Diablo 2
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Overseer

Založený: 05.Okt 2004 23:00

PríspevokZaslal: 19.Apr 2007 22:11    Predmet: Odpovedať s citátom

dik za rady, asi to je fakt tak, ze mellee charaktery to maju tazke, a nezavisle od buildu a predmetov su vzdy slabsie ako ranged verzie..
Skusam teraz hammadina, je to sila, az na tu trajektoriu Very Happy , hnusny zvuk a captavost kladiva vyvazujem super Redemption aurou Grin , to je balzam na nervy...

dilema je ale mercenary : do uvahy prichadza Holy Freezovy(asi najlepsi), popr.mightovaci(to je slabsie) ale vzzhladom na aktivnu concentration auru rozmyslam aj na barbarmi(mozno na skusku, co to robi)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
sa3xx

Založený: 07.Jún 2006 20:03

PríspevokZaslal: 20.Apr 2007 16:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Igor_KE Napísal:
V patchi 1.10 je na PvM najlepsi hammerdin, pretoze v tom patchi je bug na concentrate auru. Ziaden iny build paladina nedosahuje hammerdinovych kvalit ani po clenky. Dokonca si dovolim tvrdit ze hammerdin je najsilnejsi build zo vsetkych charakterov, pretoze na rozdiel od javazonky ci bizzard sorcky ma najmenej imunnych nepriatelov lebo immune to magic (blessed hammer je magic dmg) ma len zopar charakterov, takze baalruny moze hammerdin s prehladom prechadzat (slaba druha varka magov je tusim imunna na magic, tam treba znicit kostry redemption aurou a ostatne spravi merc).
Dolezite veci:
Arrow Dolezity je mercenary - ale to asi nemusim pripominat.
Arrow Musis mat vysoky fast cast rate (u kazdeho charakteru je to ine - pozri tabulky, ucinost je rozdelena do intervalov)

jeho vyhoda je praveze v tom, ze ak je niekto immune na magic a je undead tak hammers ho zabijaju. ma problem len s dakymi wendigami a uber trist. tam nezmoze nic. najsilnejsi char na PvM je ale asi furyzonka. na 1-2 rany zabije celu obrazovku. Baala na helly da na 4! rany Smile neprijemnost je len nutnost infinity merca.
Návrat hore
Overseer

Založený: 05.Okt 2004 23:00

PríspevokZaslal: 20.Apr 2007 19:05    Predmet: Odpovedať s citátom

mas na mysli merca s INFINITY polearmom? ...Ber+Mal+Ber+Ist?
kedze moja najvyssia padnuta runa je Gul , a hral som to uz sakra vela, tak asi v singli PvM je sanca postavit infinity doost mizerna(priblizne ziadna), a ak to stoji na tomto tak smola.

ale baal na 4 rany znie fakt drsne Very Happy
Návrat hore
jonatan

Založený: 11.Júl 2004 22:47

PríspevokZaslal: 12.Máj 2007 11:35    Predmet: hehe Odpovedať s citátom

tuto genialnu hru este dakto hrava -Smile) velmi pekne skoda ze nemozem zavislacit -Smile) kde su tie casy ked som na 95 levele kvoli bugu zahynul na HC s mojim paladinom -Smile)))
Návrat hore
Ryba

Založený: 30.Apr 2005 23:48

PríspevokZaslal: 12.Máj 2007 20:25    Predmet: Re: hehe Odpovedať s citátom

jonatan Napísal:
tuto genialnu hru este dakto hrava -Smile) velmi pekne skoda ze nemozem zavislacit -Smile) kde su tie casy ked som na 95 levele kvoli bugu zahynul na HC s mojim paladinom -Smile)))

No hej, ale pokiaľ viem, teraz už nezomierajú ani HC postavy. Ak teda funguje stará klasika prepísania postáv, na HC som to neskúšal. Very Happy
Návrat hore
Samuraj

Založený: 12.Okt 2004 13:53

PríspevokZaslal: 12.Máj 2007 22:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Keby niekto chcel zahrat iba tak, po veceroch normalne cez TCP/IP tak mi napiste PM.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
sa3xx

Založený: 07.Jún 2006 20:03

PríspevokZaslal: 13.Máj 2007 08:49    Predmet: :) Odpovedať s citátom

hej Smile presne to som myslel. na Bnete to nieje az take nerealne, koli dupom, HF runom a kopou baalrunov. mne padli aspon 3 HR a bol som v hre, kde tiez padli dake len ich pozdvihal iny Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Prejdi na: