Tazko na cvicisku lahko na bojisku
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 04.Sep 2006 19:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som v soku z tohto, Kamahl toto dokonale vystihol Smile . Taktiez si myslim, ze tato tema nie je spam. Je mnoho ludi na mtg, ktorych sa tato tema tyka, a myslim, ze by sa aj podaktory radi vyjadrili
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
dave ziaran

Založený: 18.Apr 2005 13:05

PríspevokZaslal: 04.Sep 2006 20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

kokso super tema na prejavenie svojich citou
Jaj Na celej po******* skole mam rad iba sk****** prestavky aby som pokecal s kamosmi, a ne kukat sa na tie pri****** xichty ucitelov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (121 kariet)
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 04.Sep 2006 20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Junkershooter Napísal:
prvy den an gympli hroza

Laughing , nechcel by som mat triednu, niekoho ako Mr(s) Zajacova Laughing
Návrat hore
Shy-ny

Založený: 08.Jún 2005 13:00

PríspevokZaslal: 04.Sep 2006 20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Surprised kamahl ty si ma dojal... vzivote by ma nenapadlo ze z teba vyjde nieco tak jasne zmysluplne a hlavne inteligentne.Tiez sa pripajam k tebe.Kto sa nevie zastavit v nejakej haluznej rubrike len tak na vybytie stresu ten upada do kritickej choroby starnutia ktorej symptomy su vyvysovanie sa a prehnana sebaucta a opovrhovanie inymi.Polovica hnevu tych co sa stazujete je prave preto ze to napisal junkie a tomu sa zas hovori predsudky.

A k teme: Na skolu som sa zacal tesit osledny tyzden, aj ked by som prial aj dlhsie prazdniny. Pre mna je skola jeden z mala akceptovatelnych adrenalinovych sportov a kto to bere s optmitmizom ten je v poho.Vsetkym skolakom prajem vela uspechov (aj tebe david y sa pri mne v lavici v skole nadries jak kon sa tes Twisted Evil )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (77 kariet)
dave ziaran

PríspevokZaslal: 04.Sep 2006 21:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Shy-ny Napísal:
Surprised kamahl ty si ma dojal... vzivote by ma nenapadlo ze z teba vyjde nieco tak jasne zmysluplne a hlavne inteligentne.Tiez sa pripajam k tebe.Kto sa nevie zastavit v nejakej haluznej rubrike len tak na vybytie stresu ten upada do kritickej choroby starnutia ktorej symptomy su vyvysovanie sa a prehnana sebaucta a opovrhovanie inymi.Polovica hnevu tych co sa stazujete je prave preto ze to napisal junkie a tomu sa zas hovori predsudky.

A k teme: Na skolu som sa zacal tesit osledny tyzden, aj ked by som prial aj dlhsie prazdniny. Pre mna je skola jeden z mala akceptovatelnych adrenalinovych sportov a kto to bere s optmitmizom ten je v poho.Vsetkym skolakom prajem vela uspechov (aj tebe david y sa pri mne v lavici v skole nadries jak kon sa tes Twisted Evil )

Asi serem na teba a odsadnem si k martinovy Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (121 kariet)
sa3xx

Založený: 07.Jún 2006 20:03

PríspevokZaslal: 04.Sep 2006 22:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Kamahl1991 Napísal:
ja mam skolu rad a tesim sa ze zacala. konecne sa stretnem s priatelmy, zahram magic aj niekedy inokedy ako len 2 krat za tyzden...
akurat neznasam niektoryx prijebanyx "profesorov" ktory len buzeruju a nic nenaucia...
to flinkman:odporucil by som ist ku kardiologovy lebo takto zle na tom neni ani moj dedko po 2 infarktox.
to mefisto:nexcel by som ta stretnut ked si nasrany, bo ak ta takato idiotina az takto vyvedie z miery, asi by som zle skoncil.
btw:po precitani vsetkyx prispevov v tejto teme, som si vsimol ze junky nie je ani zdaleka taky trapny a nepise tolkko spamov ako podaktory z vas, tak sa prosim uvedomte.

1. som rad ze ludia z nasej skoly sa tesia na sk. rok, pac je to dokaz, ze je to dobra skola Smile
2. ktory ucitelia su podla teba pri****** ? pac myslim ze ja v oktave mam o tom lepsi prehlad ako ty v kvitne, a musim povedat, ze az na 1-2 mame fakt dobrych ucitelov Smile
Návrat hore
Kamahl

Založený: 02.Máj 2005 13:39

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 08:27    Predmet: Odpovedať s citátom

sa3xx Napísal:
Kamahl1991 Napísal:
ja mam skolu rad a tesim sa ze zacala. konecne sa stretnem s priatelmy, zahram magic aj niekedy inokedy ako len 2 krat za tyzden...
akurat neznasam niektoryx prijebanyx "profesorov" ktory len buzeruju a nic nenaucia...
to flinkman:odporucil by som ist ku kardiologovy lebo takto zle na tom neni ani moj dedko po 2 infarktox.
to mefisto:nexcel by som ta stretnut ked si nasrany, bo ak ta takato idiotina az takto vyvedie z miery, asi by som zle skoncil.
btw:po precitani vsetkyx prispevov v tejto teme, som si vsimol ze junky nie je ani zdaleka taky trapny a nepise tolkko spamov ako podaktory z vas, tak sa prosim uvedomte.

1. som rad ze ludia z nasej skoly sa tesia na sk. rok, pac je to dokaz, ze je to dobra skola Smile
2. ktory ucitelia su podla teba pri****** ? pac myslim ze ja v oktave mam o tom lepsi prehlad ako ty v kvitne, a musim povedat, ze az na 1-2 mame fakt dobrych ucitelov Smile

struzova. bitnerovy, ondrusova, fondrkova(nevem ci je to pravda, ale zevraj zase dosla na skolu ucit Crying or Very sad )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (228 kariet)
Buubuu

Založený: 01.Jan 2006 16:11

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 13:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Kamahl1991 Napísal:
sa3xx Napísal:
Kamahl1991 Napísal:

struzova. bitnerovy, ondrusova, fondrkova(nevem ci je to pravda, ale zevraj zase dosla na skolu ucit Crying or Very sad )

jj , hlavne bitnerova Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (176 kariet)
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 15:58    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som dnes zazil kopec srandy aj s novymi ludmi a baby na gympli su fakt pekne (vecsina) ale triedna by mohla byt serzant na buzer placi Laughing kazdy den do skoly so shaneom a ked vojdem do triedy tak je tam lampou aspon sa mama e o com bavit

btw.naco su predmety ako informatyka ked sa ucia na 386skach a esteticka vychova to je na keru r..t
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 16:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky: Tes sa na serzant Machajova Laughing
Návrat hore
Kubo

Založený: 23.Dec 2004 10:06

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 16:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Junkershooter Napísal:
ja som dnes zazil kopec srandy aj s novymi ludmi a baby na gympli su fakt pekne (vecsina) ale triedna by mohla byt serzant na buzer placi Laughing kazdy den do skoly so shaneom a ked vojdem do triedy tak je tam lampou aspon sa mama e o com bavit

btw.naco su predmety ako informatyka ked sa ucia na 386skach a esteticka vychova to je na keru r..t

hladat vyznam informatiky na 386 je nieco ako hladat zmysel zivota Wink myslim, ze tym presiel kazdy na gympli mna nevynimajuc. pripadalo mi usmevne ked som ja v skupine pokrocilych programoval na 486 a zaciatocnici presuvaly veci do kosa na pentiach.
co sa tyka estetickej vychovy je dobra lebo sa moze hodit neskor napr pri studiu na umelecky a celkovo humanitne zameranych VS ako napr pri studiu dejin umenia a pod. alebo proste na zvysovanie prehladu a vseobecnej inteligencie, ale vela zalezi ako to profesor poda...
co sa tyka bab ako ktore, mi to mame tak 50na50
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (116 kariet)
Zeke

Založený: 07.Júl 2004 22:11

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 19:55    Predmet: Odpovedať s citátom

dave ziaran Napísal:
Jaj Na celej po******* skole mam rad iba sk****** prestavky aby som pokecal s kamosmi, a ne kukat sa na tie pri****** xichty ucitelov

pan Ziaran, ak sa vam ucitelsky zbor nepaci, stale je tu moznost ist prec zo skoly. ak ste neschopny dostat sa inu skolu z akehokolvek dovodu, skuste prekusnut to ,ze ti ucitelia su tiez len ludia ako Vy, ja , ktokolvek iny a Vy nemate pravo na nich takto nadavat. Som zvedavy ako Vy by ste sa tvarili, keby ste museli ucit triedu plnu "vasich" nazorov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
Zeke

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 19:57    Predmet: Odpovedať s citátom

a ked tu bude tema " Skola den 3" tak sa fakt ze zasmejem....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet)
dave ziaran

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeke Napísal:
dave ziaran Napísal:

pan Ziaran, ak sa vam ucitelsky zbor nepaci, stale je tu moznost ist prec zo skoly. ak ste neschopny dostat sa inu skolu z akehokolvek dovodu, skuste prekusnut to ,ze ti ucitelia su tiez len ludia ako Vy, ja , ktokolvek iny a Vy nemate pravo na nich takto nadavat. Som zvedavy ako Vy by ste sa tvarili, keby ste museli ucit triedu plnu "vasich" nazorov.

Na hovno tak ako sa citia oni Wink
Návrat hore
Frco

Založený: 22.Sep 2005 13:23

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 21:04    Predmet: Odpovedať s citátom

omg to akoze taki ako junkershotter a lampou chodia ku mne na einsteinovu ? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (55 kariet)
Shy-ny

Založený: 08.Jún 2005 13:00

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Shit david sak sa spametaj bo ked sa na to nepozeras optimisticky tak to ani dobre nemoze byt.Novy riaditwl je v poho struzovu zvladnes a ondrusova je zla len kym aj ty si zly bitnerova a fondrkova nas neucia tak drzte pysky.... Uz som z tych pesimistickych nasilu prihorsenych nazorov na skolu uplne mimo.Skola je fakt a ked vies co mas kedy robit tak to vobec nemsi byt o muceni.... Takze s optimizmom! Smile Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (77 kariet)
dave ziaran

PríspevokZaslal: 05.Sep 2006 21:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Shy-ny Napísal:
Shit david sak sa spametaj bo ked sa na to nepozeras optimisticky tak to ani dobre nemoze byt.Novy riaditwl je v poho struzovu zvladnes a ondrusova je zla len kym aj ty si zly bitnerova a fondrkova nas neucia tak drzte pysky.... Uz som z tych pesimistickych nasilu prihorsenych nazorov na skolu uplne mimo.Skola je fakt a ked vies co mas kedy robit tak to vobec nemsi byt o muceni.... Takze s optimizmom! Smile Wink

Srry som pesimista Cool
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeke Napísal:

dufam ze si sa z chuti zasmial dnes prvy den ucenia a prisiel som domov polomrtvy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 17:13    Predmet: Odpovedať s citátom

no ja sa len chcem spytat, dokedy sa bude menit nazov ? do konca skolskeho roka vyjima prazdnin ? Very Happy
Návrat hore
Kubo

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Shane Napísal:
no ja sa len chcem spytat, dokedy sa bude menit nazov ? do konca skolskeho roka vyjima prazdnin ? Very Happy

nie, dokedy junky neprestane vysedavat na nete a zisti, ze na gympli sa treba aj ucit, ak nebude uz neskoro Laughing Very Happy Wink
Návrat hore
FiPo
Wizard

Založený: 02.Sep 2004 05:23

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 17:53    Predmet: Odpovedať s citátom

to Kubo: na gymply sa treba ucit?? Shocked tak priznam sa ze toto som zistil az teraz Wink snad to Junky zisti skor Wink
Návrat hore
Junky

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 19:43    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem hosi stacilo mi 6 hodina a od knih som do teraz nevstal (f....k that gymnatium )
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 19:47    Predmet: Odpovedať s citátom

njn, pre mna je vrazda v piatok, boze to su hodiny Sad
Návrat hore
Zeke

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 20:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Junkershooter Napísal:
Zeke Napísal:

dufam ze si sa z chuti zasmial dnes prvy den ucenia a prisiel som domov polomrtvy

este par dni, a konecne zomries ! super! ( i dont mean no harm...)
a zajtra chcem vidiet titulok 4 den v skole "Mama, ako dlho tam musim chodit?!"
Návrat hore
Kubo

PríspevokZaslal: 06.Sep 2006 20:10    Predmet: Odpovedať s citátom

FiPo Napísal:
to Kubo: na gymply sa treba ucit?? Shocked tak priznam sa ze toto som zistil az teraz Wink snad to Junky zisti skor Wink

zalezi od pristupu, zvacsa staci posledny mesiac, ale oproti ZS to je celkom rozdiel...
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4

Prejdi na: