Peniaza na nete,zadarmo!!!
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
rasty

Založený: 16.Nov 2006 18:04

PríspevokZaslal: 16.Máj 2007 10:13    Predmet: Odpovedať s citátom

janco Napísal:

jooooj kolke kapacity sa tu stretli Rolling Eyes myslel som to tak ze ludia musia robit daco aby tento babylonsky system fungoval. ti ludia to robia preto lebo to je potrebne! to mala byt odpoved na otazku preco ludia chodia do roboty. chodia lebo musime daco zrat, musime si postavit dom, musia nam tam natiahnut elektriku, plyn, vodu,...kazdy tu ma daku ulohu, sme ako mravce kde kazdy robi nieco pre fungovanie systemu (tak by to malo byt, ale v dnesnej dobe egoizmu a materializmu...)PRETO LUDIA CHODIA DO ROBOTY, lebo sluzia tomu aby fungoval system a za to maju prachy!
preto uz na strednej skole sa musis rozhodnut akym pojdes smerom co chces robit ---aku funkciu v tomto systeme budese plnit---
keby kazdy zarabal na tych strankach tak by sme pokapali od hladu lebo by nemal kto ten chlieb upiect, tak som to myslel. jasne ze to nerobia zadarmo to som ani nepovedal Exclamation

amen
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Kamahl

Založený: 02.Máj 2005 13:39

PríspevokZaslal: 16.Máj 2007 19:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Rofl az ti neco dojde povec Smile
btw google adsens ti zarobi akurat na hosting, peniaze sa daju zarobit akurat poriadnou pracou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (228 kariet)
Sanicek

Založený: 19.Nov 2004 18:52

PríspevokZaslal: 17.Máj 2007 00:36    Predmet: Odpovedať s citátom

TINSTAAFD

There is no such thing as a free dinner.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Knight

Založený: 06.Sep 2005 20:57

PríspevokZaslal: 17.Máj 2007 12:55    Predmet: Re: Peniaza na nete,zadarmo!!! Odpovedať s citátom

usiak Napísal:
Nedavno som nasiel taku vec ktoru uz mozno niektory poznate. Funguje to tak ze sa zaregistrujete v reklamnych spolocnostiach(nic tazke) a oni vam budu posielat emaily s reklamami,ktore je nutne potvrdit kliknutim na link(doporucam vytvorit novy email napr na post.sk). Dalej sa da po lognuti na stranke klikat na reklamne banery a tak zarabat za kazde kliknutie za par sekund. Ja som v tom este novy,ale poznam cloveka co takto zaraba niekolko tisic mesacne. Ja som regnuty v niekolkych firmach,ale najlepsie su 2-su polske a vyplacaju zarobene peniaze aj na slovensko cez e-gold,co je elektronicka banka. Ja takto klikam a dostavam maily asi 4 dni,pricom na len 1 stranke som zarobil uz 50 zlotych=okolo 450sk,co je dsot slusne za 4 dni.
Takze za mesiac len u 1 spolocnosti mozte takto zarobit aj daku tu tisicku aj viac..nemam to odskusane,neviem ci je to pravidelne. A peniaze fakt ze zadarmo su super.
Sem dam linky 2 najlepsich firiem,ktore vyplacaju svojich ludi.
www.bitmails.info
www.swiat-reklam.net
tam niekde si najdite po polski registracija a dajte tam mail. Na mail vam pride taky link tam sa regnete. Za odmenu pre mna tam v registracii prosim do kolonky "Polecający" alebo tak dako...tam napiste usiak11 to som ja. Vy ukrateny nebudete len ja dostanem daku tu bonusovu korunku. Ak daco potrebujete tak napiste kludne sem,alebo aj na icq

Posialju len prevodom, alebo sa da aj poukazkou? Wink

Dal by si sem dalsie dobre firmy? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
Vaso
Planeswalker

Založený: 05.Jún 2004 08:01

PríspevokZaslal: 17.Máj 2007 13:18    Predmet: Re: Peniaza na nete,zadarmo!!! Odpovedať s citátom

Knight Napísal:

Keby som ti zohnal reklamnu agenturu ktora ti bude platit za to ze ti reklamami pomaluje tvoju izbu, ides do toho?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (57 kariet)
usiak

Založený: 18.Máj 2005 11:08

PríspevokZaslal: 17.Máj 2007 15:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne...aspon bude pestrejsia...a mozu aj garaz a pivnicu....a skoro som zabudol na spajzu Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (25 kariet)
usiak

Založený: 18.Máj 2005 11:08

PríspevokZaslal: 17.Máj 2007 15:05    Predmet: Re: Peniaza na nete,zadarmo!!! Odpovedať s citátom

Knight Napísal:
usiak Napísal:
Nedavno som nasiel taku vec ktoru uz mozno niektory poznate. Funguje to tak ze sa zaregistrujete v reklamnych spolocnostiach(nic tazke) a oni vam budu posielat emaily s reklamami,ktore je nutne potvrdit kliknutim na link(doporucam vytvorit novy email napr na post.sk). Dalej sa da po lognuti na stranke klikat na reklamne banery a tak zarabat za kazde kliknutie za par sekund. Ja som v tom este novy,ale poznam cloveka co takto zaraba niekolko tisic mesacne. Ja som regnuty v niekolkych firmach,ale najlepsie su 2-su polske a vyplacaju zarobene peniaze aj na slovensko cez e-gold,co je elektronicka banka. Ja takto klikam a dostavam maily asi 4 dni,pricom na len 1 stranke som zarobil uz 50 zlotych=okolo 450sk,co je dsot slusne za 4 dni.
Takze za mesiac len u 1 spolocnosti mozte takto zarobit aj daku tu tisicku aj viac..nemam to odskusane,neviem ci je to pravidelne. A peniaze fakt ze zadarmo su super.
Sem dam linky 2 najlepsich firiem,ktore vyplacaju svojich ludi.
www.bitmails.info
www.swiat-reklam.net
tam niekde si najdite po polski registracija a dajte tam mail. Na mail vam pride taky link tam sa regnete. Za odmenu pre mna tam v registracii prosim do kolonky "Polecający" alebo tak dako...tam napiste usiak11 to som ja. Vy ukrateny nebudete len ja dostanem daku tu bonusovu korunku. Ak daco potrebujete tak napiste kludne sem,alebo aj na icq

poznam,ale tie niesu nic moc
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (25 kariet)
gejzimirko
Plainswalker

Založený: 20.Feb 2005 18:45

PríspevokZaslal: 17.Máj 2007 15:23    Predmet: Re: Peniaza na nete,zadarmo!!! Odpovedať s citátom

Vaso Napísal:
Knight Napísal:

Keby som ti zohnal reklamnu agenturu ktora ti bude platit za to ze ti reklamami pomaluje tvoju izbu, ides do toho?

Pamatam sa dobre ktoze to vymyslel kartu Jedlo, master artyficier?Razz Ju mas v hre alebo co?Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (444 kariet)
Vaso
Planeswalker

Založený: 05.Jún 2004 08:01

PríspevokZaslal: 17.Máj 2007 17:35    Predmet: Re: Peniaza na nete,zadarmo!!! Odpovedať s citátom

gejzimirko Napísal:
Vaso Napísal:
Knight Napísal:

Pamatam sa dobre ktoze to vymyslel kartu Jedlo, master artyficier?Razz Ju mas v hre alebo co?Very Happy

za taketo bezduche posty vyvolavajuce flamewar by si si mal zasluzit warning! Twisted Evil Wink

(asi mi rozum uz odisiel ked som cital tento thread Sad)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (57 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: