Zlosynovia , bad trades and spol.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 51, 52, 53

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Administrácia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Misso

Založený: 06.Dec 2012 22:29

PríspevokZaslal: 20.Aug 2016 19:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Hello, bol som mimo sry, uz som poslal cislo uctu atd Smile Bohuzial som si ale vymazal maily co mi prisli a neviem presne kto vydrazil tretieho gideona, prosim ozvi sa Sad

Deviance tak spravil Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (5 kariet)
misof

Založený: 26.Mar 2016 20:39

PríspevokZaslal: 21.Aug 2016 15:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Misso Napísal:
Hello, bol som mimo sry, uz som poslal cislo uctu atd Smile Bohuzial som si ale vymazal maily co mi prisli a neviem presne kto vydrazil tretieho gideona, prosim ozvi sa Sad

Deviance tak spravil Smile

Gideona od teba vydrazili greengoblin, Deviance a slovakshade.

Hint: na webe si v aukcii vies zmenit filter a pozriet aj stare co si predal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Šarkan

Založený: 10.Feb 2011 19:25

PríspevokZaslal: 08.Feb 2017 10:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Poznate niekto jonatana? Vdrazil kartu, napisal ze minulu stredu posle peniaz a doteraz nic, ani spravy uz necita.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (149 kariet)
Martin Imrišek

Založený: 08.Nov 2011 21:18

PríspevokZaslal: 14.Apr 2017 13:24    Predmet: Predavajuci neposlal zaplatenu kartu Odpovedať s citátom

Zdravim ludia,
stala sa mi takato vec. Vydrazil Jace, the Mind Sculptor za 38.50 (poslal som mu 40e) od uzivatela Puroki (Samuel Slávik, Makov 116, 02356 Makov,) dna 31.Marca 2017. Peniaze som mu poslal 03.04.2017 na bankovy ucet co mi poslal a potom prestal komunikovat. Ked karta tyzden neprisla, tak mi povedal ze ju nemal cas poslat a ze mi ju posle pondelok 10.4. doteraz karta neprisla a na vyzvy aby mi poslal track cislo mi prestal odpisovat. Chel by som sa spytat co mam v takomto pripade robit a ci nahodou nepoznate tohoto cloveka.
S pozdravom Martin Imrisek
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Nathan

Založený: 25.Sep 2015 19:37

PríspevokZaslal: 23.Apr 2017 20:15    Predmet: hladana osoba Odpovedať s citátom

Ahoj Martin ten Samuel Slavík je na fb a chodi do Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana v Čadci podla profilu by to mohol byť on skús ho kontaktovať na fb
Návrat hore
Puroki

Založený: 12.Jan 2015 20:29

PríspevokZaslal: 25.Apr 2017 16:31    Predmet: Odpovedať s citátom

áno som to ja, hneď na začiatku chcem povedať že nepotrebujem a ani nechcem mať zbytočné problémy a vzhľadom aj na to sa tu ešte raz ospravedlňujem za prípadné spôsobené škody no na druhú stranu jeho obavy o to že mu kartu vôbec nepošlem boli neoprávnené pretože som mu už na začiatku povedal, citujem :

Ahoj,

buhužial nemám už dnes čas tak ti to pošlem v pondelok.

Ja som z dediny a za to že to pošta odoslala až v stredu ( čiže mu to prišlo až po sviatkoch) ja nemôžem.

Ďalej tu bolo že som prestal komunikovať. Ak myslí to že som odpovedal každý druhý deň pretože nemám čas celý deň sedieť pri počítači a čakať kým mi pošle správu aby som na ňu mohol odpovedať tak áno, prestal som komunikovať.

Ak si ma aj tak pamätáte ako zlého tradera tak čo už, život ide ďalej, ja som sa snažil napraviť svoje chyby pretože nechcem pokračovať ako niekto kto nemá žiadnu dôveru. Ja si vinu priznávam a už nemôžem urobiť viac aby som sa očistil (prosím neberte to ako niaku reč do duše ale postavte sa k tomu seriózne).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (96 kariet)
Šarkan

Založený: 10.Feb 2011 19:25

PríspevokZaslal: 30.Apr 2017 18:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Leurian 4.4. Vydrazil karty, na viacere vyzvy ziadna realna odozva, povazujem tuto aukciu za zmarenu a dotycneho za neseriozneho tradera
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (149 kariet)
skullflower

Založený: 18.Júl 2016 20:50

PríspevokZaslal: 16.Máj 2017 22:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Uzivatel papaparrot 1.5. vydrazil Venser, the Sojournera a doteraz neodpovedal ani neprecital spravu co som mu poslal.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Administrácia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
Strana 53 z 53

Prejdi na: