world of warcraf
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
spectre

Založený: 02.Feb 2008 11:55

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 15:14    Predmet: Odpovedať s citátom

No to je mi ale novinka... ja som s tym problem nemaval.... iba ak tak pred free character migraciou, to som cakaval v rade po 1000 ludi.... hruza....Teraz to uz je normalne, je tam populacia medium az high ale je to ok myslim si.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet) MSN Messenger
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 16:41    Predmet: Odpovedať s citátom

spectre Napísal:
No to je mi ale novinka... ja som s tym problem nemaval.... iba ak tak pred free character migraciou, to som cakaval v rade po 1000 ludi.... hruza....Teraz to uz je normalne, je tam populacia medium az high ale je to ok myslim si.

populácia medium?a taký nonsens si kedy vymyslel?medium na dtčku nebolo od poslednej free char migrácie....
2Vladimír:takže ty tvrdíš že najviac aktívnych hráčov sú slováci a česi?Prtže už som dosť dlho(okrem guildy narayah) nevidel nikoho kto nebol cz/sk...(no dobre aliancia má dve ruské guildy,ale thats all)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
spectre

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 16:59    Predmet: Odpovedať s citátom

2Kl3p_co. to som videl teraz nedavno a nevidel som to len raz, vidaval som to celkom casto... mzono aj preto, ze to bola doba ked to vela ludom lagovalo a preto asi nehravali
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet) MSN Messenger
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 17:11    Predmet: Odpovedať s citátom

teraz som kontroval realm status a drak'thull je ful uz hoooodne dlho Wink

http://www.wow-europe.com/en/serverstatus/index.html

ja osobne hram na dragonmaw,odisiel som zo shadowmoonu odkial pochadza vacsina obyvatelov drak'thulu. Osobne som spokojny a velmi vela ludi sa ma pytalo preco nehram na DTecku a moja odpoved znela lebo je sk/cz infested server (neberte to ako urazku), mal som postavu na DT vydrzal som tam do 19lvl potom som to zmazal. Je sice krasne ze je tam vela slovakov a cechov, ale mne to tam pripadalo ze vdaka tomu padla uroven toho servera uplne na dno....

tymto nazorom som nechcel nikoho urazit a hlavne aby ste to nebrali ako ze mam nacionalisticke, rasisticke, xenofobne a nedajboze fasisticke kecy. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 17:13    Predmet: Odpovedať s citátom

akože nechápem prečo fakt že sa jedná takmer o čistý cz/sk server zrazil DT až na dno,ale inak ti nič nevytýkam Wink
By si sa divil akí sú tam skilled hráči(black division ftw Very Happy )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
zErghistilla

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 17:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
akože nechápem prečo fakt že sa jedná takmer o čistý cz/sk server zrazil DT až na dno,ale inak ti nič nevytýkam Wink
By si sa divil akí sú tam skilled hráči(black division ftw Very Happy )

nejedna sa o skill jedna sa o pristup mal som tam zalozenu postavu alika huntika nelfika aby som si odpocinul od tazkej driny hordaciny, tak vytvorim si postavu a fachcim hram hned ma zarazila drzost niektorych hracov (neriesim ze pisu na generali v slovencine alebo v cestine (aj ked sa jedna o porusenie pravidiel eng serveru)) nieco sa opytam a oni mi zacnu nadavat do noobov a newiem co (podotykam vtedy som este nikdy za huntra nehral teraz je to moj main) hovorim okay asi boli moje otazky trosku noobish nic hram dalej, potreboval som pomoct s nejakymi elite q poslami mi do ahoj ale najviac ma dorazilo ked som potreboval sa dostat do ironforge aby som sa naucil skill s puskami a prosim lockov ze ci by ma nemohli summon vsetci ma poslali do prdele s tym ze jeho blbe SS su strasne drahe a podobne .....

hral som na 4 roznych serveroch ale to com som zazil na DT ma poznacilo a odvtedy som leavol vsetky CZ a SK guildy a uz som len v medzinarodnych lebo som zistil strasnu vec kde je vela slovakov a cechov tam s nimi prichadza aj .....

kazdy nech si doplni co uzna za vhodne Wink

opat som svojim nazorom nechcel nikoho urazit a verim ze na DT hraju aj slusny ludia a dufam ze ich je vacsina
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 17:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Prečo si hned nepovedal že si si spravil alíka?Prosímťa sa ani nediv,alíci na dt sú strašný dementi(až na niekoľko svetlých výnimiek)
Návrat hore
afteregg

Založený: 23.Feb 2006 21:19

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 18:58    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som cez letne prazdniny tj pred pol rokom hral asi tri mesiace (cca od 20.juna do 20. septembra alebo jak) na drak´thule, teda ten shamik co som o nom pisal tak to tam je moj main a nemal som ziadny problem. okrem barrens generalu kde to bolo hrozne zaspamovane ale na to tam -boli setci zvykli. za alikov to sa necudujem to je pri alikoch bezne Smile). ale cu povedat jednu vec: to zerghistilla-fakt som nepochopil to co si pisal

Citácia:
ja vam tak zavidim servery vam padaju len 3x za den na servery vam hra 1,5K ludi. kam sa hrabem ja ked hram na officu kde nam to vobec nepada a hra tam okolo 15k ludi ja vam vazne strasne moc zavidim ....

Citácia:

Citácia:
Citácia:
co ja hravam padne tak trikrat za den

Ja viem ze to nie je vela, ale ked to cita daky laik.

normalne vam zavidim , ze vam serveri padaju ....

ci to bolo myslene vazne alebo ironicky je jedno ale tak ci tak neviem preco to pises do temy kde niekto kto nechce platit za ofik hlada nejaky server. to mu asi doslo ze to nebude take ako official. napisem mu ponuku poviem mu ze to pada len 3x co je na neoficialy malo. ty potom (dva krat!) napises nieco v tom zmysle ze "ty co nehraju na ofiku su kkti a ja som boss lebo mne to nepada a ak vam to pada 3x za den tak to ste fakt chudaci".

a este nieco:
Citácia:
LeDo Napísal:
hravate niekto wow? ja ani nei ale chcel by som ale len s datadiskom BC (the burning crusade) ak niekto nejky nezabugovany server poznate alebo na nom hrate tak mi pls dajte nan link(moze byt aj rusky alebo akykolvek to je jedno)

ano hravam mozem ti jeden odporucit PvP Dragonmaw offic

toto mi prislo ako podobny pripad lebo keby mohol hrat na ofiku tak by asi nehadzal temu hladam server. myslim ze to ti dojst mohlo.

sry ze som sa tak rozhorcil ale ako taketo provokovanie/ponizovanie/co chcete mi prislo fakt pod tvoju uroven. ak som to pochopil zle tak mi to pls vysvetli a v tom pripade sa ospravedlnujem.
dik (aj napriek ospravedlneniu ktore myslim vazne pretoze fakt neviem ci som to dobre pochopil bude urcite dalsi prispevok tykajuci sa mojho o niecom v zmysle "ten kkt to nepochopil")
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
afteregg

Založený: 23.Feb 2006 21:19

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 19:14    Predmet: Odpovedať s citátom

ten kkt to nepochopil

(sry ja som len chcel mat konecne raz pravdu)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
spectre

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 19:29    Predmet: Odpovedať s citátom

no mylsim, ze si z nich robil viac menej srandu a myslel to ironicky... ale vazne to je tazko posudit, jednoznacne vsak hovorim OT, k teme co sa tu vytvorila pomimo... na dt sa mi hra dobre, som v guilde ludi, co vedia co je to spravanie sa, morakla a podobne veci, hladam pomoc, najdem ju... hladam ju na generale, neni mozne, vzdy sa najde daky magor co mi vynada, uz som videl aj ludi co mi nadavali do debilo slovenskych a neviem co podbne, nevidel som nikoho co by nadaval na cechov, nechcem tym vsak povedat, ze su to debily, ale ze asi nevedia co je to slusne spravanie, taktiez mi to prislo aj tu, on proste nejak dosiel ako si napisal, ako boss a posmieval sa....tak mi to vyslo, iny dojem z toho nemam
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 04.Mar 2008 20:22    Predmet: Odpovedať s citátom

konecne daky flame na moju osobu ......... Wink

Citácia:
LeDo Napísal:
hravate niekto wow? ja ani nei ale chcel by som ale len s datadiskom BC (the burning crusade) ak niekto nejky nezabugovany server poznate alebo na nom hrate tak mi pls dajte nan link(moze byt aj rusky alebo akykolvek to je jedno)

ano hravam mozem ti jeden odporucit PvP Dragonmaw offic

osobne si myslim ze dostal normalnu odpoved na svoju otazku bez urazky nikde nehovoril ze nechce platit proste sa pytal ci pozname wow a ci mu mozeme nejaky server doporucit

afteregg Napísal:

toto mi prislo ako podobny pripad lebo keby mohol hrat na ofiku tak by asi nehadzal temu hladam server. myslim ze to ti dojst mohlo.

...preco nie poznam, velmi ludi co zacinaju s nejakou onlinovkou a pytaju sa aky server im odporucaju ludia kde je vela slovak/cechov a podobne tak stale je vsetko okay....

afteregg Napísal:

... ty co nehraju na ofiku su kkti a ja som boss lebo mne to nepada a ak vam to pada 3x za den tak to ste fakt chudaci...

vsetky moje narazky na neoffic boli myslene absolutne ironicky a ak som niekoho urazil tak sa vsetkym hlboko ospravedlnujem a plne chapem ze som svojim nazor mohol niekoho urazit Wink (a niektori ludia nemaju zmysel pre humor Rolling Eyes )

a zas o5 si ma nepochopil ako v teme sklamanie roka Wink
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 05.Mar 2008 16:24    Predmet: Odpovedať s citátom

2 spectre:Kde na dt si preboha našiel guildu s normálnou morálkou a s ľudmi ktorí sa vedia správať? Very Happy (BlackCurse to rozhodne nebude Very Happy )
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 10.Jún 2008 16:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Nova verzia world of warcraft:

http://www.theonion.com/content/video/warcraft_sequel_lets_gamers_play
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
mvasiel

Založený: 21.Jan 2008 19:22

PríspevokZaslal: 10.Jún 2008 16:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Dosť dobrá hra. Keď ti spadne net a musíš v nej volať spoločnosti. Very Happy A hovoril niečo o ďalšej novinke...Žeby World of World of World of Warcraft? Krkolomné, ale keď to takto pôjde ďalej nedovidím na tú poslednú obrazovku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 10.Jún 2008 21:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Dúfam že si pochopil že toto bol len vtip Smile
Návrat hore
Zeke

Založený: 07.Júl 2004 22:11

PríspevokZaslal: 11.Jún 2008 17:29    Predmet: Odpovedať s citátom

zErghistilla Napísal:
Kl3p_co. Napísal:
akože nechápem prečo fakt že sa jedná takmer o čistý cz/sk server zrazil DT až na dno,ale inak ti nič nevytýkam ;-)
By si sa divil akí sú tam skilled hráči(black division ftw :D )

nejedna sa o skill jedna sa o pristup mal som tam zalozenu postavu alika huntika nelfika aby som si odpocinul od tazkej driny hordaciny, tak vytvorim si postavu a fachcim hram hned ma zarazila drzost niektorych hracov (neriesim ze pisu na generali v slovencine alebo v cestine (aj ked sa jedna o porusenie pravidiel eng serveru)) nieco sa opytam a oni mi zacnu nadavat do noobov a newiem co (podotykam vtedy som este nikdy za huntra nehral teraz je to moj main) hovorim okay asi boli moje otazky trosku noobish nic hram dalej, potreboval som pomoct s nejakymi elite q poslami mi do ahoj ale najviac ma dorazilo ked som potreboval sa dostat do ironforge aby som sa naucil skill s puskami a prosim lockov ze ci by ma nemohli summon vsetci ma poslali do prdele s tym ze jeho blbe SS su strasne drahe a podobne .....

hral som na 4 roznych serveroch ale to com som zazil na DT ma poznacilo a odvtedy som leavol vsetky CZ a SK guildy a uz som len v medzinarodnych lebo som zistil strasnu vec kde je vela slovakov a cechov tam s nimi prichadza aj .....

kazdy nech si doplni co uzna za vhodne :wink:

opat som svojim nazorom nechcel nikoho urazit a verim ze na DT hraju aj slusny ludia a dufam ze ich je vacsina

to mas na kazdom serveri, kretenov sa nezbavis. a btw, naco si pytas summon, naco tym stracas cas? si cestuj nebude lenivy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
telra

Založený: 06.Jún 2006 18:49

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 14:54    Predmet: Odpovedať s citátom

a ty si odkial, vies co to je prebehnut za NE do Ironforge? ja som to podstupil len raz a uz mi stacilo. To je najvacsia nevyhoda ALiancie, proste Horda to ma vsetko prepojene (oki tauren musi zabhnut do Ork Capitalu) (nazvy si uz nepamatam, hral som to cez leto pred rokom, snad sa toto leto k tomu dostanem opat), ale tauren to bezi po ceste kde a) vidi do dialky b) ak sa dobre pamatam tak monster lvl je tam tak o 10 lvl nizsia nez medzi ironforge a tym pristavom c) z irongorge cez tie uzke ulicky tam sa dost tazko vyhyba high level (char lvl 20 vs monster level 30-40) kde mas agro oblast totalnu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (240 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 15:58    Predmet: Odpovedať s citátom

telra Napísal:
a ty si odkial, vies co to je prebehnut za NE do Ironforge? ja som to podstupil len raz a uz mi stacilo. To je najvacsia nevyhoda ALiancie, proste Horda to ma vsetko prepojene (oki tauren musi zabhnut do Ork Capitalu) (nazvy si uz nepamatam, hral som to cez leto pred rokom, snad sa toto leto k tomu dostanem opat), ale tauren to bezi po ceste kde a) vidi do dialky b) ak sa dobre pamatam tak monster lvl je tam tak o 10 lvl nizsia nez medzi ironforge a tym pristavom c) z irongorge cez tie uzke ulicky tam sa dost tazko vyhyba high level (char lvl 20 vs monster level 30-40) kde mas agro oblast totalnu.

Lol.
Odkedy potrebuješ IF?Ved máš Shattrath lol
Návrat hore
telra

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 17:38    Predmet: Odpovedať s citátom

no nie odkedy ale dokedy, ja som BC nehral takze asi tak Smile
Návrat hore
Zeke

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 18:01    Predmet: Odpovedať s citátom

no jo , ty chces hrat sucasny typ 2 , a nepoznas timespiral....

no jo, mozno aliacny hraci-sraci maju "tazke cestovanie, skus ist uldaman, BRD za hordu, ty moj tutu nutu walker

btw, robia vam hordaci na pvp serveroch chujske gangy,lvl 70 zabija lvl 10, a proste vselijako "pomahaju" a ked vas zabiju este /target (player i just PWNED , man im so UBER) /laugh /rofl /spit ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 18:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeke Napísal:

no jo, mozno aliacny hraci-sraci maju "tazke cestovanie, skus ist uldaman, BRD za hordu, ty moj tutu nutu walker

btw, robia vam hordaci na pvp serveroch chujske gangy,lvl 70 zabija lvl 10, a proste vselijako "pomahaju" a ked vas zabiju este /target (player i just PWNED , man im so UBER) /laugh /rofl /spit ?

ne nám to skôr robia alíci Very Happy
Návrat hore
telra

PríspevokZaslal: 18.Jún 2008 21:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeke Napísal:

hm a ty skus ist Scarlet Mon. za Alianciu. 3x gang po sebe pri Summon. stone. Smile a trochu manner
Návrat hore
Zeke

PríspevokZaslal: 21.Jún 2008 17:25    Predmet: Odpovedať s citátom

telra Napísal:
Zeke Napísal:

hm a ty skus ist Scarlet Mon. za Alianciu. 3x gang po sebe pri Summon. stone. :) a trochu manner

takze trochu maner hovoris?

aj tak vidim dost alikov so SM vybavou.

aj tak, ja som nikdy nezabijal zo zaciatku alikov, ale ked ma zacali gankovat a inak pomahat mi, tak serem na vas, a zabijam kazdeho na pockanie. zabi alebo budes zabity, a takto tento "kruh" bude do nekonecna
Návrat hore
bissqit

Založený: 12.Máj 2007 11:01

PríspevokZaslal: 25.Jún 2008 09:39    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mozem doporucit athoriu http://wow.mine.sk/chat/index.fcgi?page=refresh&s=18&sid=ncjfaz6nv5kz

700 ludi bezne online, fajne GM a padne max raz za den, aj to to iba GM zhodia v noci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (14 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 25.Jún 2008 15:02    Predmet: Odpovedať s citátom

bissqit Napísal:
700 ludi bezne online, fajne GM a padne max raz za den, aj to to iba GM zhodia v noci

nie sú náhoodou raidovacie časy od 19:00 do 23:00? Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: