Pomozte mi, prosim

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
lush

Založený: 09.Feb 2005 17:51

PríspevokZaslal: 18.Nov 2006 20:30    Predmet: Pomozte mi, prosim Odpovedať s citátom

pomozte mi, prosim, vysvetlit nieco, co nechapem:

preco stoja niektore karty viacej ako 150,- Sk, ked booster stoji 150,- Sk a predsa kazda z tych kariet bola predtym v boostri. cize ziadna karta nemoze stat viacej ako 150,- Sk, vsak to je blbost. to je ako keby som si kupil obed za 150,-, vybral z neho par najlacnejsich veci ako napriklad ryzu a zeleninu a potom by som samotne maso predaval za 150,- Sk alebo aj viac, lebo je to rerko. nie je to blbost? a maso pritom potrebuje kazdy (alebo takmer kazdy), ale karticky nie, co to je za divnu ekonomiku, to Fico vymyslal ci co? myslim, ze pan ujo obchodnik Jarkovic by si mal vstupit do svedomia a nevymyslat si nejaku sedu ekonomiku a predavat pekne karticky tak, aby sme sa najedli vsetci masa, ryze aj zeleniny!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
gejzimirko
Plainswalker

Založený: 20.Feb 2005 18:45

PríspevokZaslal: 18.Nov 2006 20:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano! Ja som za zavedenie jednotkovej ceny 10 korun za kartu, kedze je ich v boostri 15. Stat by mal vytvorit nezavislu komisiu, ktora by sledovala a pripadne trestala ludi ktori by sa nejaku kartu pokusili predat za viac ako 10 korun. Vlastne by som celkovo zakazal vymeny a predaj kariet inymi osobami, ako osobami poverenymi touto nezavislou komisiou! Takisto by som navrhoval aby si Wizardi vytvorili 5 rocny plan produkcie jednotlivych kariet!!

My u nas na dedine prilis casto sice maso nemavame, ale ked je dobry rok a mozeme si dovolit zaklat Malinu tak ma cela dedina na Vianoce po kusku!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (444 kariet)
garder

Založený: 18.Okt 2005 14:41

PríspevokZaslal: 18.Nov 2006 20:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som za to aby sa cena urcovala podla typu karty, navrhujem nasledovne ceny:
lands -- 2,-sk (bez ohladu na druh, nazov, raritu, seriu...)
creatures -- 5,-sk (------------------II-----------------------)
spells -- 7,-sk (----------------------II------------------------)
artifacts, enchatments -- 7,-sk (-----------II----------------)

pre baliky navrhujem:
booster pack -- free!!!
zvysok -- zaujemcia obdrzi 50,-sk za kazdy balicek kariet, ktory vezme pod vlastnu opateru Very Happy

btw, maso za 150,-sk by ma muselo nasytit aspon na tyzden, ale nie je to zly napad, namiesto time shifted kariet by boli v boostroch napriklad klobasy... to sa mi celkom pozdava Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (99 kariet)
afteregg

Založený: 23.Feb 2006 21:19

PríspevokZaslal: 18.Nov 2006 21:03    Predmet: Odpovedať s citátom

nj a power nine moze mat trochu vyssiu cenu... 7.50 napr...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
digitalm

Založený: 25.Feb 2006 13:51

PríspevokZaslal: 18.Nov 2006 21:20    Predmet: Odpovedať s citátom

afteregg Napísal:
nj a power nine moze mat trochu vyssiu cenu... 7.50 napr...

uh ta co si ? tak vela ? ved to by tie karty skoro nikto nemal. Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (287 kariet)
snegg

Založený: 15.Aug 2005 13:18

PríspevokZaslal: 18.Nov 2006 21:34    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak tp je teda fakt problem. A skus sa zamysliet nad takym tipovanim........mozes vyhrat miliony a tikety su n-krat lacnejsie. Myslim ze by potom bolo treba zvazit, ci by nemala najvascia mozna vyhra v tipovani byt zhora obmedzena cenou tiketu:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (101 kariet)
gejzimirko
Plainswalker

PríspevokZaslal: 19.Nov 2006 10:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie! Minimalna vyhra na 20 korunovy tiket by mala byt 1000 korun - a naviac by takato vyhra mala byt aj garantovana! Pocul som ze na podobnom koncepte uz Fico robi - jeho pracovny nazov je Bla-Bla-Bla-Blaho.
Návrat hore
Lasis

Založený: 06.Jan 2006 17:55

PríspevokZaslal: 19.Nov 2006 12:32    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam napad. co keby sa zaviedol novy druh vymeny a predaj sa zrusi. prides k Jurdovy, vyberies si z albumu nejakych 20 kariet, napr 10x Akroma, 10x Birds of paradise, a po novom mu za to das 20 nejakych inych kariet vymena je realizovana Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (328 kariet)
Zeke

Založený: 07.Júl 2004 22:11

PríspevokZaslal: 19.Nov 2006 12:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Lasis Napísal:
ja mam napad. co keby sa zaviedol novy druh vymeny a predaj sa zrusi. prides k Jurdovy, vyberies si z albumu nejakych 20 kariet, napr 10x Akroma, 10x Birds of paradise, a po novom mu za to das 20 nejakych inych kariet vymena je realizovana Twisted Evil

lenze vsetci vieme ake su tie karty (kroma a bopa) drahe/hrane/potrebne a ty ho takymto sposobom iba ojebabres
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
Zeke

Založený: 07.Júl 2004 22:11

PríspevokZaslal: 19.Nov 2006 12:48    Predmet: Re: Pomozte mi, prosim Odpovedať s citátom

lush Napísal:
pomozte mi, prosim, vysvetlit nieco, co nechapem:

preco stoja niektore karty viacej ako 150,- Sk, ked booster stoji 150,- Sk a predsa kazda z tych kariet bola predtym v boostri. cize ziadna karta nemoze stat viacej ako 150,- Sk,

a na tournament pack si nemyslel??? ten je za 500 ze? takze kludne jenda karta moze stat 499 a zbytok korunu

EDIT pack je za 499, takze jedna moze stat teda tych 498 a zbytok korunu

Naposledy upravil Zeke dňa 20.Nov 2006 21:52, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
Lasis

Založený: 06.Jan 2006 17:55

PríspevokZaslal: 20.Nov 2006 21:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeke Napísal:
Lasis Napísal:

lenze vsetci vieme ake su tie karty (kroma a bopa) drahe/hrane/potrebne a ty ho takymto sposobom iba ojebabres

i-i-i-í-ironia Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (328 kariet)
lush

PríspevokZaslal: 20.Nov 2006 22:59    Predmet: Odpovedať s citátom

lasis, mas tam chybicku...to co si chcel ty povedat (a napisat) nie je i-i-i-í-ironia, ale i-i-i-í-á
Návrat hore
gejzimirko
Plainswalker

PríspevokZaslal: 20.Nov 2006 23:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Co mi pripomina ze potom ako ujo Vinco vymenil Malinu za oslika tieto Vianoce u nas ziadne maso nebude. Na druhu stranu mame na com chodit z krcmy domov.
Návrat hore
lush

PríspevokZaslal: 21.Nov 2006 11:27    Predmet: Odpovedať s citátom

dve otazocky a jeden navrh: A to oslika nemozete zjest? a ten oslik sa vola Tieto Vianoce? a navrh: co keby ste kupili kona, da sa nom dostat z krcmy a potom aj zjest Smile
Návrat hore
gejzimirko
Plainswalker

PríspevokZaslal: 21.Nov 2006 14:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Oslika nemozeme zjest, pretoze tetka Cecilke prirastol velmi k srdcu a hrozi, ze ak to spravime, pouzije na nas svoje sexualne lakadla. (tetka Cecilka, nie oslik - ale neviem co je horsie Confused ).

Nieee, oslik sa vola Chuanito, ale kedze na nom najviac jazdi ujo Vinco, tak ho prekrstil na 'Stara Mrcina, prines borovicku'...

No, a na kona nam uz nezostali peniaze, pretoze sa minule cela dedina vyzbierala po tri patdesiat aby mi zaplatili vstupne na turnaj - a za oslika kona nenakupis. Kazdopadne sme vyvinuli novy projekt, ked pomocou oslika pasujeme borovicku na Moravu - z toho budu dajake peniazteky aj na masko na Vianoce a mozno si budeme moct kupit aj nejake kusovky - ujo Vinco Marsky a ja master warcraft a hunted dragona.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: