HRY

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lukáš
Wizard

Založený: 25.Feb 2006 10:16

PríspevokZaslal: 28.Júl 2006 17:57    Predmet: HRY Odpovedať s citátom

Nema niekto nahoou hru na Playstation Spyro 2 alebo Crash Bandicoot 2???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (266 kariet)
Kamahl

Založený: 02.Máj 2005 13:39

PríspevokZaslal: 28.Júl 2006 21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

mam crash 2 aj spyro ale nevem ci 1 alebo 2, ale su to take zleeeee hry ze to sa neoplati ani zhanat. crash sa este da ked si mooooc zufaly ale spyra drtila moja segra ked mala 8, takze asi tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (228 kariet)
Lukáš
Wizard

PríspevokZaslal: 29.Júl 2006 14:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Kamahl1991 Napísal:
mam crash 2 aj spyro ale nevem ci 1 alebo 2, ale su to take zleeeee hry ze to sa neoplati ani zhanat. crash sa este da ked si mooooc zufaly ale spyra drtila moja segra ked mala 8, takze asi tak.

Ja viem, ze tie hry nie su nic moc, ale ja by som ich aj tak chcel pe moju segru. Skus nejako zistit, ci ten Spyro je 1 alebo 2. V jednotke oslobodzujes skamenelych drakov a v 2 hladas take zelene gulocky. 1 som mal demo, ale tu segra nechce. Dvojku sme malikedysi davno pozicanu, a pamätam sa, ze tam boli tri zóny (časti). Prva bola leto (volala sa v preklade: Letný Les) , druha bola jeseň a tretia zima. Ak je to Spyro 2, tak bysom chcel obe. A su to dufam originaly. Ja by som ti za to mohol dat nejaku hru na pocitac. Ale vsetky mam napalene, okrem hry Battle Realms. Takpovedz, co by si chcel.
Návrat hore
Lukáš
Wizard

PríspevokZaslal: 06.Aug 2006 21:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie je tu fakt nikto, kto ma alebo lepsie povedane je ochotny vymenit alebo predat hru na Playstation 1 Crash 2 alebo hru Spyro 2????? Question Question Question Question Question Question (original)

Confused Confused Confused Sad Confused Sad Confused Question
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: