Pomoc pre \"nováčika\"

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Sebastian

Založený: 29.Mar 2018 13:53

PríspevokZaslal: 29.Mar 2018 14:09    Predmet: Pomoc pre \"nováčika\" Odpovedať s citátom

Ahoj.

Chcel by som poprosiť nejaké rady od dobrých hráčov lebo rád by som sa po 5 rokoch vrátil späť, lenže sám neviem ako na to.

Bližšie povedané, mojim snom bolo vždy si postavil Eldrazi deck. Lenže nikdy som sa k tomu veĽMI nedostal. Preto by som chcel od vás rady ako aké karty si kúpiť, z kadiaľ ich kúpiť, po koľko kusov, ake Landy si tam dať atď. Pozeral som si na jednej stranke rôzne Eldrazi ktore stali necele Euro, lenže nebolo by asi múdre keby som si z každej kupil jednu. Preto, ak je tu niekto, kto sa vyzná do MTG, a možno aj niekto kto má ELdrazi deck, tak by som bol vďačný za jeho pomoc.

Ďakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Puroki

Založený: 12.Jan 2015 20:29

PríspevokZaslal: 29.Mar 2018 16:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, dost zavisi aj od tvojho budgetu. Na internete sa najdu rozne eldrazi decky. Ak by si chcel nieco competitivneho tak doporucujem pozriet http://mtgtop8.com/archetype?a=552&meta=51&f=MO a cerpat inspiraciu odtialto. Na druhej strane na casual hru su uplne postacujecejsie aj omnoho lacnejsie decky napr. mozes pozriet tappedout.net kde je nespocet napadov na rozne decky, vsak nie vsetky su hratelne.

Na zaciatku by som si urcil farby a zakladnu taktiku.Ake bude mat ten deck farby alebo ci bude bezfarebny. Ci chces hrat aggro s mensimi rychlymi eldrazimi alebo sa chces dostat az k tym najvacsim obrom a tak. Pozri zopar deckov na vyssie uvedenych strankach, pomozu ti napovedat ako taketo balicky funguju a tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: