Hranie Heydukova/Cloudpost

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Pastikaren

Založený: 06.Dec 2017 14:40

PríspevokZaslal: 06.Dec 2017 14:55    Predmet: Hranie Heydukova/Cloudpost Odpovedať s citátom

Caute
S kamaratom som si kupil MtG duel deck a minuly piatok sme boli v Cloudposte hrat (dvaja ludia nam tam aj radili, tak mozno si nas pamataju ak su tu:-)
V kazdom pripade- kamarat nieje z BA a ja by som si chcel prist niekedy zahrat. Momentalne by som chcel dve veci:
1.) Zahrat si s niekym zopar particiek s duel kartami ktore mam a zistit, ci to hram/chapem spravne. Predsa len - ak sa ucia hrat spolu dvaja ludia, ktori to nikdy nehrali, vznikaju vskutku zaujimave situacie....
2.) Hodit s niekym rec, kto by mi ukazal a poradil, ze co sa hrava najcastejsie a co sa mi oplati kupit, ak si chcem chodit zahrat raz do tyzdna. Sice som cital co su jednotlive formaty, ale vidiet to nazivo je asi trocha ine.
Vdaka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Erik Stankovič

Založený: 22.Júl 2013 09:30

PríspevokZaslal: 07.Dec 2017 15:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Na Heydukovej sú hráči denne od 13.00 do 20.00 aj s personálom čo vie poradiť tak hádam sa zastaviť...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: