Platby v českých obchodoch

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tatizz

Založený: 17.Dec 2008 18:56

PríspevokZaslal: 22.Nov 2017 08:11    Predmet: Platby v českých obchodoch Odpovedať s citátom

Ahojte,

rád by som si objednal nejaký tovar z českých obchodov (Mysticshop, Černý Rytíř, atď ...), akú formu platby mi odporúčate, respektíve ako platíte vy?

Platí tu niekto cez IB z nejakej zo slovenských bánk ako je VUB, Slovenská Sporiteľňa atď?

Pýtam sa predovšetkým kvôli poplatkom, aby som na poplatkoch nezaplatil viac, než za tovar.

Ďakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 22.Nov 2017 10:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Poplatky za odoslatú platbu do ČR zo SK banky cez IB už myslím nie sú (za predpokladu, že to posielaš v eurách ako SEPA platbu na český IBAN).

Môže mať poplatok príjemca, za to že mu príde platba v EUR, kt. musí jeho banke previesť na CZK. Býva to obvykle od 0-250 CZK.

Ináč som rytierovi ani mysticu už roky nič neplatil, ale myslím že minimálne jeden z nich má paypal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 22.Nov 2017 14:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Cerny Rytir ma moznost PayPalu. Mimo Paypal maju CSOB-cku a pri prevodoch penazi ziadaju operaciu OUR v CZK (Cez TB prevod vezme extra 10€), takze naklady za spracovanie budes hradit ty.

Mysticshop ma FIO banku. Tam neplatis pri prevodoch nic, staci uhradit v EUR.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (10 kariet)
Ogre5241

Založený: 17.Jún 2007 12:18

PríspevokZaslal: 23.Nov 2017 17:32    Predmet: Re: Platby v českých obchodoch Odpovedať s citátom

Tatizz Napísal:
Ahojte,

rád by som si objednal nejaký tovar z českých obchodov (Mysticshop, Černý Rytíř, atď ...), akú formu platby mi odporúčate, respektíve ako platíte vy?

Platí tu niekto cez IB z nejakej zo slovenských bánk ako je VUB, Slovenská Sporiteľňa atď?

Pýtam sa predovšetkým kvôli poplatkom, aby som na poplatkoch nezaplatil viac, než za tovar.

Ďakujem.

kup to rovno cez https://www.cardmarket.com/en/Magic a neriesis prevody (ak to tam samozrejme maju)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: