Tazko na cvicisku lahko na bojisku
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 20:20    Predmet: Odpovedať s citátom

to je fakt je to dost velky shock
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Frco

Založený: 22.Sep 2005 13:23

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 20:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Fipo: To je dobra peachovina ze sa netreba ucit. Zas moc nemachrujte vsetci uz-nie-skolou-povinny. Reci typu "cele styri roky som sa do knih ani nekukol" mi uz vazne vadia. By si skoncil velmi rychlo kamarat keby si sa neucil na pisomky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (55 kariet)
Lucky_Strike

Založený: 14.Aug 2004 01:50

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 03:48    Predmet: Odpovedať s citátom

kazdopadne to nie je ani zdaleka to co vyska a uz by ste mohli prestat zakladat kazdy den dalsiu nezmyselnu temmu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet) MSN Messenger
FiPo
Wizard

Založený: 02.Sep 2004 05:23

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 10:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Frco Napísal:
Fipo: To je dobra peachovina ze sa netreba ucit. Zas moc nemachrujte vsetci uz-nie-skolou-povinny. Reci typu "cele styri roky som sa do knih ani nekukol" mi uz vazne vadia. By si skoncil velmi rychlo kamarat keby si sa neucil na pisomky.

Ako tu niekto poznamenal zalezi od pristupu ... priznavam ze som sa ucil na pisomky z bioly (to som uz niekde spominal), ale inak som sa ucil (ja to beriem ako dlhsietrvajuce studium nad knihamy bez zapnuteho PCcka) iba posledny mesiac v skolskom roku. Ak beries ako ucenie aj to, ze som si to pred hodinou, ktorej sme mali pisomku raz precital, tak potom ano, ucil som sa fakt vela Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 15:55    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes morda zistil som ze mam do konca skolaku precitat 9 knih sakra a ucitelky total brutal domov som sa doplazil po 7 hodine a som rad ze zijem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
oiep

Založený: 14.Júl 2004 23:33

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 15:58    Predmet: Odpovedať s citátom

hm lepšie ako doplaziť sa po 12 hodinách Confused snád také tento semester nevyjde
Návrat hore
dave ziaran

Založený: 18.Apr 2005 13:05

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 15:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Junkershooter Napísal:
dnes morda zistil som ze mam do konca skolaku precitat 9 knih sakra a ucitelky total brutal domov som sa doplazil po 7 hodine a som rad ze zijem

iba 9 Exclamation Exclamation Evil or Very Mad my 12 ci kolko
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (121 kariet)
Zeke

Založený: 07.Júl 2004 22:11

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 16:19    Predmet: Odpovedať s citátom

dave ziaran Napísal:
Junkershooter Napísal:

iba 9 Exclamation Exclamation Evil or Very Mad my 12 ci kolko

stara dobra maternica ze? tam nam bola najviac fasa =)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 16:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky, nestazuj si, ja to mam horsie, ale teba to len caka : Aby si sa necitil prepracovani, dam ti dokonca aj zoznam Very Happy nech sa citis lepsie :
Oktober : Honore de Balzac - Otec Goriot
November : Dostojevskij - Zlocin a Trest ----- Vajansky - Sucha Ratolest
December : Hviezdoslav - Hajnikova Zena
Januar : Kukucin - Ked Bacik z Chocholova umrie, Neprebudeni, Die s Irae
Marec : Timrava - Hrdinovia , Tapakovci ----- Tajovsky - Maco mliec , Mamka Postkova , Statky Zmatky
Jun : Jesensky - Malomestske Rozpravky

Celkovo 13 knih. Uvidime co precitam Laughing
Návrat hore
Shy-ny

Založený: 08.Jún 2005 13:00

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 16:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Junkie ty s fakt extra pripad... ja som este nikoho nevidel tak zniceneho zo skoly... My vychadzaju 3 moznosti: bud si biflos a to taky akemu paru niet.... alebo si uplny tlk co sa musi furt ucit ucit a ucit a aj tak nic nevie alebo si z inej galaxie... Musis sa nad tym povzniest, trochu sa zabavat , mat taku spravnu davku flegmatizmu a ide to v poho..... Idea Very Happy Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (77 kariet)
dave ziaran

Založený: 18.Apr 2005 13:05

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 16:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Junkershooter Napísal:

lol a Junky skola je len nudna neni namahava, skus ist na daku poriadnu brigadu aby si si zarobil na magic a hned zistis ze sjkola je lahka len nudna
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (121 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 17:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
Junky, nestazuj si, ja to mam horsie, ale teba to len caka : Aby si sa necitil prepracovani, dam ti dokonca aj zoznam Very Happy nech sa citis lepsie :
Marec : Timrava - Hrdinovia , Tapakovci ----- Tajovsky - Maco mliec , Mamka Postkova , Statky Zmatky

Celkovo 13 knih. Uvidime co precitam Laughing

Nah nahodou, niektore tieto veci su ok, nam tiez dala slovencinarka zo 10 knih ale aj tak na to zabudne do konca roka Wink Horsie to bude na mature ked sa ma spytaju ake knihy som precital z toho daneho obdobia Very Happy
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 17:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Poviem to tak, Junky nie je clovek zvyknuty na akekolvek ucenie zo zakladky Very Happy Bude si muset zvyknut Wink
Návrat hore
Al-rasid
Wizard

Založený: 29.Jún 2004 17:46

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 17:51    Predmet: Odpovedať s citátom

to Shane : Nahodou Zlocin a Trest je uplne super (aspon divadelna hra bola super), a mali vam dat pekne aj Idiota.
A este su fajn aj Statky Zmatky Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet) MSN Messenger
FiPo
Wizard

Založený: 02.Sep 2004 05:23

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 18:31    Predmet: Odpovedať s citátom

by som im aj odporusil "Cakanie na Godota" ale s pochopenim tohto malo problem par mojich spoluziakov takze im to prenecham az do maturitneho rocnika Smile
Návrat hore
Zeke

Založený: 07.Júl 2004 22:11

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 18:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
Junky, nestazuj si, ja to mam horsie, ale teba to len caka : Aby si sa necitil prepracovani, dam ti dokonca aj zoznam nech sa citis lepsie :

Celkovo 13 knih. Uvidime co precitam

ani jednu z tych knih som neprecital a bum, som tu a aj som zmaturoval zo SJ. to som noob co? nikdy som nerozumel tomu povinnemu citaniu, preco by som ja mal nieco povinne citat???? wtf? mna absolutne netrapi ze nejaky Adus Domanicky bol uplny traged, nemal ani floka a celu knihu cakal kym zomrie jeho stryko ci co to bol, nehovorim ze vsetky knihy boli naprd, len mi ich znechutili tym ze mi ich nanutili, ked si chcem nieco precitac tak si to precitam a budem z toho mat ovela viac ako ked pride profak a povie ti ze toto precitas a budem ta z toho skusat .
btw, aj tak som si pozrel referaty.sk a tam boli obsahy toho "povinneho" citania, sice od kazdeho inaksie ale mne (p.p. Veselovskej) to stacilo a boli sme happy obaja =)
umm, ja som ani Starca a Dyk More nedocital ( proste ten 3 stranovy opis ako taka lanko jednym a potom aj druhymprstom bolo pre mna dost)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 20:22    Predmet: Odpovedať s citátom

ja nedokazem taktiez pochopit naco totoq je. Uznavam, niektore knihy su naozaj dolezite a su sucastou lud. inteligencie, a mozno si ich naozaj treba aspon ako tak pozret a neco z nich precitat ale neodkazem pochopit to vyslovene vnucovanie a "nutenie" ? preco to cela trieda na hodine nerozobereme dopodrobna a jevybavene naucime a mame a vieme Wink Ale naviac nechapem, ako zdravy clovek moze predhodit studentovi 4 knihy na mesiac, Nejsom predsa nejaky typek, co sedi doma a nudi sa. Clovek tiez potrebuje volno Smile
Návrat hore
snegg

Založený: 15.Aug 2005 13:18

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 20:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja somuz 3 roky na gympli prezil a o povinnom citani ani slovo nepadlo, ucim sa pred pisomkami cez prestavky a zatial furt prospel s vyznamenanim )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (101 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Povinne citanie je blbost, no ako inak donutit dnesnu mladez, aby aspon vedeli kde je kniznica. A potom sa este stazuju, ze nevedia gramatiku.
A mimochodom Zlocin a trest je neskutocne dobra kniha. Ze nemusite citat Idiota/ten ma vynimocne nebavil/ alebo bratov karamazovcov budte vdacni. Ti slovaci su v poho, da sa to precitat za dve tri noci.

A mimochodom.....napr takeho Zolu vam tam ani nedali. Skoda. A naozaj sa da aj zmaturovat bez precitania jednej knihy, mam takeho nejedneho spoluziaka. Ale zas, ked ma clovek stastie a vie vyberat tak narazi na skvosty. NApr vsetkymi ospevovane Kto chyta v zite je podla mna pucovina, no napr Sartrov Mur je excelentny vytvor. Necitajte len co vam diktuju.....to necitajte ked tak vobec, ale citajte aspon nieco, lebo budete sprostiiiii Laughing Laughing
Návrat hore
Kamahl

Založený: 02.Máj 2005 13:39

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 21:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
Povinne citanie je blbost, no ako inak donutit dnesnu mladez, aby aspon vedeli kde je kniznica. A potom sa este stazuju, ze nevedia gramatiku.
A mimochodom Zlocin a trest je neskutocne dobra kniha. Ze nemusite citat Idiota/ten ma vynimocne nebavil/ alebo bratov karamazovcov budte vdacni. Ti slovaci su v poho, da sa to precitat za dve tri noci.

A mimochodom.....napr takeho Zolu vam tam ani nedali. Skoda. A naozaj sa da aj zmaturovat bez precitania jednej knihy, mam takeho nejedneho spoluziaka. Ale zas, ked ma clovek stastie a vie vyberat tak narazi na skvosty. NApr vsetkymi ospevovane Kto chyta v zite je podla mna pucovina, no napr Sartrov Mur je excelentny vytvor. Necitajte len co vam diktuju.....to necitajte ked tak vobec, ale citajte aspon nieco, lebo budete sprostiiiii Laughing Laughing

hmm no ja si nemyslim ze dnesna mladez cita len s nanutenim a viem to z vlastnej skusenosti, avsak ked mi v skole povedia ze mam citat niaku Bielu stuzku v tvojix vlasox(to bolo asi 2-3 roky dozadu) tak cloveka moze porazit...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (228 kariet)
Al-rasid
Wizard

Založený: 29.Jún 2004 17:46

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 21:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Idiot je nahodou celkom super, Bratia Karamazovci su ale podla mna moc dlhy.
Návrat hore
Kubo

Založený: 23.Dec 2004 10:06

PríspevokZaslal: 07.Sep 2006 22:12    Predmet: Odpovedať s citátom

hmm, povinne citanie v takejto nasilnej forme je podla mna dost zbytocne, lebo v sucasnej dome si to aj tak kazdy najde na nete, bolo by treba vymysliet nieco cim by sa studenti uputali a nakoniec by si to apson niektory precitali sami, lebo je pravda, ze dnesna mladez vela necita, ked tak rozne casopisy co teda moc velke rozsirovanie vedomosti nie je... neskor by sa im niektore knihy urcite pacili, ale to uz si na ne ani nespomenu nie to aby si ich citali... nanucovanie knihy akurat este viac znechuti mladym to od coho sa v sucasnej dobe aj sami dost odvracaju lebo to zrejme nie je dost COOL a IN.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (116 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 08.Sep 2006 08:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Kubo vsak prave tam je ten problem. A tiez obcas vo vyvazenosti. Taky zlocin a trest si oceni v tom rocniku kde ho maju povinne elen malo ludi, hoci neskor by mozno aj oni pochopili, ze je to skvela kniha a uz sa k nemu nevratia bo sa im znechuti. A takto je to so vsetkym. Nuz a pre toto nakoniec nebudu moct aktivne prispievat do diskusii o niektorych dobrych knihach.

A inaK skoda je, ze tam davaju aj strasne blbosti. Ja som mal v tomto stigro, ze som mal profku, ktora akceptovala, ze ja si vyberam knihy, ktore si precitam. Je pravda, ze tych som inak cital dost
Laughing

Al-rasid: ja sa priznam, idiot sa mi az tak nepacil. Zobral som tu knihu ako osobnu kritiku na moju osobu ked som ju cital Evil or Very Mad Ale mas pravdu, bratia su na povinne citanie moc dlhi. To by mali ludia, ktori sa tu stazuju na tych par knizok na cely skolsky rok Laughing
Návrat hore
Shy-ny

Založený: 08.Jún 2005 13:00

PríspevokZaslal: 08.Sep 2006 17:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Kamahl1991 Napísal:

hmm no ja si nemyslim ze dnesna mladez cita len s nanutenim a viem to z vlastnej skusenosti, avsak ked mi v skole povedia ze mam citat niaku Bielu stuzku v tvojix vlasox(to bolo asi 2-3 roky dozadu) tak cloveka moze porazit...

Martin napisal si dost blbost... Mladez v nasom veku necitaju.... ... vobec. Ja napriklad citam rad, aj ty david obcas nejaku encyklopediu, mzno este niektory chalani ale 602 percent triedy precitali dokopy take minimum knih ze to az boli.Ale druha vec je povinne citanie aj tak dotycnych nedonuti citat lebo sa na to vykaslu.Si napr. pametam ked sme mali maleho princa david sa pred hdinou spytal mna o com to bolo a potom odpovedal na 1 a struzova ho este pochvalila... A rovnako ja rok pred tym annu zo zeleneho domu takze....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (77 kariet)
Frco

Založený: 22.Sep 2005 13:23

PríspevokZaslal: 08.Sep 2006 17:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som cital jedine Antigonu, co ma celkom zaujalo, malo to len 100 stran sa mi zda.
Neviem preco by som mal citat nieco co ma nebavi, resp. tomu ani nechapem ze o co tam ide.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (55 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 3 z 4

Prejdi na: