Peniaza na nete,zadarmo!!!
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
usiak

Založený: 18.Máj 2005 11:08

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 17:30    Predmet: Peniaza na nete,zadarmo!!! Odpovedať s citátom

Nedavno som nasiel taku vec ktoru uz mozno niektory poznate. Funguje to tak ze sa zaregistrujete v reklamnych spolocnostiach(nic tazke) a oni vam budu posielat emaily s reklamami,ktore je nutne potvrdit kliknutim na link(doporucam vytvorit novy email napr na post.sk). Dalej sa da po lognuti na stranke klikat na reklamne banery a tak zarabat za kazde kliknutie za par sekund. Ja som v tom este novy,ale poznam cloveka co takto zaraba niekolko tisic mesacne. Ja som regnuty v niekolkych firmach,ale najlepsie su 2-su polske a vyplacaju zarobene peniaze aj na slovensko cez e-gold,co je elektronicka banka. Ja takto klikam a dostavam maily asi 4 dni,pricom na len 1 stranke som zarobil uz 50 zlotych=okolo 450sk,co je dsot slusne za 4 dni.
Takze za mesiac len u 1 spolocnosti mozte takto zarobit aj daku tu tisicku aj viac..nemam to odskusane,neviem ci je to pravidelne. A peniaze fakt ze zadarmo su super.
Sem dam linky 2 najlepsich firiem,ktore vyplacaju svojich ludi.
www.bitmails.info
www.swiat-reklam.net
tam niekde si najdite po polski registracija a dajte tam mail. Na mail vam pride taky link tam sa regnete. Za odmenu pre mna tam v registracii prosim do kolonky "Polecający" alebo tak dako...tam napiste usiak11 to som ja. Vy ukrateny nebudete len ja dostanem daku tu bonusovu korunku. Ak daco potrebujete tak napiste kludne sem,alebo aj na icq
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (25 kariet)
Ondriq
Wizard

Založený: 22.Júl 2004 15:53

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 18:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Radsej sa naucte programovat, spravte si stranku o niecom zaujimavom, umiestnite tam google adsense, a zarabajte bez nutnosti klikat na kraviny Smile Pretoze namiesto zabijania casu klikanim na veci ktore nemaju zmysel sa naucite nieco co je dobre platene ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
usiak

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 19:03    Predmet: Odpovedať s citátom

no to hej,ale musis spravit stranku,na ktoru lidia budu aj chodit Very Happy,inac ja mam stranku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (25 kariet)
Vaso
Planeswalker

Založený: 05.Jún 2004 08:01

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 19:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ondriq Napísal:
Radsej sa naucte programovat, spravte si stranku o niecom zaujimavom, umiestnite tam google adsense, a zarabajte bez nutnosti klikat na kraviny Smile Pretoze namiesto zabijania casu klikanim na veci ktore nemaju zmysel sa naucite nieco co je dobre platene ...

preco by si mal spravit stranku o niecom zaujimavom? Staci ked tam predsa napraskas 5xgoogle sracky, nazenies trochu trafficu a mas o peniaze postarane Very Happy Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (57 kariet)
Vaso
Planeswalker

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 19:25    Predmet: Re: Peniaza na nete,zadarmo!!! Odpovedať s citátom

usiak Napísal:
Nedavno som nasiel taku vec ktoru uz mozno niektory poznate. Funguje to tak ze sa zaregistrujete v reklamnych spolocnostiach(nic tazke) a oni vam budu posielat emaily s reklamami,ktore je nutne potvrdit kliknutim na link(doporucam vytvorit novy email napr na post.sk). Dalej sa da po lognuti na stranke klikat na reklamne banery a tak zarabat za kazde kliknutie za par sekund. Ja som v tom este novy,ale poznam cloveka co takto zaraba niekolko tisic mesacne. Ja som regnuty v niekolkych firmach,ale najlepsie su 2-su polske a vyplacaju zarobene peniaze aj na slovensko cez e-gold,co je elektronicka banka. Ja takto klikam a dostavam maily asi 4 dni,pricom na len 1 stranke som zarobil uz 50 zlotych=okolo 450sk,co je dsot slusne za 4 dni.
Takze za mesiac len u 1 spolocnosti mozte takto zarobit aj daku tu tisicku aj viac..nemam to odskusane,neviem ci je to pravidelne. A peniaze fakt ze zadarmo su super.
Sem dam linky 2 najlepsich firiem,ktore vyplacaju svojich ludi.
www.bitmails.info
www.swiat-reklam.net
tam niekde si najdite po polski registracija a dajte tam mail. Na mail vam pride taky link tam sa regnete. Za odmenu pre mna tam v registracii prosim do kolonky "Polecający" alebo tak dako...tam napiste usiak11 to som ja. Vy ukrateny nebudete len ja dostanem daku tu bonusovu korunku. Ak daco potrebujete tak napiste kludne sem,alebo aj na icq

btw, preco si myslis ze niekto by ti nieco chcel dat zadarmo?

Vo vacsine pripadoch je to podvod na tych co si tu reklamu platia, neviem ci by som ako inzerent chcel platit za reklamu na napriklad na usiakovej, kumanovej ci ryusejovej osobnej stranke Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (57 kariet)
usiak

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 19:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Nic nieje v zivote zadarmo. Tym ze si pozeras stranky tak oni na tom zarabaju a klikas na tie banery,tak oni zase zarabaju a tebe davaju omrviny za to ze im tam chodis
EDIT: ten nadpis je za to taky,aby som ludi oboznamil o tom ze je to v podstate za nic...avsak za darmo nie..to je pravda
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 19:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak si nakoniec nieco aj objednas za ten kredit ktory tam ziskavas, a nieco ti aj pride tak napis, dovtedy nemam dovod verit tomu. Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
usiak

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 19:44    Predmet: Odpovedať s citátom

nemusis si nic objednat,oni ti poslu cash
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 19:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Tak sem potom nalep scan, ci uvidime aj vodoznak...
Návrat hore
usiak

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 19:48    Predmet: Odpovedať s citátom

tie peniaze ti poslu cez ucet,cez egold a flinkman uz si nerob srandu,mam kamaratu ktory uz par mesiacow takto zaraba
Návrat hore
Vaso
Planeswalker

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 20:21    Predmet: Odpovedať s citátom

usiak Napísal:
Nic nieje v zivote zadarmo. Tym ze si pozeras stranky tak oni na tom zarabaju a klikas na tie banery,tak oni zase zarabaju a tebe davaju omrviny za to ze im tam chodis
EDIT: ten nadpis je za to taky,aby som ludi oboznamil o tom ze je to v podstate za nic...avsak za darmo nie..to je pravda

jup. a ako presne na tom oni ziskavaju peniaze?
Návrat hore
Vaso
Planeswalker

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 20:24    Predmet: Odpovedať s citátom

spominam si este davno ked som bol na vyske, bol popularny taky reklamny program, ktory mal clovek spusteny a stahovalo mu to reklamy. Bol sice cez polovicku obrazovky, ale hlavne ze na tom clovek mohol zarobit dolare. Zistovalo si to vtedy myslim aj aktivitu mysky, aby clovek nezarabal tym ze zapne na noc pocitac... Smile No a samozrejme hned na to sa zacali objavovat programiky na fake-ovanie mysky. Dalej som ten suboj nesledoval, ale neprekvapuje ma ze sa podobne projekty vracaju, aj pyramid sa nikdy nezbavime (vid autoreklama), proste nic ludia nechcu viac ako prachy zadarmo, aj keby si mali kvoli tomu nechat prevrtat obe kolena...
Návrat hore
usiak

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Vaso Napísal:
usiak Napísal:

napr tak ze ta posielaju na stranky ktore si to zaplatia-elektro,supermarkety atd
Návrat hore
Vaso
Planeswalker

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 20:45    Predmet: Odpovedať s citátom

usiak Napísal:
Vaso Napísal:
usiak Napísal:

napr tak ze ta posielaju na stranky ktore si to zaplatia-elektro,supermarkety atd

aha, tak to mi nedoslo. kolko si toho uz takto cez internet nakupil?
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 21:09    Predmet: Odpovedať s citátom

usiak Napísal:
tie peniaze ti poslu cez ucet,cez egold a flinkman uz si nerob srandu,mam kamaratu ktory uz par mesiacow takto zaraba

Unika mi teda zmysel, preco tolko ludi rano stava a preco chodia do prace, ked takto sa da zarabat pohodlnejsie, z domu a aj viac. Shocked
Návrat hore
janco

Založený: 30.Okt 2006 16:22

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 21:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:
usiak Napísal:

Unika mi teda zmysel, preco tolko ludi rano stava a preco chodia do prace, ked takto sa da zarabat pohodlnejsie, z domu a aj viac. Shocked

no chodia asi preto lebo niekto musi vypestovat obilie, niekto ho musi aj zomliet, niekto musi upiect chlieb a niekto ho musi predat, lebo nie je vsetko o prachoch...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (357 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 21:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
no chodia asi preto lebo niekto musi vypestovat obilie, niekto ho musi aj zomliet, niekto musi upiect chlieb a niekto ho musi predat, lebo nie je vsetko o prachoch...

Tento post ma skoro zabil. Very Happy Laughing Lebo ti ludia co ten chlieb pecu, tak myslia na ostatnych aby mali co papat, oni by to aj zadarmo robili. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 22:10    Predmet: Odpovedať s citátom

To jo, z neho by bol dobry zamestanec, zamestanec ktory pracuje zadarmo, a pre dobry pocit, ak si raz zalozim firmu, budem snim pocitat ako s prvym. Wink A vynara sa teda dalsia otazka, naco chodit do prace ked to neni o prachoch, preco teda Question
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 22:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Flinkman Napísal:
To jo, z neho by bol dobry zamestanec, zamestanec ktory pracuje zadarmo, a pre dobry pocit, ak si raz zalozim firmu, budem snim pocitat ako s prvym. Wink A vynara sa teda dalsia otazka, naco chodit do prace ked to neni o prachoch, preco teda Question

Presne tak, naco. Budeme pracovat pre radost a z obchodu si vzdy vezmeme len to co potrebujeme. A budeme oslavovat 1. Maj ako sviatok prace. Very Happy
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 22:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Flinkman Napísal:

Presne tak, naco. Budeme pracovat pre radost a z obchodu si vzdy vezmeme len to co potrebujeme. A budeme oslavovat 1. Maj ako sviatok prace. Very Happy

To mi nieco pripomina, nieco co tu bolo, a nefungovalo to... Very Happy
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 22:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
To mi nieco pripomina, nieco co tu bolo, a nefungovalo to...

Kurnik... skoda... a taky pekny napad. Very Happy
Návrat hore
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Citácia:
To mi nieco pripomina, nieco co tu bolo, a nefungovalo to...

Kurnik... skoda... a taky pekny napad. Very Happy

V minulosti ta niekto predbehol s tym napadom, treba ho za to zabit Very Happy
Návrat hore
vanto

Založený: 01.Dec 2006 14:57

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
A budeme oslavovat 1. Maj ako sviatok prace. Very Happy

tak toto sa nam znova vratilo a niekolko ludi na cele so sudruhom Robertkom alias Fickom sa prednedavnom cudovalo do kamery, ze preco by sa sviatok prace 1.maja nemal oslavovat Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Návrat hore
Overseer

Založený: 05.Okt 2004 23:00

PríspevokZaslal: 15.Máj 2007 23:12    Predmet: Odpovedať s citátom

minimalne preto sa ma oslavovat , ze dostaneme jeden den volna, a inac o minulych casoch vieme velke kulove , a ci fungovalo alebo nie , to uz vobec nevieme, len ze uz nieje.

Co sa tyka rozdavania chleba zadarmo a robota z radosti, o tom tiez viete prd, takisto aj ja ale komunizmus sa nam este vrati v novom sate a pod inym nazvom na to dam krk.Samozrejme s takouto zaplevelenou spolocnostou co len melie ustami a nepovie nic, odrbava zavadza a zneuziva kde sa da a to vsetko so ziarivym usmevom na tvari a krystalovo cistym svedomim ,nam na ine ako na demokraciu aj to s otaznikom nevida.
treba kus pockat, zmena pride...
Návrat hore
janco

Založený: 30.Okt 2006 16:22

PríspevokZaslal: 16.Máj 2007 09:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Citácia:

Tento post ma skoro zabil. Very Happy Laughing Lebo ti ludia co ten chlieb pecu, tak myslia na ostatnych aby mali co papat, oni by to aj zadarmo robili. Very Happy

jooooj kolke kapacity sa tu stretli Rolling Eyes myslel som to tak ze ludia musia robit daco aby tento babylonsky system fungoval. ti ludia to robia preto lebo to je potrebne! to mala byt odpoved na otazku preco ludia chodia do roboty. chodia lebo musime daco zrat, musime si postavit dom, musia nam tam natiahnut elektriku, plyn, vodu,...kazdy tu ma daku ulohu, sme ako mravce kde kazdy robi nieco pre fungovanie systemu (tak by to malo byt, ale v dnesnej dobe egoizmu a materializmu...)PRETO LUDIA CHODIA DO ROBOTY, lebo sluzia tomu aby fungoval system a za to maju prachy!
preto uz na strednej skole sa musis rozhodnut akym pojdes smerom co chces robit ---aku funkciu v tomto systeme budese plnit---
keby kazdy zarabal na tych strankach tak by sme pokapali od hladu lebo by nemal kto ten chlieb upiect, tak som to myslel. jasne ze to nerobia zadarmo to som ani nepovedal Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (357 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: