Sealed

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Nimo

Založený: 24.Feb 2012 10:16

PríspevokZaslal: 22.Sep 2018 17:27    Predmet: Sealed Odpovedať s citátom

Ahojte, chcel by som skúsiť zahrať si Prerelease Sealed, teraz najblišie čo sa bude hrať v Trnave (tj. 29.9.2018 - Guilds of Ravnica Prerelease - DCI Sealed deck). Magicu hrávam s menšími prestávkami už od 2010, ale nikdy som nebol na reálnom evente. Hrávam väčšinou online, čo sa týka reálneho hrania, tak už len EDH Multiplayer s kamošmi. Takže v event hraní som úplný nováčik, preto sa chcem popýtať na pár vecí okolo.

1. DCI - pri registácia na event je treba vyplniť DCI číslo
Je to podmienka vstupu, alebo sa dá hrať aj bez toho?

2. Vsup sa platí popredu pri registrácii, alebo až priamo na mieste?

3. Týždeň pred eventom a je tam registrovaný jeden človek, je to normálne a hráči sa registrujú na poslednú chvíľu, alebo skrátka neni záujem o daný event?

4. Ako sa rieši nedostatok/malý počet registrovaných hráčov?

Ďakujem za odpoveď
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Tatizz

Založený: 17.Dec 2008 18:56

PríspevokZaslal: 23.Sep 2018 07:23    Predmet: Re: Sealed Odpovedať s citátom

Nimo Napísal:
Ahojte, chcel by som skúsiť zahrať si Prerelease Sealed, teraz najblišie čo sa bude hrať v Trnave (tj. 29.9.2018 - Guilds of Ravnica Prerelease - DCI Sealed deck). Magicu hrávam s menšími prestávkami už od 2010, ale nikdy som nebol na reálnom evente. Hrávam väčšinou online, čo sa týka reálneho hrania, tak už len EDH Multiplayer s kamošmi. Takže v event hraní som úplný nováčik, preto sa chcem popýtať na pár vecí okolo.

1. DCI - pri registácia na event je treba vyplniť DCI číslo
Je to podmienka vstupu, alebo sa dá hrať aj bez toho?

2. Vsup sa platí popredu pri registrácii, alebo až priamo na mieste?

3. Týždeň pred eventom a je tam registrovaný jeden človek, je to normálne a hráči sa registrujú na poslednú chvíľu, alebo skrátka neni záujem o daný event?

4. Ako sa rieši nedostatok/malý počet registrovaných hráčov?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj, skúsim ti odpovedať, keď tak ma niekto doplní/opraví.

1. DCI číslo musíš mať. Ak ho nemáš, vytvoríš si ho na prvom turnaji. Ak si to staré zabudol/stratil, respektíve si dlho nebol na turnaji a staré prestalo platiť (čo bol môj prípad), dostaneš nové.

2. Vstupné sa platí na mieste. Niekde sa dá platiť aj kartou, inde len cash.

3. Ľudia sa častokrát registrujú na poslednú chvíľu. Predsa len mnohí hráči majú rodiny, prácu, atď. a tak často nevedia či im to vyjde či nie.

4. Myslím, že minimálny počet hráčov pre spustenie turnaja je 4. Ak je menej než osem hráčov, tak sa hrá casual turnaj a jeho výsledky sa neodosielajú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (4 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: