Mylim sa?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dave ziaran

Založený: 18.Apr 2005 13:05

PríspevokZaslal: 04.Nov 2006 12:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Lasis Napísal:
ten pocit z prazdnej chladnicky poznam....... je to hrozne, akokeby som bol nekompletny.......

Prazdna chladnicka nevadi, sladkosti su v spajzi Exclamation Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (121 kariet)
digitalm

Založený: 25.Feb 2006 13:51

PríspevokZaslal: 04.Nov 2006 12:45    Predmet: Odpovedať s citátom

dave ziaran Napísal:
Lasis Napísal:
ten pocit z prazdnej chladnicky poznam....... je to hrozne, akokeby som bol nekompletny.......

ale skoda, ze zmrzlina ne. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (287 kariet)
dave ziaran

PríspevokZaslal: 04.Nov 2006 13:00    Predmet: Odpovedať s citátom

digitalm Napísal:
dave ziaran Napísal:
Lasis Napísal:

Ale ani ta neni v chladnicke ta je v Mrazaku Very Happy Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (121 kariet)
digitalm

Založený: 25.Feb 2006 13:51

PríspevokZaslal: 04.Nov 2006 13:02    Predmet: Odpovedať s citátom

a co ked aj ten je prazdny ? abo ak je plny, ale neda sa otvorit? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (287 kariet)
dave ziaran

PríspevokZaslal: 04.Nov 2006 13:16    Predmet: Odpovedať s citátom

digitalm Napísal:
a co ked aj ten je prazdny ? abo ak je plny, ale neda sa otvorit? Laughing

lol tak staci zbehnut do tesca
Návrat hore
Lasis

Založený: 06.Jan 2006 17:55

PríspevokZaslal: 04.Nov 2006 19:44    Predmet: Odpovedať s citátom

dave ziaran Napísal:
digitalm Napísal:
dave ziaran Napísal:
Lasis Napísal:

Rofl ja mam mrazak kombinovany s chladnickou, takze ak je prazdna chladnicka (a ta je prazdna skoro stale) tak je prazdny vlastne aj mrazak Laughing

ja uprednostnujem pecene maso alebo acidko, ale ani zmrzlina nieje zla Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (328 kariet)
dave ziaran

PríspevokZaslal: 04.Nov 2006 20:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Lasis Napísal:
dave ziaran Napísal:
digitalm Napísal:
dave ziaran Napísal:
Lasis Napísal:

Rofl ja mam mrazak kombinovany s chladnickou, takze ak je prazdna chladnicka (a ta je prazdna skoro stale) tak je prazdny vlastne aj mrazak Laughing

ja uprednostnujem pecene maso alebo acidko, ale ani zmrzlina nieje zla Very Happy

lol jedina vec co prekona popcorn je Slanina s cibulou a smola je ze ta je zrovna v chladnicke Crying or Very sad Laughing
Návrat hore
snegg

Založený: 15.Aug 2005 13:18

PríspevokZaslal: 04.Nov 2006 21:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto forum nema chybu. Ja sa sem raz za cas pozriem a furt nieco ine 1.mtg vs. zeny 2.co je to vztahovacnost 3. zlomil som si XY pri lyzovacke 4. prazdna chladnicka/prazdna chladnicka s mrazakom. A furt sa to vola "Mylim sa?" Myslim ze by vobec nebolo na skodu dat link na toto do casti "funny one" Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (101 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 04.Nov 2006 21:55    Predmet: Odpovedať s citátom

To premenujme: "Diskusia o Vsetkom" Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Lasis

PríspevokZaslal: 05.Nov 2006 13:27    Predmet: Odpovedať s citátom

tak to nejaky Wizard premenujte na Prazdna Chladnicka. Laughing ja neviem ako sa to robi

popcorn je dobry, ale lepsi je Hermelin s cibulou alebo uz spominana slanina.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (328 kariet)
Lasis

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 15:15    Predmet: Odpovedať s citátom

KTO CHCE, DAJTE SEM AJ DEMENTNE POZNAMKY A HLASKY DEMENTNYCH UCITELOV, PROFESOROV, J*****E NAPOMENUTIA A PODOBNE, ALEBO AJ VECI A SVINSTVA KTORE VAM ROBIA/ROBILI/SPRAVILI UCITELIA PRIPADNE PROFESORY A T OUPLNE VAZNE A BEZ SRANDY Smile

Ed by Flinkman: Cervena farba je vyhradena pre moderátorov a turnajových organizátorov.
Návrat hore
Kamahl

Založený: 02.Máj 2005 13:39

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

to lasis: dobry avatar, konecne si ta viem predstavit...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (228 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 16:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Heh, ja si viem predstavit ako by mal vyzerat lasisov avatar Very Happy

Otec mi raz pisal ospravedlnenku a zle si otocil kalendar tak mi napisal ospravedlnenku na 30. februara a nasledovny rozhovor:

Triedny : - Maxo to tu mas ospravedlnenku na 30. februara?
Trieda: - Smiechy
Triedny : - To uz boli prazdniny nie?
Návrat hore
dave ziaran

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 16:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Lol u nas mame tlstu ucitelku ktora ma nos jak svina bradavicnata a haro jak daky hypik z 60 rokou, vola sa Ondrusova a robi fakt velke svinstva, dava pisomky z latok ktore sme nebrali, nadava ziakom, dava poznamku len za to ze sa zasmejeme ona je proste druhy Chuck Norris.
Ona ma vzdy pravdu.
Pocas jednej hodiny nas (zevraj) naucila celi tematicky celok.
Ona vlastni odmerny valec v hodnote 5000 sk.
Ona poznala samotneho mendelejeva osobne.
Ona naucila Bohra vsetky veci ktore vedel.
Zucastnila sa na pokuse Joliovych.
ATD.
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 18:28    Predmet: Odpovedať s citátom

jeziiiiiiiiiiiiiiiiis ja toho mam nehorazne vela Very Happy OBJEKTIVITA - ehm, pomlcim Rolling Eyes
- Moj profak z biologie, majster ale na mna svina. Kua uci jeden rok na skole a mna s jednym ziakom neznasa....
dostal som na zaciatku roka 5 ze som sa nenaucil a hned v po mojej odpovedi schvalne drbol test aby som mal dalsiu. Lenze dal postarsiu otazku a novu (novu som pochopitelne nevedel ale staru som vedel) Staru otazku som napisal presne jak kamos (bola to 3- slovna odpoved) on tu druhu tiez nevedel , vysledok ? on 3 ja 5...... Potom po dlhsej dobe ze bude test. Ja ze SUPER konecne si to opravim. nadisiel test - 2 znamky. SUPER a zacali sme brat Austaliu , hovorim si bomba, toto uz viem naspamat. Nadrtim sa (cca 2 a pol hod. ucenie) . Predhodi slepu mapu (laugh) a spravim to na 3 (1. krat spravne znamkoval) . Pisomna cast (super) napisem , NP , som bol jak kocka z toho a on ze reku. Slepu mapu neratam a z pisomnej cast mam 4 ! skoro ma jeblo - doslovne. A som si isty ze som to mal dobre.
- Nasa Slovencinarka MISS Machajova - akoze na utorok mame toho nehorazne vela 3 testy a ona chce este skusat, tak som sa jej isiel ospravedlnit ze to proste neviem, ze som mal co robit s ucenim na tie testy a bol som v nemocnici za bratom. A ona OK. Zacala skusat a ide Rukavicova - nevie 5. Kumorowitz - nefi 5. Tavoda - ja uz som sa divil ze co, tak som jej slusne vysvetlil ze som sa bol ospravedlnit k nej a ona ja si take nic nepamatam... (bolo to pred cca 3 minutami). Tak som jej to povedal znova rovnaku cast a ona nespominam si ODPOVEDAT... nevedel som - 5. Posledna ziacka Rehackova - akoze ona ze to nevie (ma same jednicky) zevraj bol cely vikend v posteli chora a nevie to (v ten den bol UTOROK) a ona "Douc sa to teda". Hmm, pekna objektivita vsak Question
Návrat hore
Wulfy

Založený: 23.Okt 2005 19:12

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 18:50    Predmet: Odpovedať s citátom

shane, aj vas na biologii ucia geografiu? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (123 kariet)
Ryusei

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 19:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Wulfy Napísal:

Tiez sledujem Laughing
Nas na matike ucia hieroglyfy Wink

Naposledy upravil Ryusei dňa 23.Dec 2006 19:08, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 19:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ale to nie jeho len neznasaju daktory ucitelia napr ja som si este neneapisal ani ciarku z estetiky a z nicoho nic ucitelka hovori : IDEM KONTROLOVAT ZOSITY KTO TO NEMA MA 5. akoze ja uplne mrtvy ze ma zadrbe a on este doplni a na strane 32 si opravte nadpisy ( prepisat v ucebnici ) a ja soom cakal kym prejde celu triedu ku mne a v tedy som si zacal opravovat nadpis v ucebnici kamarat sa uplne sualal a ona sa len na mna pozrela a ze : AHA TY OPRAVUJES OK a isla dalej mna skoro j...o
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Ryusei

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 19:16    Predmet: Odpovedať s citátom

A este som si spomenul tak 6 rokov dozadu sme boli na pocitacoch na zastupovanej hodine (nabozenstva podotykam) a tak sme sa zisli na jednom pocitaci a kukali sme nejake to P Very Happy A vojde najvyssi informatik, velky zver , dajte mu brnenie a sekeru a vyzera ako trpalik a vazne mame nanho rymovacku ze :

Durinov potomok, Gloinov syn Gimli,
oproti nemu su vsetci v kompoch vymli.

No a vojde, my to rychlo vypneme a vratime sa na miesta. Jemu nejak doplo a pyta sa spoluziaka.
Ivan hole baby ste tam pozerali?
Nie.
Urcite?
No tak hej.
*Asi 20 minut hukania* a na zaver:
A navrhnem vam dvojky zo spravania. *odisiel*
Vsetci ujeb.

Nakoniec sme mali zapis v triednej knihe : "ziaci xyz prezerali na hodine informatiky neslusne www stranky " Laughing

Nakoniec sme mali napomenutie triednym, chcel by som byt na porade ked im rozhorcene vysvetloval co sme to tam vlastne robili Very Happy
Návrat hore
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 19:20    Predmet: Odpovedať s citátom

lol to poznam mali sme hodinu so zastukynou a ze : NECHODTE NA PORONO STRANKY AJ TAK SU BLOCKOVANE. vsetci ze ok . ja si zapnem comp a skusim jednu : ide druhu - ide treti stvrtu piatu atd a ona pride akoze zapnute repraky ale nevie ze s ktoreho compu to vyhcadza a ona potom ze : MUSIM SA POROZPRAVAT S INFORMATIKMI ( bezne kukali na informatike pcka Razz )

Citácia:
Durinov potomok, Gloinov syn Gimli,
oproti nemu su vsetci v kompoch vymli.

akoze toto je Rofl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 23.Dec 2006 22:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Wulfy Napísal:

hups , preklep Very Happy
Návrat hore
Lasis

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 11:50    Predmet: Odpovedať s citátom

poznamka v kamosovej ziackej:

Martin neustale blika svetlami na chodbe. *podpisana* Mgr.Havlikova

poznamka v mojej ziackej knizke:

Vas syn bil a ohrozoval spoluziakov novinami. *podpisana* Mgr.Havlikova

poznamka v kamoskynej ziackej:

Romana neodpoveda na moje otazky. *podpisana* Mgr.Havlikova

najje*lejsia ucka na skole a nam robi triednu a robila by nam ju este dva roky ak by neotehotnela, a tym sa dostavam k dalsej poznamke:

Vas syn prehlasoval ze s nim cakam babätko. *podpisana* Mgr.Havlikova

mali sme mat triednu besietku, mali byt vsetky ukoncene do 15-teho, tak sme je robili 15-eho. dala nam 15 minut aby sme si sli neco kupit do obhcodu, nejake cipsy, sladkosti, colu...... o 12:00 sme mali byt spat v triede, samozrejme ona prisla 12:15. vymyslela taku je*lu hru: sadli sme si do kruhu na stolicky, a ona nas rozdelila na casti atomu(to preto lebo uci fyziku). a hralo sa takto: ked povie nar. elektron, tak kazdy koho urcila za elektron si sadne o stolicku doprava, a ak na nej niekto sedi, sadne si mu na kolena. vytazy ten kto sa prvi dostane na svoju stolicku. no a vyzeralo to tak, ze nekedy sedeli taky 60kilovy mamuti styria na 30kilovej babe. samozrejme ten co bol na spodu zacal kricat a vsetko mozne lebo ho to brutalne bolelo. a ona naraz ze rusi besietku, lebo sme hlucny a ona nas nemieni pocuvat. tak sme sa opytali ci nemozeme besietkovat samy, ona ze ne, to je zakazane.
a na druhy tyzden 19-eho mali besietku este dalsie tri triedy, a ty tam vobec nemali ucitelov, mohli si robyt co chceli, pocuvali hudbu, skoro nas vsetkych v triede roztrhlo ked sme to videli, lebo Mgr.Havlikova to nedovolila nam Twisted Evil ...... tak sme aj s par kamosmi isli do druhej triedy, tam sme tancili, robili prcovyny, nekdo tma rachol petardu......... Laughing
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 11:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
Vas syn prehlasoval ze s nim cakam babätko. *podpisana* Mgr.Havlikova

Lol, toto ti dakto aj doma podpisal? Sa musel ujebat od smiechu Laughing
Návrat hore
Lasis

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 11:54    Predmet: Odpovedať s citátom

to dostal kamarat, lebo jeho pocula a mna ne Laughing ale fotrovci podpisaly a reeeeehotali sa na tom
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 12:22    Predmet: Odpovedať s citátom

u nas zo zakladnej (pamatam na to uz 3. rok) Cool
*** Pocas hodiny sa trieda drzho hra na vlacik, ba co viac aj sa drzi za ruky a tvrdia ze su vozne
---Mikicova---
*** Pavucek na otazku "kto chyba" odpovedal "moja babka"
---Mikicova---
*** Propagacia nevhodneho materialu (taska Private Gold)
---Mikicova---
*** Pocas hodiny ziaci vyrabaju elektricku energiu
---Mikicova---
*** Ziaci sa bezdovodne presadili pocas hodiny a to tak ze vsetky dievcata sedeli na kolenach chlapcov. Povazujem to za drzost a budu o mne este pocut !
---Mikicova---
*** Pocas hodiny sa hral pod lavicou zo "zvlastnym" predmetom
---Petrasova---
*** Pocas odpovede hovori ze nevie
---Mikicova---
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Strana 6 z 8

Prejdi na: