Lineage2 Chronicle 4
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Smollo

Založený: 17.Nov 2004 12:23

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 09:09    Predmet: Lineage2 Chronicle 4 Odpovedať s citátom

Rozmyslate nad tym aku hru hrat? Toto je najlepsia aku som kedy hral. Niektory z vas ju uz asi poznaju iny asi nie..
Je to MMORPG cize hra v ktorej si trenujete svoju vlastnu postavu. Je to onlineovka co je natom pekne.. hrate s inymi ludmi... mate klany.. alliancie.
Da sa hrat legalne a zadarmo. Su servere officialne a free. Z officalneho serveru www.lineage2.com si stiehnete klienta, je to zadarmo. Dalej postupujete podlla navodu na niakom free serveru.
Je vela free serverov v SK/CZ ale vacsina je uplne nanic lebo to admini pekne pokazili... V zmysle ze menili rate(nastavenie hry = rychlost expenia, drop itemov, penazi a pod.) nerovnomerne... cize dali na penaize vacsi rate ako na ziskavanie skusenosti a tym padom sa pokazi ekonomika a uplne sa zruti server. Dalej su tu serveri s totalne blbymi pravidlami ako ze nemozete robit PK-Player Killer =zabijanie hracov.

Najlepsi free server je Forbiden Lands = www.forbidden-lands.sk
Jediny problem ktory ma je nedostatok hracov... hrava iba okolo 150. Admini su tam sice prisni ale radi pomozu... na fore nieje ziaden spam. Server bezi len par mesiacov takze novacikovia maju celkom slusnu sancu nas dobehnut.
Takze vas vsetkych pozivam na L2 Sever Forbidden-lands. Prijdite a uzivajte si hru. V pripade akych kolvek problemov ma kontaktujte tu alebo na FL fore pod nickom Antriel.
PS: Je to fakt dobra hra s dobrou grafikou... stoji zato to skusit Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (280 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 09:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Smollo: ja osobne som aktivny na L2-Paradise. So serverom som spokojny, vela aktivnych hracov, pricom je tam dost slovakov, cechov ci poliakov. Su tam tri servre s roznymi ratemi od 7mickoveho az po 30tkovy. Inak mam acc este na PvP X, kde mam 80 lvl SPS v komplet A grade....na geneske na paradajke mam postavy 60+, pricom buffera mam s a grade dualmi, inak zvacsa b grade sety. Na a grade vsak pracujem, ked je chut Twisted Evil

Inak pvp/pv body mam rekord 263/74 Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Smollo

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 10:08    Predmet: Odpovedať s citátom

jasne chval sa na high rate...
sprav taku postavu s tolko PK na rate 2x kde sa da aj hrat a pak bud boss.. inak ten vas server asi nema consuables rate vsak Wink takze ides v poho so soul shotmi a stale mas penazi navyse.. to neni hranie.. to je nuda.. FL ma rate 2x a to je teprv hra.. ja nechcem mat lvl 78 za pol roka ani za mesiac.. ma to ist pomaly s dobrou ekonomikou.
inde ako na low rate server sa hrat neda.. uz 4x je moc.. 2x je optimal.. pricom je ale velmi dolezite mat consuables rate ktore ty zvisia cenu soul shotov a flasiek a tym padom ich nemozes pouzivat ak chces zarabat.. presne ako na ofice.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (280 kariet)
MOJr
Wizard

Založený: 01.Júl 2005 14:39

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 11:06    Predmet: Re: Lineage2 Chronicle 4 Odpovedať s citátom

Smollo Napísal:
Da sa hrat legalne a zadarmo.

Skor by som povedal ze sa da hrat bud legalne alebo zadarmo. (Legalne mas myslim 30 dni trial zadarmo.)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (240 kariet)
Smollo

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 11:10    Predmet: Odpovedať s citátom

ee.. legalne aj zadarmo.. to co pouziva FL neni oficialne kradnute C1 beta jadro ale jadro vyrobene skupinou nadsencou v jave = L2j. Je to stabilnejsie ako official Smile aj ked je pravda ze zatial nie lebo neni vela server kde hra 5000 ludi... totiz na officiali chodia skupiny botov.. proste bot ovladany pocitacom.. official nato nedojde (a official natom hlavne zaraba $ takze im je to jedno) l2j ma detekciu botov takze ich nestretnete Smile
Návrat hore
MOJr
Wizard

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 11:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Az na to ze v User Agreement co akceptujes pri pouzivani je, ze budes pouzivat klienta na officialnom servery a nebudes ho modifikovat...
Návrat hore
Smollo

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 11:25    Predmet: Odpovedať s citátom

hej... to je ked sa davas na ofik.. ked stahujes klienta s nicim nemusis suhlasit... klient je zdarma.. a nemodifikuje sa.. zmenis iba hosts subor vo windowse.
Návrat hore
MOJr
Wizard

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 11:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Na 99% sa ti pri instalacii alebo spusteni objavia podmienky pouzitia a ty ich musis akceptovat....

A ked som si vrychlosti prebehol podmienky na ofic stranke tak bod 7 hovori ze nebudes pouzivat klienta na inych ako officialnych serveroch.

Jedine otazne je co to znamena ked ich porusis...

Naposledy upravil MOJr dňa 24.Júl 2006 11:30, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Smollo

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 11:30    Predmet: Odpovedať s citátom

tak to maju niak inak okliestene.. maximalne hras ilegalne ty ale to ti nemaju ako dokazat Very Happy a uz rozhodne ich to netrapi lebo vela ludi ide na ofik hlavne z povodnych free serverov. Ale je to pak divne.. preco je stranka s top 200 servermi ked ani jeden neni ofik Very Happy
Kazdopadne server neporusuje ziadne pravidla... aj programi co ma v sebe su vsetko free.
Návrat hore
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 13:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Smollo Napísal:
Najlepsi free server je Forbiden Lands = www.forbidden-lands.sk

no ja som dost hral na forbidden lands, ale teraz nastupom Chroniclu 4 som to zial prestal, ale chcem opat zacat Smile
Naozaj nepoznam hru, ktora je tak perfektna a zaroven ma tak dostala
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Knives

Založený: 08.Júl 2004 09:04

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 15:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som hral svojho casu Lineage 2 asi pol roka. Ale ono je to podla mna strasny zlodej volneho casu. Tak som s tym prestal. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet) MSN Messenger
Lame

Založený: 22.Aug 2005 12:21

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 18:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Lineage hravam nepretrzite uz 2 roky, mal som moznost vyskusat uz vela serverov ale akykolvek L2j nema s oficialom skoro nic spolocne a hrat na takomto serveri je strata casu, trvalo mi pol roka hrania na podobnom serveri kym som to pochopil...
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 20:02    Predmet: Odpovedať s citátom

no, je pravda, ze na originale je vacsia skala moznosti. Uz som pocul podobne spravy ze Ofic. stoji za to Wink
Návrat hore
Smollo

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 21:01    Predmet: Odpovedať s citátom

jo.. a hlavne ak chcete hrat medzi tisickami botov Smile a chcete zato aj platit.. ale uznavam hrat na ofiku je dobre.. ale ne kazdy si to zaplati ak hra malo..
ale z free serverov je FL naj.. aspon podla vacsiny Smile
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 24.Júl 2006 21:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Smollo Napísal:
ale z free serverov je FL naj.. aspon podla vacsiny Smile

S tym mozel len suhlasit. Je to naozaj jeden z naj serverov. Hral som na nom prakticky od vzniku, cize si pamatam, ake tazke boli ich zaciatky. Som zvedavy ako su na tom teraz. Wink
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 25.Júl 2006 20:07    Predmet: Odpovedať s citátom

ja sa uz tesim na C5 s novymi zakutiami, novy clan system a pvp system Smile
Návrat hore
Smollo

PríspevokZaslal: 25.Júl 2006 20:48    Predmet: Odpovedať s citátom

podla toho co som pocul tam moc velka zmena nebude.. ale chce to viac ludi.. ak by nas hralo aspon 500 tak to zacne byt hrozna zabava Smile
v C5 sa len pridaju niake skilly equip a vraj sa vyrovnaju chary.. som zvedavy Very Happy
Návrat hore
3xo

Založený: 15.Dec 2004 19:26

PríspevokZaslal: 26.Júl 2006 16:35    Predmet: Odpovedať s citátom

to s forbidden lands bol dufam vtip...
osobne hram na retaile (offic) ale hral som chvilku aj na FL aj ked si to nerad priznavam Very Happy ked chcete free server s dobrymi gm tak L2paradise (kamarat tam robi developera a je to fajn lowrate server) alebo Lineage2World (10x exp rate, stravil som tam asi rok a je tam online okolo 8000ludi na 6 servroch /len sa tam dost donatuje/)

ked bude chciet niekto flamovat o tom ze nemam rad FL tak nech si usetri cas a dalej hra na servri kde gmka zavolaju vsetkych do kolosea, povedia ze bude wipe tak nech ludia pohadzu veci na zem a potom tie veci zmazu a wipe sa nekona Smile O buggovani ako mnozenie soulshotov/spiritshotov alebo kuzlenie pocas sedenia si povieme nabuduce Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (27 kariet)
3xo

Založený: 15.Dec 2004 19:26

PríspevokZaslal: 26.Júl 2006 16:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Lame Napísal:
Lineage hravam nepretrzite uz 2 roky, mal som moznost vyskusat uz vela serverov ale akykolvek L2j nema s oficialom skoro nic spolocne a hrat na takomto serveri je strata casu, trvalo mi pol roka hrania na podobnom serveri kym som to pochopil...

viem o com hovoris ale niekedy je dost tazke presvedcit ludi nech idu na ofic Very Happy l2world je narozdiel od vacsiny free servrov stavany na modified retail suboroch a nie na jave ale aj tak je tam absolutna absencia CP, subclassov, maju tam custom Weapon SA, BW shield co aj tak nema bonus k setu a najvacsiu hovadinu - Cloaky k B,A,S setom ktore pridavaju +4/+5/+6 allstats a removuju ostatne statmodifying vlastnosti (ako -1str -2con +3 dex na DLM) Wink
najlepsie bolo ked som na retaile zacal kecat s par ludmi o tom kde hrali predtym a ked som povedal L2w tak sa zacali smiat a pisat BLUEWOLF SHIELD HAHAHA Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (27 kariet)
Smollo

PríspevokZaslal: 26.Júl 2006 16:53    Predmet: Odpovedať s citátom

imho LOL!
kedy si tam bol pred dvoma rokmi? teraz je uz vsetko zmenene... ziadne bugy ktore by kazili server..
a to stym co spravili admini to bolo koli bugom... ktore teraz niesu... teraz bezi vsetko... Cp funguje daaaaaavno supclass taky, SA je taka aka ma byt podla oficu.. BW stit? v zivote som nic take nevidel a 1.x otom teraz pocujem... sety maju tiez len to co na ofice Very Happy prosimta kde si hral? na niakom lamackom serveri kde mal admin 12 rokov?
ked si povedal l2w? oni si predstavili BW stit? ja by som si predstavil tych botoch co su na ofice v tisickach a nedovolia nikomu inemu si zarobit spoilom napr.
Servre o ktorych hovoris su bud L2j cize to iste co FL len horsie Wink alebo kradnuta C1beta s najnovymi C4kradntymi vecmi s NCSoftu.. lol...

na l2j uz neni vela bugov a ani jeden v takych rozmeroch ako to predtym. a niesu lagy Wink
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 26.Júl 2006 20:47    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak, zase som zacal hravat L2, FL si pripisuje +1 hrac Very Happy
Jedine co mi vadi na FL su az prilis nizke raty, ale i taq hrat sa da Smile
Návrat hore
Smollo

PríspevokZaslal: 26.Júl 2006 21:47    Predmet: Odpovedať s citátom

vysoke raty kazia hru... kazdy ma hned vsetko a to je onicom.. radsej jednu dve postavy a poriadne..
Návrat hore
Shane
Master Wizard

PríspevokZaslal: 26.Júl 2006 21:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Smollo Napísal:
vysoke raty kazia hru... kazdy ma hned vsetko a to je onicom.. radsej jednu dve postavy a poriadne..

ja taktiez nemam rad super vysoke raty, ale tieto su troxa nizke Wink , ale co som rad ze hram. Smile
Návrat hore
Smollo

PríspevokZaslal: 26.Júl 2006 22:08    Predmet: Odpovedať s citátom

casom uvidis ze je to tak lepsie.. je to takmer to iste co na oficu Smile vratane consuables rate.. proste paradicka.. expenie v parte je takmer nutnostou Wink
Návrat hore
Lame

Založený: 22.Aug 2005 12:21

PríspevokZaslal: 26.Júl 2006 23:51    Predmet: Odpovedať s citátom

hmm takze vravis takmer to iste ako na oficu? Very Happy Je pravda, ze na oficu som nikdy nehral kvoli nedostatku financii, maximalne som tam chvilku skusal powerleveling pre inych ludi ale jedna zasadna vec odlisuje akykolvek L2j server od toho co je na oficu...a tou je absencia geodat, cize vsetky moby prebiehaju cez steny, siege sa takmer nedaju hrat pretoze cez hradby na teba vybiehaju straze, ktorych je mimochodom omnoho menej a lahko sa moze stat, ze skupinka 10 ludi na 60-70lvl si klido dobije hrad. Dalo by sa vymenovat hadam nekonecne vela veci, od nefunkcnych ci uplne inak fungujucich questov, cez autopickup, nastavenia skillov ktore su vzdy nastavene uplne inac (napr silence,anchor,stun,sleep a podobne vecicky vychadzaju v 95% pripadoch pricom nezalezi na rozdielu lvl postav pri PvP a dokonca ani na tom ci mas m.def 500 alebo 1200). A hadam uplne najvacsim rozdielom je ze L2j server neutiahne nikdy bez obrovskych lagov viac ako 500 ludi aj keby si mal neviem aku masinu a pripojenie. Takze ja si radsej zahram na kradnutej L2 bete kde moze s kludom hrat 5000+ ludi a myslim, ze sa to bude ovela viac podobat skutocnemu Lineage2. BTW...existuju aj take kde je pouzivanie botov zakazane a GM za to nekompromisne trestaju zmazanim uctu takze si kazdy rozmysli ci bude pokusat stastie.

3xo: Inak na L2world som zacinal svoju karieru Very Happy Hral som tam necely rok. Ale momentalne ako si sam spomenul je tam ohromne mnozstvo donatorov s +15 S zbranami co by som este ako tak prezil ale, ze kazdy za sebou taha 3-7 botov pre fullbuff je uz aj na mna vela. Nehovoriac o vymozenostiah BW stitu a ze je to len C3jka Very Happy Mat na ofic tak nevaham ani sekundu a nezahadzujem sa s tymito podradnymi servermi.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 1 z 5

Prejdi na: