Boli sme na Mesiaci?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Knight

Založený: 06.Sep 2005 20:57

PríspevokZaslal: 21.Mar 2007 15:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale zase preco pisete ze by mali byt Mimozemšťania ovela vyspelejsi ako my? Ved to mozu byt aj nejaky neandrtalci ktory ani zatial nevedia ze ze existuje vesmir, ale ty mozu byt jedny z mnohych..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
snegg

Založený: 15.Aug 2005 13:18

PríspevokZaslal: 21.Mar 2007 17:09    Predmet: Odpovedať s citátom

[SHIT]Tassadar Napísal:
Rychlost svetla: igor, kebyze davas pozor tak ta hmotnost sa fakt blizi k nekonecnu. (m = m0 . sqrt(1 - v/c) ). problem rychlosti je ten, ze na to aby sa dosiahla rychlost tak na nu musis zrychlit (a=F/m). ako sa hmotnost blízi k nekonecnu zrychlenie sa blizi 0, telesa s nenulovou hmotnostou teda nemozu dosiahnut rychlost svetla (ale mozu sa k nej limitne priblizit). naopak telesam s nulovou hmotnostou udeli akakolvek sila nekonecne velke zrychlenie a nasledne v nulovom case rychlost svetla.

Hmm, no tak netusim, kedy som mal davat pozor, ja tam v stredu nechodim, ale ked tak nezaujato cucim na ten vzores, tak ak je m vysledna hmotnost a mé je hmotnost v pokoji, tak sa ta hmotnost znizuje, a pri v=c je nulova, takze budto to ja chapem naopak, co sa m a mé tyka, alebo s tym tento vzorec moc nema, alebo je to naopak ako tvrdite.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (101 kariet)
LeDo

Založený: 25.Mar 2006 09:10

PríspevokZaslal: 21.Mar 2007 17:19    Predmet: Odpovedať s citátom

skor to bude ako tvrdime Surprised
dave ziaran Napísal:
LeDo Napísal:
blablabla...

normalny ako mi len vyspelejsi.
je to mozne, ale zavisi to hlavne od toho, ci zivot na zemi sa vyvinul tak ako sa vyvinul nahodou, alebo sa
"inak "ani nemohol
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (39 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 21.Mar 2007 20:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Ledo trepe a Snegg ma pravdu. Preco myslite, ze je vseobecne zname, ze clovek nemoze dosiahnut rychlost svetla, ale len rychlosti tejto rychlosti blizke? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
LeDo

PríspevokZaslal: 21.Mar 2007 20:39    Predmet: Odpovedať s citátom

tak potom trepes aj ty, lebo aj ja vravim tiez ze clovek nemoze dosiahnut rychlost svetla ani nic co ma nejaku hmotnost Wink a neboj sa ja som si to nevymyslel Very Happy
Návrat hore
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 21.Mar 2007 21:08    Predmet: Odpovedať s citátom

a fuck, tak naopak:) teraz dodatocne som poctivo precital tasadarov post a mate holt pravdu Laughing Laughing

mea culpa, cital som prilis rychlo a nepoctivo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
usiak

Založený: 18.Máj 2005 11:08

PríspevokZaslal: 21.Mar 2007 22:50    Predmet: Odpovedať s citátom

ludia dnes bolo ufo na stv v tom zahady.sk ci co...1.krat to pozeram a hned oblubena tema Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (25 kariet)
LeDo

PríspevokZaslal: 23.Mar 2007 10:30    Predmet: Odpovedať s citátom

videl som toho koniec, to o kruhoh v obili (lebo som dival predtym cosi ine)ale nic noveho sa z toho dozediet nedalo Rolling Eyes ale robit kruhy v obili by mohla byt celkom sranda Cool klan robicov kruhov v obili- KRKVO Laughing
Návrat hore
janco

Založený: 30.Okt 2006 16:22

PríspevokZaslal: 23.Mar 2007 13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

hej to som videl aj ja.
ten chlapik ufolok co tam vravel je v pohode. som ho videl vo viacerich diskusiach a snazi sa pekne odvovodnit existenciu mimozemskych civilizacii. len daco co vravi je fakt niekedy take "cudne" ze pre niekoho je nedoverihodny.
dobry bol aj ten co vravel proti nemu, ze keby sa my chceme s dakou inou kulturov "zblizit" tak ci by sme im kreslili obrazky na polia a neh si hlavu lamu.
inak tie kruhy sa mi vidia. je sranda ako su coraz zlozitejsie. mozno je to dokaz ze to robi daka partia ludi, ale potom maju moj respekt,lebo tie stebla nie su polamane a je tam volake ine ziarenie, su v tom istom smere a taketo vecicky, s ktorymi sa museli pohrat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (357 kariet)
usiak

Založený: 18.Máj 2005 11:08

PríspevokZaslal: 23.Mar 2007 14:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano,v podstate obaja mali pravdu,ale...keby si ty bol vyspelejsia civilizacia a zachytil by si signal dakej primitivnej-ale ty by si pritom nevedel vytvorit taky isty ktory by zachytili naspat,ako by si im dal daku spravu? Ci by si prisiel za ficom a povedal cau ja som ina civilizacia a vy kkti ste si mysleli ze ste na svete sami, oni mozno nevedia ako naviazat kontakt,ved si zober len to ze sa niekde na radare zobrazia UFO a hned tam letia stihacky(to nemyslim len ako u nas co vraveli ale vseobecne) co neni velmi priatelske gesto
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (25 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Prejdi na: