Hra Crysis
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 13.Máj 2007 22:25    Predmet: Hra Crysis Odpovedať s citátom

Nova hra od vyrobcov Far Cry.

http://www.youtube.com/watch?v=9nQQM4t7x6Q

http://www.youtube.com/watch?v=VFtATu5gt3k

Ma to vyjst niekdy okolo augusta. Co na to hovorite?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 13.Máj 2007 22:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj, som na to videl zabery, ze porovnavnie realita/hra, no ale to bolo na nerozoznanie. Uz som zvedavy. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 13.Máj 2007 22:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Bdw tu su:

Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 13.Máj 2007 22:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som komp co by to utiahol na plno. Very Happy
Návrat hore
oiep

Založený: 14.Júl 2004 23:33

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 11:27    Predmet: Odpovedať s citátom

na konci ten výbuch bol pekný Shocked
Návrat hore
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 13:42    Predmet: Odpovedať s citátom

vo far cry bola uzasna grafika ale toto je bomba jednoznacne si to musim niekde stiahnut navyse hry kde je plno krvi ma bavia a krv+pekna priroda je hotovy piknik Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Ryusei

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 13:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
navyse hry kde je plno krvi ma bavia

Mali by pre teba spravit Birth Simulator. Very Happy
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 13:53    Predmet: Odpovedať s citátom

raz som kukal jeden serial o anjeloch v domneni ze nejaka pohodovka a v jednom diely bol tolko krvi co v rambovi 1,2,3 naraz Laughing Laughing a inac dufam ze sa mi toho nepolozi masina alebo kupime novu graficku karticku (typu damnacka) alebo aj novy comp Laughing

Naposledy upravil Junky dňa 14.Máj 2007 13:53, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
vanto

Založený: 01.Dec 2006 14:57

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 13:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky Napísal:
jednoznacne si to musim niekde stiahnut

heh, ze niekde stiahnut;, dufam, ze si myslel nejaku policku v obchode s PC hrami Laughing
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

vanto Napísal:
Junky Napísal:
jednoznacne si to musim niekde stiahnut

heh, ze niekde stiahnut;, dufam, ze si myslel nejaku policku v obchode s PC hrami Laughing

jasne a co ine ale nie som si isty ci v tom tvojom dračiku budu daco mat ja si myslim ze platit za hru 2200 sk je zverstvo
Návrat hore
vanto

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky Napísal:
ja si myslim ze platit za hru 2200 sk je zverstvo

omyl, pytat 2200 sk za tu hru je zverstvo, platit tolko je blbost Very Happy
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 18:02    Predmet: Odpovedať s citátom

MImochodom ten vybuch na konci je atomka Very Happy
Návrat hore
Knight

Založený: 06.Sep 2005 20:57

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 18:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked tu kecate o takych skvelych hrach, asi si zase zahram Warcraft I Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
Ryba

Založený: 30.Apr 2005 23:48

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 19:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Uff, toto vymýšľanie moc realistických hier mi už vadí. V prvom rade si človek musí zaobstarať comp IBA kvôli tomu, aby sa to mohol zahrať. Druhá vec je, že z 3D hier mi vždy bolo zle. Už keď som hral starého Wolfensteina alebo Dooma, tak to moc knísalo a pár krát som si dobre musel odskočiť to "stráviť". Potom k tým hrám dorábali tú pravú atmosféru a napätie a to sa im riadne podarilo. Keď sa ešte k tomu knísaniu pridali efekty, kvôli ktorým som sa skoro dosral, tak sa to celkom slušne nakopilo. Vždy vybehol na mňa nejaký vyvrhel a ja som musel z kresla ťahať zistiť, že toto nie je realita a nikto mi neodstrelí hlavu. Všetko to zakončilo hraním Vampire: The Bloodlines, kedy som prechádzal strašideľný dom. Povedal som si koniec 3D, lebo vtedy som myslel, že ma zakopú.
Pokial teda nehrám hru, kde je veľa malinkých zlatučných postáv, čo proti sebe bojujú alebo si robia farmičky, tak sa toho nechytím. Zásadne nie vlastný pohľad a nie bububuu. Takže tieto somariny, že zlepšujú realitu a strašia dosť odsudzujem, ale šak hrajte sa to, ak chcete. A na čo som toto písal ? Neviem. Posúdťe vy, ale je to v pieskovisku, tak nemazať.
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 14.Máj 2007 20:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:
Uff, toto vymýšľanie moc realistických hier mi už vadí. V prvom rade si človek musí zaobstarať comp IBA kvôli tomu, aby sa to mohol zahrať. Druhá vec je, že z 3D hier mi vždy bolo zle. Už keď som hral starého Wolfensteina alebo Dooma, tak to moc knísalo a pár krát som si dobre musel odskočiť to "stráviť". Potom k tým hrám dorábali tú pravú atmosféru a napätie a to sa im riadne podarilo. Keď sa ešte k tomu knísaniu pridali efekty, kvôli ktorým som sa skoro dosral, tak sa to celkom slušne nakopilo. Vždy vybehol na mňa nejaký vyvrhel a ja som musel z kresla ťahať zistiť, že toto nie je realita a nikto mi neodstrelí hlavu. Všetko to zakončilo hraním Vampire: The Bloodlines, kedy som prechádzal strašideľný dom. Povedal som si koniec 3D, lebo vtedy som myslel, že ma zakopú.
Pokial teda nehrám hru, kde je veľa malinkých zlatučných postáv, čo proti sebe bojujú alebo si robia farmičky, tak sa toho nechytím. Zásadne nie vlastný pohľad a nie bububuu. Takže tieto somariny, že zlepšujú realitu a strašia dosť odsudzujem, ale šak hrajte sa to, ak chcete. A na čo som toto písal ? Neviem. Posúdťe vy, ale je to v pieskovisku, tak nemazať.

Uz viem preco su v kazdom windowse miny Wink
Návrat hore
vanto

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 10:08    Predmet: Odpovedať s citátom

heh, pekne napisane, ryba
ja osobne tiez nemam rad hry, ktore vyzeraju prostredim ako nenormalne realisticke, ale pritom ked sledujem chodzu, beh a celkovo pohyb postaviciek, tak mi je z toho nanic, pretoze sa pri chodzi knisu ako nadrbani zombici, ale s nejakym blbym kalachom v ruke naraba lepsie ako elitny ostrelovac so snajpou; to mi uz az tak realisticky nepripada
ale vyskakovanie prisieriek zozadu alebo spoza rohu zboznujem, ked sa zlaknem a tak skocim, ze myskou beham po celom stole, kym sa vatim do normalneho pohladu Laughing
nepotrebujem mat hru s "realistickymi stromami a vlniacou sa travou", naco? ked to chcem vidiet, tak idem navstivit karpaty a polozit zopar kilakov po kopcoch a nemusim si pri tom kazit oci cumenim do kompu

ale aj tak je najlepsou "hrou" na svete v sucasnosti Football Manager 2007 Cool Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore
Wampo
Plainswalker

Založený: 28.Jún 2004 17:38

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 11:08    Predmet: Odpovedať s citátom

vanto Napísal:
heh, pekne napisane, ryba
ale aj tak je najlepsou "hrou" na svete v sucasnosti Football Manager 2007 Cool Rolling Eyes Rolling Eyes

Mozem len suhlasit Smile
Návrat hore
Knight

Založený: 06.Sep 2005 20:57

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 13:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:

S niektoymi z tychto hier s tebou suhlasim, niektore strielacky, som si myslel ze su super ako napr. Counter strike, ale teraz si o nom myslim ze co je na tom take zabavne? Ides a strielas do hracov z ineho tymu, a este je to trochu vylepsene zneskodnenim a kladenim bomby.. Rolling Eyes Aj ked toto je uz o inom, v niecom s tebou suhlasim, napr. hrat taky Stary Dobry Die by the sword, ked si vecer skoro sam doma v izbe s vypnutym svetlom a prechzat ten level kde hra ta strasidelna hudba a ked uz si myslis ze si v tej casti vsetkych vyrubal a zrazu(Moze zacat hrat aj ta hudba..) na teba vyskoci Kobold a ty sa poseries Very Happy

Ryba Napísal:
Pokial teda nehrám hru, kde je veľa malinkých zlatučných postáv, čo proti sebe bojujú alebo si robia farmičky, tak sa toho nechytím

Však hovorím, Warcraft I Very Happy Alebo este Warcraft II alebo Warcraft III Razz

vanto Napísal:

Ty si asi este nehral Warcraft I, ze nie? Popripade Warcraft II alebo Warcraft II Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
vanto

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 13:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Knight Napísal:
..niektore strielacky, som si myslel ze su super ako napr. Counter strike, ale teraz si o nom myslim ze co je na tom take zabavne? Ides a strielas do hracov z ineho tymu, a este je to trochu vylepsene zneskodnenim a kladenim bomby.. Rolling Eyes

prave kanter je genialny Cool

Knight Napísal:
Ty si asi este nehral Warcraft I, ze nie? Popripade Warcraft II alebo Warcraft II Very Happy

hmm, hral som aj jednotku, aj dvojku, hral som aj cuda ako Dune II a stare C&C a dalsie a dalsie v starych casoch (ked ti si este pustal do plienok), ked aj toto mi bolo dobre, ale su to somariny, AI na uplne nulovej urovni, pocitacovy super ma od zaciatku nad tebou prevahu v jednotkach, budovach a zasobach a jeho jedina "schopnost" je naposielat to na teba vsetko naraz, kym sa z toho neposeries (zial vo vacsine RTS to ostalo doteraz)
s Dune II som si urobil taky pokus - editoval som jeden subor, kde boli vsetky start pozicie za jednu z ras a vymenil som si jednoducho poziciu s AI protivnikom, t.z. moje jednotky sa stali jeho a jeho jednotky sa stali mojimi. Takto som pustil new game a rozmrdal som ho za nejaku pol hodku (celu kampan za jednu rasu) a aj to bol vlastne cas, ktory som potreboval, kym som prelozil celu mapu a zlikvidoval som jeho par jednotiek a za cely ten cas neurobil pocitac ani hovno - no a takychto hrach mam odvtedy aj patricnu mienku

takze taku mam aj o tom tvojom warcrafte I ci II ci III

hra proti zivemu oponentovi je o inom, ale kedze ma to nebavilo za single v case, ked net bol na slovensku utopiou, tak uz to nebudem hrat ani teraz

jednoznacne si zahram RPG alebo spominaneho manazera, prinajhorsom nejaku lepsiu tahovu strategiu, alebo pojdem vystrielat nejaku haved (ked som na tom psychicky uz naozaj velmi zle) Rolling Eyes
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 15:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Mna strielacky uz tiez velmi nebavia, aj ked ich dost dobre viem hrat, ale fascinuju ma nove technologie, a ako pocitacova technika a vsetko co sa toho tyka napreduje, moja najhorsia skusenost je asi s hranim HL2 ked som sa plazil nejakym vedlajsim kanalom, zapnute flashlight, vidim lekarnicku na konci kanala, idem s radostou pre, nu kedze zivotov som mal vtedy akurat malo, hral som to tak o 2 rano a zrazu na mna vyskoci spod vody zombik, dojde mi flashlight, vypne sa baterka, strielam vsade na okolo, a celym mozgom mi presiel taky brutalny vyboj ako keby ma potriasla elektrina od toho soku. Bolo to brutalne, Ale najviac ma oslovila seria Splinter Cell, ale strasne mam rad hru Might and Magic VII, a ani dark messiah nebol zly.
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 15:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Z Dark Messiaha ma tak bolela hlava strasne. Mna zacne boliet hlava ked neviem kde mam ist a musim dookola behat.
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 15:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Question Podla mna celou hrou bola len jedna rovna cesta. To skor pri takom splinter Cell by som povedal ze obcas clovek nevie kam ma ist.
Návrat hore
Ryba

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 17:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ak tu už píšete, čo vás baví a nie, tak zase s Vantom nesúhlasím, ja hráva presne tie hry, čo spomínal. Teda real time stratégie a tiež role playing games. Teda hry, pri ktorých som strávil najviac času sú zhruba tieto: Warcraft I, II (trojka ma už nechytila, je to na mňa moc veľký chaos), Diablo I, II (jednotka kvôli atmosfére, dvojka kvôli veciam, ktoré sa prakticky nedajú aj tak všetky nájsť Very Happy), Fallout I, II (kto to pozná, tak vie prečo), samozrejme Command and Conquer (ale najviac z nich Tiberian Sun) a potom sú to rôzne tycoony (Transport Tycoon, Roller Coaster Tycoon, Zoo Tycoon) a aby som nezabudol na Knights and Merchants (ten chlapík, čo šlape to víno skrátka stojí za to) a tiež Settlers I, II a nakoniec bonbónik jedna adventura, ktoré som nikdy nevedel hrať, preto som sa iba pozeral, ako ich niekto hrá, ale na túto sme s bratom zobrali návod a prešli kvôli deju a to bola: Teen Agent (český preklad Agent Mlíčňák). Ako vidíte nič, kde sa príliž masakruje a keď áno, tak sa to dá prežiť a určite ani v jednej hier, čo som spomínal sa človek ani raz nenaplaší.
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 23:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked uz frflete na vymyslanie novych velmi realistickych hier tak by ste sa mali pozriet aj na pozitivne stranky, nebyt realistyckych hier, nebolo by na trhu nic, co by nutilo vyrobcov vyvyjat novy hardware lebo keby si si kupil comp, vydrzal by ti do smrti kedze by si nemal najmensi dovod upgradeovat ho, tym padom by nevznikali ani nove realisticke simulatory lietadiel, ktore pomahaju ucit sa novym pilotom tak tiez by nevznikal software ktory by zacinajucim chirurgom dovoloval vyskusat si veci na nezivych pacientoch atd.... vyhod je spusta.
Návrat hore
Ryba

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 23:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Trošku si pozdabudol na filmy. Very Happy Tie sa tiež robia počítačom a od hier to má ďaleko. Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: