, Geforce rada 6 a radeony X1000 rada tak mas smolu bohuzial, ale na margo tejto hry powiem len jednu vec crytek ma pekne nasral a vobec to tak nevyzera ako prezentoval sice je pravda ze som to este nevidel v directx 10 lebo hlistu si na komp nedam a na notebooku som to este neskusal

To bolo ironicke...

A este k tomu BFME 2, pokial nemas podporovanu grafiku tak ti to nepojde aj keby ti to normalne slo.
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 28.Okt 2007 23:13    Predmet: Odpovedať s citátom

ale podla typu chybovej hlasky by som typoval ze to je chyba vdaka nejake UBER TURBO NEKOPIROVATELNEJ ochrane ktora aj tak sluzi len na obtazovanie kupujucich Wink

a k tej grafike pokial by nemal nejaku archaicku vec este z cias pred geforce 3 a spred radeonov tak to musi ist Rolling Eyes
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 29.Okt 2007 07:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne to neslo s Ge force4, pokial tam nema podporovanu grafiku tak to proste nepojde.
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 29.Okt 2007 08:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Mne to neslo s Ge force4, pokial tam nema podporovanu grafiku tak to proste nepojde.

ja som bral infromacie z officialnej stranky kde som pozeral minimal requrements na spustenie hry a bola tam uvedena tato karta, v tychto situaciach este vie velmi pomoct preinstallovanie na nove ovladace grafickej karty kvoli zlepseniu vykonu v hrach aj ked sice pochybujem o podpore starsich kariet tak sa mozno nedockas novsich ovladacov ako mas pokial wiem takuto politiku ma ATi ze pokial nemas novsiu grafiku tak chod prec..... ale zas dalsia vec urcite najdes open source ovladacov (nie oficialne ale velakrat lepsie ako od samotneho vyrobcu Razz ) pre svoju graficku kartu
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 29.Okt 2007 17:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to si pozeral asi zle, alebo requirements na jednotku, pretoze na dvojku je GeForce MX 440.
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 29.Okt 2007 17:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Tak to si pozeral asi zle, alebo requirements na jednotku, pretoze na dvojku je GeForce MX 440.

http://www.ea.com/official/lordoftherings/bfme2/us/features.jsp

nerad tvrdim nieco co sa neda dokazat tak tu to mate Wink
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 29.Okt 2007 17:44    Predmet: Odpovedať s citátom

We will only officially support cards with ATI and Nvidia chipsets, and the Intel GMA 900 and GMA 950 products. We are not officially supporting the GeForce 4 MX series.
Rolling Eyes
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: