Struny na Gitaru
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BlackAngel13

Založený: 13.Máj 2006 19:23

PríspevokZaslal: 23.Apr 2007 15:49    Predmet: Struny na Gitaru Odpovedať s citátom

nemohol by my niekto poradit ake struny (kovove nie nylonove) si mam kupit na akusticku gitaru hodit nejaky link, alebo z muzikera daco. Ale za dobru cenu. Moc sa v tom nevyznam. Dik
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (74 kariet)
Kubo

Založený: 23.Dec 2004 10:06

PríspevokZaslal: 23.Apr 2007 20:31    Predmet: Re: Struny na Gitaru Odpovedať s citátom

BlackAngel13 Napísal:
nemohol by my niekto poradit ake struny (kovove nie nylonove) si mam kupit na akusticku gitaru hodit nejaky link, alebo z muzikera daco. Ale za dobru cenu. Moc sa v tom nevyznam. Dik

aku mas gitaru? aky styl hudby chces hrat a aky mas rozpocet?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (116 kariet)
muti

Založený: 15.Jún 2005 09:41

PríspevokZaslal: 23.Apr 2007 22:20    Predmet: Odpovedať s citátom

uz som sa zlakol ze to Vaso... Laughing

nemohol by my niekto poradit ake struny (kovove nie nylonove) si mam kupit na škrtenie hodit nejaky link, alebo z arzenalu daco. staci na jedno pouzitie...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (479 kariet)
BlackAngel13

PríspevokZaslal: 24.Apr 2007 15:23    Predmet: Odpovedať s citátom

styl hudby.... no ja teray hram take veci(vlastne snazim sa hrat) ako cant stop od rhcp alebo wake me up when september ends od green day a rozpocet..... mam penaye ale viac ako 400sk do toho nexcem investovat
Návrat hore
Kubo

PríspevokZaslal: 24.Apr 2007 15:52    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackAngel13 Napísal:
styl hudby.... no ja teray hram take veci(vlastne snazim sa hrat) ako cant stop od rhcp alebo wake me up when september ends od green day a rozpocet..... mam penaye ale viac ako 400sk do toho nexcem investovat

tiez som sa zlakol ze Vaso sa dal na hudobnu drahu, prosimta zmen si avatar lebo takto sa pleties s adminom fora Wink

a aku mas gitaru, lebo na klasicku spanielku sa kovove nedavaju, len nylony a ak mas nejake jumbo, tak si kup napr d´adaria hrubky povedzme 9 to by malo byt idealne Wink
Návrat hore
BlackAngel13

PríspevokZaslal: 24.Apr 2007 16:07    Predmet: Odpovedať s citátom

gitaru mam klasicku spanielku no nevim ci sa na nu nedavaju kovove ale kamos to ma a dobre to znie a aj sa na tom dobre hra Very Happy
Návrat hore
garder

Založený: 18.Okt 2005 14:41

PríspevokZaslal: 24.Apr 2007 16:55    Predmet: Odpovedať s citátom

kovove struny iba ohynaju gitaru (aspon tu moju 15 rocnu... Cool ), na spanielku si daj nylonove, maju dobry cisty zvuk a nehrdzaveju
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (99 kariet)
BlackAngel13

PríspevokZaslal: 24.Apr 2007 20:05    Predmet: Odpovedať s citátom

jak to mylsis ze ohynaju?! ja teray mam na nej nylonove ale ked hram tak sa mi smikaju a yneju horsie ako kovove (aspon pre mna Very Happy )
Návrat hore
Kubo

PríspevokZaslal: 25.Apr 2007 14:52    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackAngel13 Napísal:
jak to mylsis ze ohynaju?! ja teray mam na nej nylonove ale ked hram tak sa mi smikaju a yneju horsie ako kovove (aspon pre mna Very Happy )

velmi jednoducho, kovove struny su s kovu a teda maju omnoho vacsi tah ako tie nylonove, cize pocase sa ti ohne krk do takeho luku a bude ssa ti na tom naprd hrat a moze to natrvalo znicit gitaru, ale ked chces mat centimetrovy dohmat, rob jak myslis, ale ja by som NIKDY nedal na klasicku spanielku kovove struny
Návrat hore
BlackAngel13

PríspevokZaslal: 25.Apr 2007 17:53    Predmet: Odpovedať s citátom

no dobre tak mi navrhni nejake struny ktore zneju dobre ako kovove a tahaju ako nylonove (take asi nie su Sad )
Návrat hore
Kubo

PríspevokZaslal: 25.Apr 2007 21:15    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackAngel13 Napísal:
no dobre tak mi navrhni nejake struny ktore zneju dobre ako kovove a tahaju ako nylonove (take asi nie su Sad )

nie take vazne nie su, kedze sa jedna o dva uplne rozdielne materiali, tak logicky take byt nemozu, najlepsie asi spravis ak pojdes do nejakych hudobnin, povies ze chces struny, na aku gitaru ich chces a predavac ti urcite ochotne poradi, struny by nemali stat viac ako 250-300sk mozno aj menej, zalezi od znacky, no pokial niesi koncertny gitarista, urcite budu stacit aj lacnejsie;)
Návrat hore
Wilo

Založený: 23.Okt 2005 15:27

PríspevokZaslal: 26.Apr 2007 01:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Jednoznacne si kúp kovové, maju lepsi zvuk, nežmolia sa medzi prstami a nebudes mat potom taky problem si zvykat na elektricku ked na nu raz prejdes. Áno kovové ohýňajú troška viac gitaru, ale dovtedy uz možno budeš mať novú a túto starú buď predáš niekomu kto zacina, alebo ju pasuješ za "opekačkovú" Very Happy .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Kubo

PríspevokZaslal: 26.Apr 2007 15:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Wilo Napísal:
Jednoznacne si kúp kovové, maju lepsi zvuk, nežmolia sa medzi prstami a nebudes mat potom taky problem si zvykat na elektricku ked na nu raz prejdes. Áno kovové ohýňajú troška viac gitaru, ale dovtedy uz možno budeš mať novú a túto starú buď predáš niekomu kto zacina, alebo ju pasuješ za "opekačkovú" Very Happy .

omg, kovove struny su na gitary ktore su na kovove struny, na klasiku sa davaju nylonove, asi je nato aj nejaky dovod nemyslis? ale prosim ked chces znicit jednu gitaru rob co chces, ked chces mat zvuk kovovych kup si jumbo, alebo rovno elektriku...
Návrat hore
BlackAngel13

PríspevokZaslal: 26.Apr 2007 18:18    Predmet: Odpovedať s citátom

sak ja bz som si kupil elektriku ale je to dost drahe. videl som ze v muzikery je nejake kombo elektrika + zosilovac za 5 litrov ale to bude nejaky shit alebo daco....
Návrat hore
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 26.Apr 2007 20:34    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackAngel13 Napísal:
sak ja bz som si kupil elektriku ale je to dost drahe. videl som ze v muzikery je nejake kombo elektrika + zosilovac za 5 litrov ale to bude nejaky shit alebo daco....

Vacsina elektrik pod 10 K (mimo comba ofc) je shit Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
garder

Založený: 18.Okt 2005 14:41

PríspevokZaslal: 26.Apr 2007 21:04    Predmet: Odpovedať s citátom

ale shit noobovi bohate staci... ked budes chciet hravat po koncertoch a robit tvrdu a technicky vyspelu hudbu, ci uz v rocku alebo metal (alebo inde...), tak si potom kupis tu lepsiu, ale nechapem, naco ti bude gitara za 20 000,- ked na nu ani nevies este hrat?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (99 kariet)
Kubo

PríspevokZaslal: 26.Apr 2007 21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

garder Napísal:
ale shit noobovi bohate staci... ked budes chciet hravat po koncertoch a robit tvrdu a technicky vyspelu hudbu, ci uz v rocku alebo metal (alebo inde...), tak si potom kupis tu lepsiu, ale nechapem, naco ti bude gitara za 20 000,- ked na nu ani nevies este hrat?

nestaci, lacne gitary su SHITY su zle spracovane a hracovy viac prekazaju v hrani ako pomahaju a pri gitare to am byt prsne naopak, naco bude niekomu gitara, ktora ta odiera prazcami, ma naprd snimace, neda sa poriadne naladit a budes rad ked sa ti sama nerozpadne? sak gitara ktora stoji tolko ako jeden poriadny snimac logicky nemoze byt kvalitna, moze sa najst jedna vynimka, ale to bude fakt len vynimka
Návrat hore
BlackAngel13

PríspevokZaslal: 26.Apr 2007 21:45    Predmet: Odpovedať s citátom

tak mi skuste povedat nejaky model "vynimky" alebo link
Návrat hore
Kubo

PríspevokZaslal: 27.Apr 2007 12:59    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackAngel13 Napísal:
tak mi skuste povedat nejaky model "vynimky" alebo link

vynimka je myslena vtom zmysle, ze sa moze medzi kopou nastrojou najst nejaky dobre hrajuci, ale to musis len skusat, skusat a skusat
Návrat hore
BlackAngel13

PríspevokZaslal: 27.Apr 2007 13:08    Predmet: Odpovedať s citátom

tak sry lae nexcem zase vyhadzat kopu penazi za gitary ale niektore tie komba za 5K v muzikeru maju dorbe hodnotenie ale neviem ci sa mam podla toho orientovat
Návrat hore
Kubo

PríspevokZaslal: 27.Apr 2007 16:58    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackAngel13 Napísal:
tak sry lae nexcem zase vyhadzat kopu penazi za gitary ale niektore tie komba za 5K v muzikeru maju dorbe hodnotenie ale neviem ci sa mam podla toho orientovat

rozhodne si to najprv vyskusaj ci sa ti to bude pacit, zvuk a vsetko, aby si nebol sklamany, na gitaru by som vzal niekoho skusenejsieho, kedze v tychto cenovych kategoriach sa vazne lisi kus od kusu
Návrat hore
janco

Založený: 30.Okt 2006 16:22

PríspevokZaslal: 27.Apr 2007 18:25    Predmet: Odpovedať s citátom

noooo poznamka z praxe:
my hravame uz roky na spanielach s kovovymi strunami,
chalani hravaju na kovovych take Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil veci a gitary ziju, daju sa naladit, dobre sa na nich hra a nic im nechyba.
myslim si ze pre take bezne hranie /nie koncertove,vyrtuozne,klasicke/ su kovove omnoho lepsie a s lepsim zvukom
este predtym ako ma tu niekto zfukne s tym ze asi to ma daky vyznam tak hovorim z vlastnej praxe a praxe mojich priatelov Wink
skus to aj to a uvidis, dolezite nie je to co ti napisu ale ako sa hra tebe Exclamation Exclamation Exclamation
p.s. jimi hraval opacne, za hlavou, jazykom ci zubami a verim tomu ze mu vraveli ze sa to tak nema...ale pre daco asi tak hral
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (357 kariet)
BlackAngel13

PríspevokZaslal: 27.Apr 2007 20:01    Predmet: Odpovedať s citátom

tak mam si kupit kovove struny na klasiku alebo elektriku (lacnu) som zmateny Exclamation Question
Návrat hore
BlackAngel13

PríspevokZaslal: 27.Apr 2007 20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

kukal som nejake gitarove packy na muzikery a nasiel som toto http://www.muziker.sk/Default.aspx?content=detail&nid=3&nparams=kod_id:106165
gitara sa mi lubi ale ten zosilovac je daky maly
Návrat hore
Kubo

PríspevokZaslal: 28.Apr 2007 10:55    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackAngel13 Napísal:
kukal som nejake gitarove packy na muzikery a nasiel som toto http://www.muziker.sk/Default.aspx?content=detail&nid=3&nparams=kod_id:106165
gitara sa mi lubi ale ten zosilovac je daky maly

nekupuj packy, kup samotnu gitaru a samotne kombo a je na tebe ci chces struny alebo gitaru
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: